Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
16. bře 2010

Šmarja Konoupku dej pokoj s kolonoskopií!!! Proč tam jdeš jestli se můžu ptát? Jako máš podezření na nějakou diagnozu???

A ty to Radi zvládni! Čoveče, to jsem ještě nai nikdy neslyšela. Mně teda ani po 6 týdnech nevypadly 2 stehy a byla to taková úleva až mě je konečně vytáhli!

Zlatuš...Štěpánka taky nemá smysl pro pořádek. A to jsem si myslela, že když s ní od mala vše uklízím, že to vidí atd....ale prdlajs. Si pamatuju jak mě štvalo, že se furt musím pro něco s pupkem ohýbat.... 😠 ...jsem vždycky zuřila a museli oba (teda i Petr) naklusat a okamžitě posbírat bordel ze země, jinak ze mě byla lítá saň!!! 😀 😀 A do akotvky všechno nahází, pouzdro kolikrát ani nezavře a pak se diví kde má pero a gumu....no vysypanou v tašce, že? Už to neřeším.

A Damíkovi vše nej...týjo, už první tříleťák...to letí, to je neskutečný!

Radi, musíš se odstěhovat k nám a tady se o děti perou.... 😀 ...jak školka, tak škola. 😉

prool
16. bře 2010

ahojky baby,
Zlatu - to chce klid - Vašík vyvádí a nejlépe u jídla. Stávkuje a nemá moc na výběr - ale to jsou scénky. Někdy se tomu upřímně zasměju, ale někdy jak píšeš teču taky. A nejlepší je to jeho "já brečím" a předstírá doslova brekot 😀 😀
Co se týká trojčátek, asi bych zkusila bojovat a nevzdávát to, ale to je na každém a rozhodovat bych se teda nechtěla hauk 😔
Kolonoskopie je teda dost hnus - nebyla jsem na ni, ale moje mamka už několikrát a jednou bez narkózy těsně před operací 😔

bazalka
16. bře 2010

Tak u nas s oblikanim taky tak ☹ ... on to Martas umi, jen ale chtit 😖. Nastesti u jedla je to bez problemu 😉

Radi, drzime palce, ale neboj, to by mela byt rychlovka 😉

Konoupku, no, kolono nezavidim. Jdes do fakultky?

cecil
16. bře 2010

Na to citový vydíráníčko byla expert Štěpánka, ta se nechala dlouho krmit, oblíkat, obouvat....vždycky když jsem jí řekla, že musí sama, tak byl srdceryvný pláč, vztek, přednáška a nakonec jsem ji po 15 minutách stejně oblíkla, obula...a platilo na ni až jsem otěhotněla a řekla rezolutně, že se prostě ohýbat nebudu. Ach jo. Ona byla fakt upřená jak stará koza!!! 😀 A narozením Emilky se to všechno zlepšilo, pochopila, že na ni prostě nemám čas a že ji opravdu nepudu krmit, oblíkat....

Oli "! já brečím", ha ha ha!

bekulkamama
16. bře 2010

jj dík holky, já vím jen to neznám taksi říkám bože...
já se nikam stěhovat nebudu 😀 tady mi to dítě vezmou stopro 🙂
jdu koupat pa

prool
16. bře 2010

Bekul sháníš ještě tu cestovní postýlku? My jednu máme a nevím jestli ji ještě využijeme - aspoň ne v dohledný době - tak pisni na IP 😉 teda jestli jsi ji vlastně sháněla ty 😀 😀

bananek
17. bře 2010

Ahojte Bekul myslím na tebe ať je vše ok 😀 😀 😀

Konoupku nevymýšlej blbosti jako u nás se todělávalo teď to dělá 2 interna a chodila jsem tam z pacošama no nezávidím já měla jít na gastro a mají mě vydět 5 let nosím papíry v kabelce a asi to nic nebylo když to přestalo strachy samo bolet ha ha 😀

