Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
23. zář 2008

Evi kdyby to bylo zlato, ale prddddddddddddddd 😠

A jaký chleba kupuješ?

cecil
23. zář 2008

Dexi. Sním jich za měsíc tak dvacet, asi. + -

Holky, Emilka dnes spala akorát půl hodiny v autě...a odpadla o půl šesté...spala v obýváku, te´d jsem jí dala čistou plínu a spí dál v ložnici...no doufám že bude chrnět až do rána a nebudeme v noci vzhůru 😅 .

Uvařily jsme si te´d se Š. zázvorový čaj s citronem a medem.....mňám, je moc dobrej, doporučuju 🙂 .

janica..
autor
23. zář 2008

Mladej taky nějak nemohl odpo zabrat 😒 tak spal asik jen hoďku a půl, co je na něho dost málo...

bazalka
23. zář 2008

Tak nase mlade spalo u dedy skoro 3 hodky a od pul osme zase chrni .... teda pokud mu tohle spani jeste nejakou dobu vydrzi 😎

Evko, teda Stepulka si to fakt vybira i s urokama ☹

Jani, no to drsny s tim zubarem ... taky pochybuju, ze transport do laboratore byl tak rychlej 😠

konoupek
23. zář 2008

ahoj holky,
Ev,i jak si to napsala o té Štěpánce,no úplně mi jí je líto ta si té školy ani neužije chuderka ☹ .
Jani to jsou teda pálky za zuby a s tou laborkou se mi ta rychlost taky nezdá....prostě milej pan dr.asi potřebuje penízky co na to říct 😠

zlatka
23. zář 2008

Ahoj holky, jen v rychlosti zdravím, už bydlíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je mi po vás smutno, moc jste toho nakecaly teda!!!V rychlosti: V prvé řadě musím pochválit Zdeni za 1-2 z NJ 😀 😀 , šikulka!!!!To to moje doučko asi nebudeš potřebovat šprte!!!! Drakiáda bude jen co bude příznivej vítr!!! Zimní boty bych taky viděla max. do 800Kč a dokonce mám i jedny vyhlídnutý, uvidíme, jak krutá zima bude. Taky mě napadá, že by bylo asi potřeba mít dvoje, teda jedny zimní a pak nějaký sněhulky nebo tak něco. Jani, zuby- síla, já mám taky korunku plechovou a dala jsem za ni 1300 a teď mi ten novej zubař řekl, že je tak na reklamačku, tak si prý mám za pět let nechat udělat porcelánku za 2500, no jsou to pálky, proto té naší beruš těch pár zubů mydlím každej večír a ráno, aby nemusela tolik platit. Oli, co ten Váša, prosím Tě, kam vy na to chodíte, vy jste samý překvápko!Všichni marodí, ať se vyleží a Viky všechno nej, má půlkulatiny!!!!

bananek
24. zář 2008

ahoj holky tak dnes jsemse konečně trochu začetla nebot jsem to vždy jen projela očima dort je Zdeni skvělej malej přeji dodatečně vše nej nej nej a at jsou na ní rodiče moc hodní 😀 😀 😀 Evi a tobě taky nezávidím maláŠtěpánka púořád nahromadě to máte pořád co dohánět ale pamatuji si náš Toník býval taky to nemocné dítě co měsíc jsem bývala na paragrafu no děs jsem ráda že ve druhé třídě po odstranění nosních i krčních mandlí se zklidnil a nemocnej jako fakt nemocnej nebyl už 4 roky,ale za chvíly mě to bude čekat zase z malou 😀 😀 😀 😀 Jani a teda pan doktor má labinu kde dělají přezčasy?Ve fakultce laboratoř končí ve tři a další obědnávky berou až ráno v sedum až příjdou laborantky a já se dokonce u svého zubaře měla rozmyslet a brnknout nejpozději druhý den ráno neboť mi trhaly pětku a dělaly mi korunky na tři zuby a platila jsem 1500,-no myslím si to samé pán doktor má toiž z toho držšího víc pro sebe a tak se mu vyplatí udělat korunka za 2500 než za 1500 😀 😀 😀

linn
24. zář 2008

Ahojky,
tak nas uz ty nemoci taky postihly, Samous od vcerejsiho vecera sopli a kycha, Martin se s nim vubec v noci nevyspal, az od od dvou pal klidneji a v pet uz sel do prace ☹ jeste ze jsem mela u sebe mimouska, ktery chtel jen jednou kojit 😉
Zlatus, to je fajn, ze uz to mate za sebou 🙂
Stepance prejeme brzke uzdraveni a at uz se ji ty nemoci vyhybaji 😵
A Viktorce opozdene vse nej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prool
24. zář 2008

