Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
20. srp 2008

Jani, tak to je super, ze jste si to uzili!!!
Co ta bunda, chces ji? ja dnes koupila Martovi jinou a mensi. Tak te vinove se chci zbavit.

janica..
autor
20. srp 2008

J0 Ivi už jsem ti chtěla psát do IP, no musíme ji nejdříve přeměřit, kdyby byla stejně velká jak mám tu NEXT tak bych ji nechtěla, ale jestli bude větší, tak jí beru

bazalka
20. srp 2008

Jani, delka te nasi je 43cm, rukav od kapucky 40cm a sirka 37 cm ... nam je desne velka, tak ji nechci zbytecne doma susit

janica..
autor
20. srp 2008

Oki zítra přeměřím a dám vědět Ivuš a kolik stála?

zlatka
20. srp 2008

No, tak řvala jak tur, to jenom luplo, ale za chvilku dobrý, ale bylo to dneska u obojího se slzičkama. Jani, nehlídala, bo tens rázek je až tento týden a to už je babi na dovče, takže stejně nic.Bazi, ty jsi už vybavená na zimu, co?

bazalka
20. srp 2008

Zlatus, skoro jo 🙂
Jani, 245,- ... je uplne nova, s cedulkou. Pred slevou 350,-

janica..
autor
20. srp 2008

ÁHA ZLATUŠ, TAK TO ZASE PŘESOUVÁTE CO? 😅

bazalka
20. srp 2008

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15548857&tab=2
Jani, je uplne stejna, jen o cislo vetsi

janica..
autor
20. srp 2008

Ivi zítra dám vědět

Zlatuš super fotečky, malá je princezna

bazalka
20. srp 2008

Jani, ja jsem dnes koupila tuhle ... je tu divne nafocena, v realu je fakt krasna!!!
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1814536

janica..
autor
20. srp 2008

jéé ta je boží

bazalka
20. srp 2008

Maji ji v Tescu 😉

linn
20. srp 2008

Ahoj holky,
jen se hlasim, ze jsem stale cela, zitra vam napisu, co mi rekli na kontrole, umrela mi dnes babicka, bylo ji 84 a byla uz hodne spatna hlavne psychicky , lezela ted ve Sternberku na interne, ale i tak to prislo dost nahle, uz ji chteli presouvat na doleceni. A prislo to v takovouhle blbou dobu.
Zatim pa.

bananek
20. srp 2008

Ahoj holky tak jsem po dlouhé době zase nakoukla nějak mi nezbívá čas napřed dovolená teď se dávaly ven zemáky a já nemám čas na vás ani kouknout ale už začne škola mladej konečně vypadne od počálu a já doufám že vám zase budu dělat raní předpověď jako před prázdninamí ju Jinak Lindi abych řekla pravdu hlavně jsem sem vlezla abych zjistila jestly jsi ještě dva v jednom nebo už ne a jsem ráda že jsem to nepropásla to se mi ulevilo asi nejvíc jinak všechny zdravím a přeji všem co měli svátečky nebo narozeniny ať na někoho nezapomenu a jestly plánujete srazík tak pisnite myslím že už to bude lepší a aspoň nakouknu a něco pisnu 😀 😀 😀

janica..
autor
20. srp 2008

jé LIndi to je mi líto 😔

Ivi a za kolik?

Banánku že se taky ukážeš, ty taky furt makáš 😝

bananek
20. srp 2008

Lindi i mě je to velice líto to člověku nepřidá hlavně se drž 😀 😀 😀 Janico však už mám černé svědomí že jsem se ani nepodívala na vás na emailu mám 160neotevřených správ no co mám vykládam mám v tom počále prostě bordel 😀 😀 😀

dali
21. srp 2008

Ahoj

Lindi taky je mi to moc líto ☹

Jani tak vítej zpět no jsem zvědavá kdy dorazíte 😀

V pátek odpoledne možná pojedem na loveckou chatu kdo se chce přidat??na kole ovšem 😉

Peti makadam,je kamení na cesty před asfaltovým nástřikem nebo se dávám pod zámkovou dlažbu 😉

Tak děti stále u babi,dědu a hl. tety(ta je hlavní chůva) a Zlatíčka Viki večer volala že je vše ok........my včera navečer šly k nám do hospůdky na smažené tvargle,jsem neodolala 😀 😀 a naši bydlí na proti hospodě,tak jsme malého pozorovaly jak chodí se ségrou před domem,oba jsme měly sto chutí ho jít podlachmat 😀 😀

Dnes ráno jsem mohla spát do .......,ale měly dovést ten makadam pře 7h a tak jsme stávala 6,15 a borec volal,že mu bouchlo kolo,tak jestli něco nerozbiju tak budu dobrá 😠 😠 😠

Přeju všem hezkej den 😉

bazalka
21. srp 2008

Dobre ranko ...

