Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
25. bře 2010

Zlatuš ono se to nezdá brzo abych pravdu řekla tak malá se tu niudí moc lidí tu neznám a jezdit za kámoškama věčně do Olomouce a okolí se mi abych pravdu řekla nechce a tak bude mít pořád plno dětí kolem sebe Toník šel taky o 4 měsíce dřív a byl tak spokojenej že ani dom se mu nechtělo a Luca je něco podobného jo holt je to lviček po mamince a to jsou dračice .A já cítím na sobě že už potřbuji vypadnout pryč a Lucka má v červencu 3 roky a já stejně musím v srpnu nastoupit tak by šla vlastně od září tak těch pár měsíců si myslím je už pohoda.Jinak gratuluji k pokojíčku a ať si ho malá pěkně užije Lucinka se taky těší až bude mít svoje. 😀
Jo a dovolenou jsem plánovala a plánovala až mi plány překzila práce tak asi nikam letos nepojedem musíme to oželit neboť by mi volno hned asi nedali že. ☹

bekulkamama
25. bře 2010

efi hmmm tak to my kadíme skoro do každé plíny... 😕
zlati kdybys tu kukla tak dnes ve 3 u želvy s holkama s šišou a blekem a jiťou... pa

efinna
25. bře 2010

Ahojky
Tak mám jarní úklid za sebou uf 🙂 !

Jo a k těm kapsářům já mám tady od té paní http://www.kapsare.prodejce.cz/, za 600kč, a je i vyplněn vatelínem! Ten co mám sem si navrhla sama! Má látky s ikei.

Radi malá taky tak kakala, ono prej plně kojené dítě nemusí kakat až 20dní 🙂 , prostě to stráví.

bekulkamama
25. bře 2010

efi počkej dyt já taky kojím... ale vím že někdo to tak má, dáš laktobacilky a půjde to snadno, srovná se to..
hele ukliď i u měěěě 😀 potřebuju umýt okna 😀 😀 😀

naty.motylek
25. bře 2010

ahoj holky

bazalka
25. bře 2010

Ahoj holky, hlasim, ze jsem doma ... vsichni jsme to prezili, jen teda mi kapku nestihala hlava ☹.

Lindi, v pondeli se mozna pridame 😉, dam Ti jeste vedet.

Jani, drz se, at je ti brzo lip 😉

bekulkamama
26. bře 2010

bazi vítej a jak bylo?
normálně mi holky řekl Skřivánek že se do mě asi na starý kolena zamiluje 😀
včera jsem byla na kontrole a mám to krásně zahojený prej 🙂 tak jupííí a huráá a na sex že 😀

efinna
26. bře 2010

Ahojky
Radi 😀 😀 😀 😀

Zas máme pěkně! 🙂

Malej je zlatíčko, on je teď tak spokojenej buď spinká a nebo hajá v postýlce a prohlíží si ručičky 🙂 , vůbec neplaká a už usíná sám! A už se nám šikula přetočil 🙂 !

Hezký den 😎

bekulkamama
26. bře 2010

efi to jste moc šikovní, já si říkám jakýma cvikama bych ho taky motivovala k výkonu ale nevím ale aspon pase líp koníky už a nebrečí u toho.. jen se béjím že je na mě už moc fixovanej ☹

bekulkamama
26. bře 2010

jako dneska mě drahý syn vyhodilz postele, nechtěl spát a povídal v noci tak sem ho dala k nám na můj polštář a jak mu tak hrozím že chci jako spát že po hodině přemlouvání už to jako nedávám tak on chrupky a pohoda tak já spala v kotečku div nespadla z postele a on uprostřed namém a petr mě k sobě nechtěl 😀 prejmusím být na kraji aby malej nespadl a ty jo já zkroucená spala na kousínku a zvláštní místo 3 h. do dalšího kojení spal malej až do rána no hustý co, potvůrka jedna.. 😀

jakoubka
26. bře 2010

Ahoj holky,

píšu za Janču ☹ Má zas ten stav co měla před těhu ☹ V pondělí jde do nemocnice na vyšetření,chtěli jí i hospitalizovat,ale to Janča odmítla.
Moc na ní myslím a douám,že to nebude nic vážného ☹

