Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
26. říj 2009

AHojky,

Sari Matýsek je krásnej a seš dobrá jak to všechno zvládáš, na takový kecy se vykašli, to mám nejraděj, totok 😠 😠 😠

Zlatuš tak co kino?

Radi hoď fota, nebo jsou na střeše?

Mladej je jakejsik nakřáplej v sobotu měl zvýšenou teplotu, teď už je dobrej, jen se mi zdá, že má zaraženou rýmu, no jsem zvědavá, jestli se z toho něco vyklube, se letos drží, ťuk ťuk, ještě nebyl nemocnej.........

linn
26. říj 2009

Ahoj zensky,

vitam Saruspec a moc moc drzim pesti 😵

u nas vse pri starem, akorat jsem teda celkem zklamana z plavani, asi jsme fakt zacali pozde a Sebik je z toho potapeni akorat pokazde nastvnej, jeci a lepi se na me jak prisavka, porad doufam, ze si zvykne, ale teda zatim je to spis horsi 😒

Jani, u nas jsme taky krome te rymy pre mesicem zatim ok, snad to vydrzi 🙂

bazalka
26. říj 2009

Zdra holky!!!

Saruspec ... drz se, urco zas bude lip, jak bude Matysek s Vami. Uplne Te chapu ... je desny, jak nekdo, kdo Te nezna a nevi o co jde, Te muze tak soudit 😠

Zitra se jdu konecne nechat ostrihat a nabarvit ... se tesiiiiiim!!!!

Ve st a ct budem bez Macinka ...berou si ho tchani a v pa bude tchyne u nas ... vyjimecne jdu do prace na dva dny

saruspec
26. říj 2009

Díky holky,dnes jsme dostali špatné zpravy,ta operovaná ledvina nefunguje,a neví jestli ho pustí v patek domu,máme zavolat ve čtvrtek podle vysledku krve a moče.ahoj fajn ani se ti nedivím že byla hnusná na doktora,ja už tam ležela s malým 7dní a myslela jsem že skončim na psychiatrii.takže dík protože se celou noc převaluji s myšlenkou,že jsem hnusná mamka 😢

cecil
26. říj 2009

Saruspec, jak píšeš, jsi doma aby ses z toho nesesypala, ne aby ses celou noc převalovala, ne? Tak se na chytrý matky vyser a mysli na malýho. Já jsem spíš typ co by tam chtěl být asi pořád, ale ta bezmoc když děťátko řve a ty ho nemůžeš stejně pochovat musí být hrozná, asi bych tam taky nevydržela.
Štěpánce taky řekli po narození že má dilataci jedné ledvinky, ale naštěstí to bylo málo a řekli, že do 1 roku se 90 % případů samo upraví, jinak pak operace. Nevím proč ale hned od začátku jsem věděla že to bude dobrý a samo se to upraví. Vůbec mi to nedělalo těžkou hlavu. A naštěstí to tak bylo.

A nezakřikujte tu rýmy a nachlazení, jinak je hned pochytáme 😀.

Peti a jaký jste měli vůbec jméno pro kluka?

bananek
27. říj 2009

Ahoj Saruspec vykašly jse na všechny řiť se sama sebou .Pokud cítíš že to nezvládáš tak je jak pro tebe tak pro malího lepší tak jak to je malej by stejně cítil že jsi ve stresu a na rady někoho jinýho se vyprdni naber síly ať můžete být spolu Je zajímavé že na jedné straně někdo vyrypuje a na druhé když já porodila ve pře léty ve Šternberku tak malího převezly do Olomouce na JIP a MĚ nechaly tam to jím nikdy nezapomenu.Do dnes když na to pomyslím tak bych tehdy chtěla zaním byla tam jen moje mamka která tam dělala na stomce tak jen odskočila se podívat a to nikomu nevadí.No nebudu to rozvádět vhání se mi slzy do očí .Prostě ři´d se vlastním pocitem ju.
Tak včera jsem byla na rehabce a mám zase nějakou rehabku a vyfasovala jsem bederní pás mám prý posun páteře na jednu stranu ale prej to dáme dopořádku říkal pan Mudr a pokud by mě to pobolívalo tak mi říkal že mi dá obstřik a nebo akupunktůru tak uvidím byla bych raději pro druhou variantu člověk má skusit všechno né ha ha .Šla jsem tak spokojená a to vím že se vždy něco vy....No dojedu dom malá spinkala po obědě babička zrovna hlídala a říká že je nějaká divná no já no že už od soboty má rýmu no ta se probrala oči měla tak že je nemohla ani chudina otevřít tak honem pro teploměr a na něm naskočilo 39,9 no děs dnes je to o hodně lepší táta říkal ať v tom počasí nikam rači nejedem že kdyby něco tak nás hodí buď odpo k doktorce jestly nás veme a nebo na pohotovost no bez auta je to fakt na prd ale ráno vypadá bez teploty spala naštěstí celou noc a teď kouká na teletabís 😀

