Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
11. srp 2009

Oli ty jsi puntičkář 😀 😀 😀

bazalka
11. srp 2009

Tak mame mladocha na prazdninach u babicky ... je mi smutnoooo. Vilas se bude lecit, fakt je spatnej, tak aby to Maci nechytnul. Ja pujdu zitra na praxi a pak asi pojedu za Martulinem do Prerova, prespim s nim u babi a za tatou dojedem ve ct odpo ...

Teda, taky bych zasla na pifko .... jsem jakasi uhnana. Varila jsem tatinovi na 2 dny a ted zehlila 😝

bekulkamama
12. srp 2009

prool: tak to asi došlo ke změně páč to vždycky patřilo Viktorovi a Maje 😀 pokud to není provázané rodinou, vím že jich tam bylo víc! njn tak Bělidla, detailík 😀
bazi: aspoň si trochu odpočineš, babi si ho chce taky užít!

konoupek
12. srp 2009

Bré ránko holky,

kurna jsem dobrá,dnes mám už i uvařeno,Zlatu díky za typa bude rizoto 😉

bekulkamama
12. srp 2009

kon: zeleninové se sýrem? 😀

konoupek
12. srp 2009

Beku jasan i maso jsme tam šupla 😀 takže masozeleninové 😀

bekulkamama
12. srp 2009

kon: mňam lepší varianta 😀

bekulkamama
12. srp 2009

no tak já nevím co si dneska dám, obejdu město a něco vyberu z menu...
ale dneska bych brala něco zajímavého..

janica..
autor
12. srp 2009

Tááák vymalováno a jdu na nejhorší práci úklid 😝

bekulkamama
12. srp 2009

jani: no ty si hvězda! 🙂
tak kafe nebo panáka ať máš energoš! 😀

konoupek
12. srp 2009

ty jo Jani ty jsi rychlík teda.Já mám pořád v hlavě,že vymalujem na světle zelenou kuchyn+chodbičku,pže už potřebuju nějakou změnu,ale nevím,jestli se mi do toho chce.Teda jako nechce,ale chtěla bych mít vymalováno 😅 😀 .
beku co bylo teda na oběd?

janica..
autor
12. srp 2009

NO Petráš má odpo, tak dost vymaloval i on, no Jani mi vykládej, víš jak se nám do toho nechtělo, ale musíme toho využít, když je malej pryč, s ním se to nedá....... Radi jsem si dala kafe a míšu 😅 , ale energie nějak není 😅

bazalka
12. srp 2009

Zdar holky!!!

Tak uz mam za sebou dalsi praxi ... zdrhla jsem driv 😅

Vilas je lepsi, pracuje v posteli s notebookem na kline. Ja se za chvilku pobalim a pomazu za Macinkem do Prerova 🙂

Jani, ty jsi teda borka 🙂

janica..
autor
12. srp 2009

Ivi měj se u tchánovců pěkně 😉

bekulkamama
12. srp 2009

kon: no o ničem, na nic jsem nenarazila ☹ vlastně sem se rozhodla sníst jen ovoce nakonec! mám tady asi kilo na výběr 😀
janica: to zní dobře já kafe ale Míša chybíííí ☹
bazi: a jak bylo?

bazalka
12. srp 2009

Beku, slo to 😉, pristi ty to uz bude horsi, to nebudu u nas na sale, ale jinde ☹

bekulkamama
12. srp 2009

bazi: jistě to tam taky bude dobré 🙂

linn
12. srp 2009

Cauky,
Ivco, jak casto ted budes na tu praxi chodit? To je fajn, ze je Vilasovi lip 😵

Jani, jste borci teda 🙂 u nas by ta kuchyn uz taky potrebovala, bude urcite zas nila, jina barva se nam k tem nemoznym kachlickam nehodi 😒 😉

My budem vecer grilovat, mamca mela svatek, uz se mi sbihaji sliny 🙂

bazalka
12. srp 2009

Lindi, taky bych si dala kus masa 😀

Na praxi budu chodit jak budu potrebovat. Do konce prazdnin jeste pujdu na 3 dny, pak po dalsim tydnu skoly na 2 tydny a pak jeste 5 tydnu, na t budu mit asi necelej rok

linn
12. srp 2009

A jeste bych potrebovala poradit - v zari budem slavit dohromady svagrove 30 a Sebiika rok, objednavam jim spolecny dort a nemuzu se rozhodnout, budu rada za vase nazory, ktery teda 🙂
http://www.dorty-eva.cz/album/fotogalerie/#moty...
nebo
http://www.dorty-eva.cz/album/narozeninove-dort...

linn
12. srp 2009

Ivi, tak to celkem jde, co? 🙂
mame nalozenou krkovici a kure, no asi si dam toho vepre 😉 😀

bekulkamama
12. srp 2009

lindi oba jsou překrásné! ale každému by se hodil jiný ☹

linn
12. srp 2009

No ja si osobne myslim, ze na 30 fakt dort neni nutnej a stacil by nejakej detskej, ale tchyne se hrozne angazuje , ze Vladka taky potrebuje dort 😒 a vcera se jeste ujistovala, ze tam bude napsany Vladka 30 😲 a dva dorty by sbyly naprosto zbytecny a stejne by se nesnedly 😕

linn
12. srp 2009

byly ne sbyly 😉

bekulkamama
12. srp 2009

no Linduš stejně tak si ona může říct že na 1 rok malej nemá rozum a neví co je na dortu 😖

linn
12. srp 2009

No ono je to trosku slozitejsi s rodinnyma vztahama u M. a v souvislosti s tim me to trosku vytaci, ale ted se potrebuju rozhodnout kterej 😉

bekulkamama
12. srp 2009

tak to chápu, mě se líbí fakt oba, možná bych zvolila kulatej klasickej jen jiné barvy víc veselej aby byl pro oba jinak nevím jak to vyřešit, vztahy rozlouskni sama, jasně že pro dítě radši motýla je krásnej ale zas kulatej je klasika a nikdo se neurazí tak je to na tobě, nedávej tam 30 jen růžičky a bude! Dle mě tedA!
auuuu a nebij mě za názor 😀

linn
12. srp 2009

Radi, ja jsem asi taky spis pro ty kytky, 🙂 diky za nazor

bekulkamama
12. srp 2009

tak vidíš vyřešeno 🙂

janica..
autor
12. srp 2009

Dobře jste holky vybraly 😅 taky bych šla do toho kulatýho 😉

Radi zítra se uvidíme co? se těším 😉