Poprosila mě,abych se Vás zeptala,jestli nemáte na půjčení odsávačku mléka.
Pokud ano,tak mám napsat její nebo Petovo číslo a Petr by se pro ní zastavil:
Janča:605 240 705
Petr:602 121 706

bekulkamama
26. bře 2010

ahojky, nevím teda co jí trápí za stav ale doufám že bude brzo v pořádku, já mám odsávačku jen ruční balónkovou úplně obyč a leží mki doma na nic, tak klidně!!!!

konoupek
26. bře 2010

Ahoj holky,
tak já taky nevím co má Janča za stavy,ale přeju,at to brzo přejde.

mě už několik dní tak bolí za krkem ,nejrači bych si ho uřízla ☹ .

konoupek
26. bře 2010

Ivi vítej zpět,jsem zapoměla napsat.Tak jste to zvládli 😉 .

A Beku tady za chvíli bude trpět samomluvou koukám 😀 .Ale čtu poctivě 🙂 .

bekulkamama
26. bře 2010

kon: z čeho? cos dělala???

jakoubka
26. bře 2010

no,měla stavy z nedostatku magnéska(nemohla mluvit,brněl jazyk,,,,,),ted to má zas,ale asi to nebude jen z magnéska,proto jde na to vyšetření ☹

zlatka
26. bře 2010

tak sjem s jančou mluvila, zítra jí vezu medelu odsávačku, chuděra malá. Uvidí se po vyšetření, prý mají i podezření na RS, Raduš.Takový trable, ach jo.Hlavně ať se už zjistí, z čeho to pořádně je, ať se jí udělá líp. Říkala, že se ani moc hýbat nemůže, koordinace špatná-k tomu dva kluky doma, no je to mazec.

zlatka
26. bře 2010

KOn. pěkná nová fotečka, taky bych měla pozměnit.

janica..
autor
26. bře 2010

Ahojky, Marti díky 😉 a Zlatuš tobě obzvlášť za půjčení, třeba nebude potřeba, ale pro jistotu 😉

No v pondělí ráno mám nástup na neurlogii a jdu na magnetickou rezonanci na tu jdu o půl sedmé večer a přes den mě čeká různá vyšetření 😒 ach jo, musím dávat Eričkovi UM navečer, pač jsem totální troska 🙄no maj podezření na roztroušenou sklerózu, no uvidíme co se z toho vyklube 😔

Jinak Peťa je na OČR tak je momentálně žena v domáctnosti a celou rodinu obstarává, zatím to zvládá,šikula i musel jít s malým na měsíční kontrolu sám, jsem nebyla schopná ☹

entik
26. bře 2010

teeda, jani!! drzime palce at je vse ok!! moc na tebe myslime.

konoupek
26. bře 2010

Raduš já na to trpím už od porodu ,teda začalo to před porodem,když jsem musela dva měsíce ležet a od té doby mě záda dost zlobí.
Zlatu dík 😉 a užijte si zítra ples.
Jako Denuš přes den naprosto ok a ted večer teplota přes 38 a hodila takovou šavli,že jsem ze z toho málem i já po...tak jsem zvědavá co to zase máme 😒 .

No a Jani ,ženská jedna ty se drž,budeme na tebe myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

efinna
26. bře 2010

Janií ☹ ☹
Myslíme na tebe!!!

bananek
27. bře 2010

Jaňulinko myslím na tebe doufám že to bude OK u mě měli taky podezdření a nakonec to byla páteř tak snad to bude dobré .Budu na tebe myslet a koukat až napíšeš ju. 😀
Jinak všechny zdravíme a přejeme pěknej víkend 😀

bekulkamama
27. bře 2010

ahojky já včera řešila vyplou vodu v dědině, pokažený kotel no paráda ale vše ok, akorát teda co to je oproti janče
Jani to mě moc mrzí, že máš takové trápení a budu se mooooc modlit at tu hnusnou rs nemáš, čeká tě magnetická rezonance, vyšetření očního pozadí, vyšetření nervů el. proudem v končetinách a pod. ale snad nedojde na lumbálku 😖 brrr držím ti pěstíky a kdybys něco potřebovala dej vědět dám ti do IP tel. hodně se ptej, jinak ti nic neřeknou.. jo a do nemocnice nesmí děti mladší 10 let tak ať víš že ti je tam sestra nepustí ☹ bohužel, neteřinky se též otočily a šly zas dom, musela jsem za nima na chodbu leda ale taky se dá že.. tak ať ti to dobře dopadne.. moc na tebe budu myslet!
kon: a chodíš s tím někam? znám hodně dobrou masérku, je to rehabilit. pracovnice kdybys chtěla napravit.. 🙂
efi: radka.mizenkova@seznam.cz - pošli mi foto té židličky díkes..

