Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
30. bře 2010

jj hurvajs náš šnapinek to bych do něj neřekla

cecil
30. bře 2010

Ženský....víte krevní skupinu děcek??? Štěpánka má mít napsanou krevní skupinu v žákajdě. A já nevím ani jednu holku. Vy co jste rodily v Ol. to máte někde napsaný?

bekulkamama
30. bře 2010

neeee ani v porodce mi to neřekli, nikde to není, na vlastní náklady mi to dr. prej může udělat... 😖

efinna
30. bře 2010

Ahojky mě to řekli v porodce u obou! Takže já to vím 🙂

efinna
30. bře 2010

Ha a já mám foto taky smázlé 😒

Dnes jsme byli v porodce mrknout na mimi 🙂

jakoubka
30. bře 2010

ahoj

mně to taky neřekli 😖

cecil
30. bře 2010

Hm, taky jsem slyšela že je to za peníze....ale kolik to stojí, to nevím. Za měsíc bude rodičovské, se zeptám, jestli je opravdu tak nutné. Já mám podezření, že z prostějovské porodnice to matky ví.

Evi jaktože to tobě řekli?

bazalka
30. bře 2010

Ja to taky nevim ... sl maminy, ktere jsou Rh neg a tatinkove Rh pozit se u deti automat skupina dela, tak proto to mozna Evka vi 😉 ... co Evko?

Co Janca???

jakoubka
30. bře 2010

Janča je už je doma ,dnes byla na té lumbálce ☹

Zítra si jdeme do školky pro rozhodnutí i Janča,jestli nás vzali nebo ne 😕

efinna
30. bře 2010

Aha, tak mě to asik řekli, protože já mám rh negativní a měla jsem si hlídat kdyby mimčo mělo rh pozitivní aby mi píchli do 48 hod injekci. Nechal si manža zjišťovat jakou má krev a před 2apůl rokama to stálo 200kč.

efinna
30. bře 2010

hi jj Ivi 🙂

cecil
30. bře 2010

Tak to je bezva, že má Janička domácí péči a děti u sebe. To jsem fakt ráda. Pozdravujte ji, já na ni nemám číslo.

Jako doteď nikomu nevadilo, že tam ta krevní skupina není napsaná, ale byla ve škole inspektorka a řekla že si to mají rodiče doplnit...
Ivi, nakonec je to k něčemu, že víš krevní skupinu? Když se stane úraz, tak se dává automaticky nulka nebo něco takovýho neutrálního, ne???

bazalka
30. bře 2010

Evi, O+ se dava jen v ohrozeni zivota, jinak se zjistuje a dava se ta skupina, kt dotycny ma 😉

Jeee, vy si jdete pro rozhodnuti osobne??? Nam by melo prijit postou, ale buh vi kdy.

jakoubka
30. bře 2010

cecil-určitě budu pozdravovat 🙂

já mám 0+,ale co Radek nevím 😕

Volali mi z transfúzky ohledně dárcovství(hlavně destičky),ale nevím jestli můžu darovat s vyšším krevním tlakem 😕 Od těhu mi nechce ne a ne klesnout 😒

Ivi-jj,na zítřek jsem zvědavá 🙂

jediný co vím,tak Kubíčka vzali do té miniškoličky Aničky,jak chodí Damiánek a Vašík 🙂

Kubík už druhý den nechce spát po o 😅 Ale večer je už o půl 8 tuhoňek 🙂

Dnes mi říká:"Mami ,co to tam hoří za hovadinu 😀 😅 Někdo před barákem pálil trávu

bazalka
30. bře 2010

Marti 😀

Zitra Vam budem drzet palce ... na kolik let mas materskou?

jakoubka
30. bře 2010

Ivi-na tři roky 😉 Hroooooooozně to uteklo ☹
Berou 30 dětí.

bazalka
30. bře 2010

To je hodne, u nas v okoli max 15 ☹. Ja ted netrpelive cekam na patek, to nam maji volat ohledne toho haluzoveho prijeti od kvetna.

jakoubka
30. bře 2010

tak Vám na pátek držím palce 🙂

jj,je to dost,ale zároven málo 😒 Je tu moc dětí.
Měli otvírat ještě jednu třídu místo MC,ale rozhodují se jestli tady nebo na Jílové.

