Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
9. zář 2008

Ivi a Peti a co kdy půjdem na to plavčo? co třeba příští týden?

bazalka
9. zář 2008

Tak fajn, vsak se jeste domluvime. V po bychom fakt dojet mohli 😉 ... ale musela bys nas cekat u busu, at trefime

janica..
autor
9. zář 2008

Jj klíďo je to kousíček, pak písni v kolik by jsi dojela 😉

dali
9. zář 2008

Ivčo tak já bych řekal že jsi ho pěkně vyhmátla.....on vždycyk totiž po krvy chodím,ale jinam a včera se ho ptám jdeš zase na Rampu a on nevím,a já jak to? no záleží jestli mi vezmou,on totiž tvrdí že mi nikdy nelže,jen neříká všechno 😀 😀 😀 což je ono 😀
Já mu totiž volala ať mi vybere penízky a říkám kde jsi a on se musel přiznat že byl kdesi u Hada a že tě potkal 😀 😀 ,protože kdybych se ho pak zeptala co dělal v parku,to už by měl těžší 😀 😀 no je to sranda...,ale jsme ráda že se mě i trošku bojí 😀

bazalka
9. zář 2008

Jani, nevim, jestli vic Pavlovi nebo Martovi 😀
Myslis Bohunky? Musim vykoumat dopravu.
Zjistim jak ta 23 k vam jezdi a pak bych pisla.

janica..
autor
9. zář 2008

Zdeni 😀 😀 😀 tak, tak, respekt musí být 😀 😀 😝

bazalka
9. zář 2008

Jeeee, tak to se omlouvam ... nechci delat neprijemnosti 😔 ... netusim kam se, je si delal srandu, kdyz videl, ze Martas frci za nim

dali
9. zář 2008

To neboj problémy neděláš,on se v telefonu smál,jak ho znám tak by to z něj vylezlo,podle mě když tě potkal tak valil už z jedný hospody do tý druhý,prý tam měly hnusný pivo 😀

janica..
autor
9. zář 2008

No Ivi mohli by jsme i zajet sem na plavčo, ten příští týden....

bazalka
9. zář 2008

No, nekdy odpo urco, kdyz dopo se nemuze. Ale az tak kolem ctvrte, at tam stihnem po spani dojet

Zdeni, to jsem rada 😉. Asi mu bylo jasny, ze ti tu duvernost, ze jsem ho potkala, hned vyzvonim 😀

janica..
autor
9. zář 2008

Jj po čtvrtý souhlas, i nám to vyhovuje, jsem zvědavá jak se tam bude prckům líbit 😕

janica..
autor
9. zář 2008

NO nic jdu lehnout za malým, stejně mně bude za chvilku hledat, vychcánek můj malej 😅 😅

entik
9. zář 2008

Holky, ja jsem pristi tyden na Slovensku, takze se na plavco pridam az potom. Kolem te ctvrte by to slo.

petka26
9. zář 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám sem lezu,ale mám prosbu buď na Bazalku nebo Janicu Kam chodíte do toho mateřskýho centra?

prool
9. zář 2008

Zdarec baby,
jdete zitra cvicit Ivi a Peto a jestli jo, tak prosim pisnete kam a v kolik. Mozna bychom sli. Jen nemame tenisky, tak nevim, jestli bychom to zvladli v backurkach nebo jeste zitra nekam skocime pro tenisky. Nevite nekdo poradit kam??? Senimo nebo u Prioru, ale posledne tam nic jako tenisky nemeli.
Jeste mi prosim pisnete jestli ten sraz bude a kdy 🙂 u nas ohledne blech urco ne.
Musim zaklepat, zadnou jsem doma zatim nepotkala, ale to se jeste muze neco vylihnout. Evi, co jste na ne pouzili!!!!
zdarec musim zehlit

jakoubka
9. zář 2008

jestli můžu odpovědět za Janicu,tak mi chodíme do Holice do heřmánků.Janica říkala,že v pondělí dofičí i Bazalka,tak to bude fajn 🙂

bazalka
9. zář 2008

Petko, Janca do Holice a my na Janskeho v Olomouci, spada to pod DDM. Ale dalsi mat centrum je Jilove a taky nekde u Panoramy.