ahoj holky,
no Vasik mel rymu a porad soplil a pak si hral a my ani jeden u neho nebyli - no byli jsme tak na 2 metry. No a najednou, jako kdyby mu zaskocilo a zacal strasne sipat a vubec nejak nepomahalo, ze jsme ho donutili napit. No pak jsme si vsimli,ze tam kde si hral, byly rozhazeny vlassky orechy. Proste si je vytahl ze skrinky. Rodice neopatrny ☹
Takze jsme ho nalozili do auta a na pohotovost - a pak supem do nemocnice - RTG a pozorovani. Zitra kontrolni RTG. Vzhledem k tomu, ze je nastydlej, tak mu bronchoskopii nechteli delat a radsi teda 2x RTG ☹
Ted me trosku jima hruza, kdyz ma neco malyho v ruce, ale neriskla bych to doma, radsi v nemocnici pod kontrolou a kdyby neco tak by se to okamzite resilo. Na pohotovosti nam to rikala dopredu, ze si nas tam nechaj.
U Koprivi jsme nebyli - jen to detskej s nim konzultoval - asi taky protoze Vasik nemel dalsi problemy a doufam, ze snad uz mit nebude. Proste je to 50 na 50 - bud tam neco je nebo neni.
Takze tak.

Boty nas taky cekaj 🙂 🙂 , ale az vse nejak probehne a budem vedet neco vic. Takze az sezenete, dejte vedet kam vyrazit. 🙂 🙂
😉 No taky bych uz trosku klidu - kdyz nemame babicky v dohledu, tak se zamestnavame plne sami - ach jo.
Mejte se krasne berusky a poplacejte prtata.
pa Vasa mi do toho porad saha

linn
24. zář 2008

Oli, moc na vas myslime a drzime palce, at tam nic neni 😵

linn
24. zář 2008
cecil
24. zář 2008

Lindo 😵 , kluci jak buci

Holky, takže my jsme dopoledne dvě a půl hodiny strávily po doktorech, Štěp. má zase zánět moč. měchýře. K tomu tu rýmu a střev. chřipku, žádná jiná novina se nekoná.
Dr. jí vzala moč i na bakteriologii, v po budu vědět výsledky.

NO a Emča spala od té půl šesté, takže ve čyři byla vyspaná, no prostě jejích deset hodina a hotovo! Ale v šest jsme ještě lehly a do půl osmé spaly.

A Zlatka už bydlí!!!!!!!! Gratuluji. A co se ti zdálo první noc? To se prý vyplní! 🙂

dali
24. zář 2008

Ahoj

Zlatuš gratulujeme k přestěhování 😉

bazalka
24. zář 2008

Zlatus, tak Vam prejem pohodove bydleni!!!

Lindi, Sebik pohodar a Samik velkej bracha 🙂

Olco, drzime palce!!!

Ja jsem se dnes opet vzdelavala ... tatin hlidal a ja byla cele odpo na prednaskach. Bylo to fajn, zajimavy, z oboru. Jen me stve, ze jsem to nevedela dostatecne dopredu, jinak bych se prihlasila na aktivni ucast a odkecala tam svou prednasku, at mi nelezi v supliku 😉

janica..
autor
24. zář 2008

AHojky,

Zlatuš taky přeji krásné a příjemné bydlení 😉

Jéjej Zdeni já zapomněla popřát Viktorce vše nejlepší hlavně hodně zdravíčka 😵

Lindi fotečky krásný 😵

Štěpánce přeji brzké uzdravení 😉

Doteď tu byla kámoška, jsem ji pomáhala vybírat dovču, no hned bych jela za ni 😅

cecil
25. zář 2008

Jé, Jani, toš to bych se bála radit kam na dovču....co když se jí tam potom nebude líbit??? 😅 😀

HOlky,teda jako nechtěla jsem žalovat, ale musim. Tata včera hlídal Emilku a málo ji doma oblíkl od noh, mlě jen tenké ponožky, místo punčocháčků a na to naše supr čupr capáky, jak je zvyklá. Navíc přišla vyzmrzaná z venku, takže místo pořádného zakřátí byla studená jak žaba, i ruce ☹ .
NO a dens v noci se furt dusila, má sople, do rána rýmu, já bych toho tatina bacila! 😠 Samozřejmě že byl ještě on dotčený, že jen přijedu dom, hned ho prý zdrbu 😖 .