bekulkamama
27. říj 2009

ahoj holky, všem hezký týden.. ozvu se až se mi ten šrumec uklidní ... jinak žádná změna, malej je celekem hodnej v bříšku co je otočnej, přibrala ajsem 7 kg a kromě té blbé křeč. žíly co fakt dost bolí pohoda, dokonce v noci i spím 😀 všechny moc zdravím, držte se a hlavně zdravíčko!
jo fakt nemám čas ani na ty fotky, budete se muset přijet podívat osobně Jani 😅

zlatka
27. říj 2009

Jen jdu popřát hezký den, i když za oknem to moc dobře nevypadá.večer máme lampioňák, kdybyste některá chtěla z Olmika dorazit, tak budeme rádi🙂

marti, tak ať se z toho lucinka vykřeše, Beruš má zase kašel-takovej ten krásnej"hutnickej-sto roků v šachtě jsem žil", ale na elánu a optimizmu jí to moc neubírá, takže do cvička a uzavřenejch prostor s ní enchodím,ale ven joo, to ji jen prospěje.

janica..
autor
27. říj 2009

Ahojky,

Zlatuško díky za info, ale mladýho si nakonec berou dnes Petrášovi v šest hodin si pro něj přijedou, no my máme průvod příští týden, tak kdyby vás to chytlo, tak zas dorazte 😉

Ivi tak co hlava spokojená? co sis nechala dělat?

Šári držím pěsti ať výsledky jsou oki a malýho pustí domů 😵

Evi pro kluka měla Péťa Michala 😉

LIndi a kolikrát jste byly na tom plavču?

konoupek
27. říj 2009

Ahoj holky,
vyjste to zakřikly a Denuš od rána taky soplí,usnula teprve před chvilkou.To zase bude super noc 😝 .

já jdu ve čt zase na melír,tak se těším,až se na sebe zase budu moct podívat 🙂 .

saruspec
27. říj 2009

diky všem,ve čtvrtek jde malej na scenograf tak se uvidi co a jak,už mu vytahli hadičku z pimprlíka tak teď ma jen vyvod. 😒

bazalka
27. říj 2009

Zdra holky, tak hlasim, ze mam novou hlavu ... no mazec!!!! Jsem fakt spokojena, asi to mam nejlepsi co jsem kdy mela 😅 ... teda dle me, ostatni muzou mit jiny nazor. Popsat to ale moc nelze ... snad jen tmavy zaklad a v tom oranzove a blond doplnky 🙂

zlatka
28. říj 2009

🙂 Bazi, ty jsi na to experimentování dobrej typ.Takže rychle spáchat nějakej meeting, a´t to vidíme v živejch barvách, to jsi byla zase u toho Pavla?Z tebe musí mít ten kadeřník dobrej pocit dycky.Včera jsem se bavila s Vlaďkou, tak mám pozdravovat. A jaký vůbec ty směny máš- myslím kolik hodin denně?
Jani, beruš nesoplí, jen túruje-hen, hénnnnn, včera se vyblbla na zahradě, lítala tam s děckama a pak se jí plíce mohly rozkočit, tak jsme šly radši už o půl osmé domů.

konoupek
28. říj 2009

Ivi tak hod fotečku 😉 mě to zajímá 🙂

zlatka
28. říj 2009

JInak i ve cvičení byly jen tři děti z Grygova, Berunka taky doma, ale dojely asi čtyři kusy z Týnce i s tatínkama, tak nakonec bylo plno.

konoupek
28. říj 2009

No já jak jsem to včera slyšela na tom lampionáku,tak tam chrblal každej druhej včetně Denuš 😝 .

bazalka
28. říj 2009

Ahoj holky!!!

Zlatu, dnes jsem Vladku potkala 🙂. Do prace chodim 7.30 - 15 ... coz je v poho. Byla vubec Tva mamka u Pavla? A pokud jo, jak byla spokojena?

zlatka
28. říj 2009

Holky všeznalky, která bylinka je na kašel? máta, heřmánek, lipovej květ...nevíte????? 😨
Evi a jaký máš ty homeopatika? Dneska se to teda rozjela, myslím, že se nevyspíme.

Jj,bazi, mamka u Pavla byla, to víš, že na ni se už moc experimentovat nedá, nechtěla nic výstředního, s barvou byla moc spokojená, ale se střihem už mc ne, prý si připadala jako "páže", já myslím, že to měla dobrý, ale víš jak, člověk je leta letoucí na něco zvyklej, tak pak mu další změna dělá problémy. No a platila osmset, což jsem čekala, že i víc. Já mít tak litr navíc, tak ybch to taky zkusila, ale pořád ho jaxi nemůžu vyšetřit a taky nevím, jak by to brala babi🙂

Jinak čtu po sobě-samože rozskočit a ne rozkočit-to je děs.

efinna
28. říj 2009

Ahojky jdu vás pozdravit 🙂 !
Nějak není čásek, malou jsem měla u babičky tak jsem se pustila do oken a zítra jede k druhé babi, tak to pomali dodělám 🙂 !
Saruprec vyprdni se na takový kravky!!!!!!!

