Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
2. srp 2008

Ahoj Holky,
tak doufám,že už je Emušce dobře jo a Evi díky za zprostředkování obchůdku,doufám,že nebudou reklamace 😉 .
Lindi co už s ryfličkama,kašli na to se nerozčiluj,pravdy se stejně nedopátráš a svůj účel splní na tu chvilku.I když věřím ,že to zamrzí,ale je to je hold riziko takových nákupů přes net 😕 .
Marci,taky tě moc obdivuju.Já bych řvala asi pořád,musí to být těžký se stakovou situací vyrovnávat.A fotečky jsem zkoukla a jsou moc pěkný 😉 .
Jinak už mě to vedro jako dost nebaví 😠 .Se nedá pořádně nic dělat,skoro nikde stín a tak je to na prd 😝 .
jsem chtěla dnes na Bouzov je tam jarmark,břišní tanečnice a turnaje na koních,ale nějak se začíná mračit,toš nevím,jestli z toho nesejde 😖 .
Užívejte víkednu a už .aby bylo zase "normální počasí " 😀 😉

prool
2. srp 2008

cauky, tu je bourka jako prase,
jsem tu jen na skok, Linn diky za kontakt, az se to prezene vyrazime 🙂

Evi stránky jsou - www.zdravcentra.cz/cps/rde/xbcr/zc/vox_03_2006.pdf - to je ten casopis
nebo www.potravinova-alergie.info/prispevek-alergie-... - 39k -
Vasa mi tu krade mys, tak to tak vypada.
Jo Marcel, jses dobra, bechery jsou na miste - vubec to neres - tohle opravdu vydrzi jen silnej clovek
zatim pa radsi to vypnu nebo je po tom ☹

fajn
2. srp 2008

ahojte holky,
díky moc . Dianka je opravdu drobná to se ti Zlatuš nezdá má jenom 11kg klidně bych jí 10 dala . Nechce nic jíst to je vždycky boj kdo z koho. Mám kamošku a ta vždycky krmila kluka za pochodu ,tak jsem si říkala že bych ho posadila a tady budeš jíst 🙂 a hotovo. Dnes na ni vzpomínám a beru vše zpět. Krmím u televize ,počítače a za každy sousto ktery do ní dostanu a deko na její váze jsem vděčná. Už tedˇmám hrůzu z toho až zas půjdem na kontrolu to zas bude keců. Někdy mám sto chutí jim ju dát atˇ mi to ukážou a budu to dělat podle nich no jo doktoři. Když byla naposled nemocná tak mi řekli že musí vypít 1,5l černého čaje .a když jsem se zeptala jak to do ní mám dostat tak doktor řekl že já jsem matka že mu je to jedno. 😢
Tak přeju všem nemocným dětem brzké uzdravení a hezký den. 😵

zlatka
2. srp 2008

Jani, tak z Bouzova asi nic nebylo, co? Blbý počasí, taky přemýšlím, co vymyslím, teď ještě prtě spinká. Náš tatínek dnes přišel až ráno domů a úplně na kašu, nevím, kde a s kým se zapomněl.Teď trpí v práci, jo holt....když někdo neumí pít....
Marci, tak to má dianka váhu naší berunky, ta ale taky jí strašně málo, ale zřejmě že je ejště na kozím mlíku, pořád kojím, tak vypadá docela živeně.🙂 Ale jídlo, co do ní za den narvu bych dokázala spočítat po lžičkách úplně hravě. Mně naštěstí sedí při jídle ve stoličce, ale někdy je to běs, obzvlášť když ji chytne rapl a začne všechno shazovat atd...Bazi, tak tam bych se docela zajela mrknout a kolik je tam vstupný? A brouzdaliště tam je taky?

zlatka
2. srp 2008

A co ta tvoje starší holčička,Marci, už je v pubertě? 😀

janica..
autor
2. srp 2008

zdrarec,teda MArci fakt pred tebou smekam ses borka nejvetsi. My jsme byli vcera na oslave 1 narozek u Damiankovyho kamose ten se tam fest vyradil a taky se koupal, jsme ho z toho bazenu nemohli dostat, konecne az zacal drkotat zubama tak se nechal prekecat.

fajn
2. srp 2008

jo Zlatuš je v pubertě je to děs . Jedna se vzteká a druhá se řechtá kdejakej ptákovině . Tak jsem si teď dala 2 Plzně a mám jak z praku a hned se na ten svět dívá jináč. Ale nejsem norek nebojte akorátv moje máma má narozky a já jsem se musela obětovat a řídit tak si dávám fčil 😉

fajn
2. srp 2008

holky a kde pořádáte ty srazíky? 😖

linn
2. srp 2008

Zdarec,
Marci, my bydlime kousek od sbee - jsem od Unicova 🙂
Sraziky byvaji vetsinou nekde v Ol., ted naposledy byl u Cecilovic na Konicku.
Nas dnes navstivila Ivca s Olcou, pridala se i Miladka - uz se konecne zaregistrovala na MK, tak nas mozna i prijde navstivit tady 😉 uz se tesim, ze se pak prijedete podivat na Sebika, az vykoukne, v co nejvetsim poctu 😵
Janico , kdy mas ty narozky? Neni to nahodou tenhle vikend? Ze sem mela rodit, neeeeeeeee? 😉 Nebo ze by zitra? 😅 A jestli je fakt ted mas, tak vsechno neeeeeej 😵 hlavne hodny muzsky doma 🙂

cecil
2. srp 2008

Tak já zrovna taky piju Plzeň a taky nejsem norek 😅 !