Olco, my jdem .... v 16, sokolovna na Rooseveltove ulici /ha, snad jsem to napsala dobre/. Plati se tam 300,- jednorazove za cely rok. Deti tam byly i v backurkach 😉

bazalka
9. zář 2008

Jeee, Marto ... promin, jsem to napsala a pak az si precetla, zes to pisla uz ty 🙂
Jojo, asi v po dorazime, jestli nas vezmete do party 😉

linn
9. zář 2008

Ahoj holky, zdravime 🙂
dneska jsme podnikli vylet do Ol. po obchodech, vetsiho jsme nechali doma - teda u babicky, a malej byl celkem hodnej 😀 a dokonce jsem se narvala do jednech svych kalhot - teda normalne jsou mi volne a ted teda hooodne tesne, ale snad bude lip - jeste cca 5 kg a bricho 😠
Cviceni vam docela zavidim, budu se muset casem taky po necem takovem podivat tady, jestli teda bude cas 😅
Sebik mel dnes odpo po navratu nejakou krizi, trapily ho prdiky a jeste k tomu sse nejak nemohl dojist a vytuhl az kolem osme, snad bude noc lepsi - zatim jsou noci celkem dobry, budi se ted po trech hodinach.
Pa a dobrou

bazalka
9. zář 2008

Lindi, stejne jsi borka, jak to vse zvladas 😉 ... a kila, ty zrovna ty fakt resit nemusis a je jasny, ze s tim zaprahem forfrem poleti dolu 🙂
Tak prejem poho noc 😉

linn
9. zář 2008

Ivco, Marta je jeste porad doma, naostro jedem od pondelka 😅 😕 😲 😖 😎 dobrou

zlatka
9. zář 2008

Lindi, dva týdny po porodu se už jako narveš do kalhot,co jsi měla předtím, jo??To má někdo štěstí 😠 😠 Za měsíc budeš zase jak lunt. A co kočárek, už jste ho prubli, jak se v něm klukům jelo?

My jsme dneska byly s beruš na ready kirken v Olmiku na náměstí, tak si zasejc zatrsala a pak jsme ještě pobyly nějakou chvilku na leňáku, domů jsme dojely až v osum, takže mám ve všem skluz. Zatím se mějte, jdu se činit. páček Zl.

bananek
10. zář 2008

Ahojte holky tak se zase hlásíme tak jsme tu zůstaly samy táta dnes odjel na montáž a vrátí se až v pátek no tak to tu musíme nějak vydržet jinak vypadá že venku bude pěkně tak budeme pořád pryč ať nám to uteče 😀 😀 😀 😀

jakoubka
10. zář 2008

Bazalko,samozřejmě,že tě bereme v pondělí do party?budu ráda,když konečně uvidím na vlastní bulvy tebe i Martínka,

bananek
10. zář 2008

Holky chtěla jsem se zeptat nevíte o někom kdo by chtěl věci po malé mám všude inzeráty ale jsou to neznačkové věci tak zájemci se nehrnou kdyby jste o někom věděly kdo třeba není na tom nejlíp a čeká mimčo tak pisnite mám toho moc od 4-12 měsíců a nechci to už skladovat 😀 😀 😀 Jinak vy jako ještě spíte jo? 😅

petka26
10. zář 2008

Holky moc děkuji 🙂

prool
10. zář 2008

Blechy II,
chtela jsem akorat napsat Evce, ze mela dobry, ze vedela odkud se ty blechy vzaly. My jsme meli jen vytycene teritorium vyskytu. No a dneska invaze cislo II. Ale hlavne uz vim kde jsou. U sousedu mezi garazema. Decka asi me klepne. Normalne to tam vypada uplne vycistene - nikde nic. Soused mi tvrdil, ze jsou asi jezci pod garazi, ze se jejich pes muze zblaznit, kdyz jde okolo. No nebylo jich tolik jako minule, ale par na Vasika naskakalo a na me taky, jak jsem tam pro nej vbehla. Okamzite jsem se zacli slikat a do vody a do sprchy. Jednu jsem mela az v trislech ...brrr.

Takze Ivi, asi dneska nedorazime, budu prat nebo az me bude hrabat z prani a namaceni, tak Vasika nalozim do auta a dorazime 😀 😀
Porad se osivam brrr.
zdar jdu neco delat, nez se malej vzbudi

dali
10. zář 2008

Ahoj Holky,zdravím vás

Prool,mě je tě tak líto by mě asi jeblo ☹

Dnes jsme byly z Viki na ORL objednat se na ty mandle,tak jí zatím vytrhnou jen nosní a pak se uvidí objednaly nás až na 19.11.

Lindi jsi fakt dobrá a to hubnutí.....kéž mě to aspoň poloviční rychlostí jako tobě ☹

bazalka
10. zář 2008

Olco, tak to je mazec 😠 ... by me asi taky slahlo. Pokud budete stihat, dozate?

Peto, jdete s nama cvicit???

Zdeni, az tak pozde ... zrovna v nejhorsim obdobi, kdy radi nejvic chorob ☹

dali
10. zář 2008

Jo Ivčo tj normální,mám starch že určitě bude zrovna nemocná,nevím jestli to mám třeba zkusit ještě na hradisku,nebo někde jinde,švagrová jde s malým třeba do Prostějova 😒