konoupek
27. bře 2010

Radu kontakt klidně písni to se hodí vždycky,i když na masáže chodím.Dlouhou dobu to bylo ok a ted to zase zlobí.

janica..
autor
27. bře 2010

Raduš ta lumbáka je co?no oční pozadí už mám za sebou a je oki..........

bekulkamama
27. bře 2010

kon: já ti dám že si povídám sama 😀 no asi mi hrabe malinko noooo hi hi
Eva Duchoňová 605 752 215 a sídlí nad bývalou cukrárnou Maruška. Nedělá klasické masáže ale jiné a hlavně tya bodové co tě fakt napraví, opravdu je dobrá možná jí někdy zkus a uvidíš nebo si jen popovídejte, poradí co a jak, dělala rehabil. prac. i v nemocnici, je fakt skvělá no uvidíš..

bekulkamama
27. bře 2010

jani: jo no já měla většinu taky ok ale na MR mi našli léze tak už to bylo vidět... ale to je jen hluk i já se strachem ze zavřených prostor jsem to zvládla.. ty proudy jdou elektrody přisáté na tobě to ti poští elektriku do těla 😀 a sledují reaklci těla prostě nervy zda pracují správně nic není horzné, no lumbálka bohužel příjemná není, ráno ti berou moč, krev, podepíšeš souhlas s tím výkonem a pak ti do páteře do míchy úplně dole do té jamyk píchnou jehlu a odeberou míšní mok ze kterého je to stopro ale posílá se to do prahy a definit. výsledky jsou za 6 týdnů, tebe pak položí a ty se nesmíš hýbat dle zákroku buď 8 h. nebo 24 h. já ležela celý den, kdyby ses zvedla tak si ublížíš, odebraný mok se musí postupně pomali rozmístit tam kde chybí pak a když vstaneš nahrne se to tam a ty můžeš ochrnět ale trochu tím straší noa le že tě vše bude moc bolet tak se stejně nepohneš, hlava třeští a tělo bolí no nic moc stav ale zvládneš to neboj... jen se budeš pak otáčet a pak to bude za pár dní ok to se rozhýbe, nasadí ti kapajdy když budou si myslet že to dle výsledků není dobré když ne tak to jen přeléčí na krátko kapačkou solumedrolu či lékama medrolu ale tak ať tě neděsím, nic není jisté že tak se neboj a doufej že to není ono 😅

cecil
27. bře 2010

Jani, myslím na Tebe....tfuj tfuj pro štěstí!!!

Raduš, z lumbálky to není stoprocentntí, ani definitivní....já ji měla pozitivní a nakonec jsem to všechno měla od zablokovaných zad a nervů v nich! Takže Jani neztrácej naději! No a po lumbálce jsem fakt byla tři dny ležák 😝 , fuj tajbl, fakt nejhorší zážitek v životě. Radi a víš že mě ty výsledky z Prahy trvaly ne 6 neděl ale 5 měsíců!!! 😠 😠 😠 😠...fakt už do fakultky nevlezu! Podle toho co jsem viděla já, tam mají akorát pěknej čurbes.

Holky a kamoška teď byla trhat nosní mandli pod narkozou - v PV a normálně za ní pustili dvouletou dcerku. To je bezva, že už aspoň někde to jde.

Jinak Raduš - naše děcka psí s náma v posteli vždycky jako andílci... 😵 , takže se nedivim, že se malej nepotřeboval probudit na jídlo 😅 .

Holky, uf, já jsem se dnes dala do Štěpánčinýho pokojíku - reorganizace jako prase, popelnice praská ve švech. Pěkný plyšáky vyperu a zkusím udat někde v domově, nebo kojeńáku, protože ten pokojík by musel být nafukovací.

bekulkamama
27. bře 2010

evi no tak mě to tak řekli a vím o třech lidech všem to trvalo 6 týdnů a všem řekli že to je jistota ani magnet není tak jasnej ikdyž u mě to tam bylo už vidět... ale když myslíš... že je možné to zaměnit za blkoklá záda... ..... .....
každopádně snad jí to nečeká jani drž se.. my jdem ven a vytáhnu i brusle dojedu.li zdravá večer pisnu pa