Jani příští týden nemužu čtvrtek a pátek jinak je mi jedno kterej den se sejdem, kam pujdem do aquparku 😉 😀 ? A kdo se přidá 🙂?

Měj te se 😎

jakoubka
28. říj 2009

Zlatuš-myslím,že šalvěj a jitrocel 😉

janica..
autor
29. říj 2009

Dobré ránko,

Zlatuš jitrocelový sirup je dobrej, koupíš v lékárně 😉

Evi aquapark nebrat 😀 😀 😀 prosím tě a furt nemakaj, mi kazíš morálku, pač u mě probíhá koprový období a nechce se mi lautr nic 😝 😅

Ivi a ty honem hoď foto, tě chci vidět, jak to máš krásný 😵

konoupek
29. říj 2009

Zlatu jitrocelocej sirup jsem viděla i u nás v obchodě kupodivu.Je to sladoučký to by mohlo Berunce chutnat 😉 .

Jinak jako to počasí mě už se... 😠 .Na návštěvy nachlazený nemůžem a ven taky ne,když skoro každej den prší 🙄 .

janica..
autor
29. říj 2009

Čekám až dopere pračka a jdem hají, jako dnes jsem totálně na odpis, se mi zavíraj oči, no takovej stav jsem dlouho neměla 😝

zlatka
29. říj 2009

já jedu za chvilku do kaufu, už maličko pořeším vánoce. Jako z mého dítěte jsem zralá na psychouše, absolutně negativistický období- nechci, ne, nic, nebudu a neumím....ještě si u toho důrazně kopne nožičkou, jako že by poslechla-dělá že neslyší, kvůli tomu hrncání odmítá každýho kromě mě a dědy-takže celý den jen:mami, pojď za mnou, mami, pochovej mě(si říkám, že s takovou spíš ona pochová brzo mě), ze záchodu: mamííí, pojď mi dát ručičku....no síla. A tak ji začleňuju do všech domácích prací, včera s velkou vervou se mnou umývala nádobí, ale samože jsem pak musela všude vytírat, jen jsem neustále opakovala to samý a v duchu počítala do deseti, ať nebouchnu. tak jsem si ulevila, ufff.snad to s tím kašlem odejde.

bazalka
29. říj 2009

Ahoj holky ... prave jsem dorazila z prace 😝 ... ale mam dobrej pocit 🙂

Zlatu, to jsem rada, ze to neni jen u nas. Vcera jsme resili, co delame spatne. Martas ted taky fest odporuje a stavkuje. Kdyz si umane, ze neco neudela, tak neudela ... matko, klidne se stav na usi 😠 ... kope nohama nebo zacne usedave plakat a ceka, kdy vymeknu ☹ ... to ale vetsinou nedelam, tak je pak nevrlej. Ale jak ho zaujme neco jinyho, tak okamzite vse splachne a jedem dal s cistim stitem a dobrou naladou. Sileny sceny byvaji u nas kvuli lizatkum ... ma povoleny jedno z hroznovyho cukru denne, ale on by chtel tak vagon 😅

Jinak Vanoce uz taky resime ... pulku veci mame, mozna i vic 🙂

linn
29. říj 2009

Cauky,

Jani, jsme v pulce kursu 😒

Ivco, kdy teda muzem okouknout ty nove hair? 🙂

No a zureni a sceny jsou u nas taky na dennim poradku, zvlast kdyz prijdem do lekarny, kde jsou mraky bonbonu a lizatek 😠

linn
29. říj 2009

A na Vanoce jeste nemam vubec nic a napady zadne, takze jakoukoliv inspiraci vitam 😵 😵 😵 😵

konoupek
30. říj 2009

Dobré ránko,
u nás je vztekání naprosto normální pořád,takže Zlatu věřím,že si zaskočená,když byla Beruš takovej andílek,ale jednou to přijít muselo 😀 😉 .Přece by ste nás v tom nenechaly,že jo 😀 .

Jinak vánoce....pro Denuš už máme čšechno a co nemáme je na cestě poštou.Jen přemýšlím co našim.

Holky chci se zeptat,jestli dáme druhý kolo kačenek,když Olče minulý rok nedorazily.Já je chci Denuš určitě koupit i sobě brusle.Ty si teda koupím normál v obchodě,ale ty kačenky by sme mohly objednat hromadně .

janica..
autor
30. říj 2009

Dobré ránko,

tak holky honem, honem co už máte dárky, tak insporaci, pač já nemám nic 😝

jakoubka
30. říj 2009

dobré dopoledne
tož Jani já to domácí pískoviště ,chobotnici nebo jiné od play doth a zbytek ještě nevím 😒

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18403344&tab=5