Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
2. čer 2008

Jé vidíš to, tak křupky měl taky dřív 😅 kolem 7mýho měsíce

janica..
autor
2. čer 2008

Jéžiš Matýsek už je velkej 😉 šikulka už ti to začíná to lítání kolem něj.....

entik
2. čer 2008

ja nepsal krupky, ale chlebové kůrky 😀

entik
2. čer 2008

jojo, s tim litanim mas pravdu, je to aktivka aktivni!

entik
2. čer 2008

normalne jsem dala pod kazdou fotku dala popisky, ale jsou jen u prvnich dvou a u posledni, to je divne 😕 😲

janica..
autor
2. čer 2008

Peti 😀 😀 😀 objevila se opět má závislost na křupkách 😀 😀 křupky vidím všude, kor když nám došly 😅 😀 😀 😀 Kůrka mu určitě neublíží😉

Tož s popiskama je to divný 😒

bazalka
2. čer 2008

Tak nevim, asi to vyzkousime bez plovacich pomucek a pokud budou potreba, koupime ... ja bych radej bez nich
Peto, ja jsem davala lepek pomalinku od 11.mes, ale ofic se muze uz od pul roku, coz se mi zda dost brzo

dali
2. čer 2008

Tak my lepek od 8. měs,ale taky jen tak kůrku chleba,piškoty,,,,,......

Jani tebe ty křupky ještě nepřešly???

Ivčo tak plavečky nemůžu sehnat žádný tak krásný jak jsi koupila ty 😠 tak kdybys na něco natrefila mysli na mě ju 🙂

janica..
autor
2. čer 2008

Zdeni nee, už je radši ani nekupuju dom, jsem zvládla sněst 3 balíky ty velký za necelých 14 dní 😔 tak teď si kupuju ty chlebíky 😅 😝

konoupek
2. čer 2008

Peti já nesoutěžím,jen ráno posloucháme od 9-10 rádio a hrajou tam písničky z určitýho roku,tak lidi typujou a náááhodou mi to vyšlo,ještě jsem v životě nic nevyrála,tak aspon to 😅 😀 .
Denuš se dnes byla koupat u babi v tom bazénku a ohromě se jí to líbilo,tak jsem ráda 😵 .
My dávaly lepek taky kolem 10-11měsíce.Kurna křupky nám taky došly už před 14-ti dny skoro ,no,musíme zajet koupit.
Tak jdu vám zkouknout fotečky 😉

bazalka
2. čer 2008

Zdeni, odpo jsem se divala, ze bych ti dala echo, ale zadny pekny jsem nenasla 😖
U nas krupky uz moc neleti ... ted jedou Racio chlebiky jablko-skorice 😀

zlatka
2. čer 2008

Ahoj babizny moje,
tak jsem taky pro tens rázek příští týden, bo jsem si uvědomila, že ve čtvrtek už mám dopo i odpo plán, jen jsem na ten odpolední zapomněla. Rybu se taky chystám tento týden vyzkoušet, tak jsem zvědavá, dneska jsem dělala špenát s bramborem a beruš jsem s masem a docela jí to jelo, jsem se divila. Jinak mám doma chlapečka, dneska byla taky ostříhat, hrozně se potila, tak to šlo všechno dolů, na zimu nechám zase růst.Konoupku, gratulace k výhře, to mě by bodli třebas nějaký tisícovky, co se vyhrávají na impulzu!!!

jinak o víkendu jsme byly u mamky a super, Beruš taky zapařila na kácení máje, by si s damoušem rozuměli!!! 😀 😀

zlatka
2. čer 2008

Jo, peti, aquapark v PVě je super, taky se tam chystáme, jen tam bývá hlava na hlavě.
LINET: ječmen pije kamarádka, stálo ji to mylsím 1600 na půl roku a myslela, že bude zdravá a docela často marodili i s Viktorkou.

dali
2. čer 2008

tak příští týden srazík???a kde?? 🙂

dnes se mi tak nechce nic dělat,vařím dětem sirup z bezinek a vůbec mě to neba 😖

janica..
autor
2. čer 2008

Mi vykládej taky mám festovního kopra 🙄 musím to tu zpacifikovat, malýho učím na nočník druhý den no sranda nevětší, na nočníku sedím jen já a on tu dělá loužičky no moje nervy 😅 😠

bazalka
2. čer 2008

Jani 😀 ... u nas vcera i predevcirek kakando do nocniku, dnes ale ne ☹. Jinak curando jak kdy 😖.
Ale Jani, Martas dnes odpo pil z toho hrnku s brckem a vylozene se mu to libilo ... jen trochu nechape, ze ho nema naklanet jak hrnek s pitkem 😉

janica..
autor
2. čer 2008

No Damiánek už má takový období, že nás dost opakuje a i už chápe, tak už ho to pomalu, ale jistě učím, no je mi ale jasný, že to bude běh na dlouhou trať 😅
NO vidíš 😎

dali
2. čer 2008

No jani já osobně nočník nehrotím,osobní i zkušenosti známých kolem mě jsou 2r.,tak to nehrotím,Fildu nočník nebere 😒
Jinak pije konečně z nového hrnečku a tak už nemám doma loužičky 😀

Mě to tak nebaví,mám kašičku po celé kuchyni 😠 jsem se zase na něco dala 😀 a to jsem si říkala že jestli se to povede udělám ještě z jedné dávky,prdlajs,max příští rok 😀

bazalka
2. čer 2008

Jeee, zdeni, bezovej sirup milujuuuuuu 😀
Jani, ja bych Martu taky chtela pres leto odplinkovat, ale moc tomu neverim ☹

dali
2. čer 2008

jj.léto je na to nejlepší,držím pěsti,já bych taky brala kdyby na tom nočníku aspoň seděl,počkám,ale opravdu až po dovolené.