bekulkamama
31. bře 2010

ahojky cecil číslo janči tu je listuj zpět, jsem ráda že to má za sebou, snad to moc nebolelo ale jistě ji brali tu menší dávku když ji pustili domů, já mám B+ a manža AB+ takže mimi jednoho z nás.. oba jsme dávali dřív krev takže to vím zadara ale mimi nevím a pochybuju že by jim to dělali v porodce když to není nutné jako u vás efi 🙂 jinak bych si to z PC už zjistila.. efi jaké bylo mimčo jooo a jakto že si taky bez fotky? ty jo proč to mažou? nemá to být focené zepředu???
já jdu dnes s malým k dr. tak se na to zas zeptám, třeba by to u nás šlo zjistit, beztak mu budou dělat nějaké testy kvůli mé RS a vůbec v rodině toho máme nějak privel´a těch nemocí 😖

bananek
31. bře 2010

Ahojte tak á měla u malího zjištěnou krevní skupin kdysi se to dělalo automaticky ale malou taky nevím ale učitelka u nás říkala že to nní poviné že dostali jen nové žákajdy a tam to je
Myjdeme jako pro výsledky školky až 26.4.ale mám tam razítko z práce tak máme přednost tak myslím že místečko od září máme.
Janička to určitě zvládá dobře vždyť je to naše šikulenka 😀

efinna
31. bře 2010

Ahojky holky pomooc malá mi od rána blinká, 😕 , máme toto poprvé!

bekulkamama
31. bře 2010

efi střevní jednodenní chřipka, řádí to už druhý týden, neboj zítra bude ok 🙂 určitě!

efinna
31. bře 2010

Radi já mám 0- a manža A+, Sárinka má A+ a Lukášek 0- 🙂 Já byla s malým včerá u dr. a máme 5600g 🙂

efinna
31. bře 2010

Aha, ale když se napije jde to ven, furt chodí, že chce papat zkusila jsem dát 3 piškoty taky šli ven, tak co v takové situaci? 😕 ? Vypadám jak tutan ale fakt to máme poprvé tak nevím ☹ ! Vždycky přijde pochovat a ohodí i mě 😅 ,

konoupek
31. bře 2010

Ahoj holky,

Evi to bude ten chvilkovej hnus co tu už delší dobu řádí.Na jídlo nic nedávej raději a jen po trošičkách popíjet heřmánkový čaj nejlíp neslazený.Jestli bude po "obědě"spinkat,tak se to snad trochu zlepší.Vydržte!!!

Jsem zvědavá co s tou Jančou 😕 .

Krevní skupiny taky nevím,ani svou,ani Tomáše,ani Denuš 😒 .

efinna
31. bře 2010

Konoupku díky 🙂 , no je mi ji líto chudinka malá! No snad to zítra bude oki

Na Janču taky furt myslíme 😔

bekulkamama
31. bře 2010

efi krásná váha, malej je sladkej bych ho pomuchlila a ty očenka krásný ale ty slzičky mu neslušely teda 😅
tak já nahlásím večer ale počítám okolo 6 kil 😀
Janča mi psala, je celkem v pohodě naštěstí jí pouštěli na noc domů a rodina za ní mohla tak to měla rychle za sebou...

bekulkamama
31. bře 2010

efi jooo ségry to měly s děckama taky a kámošky též, nic moc nesní, nech ji pár hodin hlavně ať spí to bude ok a kdyby ne tak skočíš k dr...

efinna
31. bře 2010

Radi 🙂 ,, jj zrovna měl svoji chvilku ale jak jsem ho oblíkla dala do kočárku tak hned chrupkal, no kdyby člověk věděl co těm prckům zrovna chybí co? Teď se tu zrovna řehní z lehátka 🙂, už si ho oblíbil 🙂. Tak pak pisni váhu 😉

Jju právě jsem říkala, jestli to bude i zítra tak raději zajdu, doufám, že Lukáškovi se to vyhne!

bekulkamama
31. bře 2010

efi to my máme taky teď ječel že chce jíst a já si dovolila jít čůůůrat no mazec jak ječel až pištěl.. 😀 my to houpací lehátko taky, aspoň na mě vidí a všude kolem taky a je spokojenej.. no ať se ho moc nedotýká ☹ pro zichr