Navíc to bylo včera týden od očkování a do večera si Emča moc pěkně hrála se Štěpánkou, možná až moc divoce....lítaly s balonama po chodbě, divočily, pištěly, pak vana, koupání, a najednou jako když utne, Emča začala řvát, večeři nehctěla, jen lehnout a spát. Říkám si, aha je unavená...ale ona byla co půl hodiny vzhůru! A brečela, zase usnula. Ale pak o půl desáté, když byla snad popáté vzhůru, říkám nic, jdu lehnout za ní, to nemá cenu....tak chytla záchvat hroznýho pláče, nic nehctěla - mlíko, mě, Petra, lehnout nechtěla, chodila po ložnici, řvala ....nevěděla co chce, pak a,a ale nikam vzít přebalit se nenechala, řvala jako kdybychom jí vraždili! (musela to být reakce na to očkování, tak jsem si hned vzpomněla na Ivu a Janču....+ ještě asi ta rýma.)
HOlky ale mě jí bylo tak líto...to nebylo vůbec jak moje děcko! Já se přiznám že jsem to ořvala. Tak jak jsem nad ní nebrečela nad kojencem, když řvávala, tak teď jo ☹ .

Tak doufám, že dnes noc bude lepší, uf. Byly jsme snad osumkrát vzhůru, ještě přišla Š. že ji lechtá v nose 😕 😅 .

Ahoj a mějte se fanfárově 😉

dali
25. zář 2008

Zdarec zdarvím Vás

tak na očkování se tedy nemám vůbec těšit co,podle toho co tu čtu ☹ 😠
Evčo holky ať jsou brzy zdraví 😉 a tatina nehubuj oni přemýšlý uplně jinak 😉 já se vždycyk hrozím co bude když se vrátím ze školy,minule měl jen rozraženej ret 😀 😀 a já byla hodná a nic tátovi nevičetla a to bylo dobře protože po 5min. co jsem byla doma trefil na rozjeté motorce stůl přímo na roh,naštěstí pod oko...je to divoch ten Filip
Včera byl ve svém živlu,měly jsme oslavy s kamarády no mazec,nakonec tu bylo 14dosp. a 12 dětí 😝 😀 😀 fotečky máte tady:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

janica..
autor
25. zář 2008

DObré ránko,

Zlatušáčku všechno nejlepší k svátku hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka ti přeje Jana, Petráš a Damiánek

Zdeni téda, jde vidět že prcci byli ve svým živlu 😉 😎 No a sleduju, že Filda je druhej Damouš 😀 😀 😀 šikula k pohledání 😝

Evi a jéjej další reakce na očko, tak to je síla 😨 Evi no jo chlapi nezklamou 😒

bazalka
25. zář 2008

Ahoj holky,
hlasim, ze taky mame reakci ... dopo 38, ted po Paralenu 37,5, ale nalada celkem dobra 😉

Zlatus, vse ne nej od nas vsech!!!

Zdeni, teda to musela byt akce 😀 ... decka si to uzily, co?

Evko, jojo, uplne te chapu, taky jsem brecela s Martasem ☹ ... tak Vam prejem, at je dalsi noc uz v poho

linn
25. zář 2008

Cauky,
teda holky, to snad jen my jsme asi byli bez reakce, co? Evi, vy si to tak vsechno vyzirate, to me mrzi , Mo Martu bych asi taky zdrbala a reakce by urco byla podobna, si ji dovedu zive predstavit 😀
Zdeni, to byla teda super akce 🙂
Zlati, vsechno neeeej 😵 😵 😵 😵 preju i za vsechny moje kluky

linn
25. zář 2008

Sebik ma dneska mesic - to tak strasne leti 😅

zlatka
25. zář 2008

Tak já děkuju za přáníčka a hnedka jedno vracím sebíkovi, když už je z něho tak velkej kluk! No, u nás taky byla reakce horečková, ale trvalo to jen jeden den. Evi, taky myslím, ať je líp, vy tam tu zimu jaxi krutě přežíváte. Jdu zase něco porachotit.

janica..
autor
25. zář 2008

Jé Sebíčkovi vše nej k prvnímu měsíci, tý jo to letí 😕 , zítra budem slavit i my, Damiánek má svátek😵 a Petráš 30týho narozky, tak to budou kluci slavit dohromady 😎

cecil
25. zář 2008

Tak všem gratulace 😀 , člověk než by to všechno vyjmenoval 😅 .