Ivi přesně tak jsem to potřebovala protože pokud bych nastoupila a tady zlomila kámošku že mě jí bude hlídat tak bych si nechala psát noční a třináctky alespoň ty 3 měsíce než bude 100% hlídání a pak už mi to bude jedno a aby mi vyšli vstříc ohledně odchodu po noční a bude to Ok no až to bude aktuální zjistím co a jak ale potřebovala jsem jen orientačně to by vycházelo maximálně 8 dní v měsícu všedních dní což by bylo celkem suproví.A měla bych malou doma a byla bych na tom finančně líp a navíc mi řekla na ředitelství že neví co bude v srpnu a můžu dostat podřadnější místo a to bych sjela na platu o 3000 a to tedy moc ryskovat nechci protože bych měla pak jen o něco víc než mám teď.No je to hrozný . 😀

konoupek
17. bře 2010

Dobré ráno,

tak vidím,že dětičky jsou vyčůraný všechny,tak jsem klidná ted 😀 .

s tou kolono...já mám od listopadu pořád jen průjem,jako nelítám pořád na wc,ale co jdu tak ze mě teče jen kaše,nebo voda,takže něco tam někde je špatně,proto ta kolono....A Tomáš na tom byl kdysi,známej minulý rok a mamka taky,ale nikdo z nich pod narkozou,ani omylem,takže se mám fakt na co těšit.Mamka říkala,že u ní hrůza,brečela u toho,nějak se jim tam ta hadice zasekla a nešlo jim to dál.No Tom a ten známej,říkali,že teda je to nepříjemný,ale přežili 😝 .No strach mám co vám budu povídat 😨 .

Beku doufám,že u tebe dnes dobrý...

Jo když Denuš pohrozím,že všechny hračky vyhodím,když si to neuklidí,tak začne řvát,že s čím si pak jako bude hrát,tak to jde i uklidit 😀 .

janica..
autor
17. bře 2010

Ahojky,

děkujeme všem za přáníčka, včera si přáli Sáruš s Damiánkem a rodinná oslava bude v sobotu, no dort Zlatuš bude dvojpatrovej s burákem a bleskem, no nuda 😅 asik se nepobavíš 😅 jj na krtečka taky vzpomínám 😀 😀 ten byl fakt hustej 😅 ten den jsi Evi rodila a Pítrs slavil Sárinku 😵

Radi doufám, že už máš zákrok za sebou a vše je oki 😉

Jani já bylo loni taky na čemsik podobným, furt jsem měla řídkou stolici, no bylo to nepříjemný, ale bylo vše oki, no připisuju to magnésku, ty ho taky zobeš, jak ho nejím, tak v pohodě, ale jak ho zobu, tak lítám taky často 😒 no mě tada hadici nestrkali "JEN" mi hrabal v zadku 😝

Zlatuš ten konec je fakt pitomej, neboj už to máš za pár 😉 taky mi nejvíc vadilo to zohybování......

Holky mě teď citově vydírá Damiánek a jako v tom šestinedělí je to docela mazec ☹ když jsem na něho přísná tak mi začne vykládat, že ho už nemám ráda a takový blafy 🙄

Holky prosím máte nějakýho tipa na dobrou chatku, nebo hotýlek na léto, kam zajed s prckama na dovču?

zlatka
17. bře 2010

Jani, my uvažujeme nad beskydama, nejeli byste s náma? že bysme bydleli nějak sólo a nějakej čas aj trávili společně, když je víc lidí, je to lepší a aj děcka se spolu líp zabaví.Není to moc daleko a je tam moc hezky. Byli jsme tady:http://www.sruby-razula.cz/apar529.html a bylo to tam fajné, hlavně taky proto, že zahrada uzavřená, nemuselas mít strach, že někam dítka zaběhnou a je to i s bazénkem, výlet na Pustevny-do okolí, nevím, nebo to chce ještě něco pohledat.

Jinak dneska zase běhání po městě- nejdřív poradna, pak na krev, kde bylo milion tři sta šedesát čtyři lidí, pak ještě liška a účetní kvůli daním, snad už to mám všechno z krku. A potkala jsem se v čekárně, jani, s maminkou od davídka , od vás z Holice, co teď bydlí v Týncu, tak aspoň to rychlejc uteklo, jsme pokecaly.

