Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
20. bře 2009

Čus,

no tady to ovšem žije 😀 😀 😀 😀

Jsme byli dopo venku, ale ten větr to je fakt hnus, ale mladej jak má motorku, tak mu to ani nevadí.

janica..
autor
20. bře 2009

Ivuš jsem zvědavá na tvou hlavu 😅 a co Marťásek spal u babičky?

linetka
20. bře 2009

ahojky
Jani no tady je mrtvo ☹

ráno jsme jeli na ten stěr s dětma výsledky budou až v úterý 😅

dnes v noci Vendy spala líp, tak jsem se i vyspala 😉 ale zato ráno jsem byla bez hlasu a bolí mě v krku jak hrom, no tak to skočilo asi na mě.
Jani já si vždycky naplánuju co všechno objedem a pak mám děcka doma na hromadě a všechno padá.Jsem měla tolik elánu jak jsem se po měsíci vyhrabali z neštovic a teď zas tohle 😝 😝

bananek
20. bře 2009

Ahoj holky tak já ráno splnila poslední rozloučení z tetou malou mě hlídala švagrová tak to holky zvládly ona má malou o 5 měsíců starší tak si pohrály a já byla alespoň v klidu jinak po jídle jsem šla před polednem dom schylovalo se to že každou chvíli může být průser tatkuv bratranec už chytal draka tak honem pryč jinak to měla krásný.Malá mi teď usnula a tak honem koukám co nového a tydy je dnes mrtvo 😀

cecil
20. bře 2009

Chcíp pes?

Ahoj

My byly dnes u dr. Emilce z toho středečního větru kysá oko 😖, tak jsem polítala dr,. nákupy, pak honem uvařit oběd, znova do té zimy pro maso na víkend a teď tu sedím na obýváku v teple a už dvě hodiny bojuju se spánkem 😀 . A nic, ale nic! se mě nechce... 🙄 .

Tak předávám lenoru dál.... čau

bazalka
20. bře 2009

Zdar holky!!!

Tak hlasim, ze jsme s tatinem vcera vyrazili na kost vinka a Martasek byl na noc u nasich ... parada, vsichni to prezili 😅. Martas mi vcera ani poradne nechtel rict ahoj, zavrel se s dedou do kuchyne a varili spolu 🙂. Vecer pry uplne v poho o pul osme usnul a spal do sedmi do rana. Dopo pojezdili MHD, vlakem ... vyzvedli jsme si broucka po treti ... spinkal, byl ucaprtanej. U babi a dedy byl vylozene spokojenej. Tak jsem moc rada ... Vilas to desne tezce nesl.

Jinak kost vinka super, ale tezka jsou rana opilcova 😝 ... jeste ted mi neni uplne dobre 😔. Jooo, nemam trenink. Ale priste zas, jen uz vim, ze po ochutnavkach uz nema dal nic pit 😀

Dopo jsme byli u dorniho strihace ... jsem jak papousek 😀 . Mam pruhy, dvoubarevne ... oranzovo - ruzovocervene a zbytek hnedej. Je jako, tak jsem v rozpuku 😀. Pak jsme sli se znamyma na bowling a papu do Konviktu .... mnaaaaam, prezrana jsem jeste ted 😝 🙂 ... proste fajn den, jen kdybych nemela opet bricho na vode a bolehlav 😝 ... ale dobre mi tak 😉

janica..
autor
20. bře 2009

Jé Ivi no super, jsi Vilase překecala, jsem na vás včera myslela 😀 😀 no to je super, že to Marťásek tak v poho zvládl, super relax co?