Zlatušáku, co ten sen? Se ti nic nezdálo, nebo jsi to zamluvila? Se ti zdálo něco divokýho, co??? 😀 😀 😀

Zdeni, to víš že to chlapi nedělají schválně, mají prostě jiné starosti. Ale že sám P. stál na kuchyni ve vlněných ponožkách a v papučích....no budeme mu věřit variantu, že ji chtěl jít dooblíkat 😅 😀 😀 .
Lindo, ale na můj vkus já ho ani nezdrbala, tatina, jen jako jééé, ty máš úplně ledový ruky, a nohy, tato proč jsi jí nedal ty capáčky? To spíš on si to vzal osobně, no jako chlapi, to jen ženská musí být velkorysá, znáte to.

Ha ha a to se tatovi vzápětí podařil ještě jeden hlod...(Štěpánka den předtím lítala na velkou, měla průjem)... já mu řekla, ať jí nabere polívku a on nabral všechnu tu mastnou zvrchu....tak jsem to vylila a nabrala druhou polívku, o 92 % míň mastnou 😅 . NO tak se taky urazil. Ale zase polívku a rýži vařil on, to ho zase musím pochválit. To jo. Maso jsme měli od včera. Toš tak to máte se mnou, mě se totiž nikdy chudák tata nezavděčí 😀 😀 😀 .(jholky a už dost o našem tatovi, koneckonců se mohlo děcko nachladit i venku, ale víte co.....už mi ty nemoce lezou krkem, no.... 😖 )

cecil
25. zář 2008

Jo, Ivi, nám řekla dr. že může být teplota po očkov. do 39 °C a že se na to nic nedává.....já se ptala ještě jednou jestli opravdu nic a ona řekla, že ne, že na to stejně nic nezabírá, že to jako musí proběnout a odeznít.
Toš nevim. Když byla E.úplně malá, tak zas říkala ať hned doma dáme Nurofen, že to pomůže i od bolesti po tom vpichu a že po tom ta případná horečka nevystoupá tak vysoko.....tak buď dr. změnila názor nebo nevim.

Holky, normálně jestli existuje nějaký přístroj co monituruje lidskou řeč, tak ho postavím k nám do obýváku a garantuju vám, že 98% času to zaznamená naši užvaněnou Štěpánku!!! Fakt. Ona tu hubu snad nezavře! 😝 🙄 😅

bazalka
25. zář 2008

Evko, nam dr rekla, ze teplotu mame srazet a ze muze byt i vyrazka ... ale chodit nemame, je to normalni a odezni to. Ale teplotu hlidat kvuli krecim ... tak malos dostal paralen 😉

zlatka
25. zář 2008

No, mě se tady nic nezdálo, vlastně včera poprvý a to bych teda nechtěla, aby se to vyplnilo, protože to byl sen o duchách. asi tak.jeden tam se mnou mlátil....... 😢

konoupek
25. zář 2008

Zlatu ,jsem ti taky úplně zapměla popřát,ostuda no 😅 .takže všechno nej nej a at se vám krásně bydlí,máte to tam nádherný 😉

zlatka
25. zář 2008

Evi a nevíš tak náhodou, po kom to má???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Když se sejdou takoví dva......to je jasný, že je ejden z nich pak naštvanej, bo se vůbec nedostane ke slovu.. 😀

Jani, díky, já se zase omlouvám za ty návštěvy, bylo to nečekaný, už se těšíme na další návštěvu, to vytáhnu místo fixek barvičky, jo? a necháme holky něco krásnýho namalovat!!!! 😀

jiank na teplotu pomohl paralen čípek, myslím, že je to lepší pokusit se srazit. midra apsoň říkala. jani (kon.), ty jsi na tom očkování ještě nebyla s deniskou?

Jiank Peti- znakovka: matýsek je machr, si představ, jak by byl ochuzenej o komunikaci, kdyby neuměl ty znaky, znal by jen pět slov a na ostatní by jen ukazoval prstem, je to bomba!!!Si ho teď ber na semináře!Místo pěti slov má "slovní" zásobu pětatřiceti slov. No, tys tu spala, že materiály se dávájí jen k semináří, fakt by nešla nějaká podpultovka? Beruš už pěkně mluví, fakt všechno opakuje, tak už neznakujeme, ale dvd s beebem by mi moc na zimní večery koplo, protože ho má oblíbený, ale to, co máme už zná nazpamět. To leporelo bysme už nevyužily. ...Tak napiš, jestli by to fakt nešlo koupit nějak zvlášť.

zlatka
25. zář 2008

jiank je jinak jako.
tys tu spla ne, ale tys tu psala-pro ty, co by to nerozšifrovali!