A co od vás Damča dostal? No, já jsem zvědavá, jak toho sourozence bude nýst berunka, i když se moc těší, asi je hodně důležitý věnovat tomu staršímu teď ještě víc pozornosti než předtím, pokud to jde a mazlit se s ním...no uvidíme.

Já se nebojím něčeho, co jsem ještě nezažila, takže by mi hrabání v zadku nevadilo (spíš jen z principu-že jako chudák ten, kdo to dělá🙂), ale jít na to podruhý, tak si asik už ukáknu. Já se jdu pro změnu hrabat do záchodu, bo má velká řiť ráno shdila voňku do odpadu a se to nějka ucpalo, tak jdu hledat🙂

konoupek
17. bře 2010

Zlatu tak u tohodle by sis neukákla,tam musíš být naprosto vyprázdněná.Ráno do zadku dva yaly a jedu 😀 .

No z toho bych taky měla strach,jak by Denuš reagovala na sourozence.Musí to hodně mrzet Jani,že,když říká,že ho nemáš ráda.Vidí,že se ted o tebe musí dělit.Snad to bude brzo dobrý a Dam pochopí,že to tak prostě není.

linn
17. bře 2010

Ahojky,

tak jsem prelouskala aspon vcerejsek a dnesek 🙂
nejak porad nestiham, peru, vybaluju a nejak to nestiham uklizet, tak tady mam po dome lyze, ylzaky atd 😅
Ivi, byla jsem s tatkou - zajezd s lekarnikama 🙂

Konoupku, budu drzet pesti, at je to ok a moc netrpis 😔 babicka chodi co pul roku, vzdycky ji delaji i gastroskopii, to je asi jeste horsi 😖

Beku, myslim na tebe 🙂

Zlatus a ostatni, taky ted uvazuju o nejake dovce, ze uz by bylo na case se po necem poohlednem, to by nebyl spatnej napad, nejaka spolecna akce 🙂

janica..
autor
17. bře 2010

No ono už je to lepší, nejhorší bylo, když jsem blbec nejelda to magnésko a dva dny jsem jen ležela , nebyla jsem schopná ničeho, jen si dojít na záchod, tak jsem ležela v ložnici, tak to Damiánek hodně špatně nesl, dělal naschvály, bouchal a furt mě budil abych nespala, naštěstí na Erička je hodnej 😵, nejlepší je jak každýmu vykládá, že má bráchu 😅 hlavně cizím lidem 😅 no prdel 😀 😀 😀 Dnes jdem do cvíča, tak se Damiánek už těší, jj jak se mu věnuju, tak je to v pohodě 😉 no doufám, že to nejhorší už máme za sebou 😉

Zlatuš kde jsi Káťu potkala? na gyndě? že by byla v tom? 😅 Zlatuš mrknu na odkaz, klíďo by jsme se mohli domluvit, chcem jet i s Evikem, tak když vám to nebude vadit 😅 to budem pěkný rodinky, každej po dvouch prckách 😵

bazalka
17. bře 2010

http://www.stastnazeme.cz/

A sem pojedem urco na vylet, mame to asi 7 km od mista, kde budem bydlet 🙂

zlatka
17. bře 2010

No, jani, na tutty je v tom 🙂🙂 ale teda pšššt, jestli to je ještě tajný🙂
Jinak když se najde a pronajme nějaká dobrá chalupa, je víc lidí a rozpočítá se to, tak je to možná lepší než nějakej hotel. A vyjde to i levnějc. Tak čmuchejte, čmuchejte-ale fakt ty beskydy nejsou špatný.

Teď má Damča narozky, tak se to všechno točí kolem něj, tak bude spokojenej.
Lindi, to sis pěkně odpočinula, ty jsi stejně dobrá, že tak vyrazíš i bez dětí.
Bek. už to má snad všechno za sebou.

bazalka
17. bře 2010

Jani, to urco Damcu brzo prejde ... ted mam celkem dost kamaradek, co maji druhy a je to vsude podobny 😔. Nejvic to mrzi maminy, prcci spis zkousi trpelivost.