Kači to věřím, mě stačilo být s mladým týden doma a to mi připadalo na palici 😝

bazalka
20. bře 2009

elax jo, ale nezvyk jak blazen, desny ticho a prazdno. Ale asi to brzo zopakujem, at to maloch nezapomene 😉

janica..
autor
20. bře 2009

Tak ticho je děsný, zrovna teď jsem sama doma, to je až psycho 😀 😀 😀

Mladej je u tchánovců a Petráš jel do města za klukama, kunik bych taky někam razila, ale nemám s kým 😔

zlatka
20. bře 2009

http://reitzina.blogspot.com/2007/07/cloth-acti... dobrej nápad, co? a tady to zvůádla jedna šikovná maminka na koníkovi: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
fakt moc pěkný, škoda, že nemám stroj, hned bych do toho šla.

Jinak Bazi, super, ono to fakt hůř neseme my jak ti prcci, já jsem z toho taky byla hotovson.A když sjme byla nemocná a B. 4 dny pryč, tak mě úplně užíralo, jakej mám opořádek a že to, co uklidím, je na svým místě.

Jani, tak doje´d k nám, stáhnem flašu 😀 😀 😀 😀

linetka
20. bře 2009

Tak Ivi to jste si užívali a kde jste koštovali vínko?

janica..
autor
20. bře 2009

Jé Zlatuš no to je fakt super 😎

Hi Zlatuš, škoda že nebydlíš blíž, jinak bych došla 😅

zlatka
20. bře 2009

Dyť je to přes kopec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no bys zkoukla aspoň tu podlahu, zítra už se to pokusíme vyleštit tím strojem.

zlatka
20. bře 2009

jsme vyhráli na tom maškaráku dobrý vínečka!!!

janica..
autor
20. bře 2009

No jo, ale jako taxíkem nejedu, pač jsem na ně nasraná a nemá mě tam kdo hodit 😅 a pěšky teda nejdu to se bojím 😅

bazalka
20. bře 2009

Kaci, kousek od nas je jedna nova vionoteka a tam byvaji kosty 😉 ... mame to domu 3 min, tak poho

Tady se kuje nejaky vecurek 😀???

linetka
20. bře 2009

Zlatuš to je parádní ta knížka 😉 😉 já teda stroj mám

bazalka
20. bře 2009

Ta knizka je uplne super!!!!

linetka
20. bře 2009

jj tak to bylo kousek od domu to je fajn, my když někam chceme tak musíme cestovat 😝

No nedělejte chutě s vínem nebo si půjdu nalít skleničku 😅 🙂

janica..
autor
20. bře 2009

NO kurnik já si ani nemůžu nic nalít, pač pojedu pro Petráš a pro kámošku 😒 když už jsme zkysla doma, tak ať jsem aspoň užitečná 😅 😀

bazalka
20. bře 2009

Holky, dobrou ... jdu se lecit 😉

janica..
autor
20. bře 2009

Ivi pa 😎

janica..
autor
20. bře 2009

No jen by mě zajímalo kde se fláká Zdeňucha........

zlatka
20. bře 2009

a v kolik pro ně jedeš?
Jako beruš ještě nechrní, tak by zapařila s náma 😀 😀

zlatka
20. bře 2009

Zdeňucha dělá nehty nebo škrábě manžílka po zádech anebo taky ucucává a degustuje 😀 A kde se fláká Konoupkovic Jaňucha a taky Evucha- tu asi přeprala lenóra 😀

janica..
autor
20. bře 2009

Ve dvanáct, si ještě budem volat.....

Hmmm fakt škoda, že nejsi sousedka, už bych byla u vás a popíjela a na ty dva bych s mohla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
20. bře 2009

No celkově to tu všecik flákaj 😠 😠 😠

A co Beruš už je lepší?

zlatka
20. bře 2009

škoda, jsem mylsela, že tě ukecám....no ale někdy bysme teda mohly podniknout dámskou jízdu, co říkáte, kdo by se přidal? Bez dětí a bez manželů.......až budu mít nehty od Zdeňuchy, jo? 😀 😀

janica..
autor
20. bře 2009

No kurnik já bych do toho šla hned, jo vlastně Zdeňucha šla nakonec pařit s tou třídou ne?

zlatka
20. bře 2009

no, tak u mě je to možný za 14 dní, to bude tatínek zase doma. 😉