Marci s jídlem kliiiiiiid, máš ji na výchovu, ne na výkrm, ne?????
Já byla do devíti let nežrava, můj tata do šesti, Štěpánka zhruba taky do šesti, Emča no....jak kdy. Teď s angínou taky nic moc. Bohužel mě to nezůstalo 😝 . Ale Štěpánka má většinou nežravou doma, ve školce a u babičky vždycky zbouchá všecko 😕 😀 .

linn
2. srp 2008

Asi vam preposlu kouek nasi zravosti 😉
Marci - pro vysvetleni - Samousek je zase zravej az moc 😀

linn
2. srp 2008

A uz je Emca lepsi?

mili3
2. srp 2008

Ahoj, tak ja vas konecne zdravim. (Ze mi to ale trvalo... 😉 Dnes jsme byli u Lindy a bylo to suuuuuper. Ale hlidat 4 deti najednou, i kdyz jen na dve minuty je sila 😀 Takze smekam pred maminkama, co maji vic deti.Pekny vecer

cecil
2. srp 2008

Oli dík za adresy...

Konoupku, já ani nevím jak se to vyvíjelo, to víš, ležíme doma nemocný....tak prodalas, jo?

Jo,k našemu zdravotnímu stavu doma, Emča celkem O.K., Štěpánka pořád 39, k večeru už to bylo ale lepší, a v noci 3x kadila a přes den co půl hodinu!!! Hrůza, nasadily jsme endiaron, coca colu, černý čaj, Kulíšek, křížaly,vařenou mrkev, piškoty, banán... no prostě všechno možný.... a srajdila furt. Až jsem večer volala tetě a ta vzpomněla na moje milované dubové kapky (nevím jak jsem na ně mohla zapomnět), dala jsem je na cukr a vypadá to že zabraly, od toho nekadila. ťuk ťuk, ťuk.

Jani, no Emča taky drkotala zubama a byla z toho angína ☹ .

Jo a tatin má dnes strašně pilno, v deset šel chystat dětský den, pak se objevil na oběd, pak hodinu hlídal Emču a od toho je nezvěstný....se obávám že přijde jak Přema, akorát mu bych taky přála, aby pak zažíval v práci 😀 😀 😀 ..

cecil
2. srp 2008

Ahoj Mili, tak my se úspěšně vyhýbáme osobnímu kontaktu, ještě jsme se neviděly 🙂 , neva to napravíme!
A valstně ještě s Banánkem... a teď s Marcelou

fajn
2. srp 2008

a kam chodíš linn k doktorovi? Já jezdím do Uničova k Soviarovi 🙂

cecil
2. srp 2008

Si tam měla v profilu chlapa, jsem si říkala, hurá nějaký mězi nás zavítal a ono neeeeeee 😀 😀 😀

linn
2. srp 2008

No vy dve byste to fakt mely napravit - si muzete dat scuka v Konici 🙂

linn
2. srp 2008

Marci, ja jezdim do Litovle ke Konecnymu 😀

mili3
2. srp 2008

Urcite, priste zajdu na srazik a tesim se 🙂

mili3
2. srp 2008

Cecil, ty jsi z konice? Chodim tam do srdicka, v patek nebo stredu...

linn
2. srp 2008

Ona se chtela Mili maskovat, ale prekecala jsem ji na ICQ, at se teda odhali 😀

fajn
2. srp 2008

ke Konečnymu nikdy!!!!a odkud jsi přesně ? Já z takovej pr... Březová se to jmenuje. Dávají tady lišky dobrou noc páč je to hned u lesa 🙂

fajn
2. srp 2008

Cecil já vím ale doktorům to nevysvětlíš ☹

cecil
2. srp 2008

No nekecej, ty chodíš do srdíčka???? Já nejsem přímo z KOnice, ale 5 km od ní. Já jsem v srdíčku ještě nebyla, v létě máme strašnejch aktivit 😅 😀 ,ale chystala jsem se tam v zimě....nooo a taky na to nějak nedošlo. Vidíš to , mohly jsme se znát už dávno!

cecil
2. srp 2008

Já taky na Konečnýho neslyšela dobré věci.... 😕

linn
2. srp 2008

No on ma kazdej nejaky zkusenosti s nekym 🙂 ja jsem celkem spokojena, ja jsem bydlela primo v un. a ted dva roky v Benkove, taky dira a patri pod \unicov

mili3
2. srp 2008

Super, tak se na priste domluvime, ve stredu chodi starsi deti a v patek malinke, ale muzes vyzkouset ktere ti vyhovuje vic. budu moc rada, kdyz zajdes. Nas chlapecek potrebuje spolecnost a hlavne deti 🙂

linn
2. srp 2008

A je to taky znamej od nasich, jsem k nemu prave presla z Un. od Vychodila, kde jsem taky nebyla moc spokojena, ale k Soviarovi chodi hodne znamych 🙂

fajn
2. srp 2008

teď jsem jela do Medlova a nějak jsem to vzala přes Benkov ,ale zpátky už jsem to trefila přes Královou 😎