Lindi, to nam je lito 😔
Jani, 420,-.
Zdeni, vam uz ten makadam vozi 2 tydny, ne 😠 ... to je o nervy ... nastesti ma byt celkem slusny pocasi. Teda ti vasi broucci jsou zlaticka ... no, Martas by snad hladani taky prezil, ale my hur 😝

Dnes jdem na obed k dedovi, dela boruvkovy knedliky 😀 😎. A pak me ceka zehleni a baleni 😝

Tak ahoj a hezky den

dali
21. srp 2008

Ivčo jo 2týdny 😝 ,ale to měl být jinej borec ten to měl dovést za 2500,- nějaká černota a nějak to bohužel neklaplo tak máme se super slevou to samé množství za 7500,- což je rozdíl,tak proto jsme čekaly až do teď a při naší smůle...jsem zvědavá,ještě se neozval že to má opravený 😢 😢 😢

Tak knedlíky bych taky dala,ale už mi neděj chutě 😀 😀 😀

Holky kdyby jste někdy něco chtěly koupit přes tenhle obchůdek: www.mujmultimarket.cz ,tak dejte vědět,my se tam kůli kámošovi zaregistrovaly a tak musíme měsíčně utratit 1000,- aby jsme získaly nějaké bonusové body,pořádně nevím co to je,ale ceny jsou docela solidní,jen kdyby jste někdy něco potřebovaly a tam to měly za lepší cenu než jinde.A nebo se klidně můžete i přihlásit za to nic nedáte,je to v Olmiku za teplárnou,nakoupíš si v klidu z domu a pak si za dva dny pro to je zajedeš,což mi vyhovuje u nás je to ještě lepší když tatin maká hned vedle 😀 😀

entik
21. srp 2008

Zdeni, tak jsem zase o neco chytrejsi 😅 😅 to, vis, holka z mesta, takove veci nezna...

My byli dnes u nasich, vcera prijeli a dnes zas jedou ke znamym, tak jsme je sli vzbudit, at se vidime. A na jednu jdem do vodnicku, plavem nahradu, jak byl matula nemocny. A taky jsme byli na hristi, tak uz jsme toho stihli docela dost🙂

ahoj Bananku 🙂

Lindi, uprimnou soustrast.

zlatka
21. srp 2008

Lindi, taky upřímnou soustrast. ☹

JInak holky, najděte mi, prosím, stranu, kde napsla cecil ten recept na tu buchtu, já s tím tady listuju už půl hodiny a někdo ho asi vymazal 😠 Díky.

Jinak dnes babi odjela na dovču 😀 😀 a viděla berunčin sedřenej nos, málem volala rychlou-to zase bylo!!! "Jééééžiš.Už zase?No, moji kluci nikdy nos sedřenej neměli, vždyť tam bude mít jizvu:.."atd.atd, zkrátka že na to bude muset myslet celou cestu, asi jako že houby hlídám, mi to vyznělo.A brala si berunčeny fotečky s sebou a bojí se, že ji beruš za deset dní nepozná 😖 jeslti já jednou budu taky taková.....

cecil
21. srp 2008

Holky, nestíhám, víc času budu mít po neděli, v ne tu máme pouť.

Lindi, to je mi líto s babičkou 😢 .

Recepty a další resty splním po neděli, díky a ahoj. Oli díky za recept.

cecil
21. srp 2008

4 vejce, 1 hrnek krupic.cukru, 2 hrnky polohr.mouky, 2 hrnky nastrouh.cukety, 12 lžic oleje(půlka hrnku), 2 lžíce kakaa, 1 vanilk. cukr, skořice, prášek do pečiva, 1 lžička sody.
Našleháme vejce s cuketou a cukrem (buď ručně, nebo šlehačem-je pak vyšší) a přidáme ostat. suroviny. Upečené potřít marmeládou a posypat kokosem nebo sekanými ořechy

cecil
21. srp 2008

Zlatu, BYLO TO AŽ NA STR 97 😀

dali
21. srp 2008

Tak makadam navežen,ale ručně jsem ho rozhrabávaly a mám plné ruce mozolů,pro dnešek máme padla,ale zítra zase ☹ 😢 ............ať už je to hotový 😉

bazalka
21. srp 2008

Zdeni, tak misto toho, aby jste si uzivali bez deti tak makate ☹
Ja jdu zehlit a asi zacnu balit, at mame kde spat. Postel jsem zahazela vecma pro Martaka, tak to aspon nahodim do tasky. Stejne to jeste 3x prepakuju 😖
Malosek dnes spal poprve odpo u nasich a uplne v poho ... ze by prvni k rok k tomu, ze ho budou nasi hlidat cely den 😉

dali
21. srp 2008

Ivčo tak děti přišly domů už na oběd,Filda dělal jako by nic,ani mazlit se moc nechtěl,ale jak se vzbudil tak už jo.....no kdyby to bylo včera tak to bylo lepší ta práce když nebyly doma,ale i tak se zabavily samy na zahradě,apk přišla babi a snad poprvé se jim plně 2h věnovala 😖 a mě naštvala jen 10x 😀 😀 😀 pořád jen mele jak toho Pavel má hodně a že se dře a já jako bych ležela,to mě fakt se..

Ivčo já když balila tak Fildovi vzala skoro všechno oblečení 😀 😀 😀

bazalka
21. srp 2008

Zdeni, u nas je to podobny ,... mam pocit, ze jedem na mesic nebo i dyl. Jen tricek mam asi dvanact s kratkym + jeste body a trika s dlouhym. Asi zbytecne moc, ale auto to uveze a nema rada, kdyz chodi upatlanej, tak mame obcas i tri trika na den 😖

dali
21. srp 2008

Jo my měly taky hooodně,ale spoustu jsme užily,navíc v tom hotelu jsme musely pořád vypadat nějak líp,tak jsme se i 3x převlíkaly 😉

bazalka
21. srp 2008

😀 ... tak to u nas asi tak nebude. Jsou tam tri apartmanky a velka zahrada ... tak tam to moc o garderobe nebude. Ale budem vyletit, tak at nejsme jak rupani 😉