Konoupku a kam jdes, co fakultky? Zkus se domluvit na prispani ... jen te kapku oblbnou, dve hodky tam pak polezis a muzes frcet 😉. Ale musis se domlouvat predem, ne ten den.

janica..
autor
17. bře 2010

áááááááááá jsem to čekala 😵 no jsem zvědavá jestli se pochlubí ve cvíču frajerka 😵

janica..
autor
17. bře 2010

Holky jen je u mě podmínka ať je to i s jídlem, pač mě to vaření už leze krkem, tak na dovče si chci dát oraz 😅

bazalka
17. bře 2010

Jani, to co jsem posilala ja s jidlem je 😉 ... ne ale v cene ubytovani, plati se vzvlast a muzes mit snidane, obedy i vecere

dali
17. bře 2010

Zdarec matky a dětičky(po sto letech:D)

chtěla jsem vám dát dobrýho tipa na dny kdy se s dětma možná nudíte.....v sobotu jsme byly v Neředíně v Jungli....je to hned za první křižovatkou od globusu, směr na hřbitov a za křižovatko hned do prava...dřív tam byla nějaká sámoška.....no k věci je to tam super pro děti a maminy....cena je taky docela fajn do 60kč/h.
Prodávají tam i kafčo, pití, i alkohol :D.
My tam byly v sobotu na oslavě narozenin, měly jsme to zavřený na 3h a děcka byly nadšený.....taky dobrý na nějakej srázek....ideální..... 😉

Jinak Vás všechny zdravím a na krtečka nejde zapomenout 😀 😀 😀

dali
17. bře 2010
bazalka
17. bře 2010

Znedule, zdaaaaar!!! My to tam zname, Martas to tam miluje 🙂. Kdy v sobotu jste tam byli? My odpo od tri do peti 😉 ... to jsme se museli minout ☹

cecil
17. bře 2010

Kon. -ten průjem může být opravdu z magnéska - ale takový urputný, jak píšeš.... nevím nevím teda.

Lindi - každýho půl roku a gstro k tomu ??? Aúúúúúú. To snad ne. Ani za nic! To musí být hrozný.

Ženský, mě dnes bolí hlava od rána, ve čtyři jedem na jógu s děckama a v šest ji mám já, snad se trochu rozcvičím. Na záda mi to pomáhá bezvadně. To mě můžou bolet jak chtějí, ale po józe to vždycky povolí. Snad povolí i ta hlava. Já to mívám od krční páteře 😖.

A Emča nám usnula v autě - ona už po o nespává. No ale řeknu vám, že opd pondělka vstáváme v šest a Emča před sedmou a je to na nás poznat! Je po nás hov... Proč není škola na 9 jak jinde ve světě??? 😝 🙄

My jedem letos na dovču do JIžních Čech - jste taky nemohly říct dřív??? 😅

bazalka
17. bře 2010

Holky a predloni jsme byli tady .... jsou tam tri apartmany, bazen a pro Jancu ... hospoda se zahradou pro deti asi 400m 😉
http://www.penzionpergen.cz/fotky.html

Jo a je tam sklipeeeeeeeek 😀

janica..
autor
17. bře 2010

Jé Ivi to se mi moc líbí 😎

bazalka
17. bře 2010

Ktery, to prvni?

efinna
17. bře 2010

Ahojky
Beku doufám, že to máš za sebou a vše je oki!?

Jani co bylo s dortem krtečkem 😕 ? Já zas nic nevím! hi

Zlatu milion třista šedesát čtyři lidí 😀 😀 😀 , jak dlouho si je počítala 🙂))

janica..
autor
17. bře 2010

ten taky, ale ten druhý víc, i pamatuju, jak jsi tu tehdá dávala tento odkaz a líbilo se vám tam 😎

efinna
17. bře 2010

Jj ty odkazy vypadaj všechny lákavě 🙂

Tak Katuš je v tom 🙂 , Jani ty jsi to říkala co?