Ivčo já ho taky miluju a děcka taky,ale ta práce,ani to není nijak levný,ale zase v obchodě stojí jedna sklenice asi 70,- a není nic moc 😝

Jo jani tak jak jsem se pořád chystala do Holice na fotbal fandit,tak už se tam asi nedostanu,švára končí a od července jde dělat asist. do sigmy,jsem se dočetla v novinách 🙂

janica..
autor
2. čer 2008

Zdeni to je škoda ☹ ale švárovy novej flek přeju 😉

janica..
autor
2. čer 2008

No právě kdyby Damiánkovi narozky vycházely na léto tak to neřeším a počkám, ale v zimě ho to odnaučovat nechci, no uvidíme jak to půjde, jako nehrotím to.......

entik
2. čer 2008

Zlatko, my jsme puvodne jeli na koupalko do Majetina, ale bylo tam kaceni maje, tak se nekoupalo, takze jsme skoncili v Prostejove 😅

linetka
2. čer 2008

Díky za rady k ječmenu a řase
objednávám ten ječmen pro manžu ,je to celkem suma ale za dávku na 3 měsíce to není tak hrozný.Jeden jeho známej to užívá a pochvaluje si to.No uvidíme co to bude za zázrak.

Lindi tak asi vyzkouším tu řasu od té české firmy je to menší balení a přijatelnější cena a když píšeš že je i kvalitní.Až pak bych vzala to větší balení.No omrknu to ještě v lékárně a rozhodnu se.

srazík příští týden? dopo by jsme mohli ale ut a čt máme plavčo.🙂

bananek
3. čer 2008

Ahoj holky tak jsem si včera dala do těla nevím co mě to popadlo ale mám převlečené postýlky a umytá okna vyprané záclonky umyla jsem zeme a vysála a teď to tu tak krásně všechno voní no nádhera jo a ještě jsem se stačila chytnout z tátou čumí na zahradě do dírý a já lítám a nikdo nejde ani pomoct hlavně že přemýšlí jak tam udělá posezení a kecá ze sousedem no nic nebudu si stěžovat jsem huba prořízlá a mám to dobře mi tak že jinak tam zase bude pěkná hycna i když hlásí bouřky no uvydíme zíta mám jet za kámoškou tak doufám že bude pěkně jinak mě to naštve celý týden sedím doma a je pěkně a jela bych pryč a pršelo by 😀 😀 😀 😀 😀 Srazík příští týden by mi pasoval taky a kde ho chcete udělat?V Grygově?Nebo v Olomouci? 😀 😀 😀

konoupek
3. čer 2008

Banánku teda dnes tak pozdě co to co to 😀 😀 😀 .Sis po tom včerejšu přispala nééé 😀 😀 😀 .Taky musím dnes uklízet a nechce se mi ,jenže je to tu zase ,jako po výbuchu a ani já se na to nemůžu dívat a to už je co říct 😝 .U vás se to ale musí lesknout ,zase až na takový úklid to nevidím 😉 .Já dřepím doma pořád,bo tatin si ted bere každej den auto do práce a jezdit někam vlakem se mi nechce,ale ono by se mi nechtělo ani autem asik 😖 .Zítra si sjedu akorát na masáž krčku to je vždycky taková úleva 😵 .

bananek
3. čer 2008

Já sem Konoupku nakukovala už v šest dočetla jsem pak mrčela malá tak jsem udělala mlíčko a pak jsem teprve napsala lesknout se to leskne ale dávám tomu dva dny bydlím na hlavní tak nejpozději v sobotu už nebude poznat že jsem myla okna a podlahu a koberec zničí mladá v momentě (to dělám deně) a postele se v tom vedru zapotí tak si z toho nic nedělej že ty nemáš uklízeno u mě to nikdo neocení a za chvíly to nebude poznat 😀 😀 😀

konoupek
3. čer 2008

No tak u mě to taky nikdo neocení,dělám jen pro svůj dobrej pocit 😀 😝 .Si to musíme pochválit sami bo nikdo jinej to za nás neudělá 😉

linn
3. čer 2008

Ahojky,
no Bananku, u vas musi byt krasnn vysmejceno 😉
Tak jsem vcera absolvovala ty doktory, na gyn. ok, u zubare zase jedna plomba, ale nastesti mini, takze vubec nebolela.
Me je srazik jedno, kde, jen se domluvte 😉

bazalka
3. čer 2008

Lindi, jeste dotazek ... mas zkusenost s tonometrama? Ty jste asi u Vas nepordavali, ze?