Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
20. říj 2008

Ahoj holky!!!

u nas byla hnus noc .... Martas mel asi zas nejakej desivej sen, tak jsme byli od 23:50 do 2.OO vzhuru ☹. Chuda zacal silene plakat, tak jsme ho vzala k nam ... al ne a ne zabrat, porad se prevracel, cestoval po cele posteli ... tak po marne dlouhe snaze jsem prcka odnesla do pokojiku a snazila se ho uspat v kresle, coz taky nemelo uspech. Nakonec jsem ho musela nechat pobrecet v postylce, jit pryc a pak se vratit ho zakryt. nastesti plakal jen par minut a uz ne tak silene zachvatovite jak kdyz se vzbudil. Spal pak do sedmi, ale i tak bude asi brzo hotovej a ja teda taky. O Vilasovi ani nepmluvim, ten chudak vstaval v pet do prace 😝. No, snad budou dalsi noci uz v poho, je mi broucinka tak lito, kdyz videm, jak chce spat a nejde to.

Zlatus, myslis, ze by baby ten obchod s drakama mohla vykoupit? My bychom taky jednoho brali 😉. Ale pokud to nepujde, tak neva, mrku nekde ve meste.

Marti, to je fajn, ze je Vam uz lip!!!! Tak Luca uz vyklada? To je sikulu ... u nas jsou taky znat pokroky, ale zatim extra vypraveci nejsme.

Tak vsem pohodovy den ... ma byt hezky 😉

konoupek
20. říj 2008

Ahoj holky,
tak jsem myslela,že už jako budeme zdraví a ono prd.Asi jsem se ještě víc nachladila při tom pouštění draků ,pže mi tam teda byla zima a mám rýmu,jak trám a asi i teplotu,no vůbec mi není dobře 😠 .Snad aspon denuš bude líp a líp.
My taky volit nebyli tohle jde fakt mimo mě 😝

konoupek
20. říj 2008

Jooo A prdošci co jsou nemocný,at se brzo uzdraví 😉

cecil
20. říj 2008

Ahojda,

tak volit jsme byli, draka máme za 67 Kč a v Konici mají v papírnictví za 47 a lítá bezvadně, je akorát menší než ten náš. My jsme byli pouštět draka v sobotu, vyzkoušet ho, aby si ho mohla vzít Š. do školy(dnes už mazala).
No a napřed uletěl Emilce jeden půjčený, jsem se i proběhla 😀 a pak uletěl i Štěpánce, ale ten nám spadl na dráty a Štěp. běžela a chytla v klidu na šňůru....no jsem myslela, že budu z toho úleku na místě tuhá! 😲 😠 ...naštěstí nebyla šňůra mokrá, tak jsem ho stáhla ....ale bobana jsem měla. Nu což, ale když už to otestovalo děcko přede mnou, že??? 😝

Jinak Emilku bolí v ktrku, čekám co se z toho vyvrbí. Ale v pátek a sobotu byla teplejší, pčíkala, teď už teplá nebývá, tak si myslím, že by to mohlo ustupovat. Ale v krkčku má červené ☹ . To je furt s nemocema.

Jináč jsme se celý víkend po chvilkách doučovaly, uf...Emilka nám dělala odborného poradce 😅 . Zlatko, mám ti napsat, že Štěpánka už včera poprve psala perem! A měla to kupodivu hezčí jak tužkou 😀 .

Jinak Zdeni, známky, takové nevýrazné, jednotvárné, jak ta naše Štěpule, fakt 😀 😀 😀 😀 (teda ta ještě dvojku nedonesla.....ale sem tam si to trochu pokaz 😀 , Hujere 😉 .)

Tak zdarec, v devět mám zubařku...

cecil
20. říj 2008

Jani, no jo, my taky přišly z draků a Štěp. měla jakoby trochu teplotu a prej honem spát, je unavená. Já jí dala homeopatika a jí se ulevilo, a pak jsem ji za hodinu a půl nemohla dostat do postele. 😀
Já když na mě něco leze, tak mám vyzkoušené Oscilococcinum...vždycky se cítím mnohem líp. A taky pijeme už tři dny ten zázvorovej čaj s holkama, s citronem a medem....no prostě mi připadne, že cleej den nedělám nic jinýho než něco rvu do děcek a do sebe, jen aby jsme nelehli a někteří zase! nelehli.
ahoj

dali
20. říj 2008

Zdarec
zdravím ze školy....no neboj Evčo,hned jak bude oznámkovaná písemka z literatury tak si to pokazím 😀

Jinak u nás noc taky nějaká divná,Filda nemohl spát,to tak asi po půl roce spal snáma 😒 ,tak jsme celá rozlámaná,pořád se ke mě tulil no hrůza,ale zase z jiné stránky krásný,jen kdyby mě z toho nebolela tak hlava ☹ .

Draka máme asi 3 roky,jednou jsme ho byly pouštět a nelítal tak tatin že ho vezme do práce a upraví a do teď leží v bordel místnosti na skříni 😝 ,že by jsme ho oprášily 😀 ?

prool
20. říj 2008

ahojky baby,
vubec nestiham chodit na konika ☹
Peti super tip - draka mame taky 🙂 Tata s nim beha, tak trosku lita 😀 😀 jinak pri tom bezvetri tezko.
Vasa je nadsenej - mame ho povesenyho v pokoji a spokojenost nejvetsi. O vikendu jsme byli po dlouhe dobe i delsi dobu venku - bylo krasne a Vasa si uzival podzimu - listy, drak - proste parada.
Musim rict, ze po strasne dobe relativne klidnej vikend.
Zlatko - jsem pro - co treba nejaky opozdeny halloween 😀 jsem pro kazdou spatnost.
Koncim Vasa mi uz 2x vytrhl mys

janica..
autor
20. říj 2008

Ahojky, tak dopo jsme byli ve městě a koupili jsme konečně botičky a normálně máme 25tky 😝

Zlatuš 😀 😀 😀 no to bych za 50 korun teda draka faaaaaakt nechytla 😀 a jestli bábi přiveze, tož budu moc a moc vděčná 😉

bazalka
20. říj 2008

Jani, teda, tak to jste nas trumfli s tou velikosti 😕. A jaky mate? Nakonec u Prioru?

Evko, teda s tema dratama bych do toho nesla 😖 ... jsem posera, to bych ozelela draka.

Olco, tak konecne zdravi a klid .... tak at Vam to dlouho vydrzi 😀

Konoupku, at je ti brzo lip!!!

linn
20. říj 2008

Zdarec,
tak hlasim,ze jsme opet nemocni, jestli ta teplota nebyla prece jen kvuli tomu, Samik od noci kasle a chchla, tak se porad budil, teplotu nastesti nema, nalada dobra, tak uvidime 🙂 a me zacina lehce skrabat v krku 😝

Jani, no teda, my mame 23 ty zimni 🙂
Martaskovi prejem klidne spani a marodum, vcetne sebe, brzke uzdraveni 😵

bazalka
20. říj 2008

Lindi, tak at je Vam obema co nejdriv lip a Sebik a Martin to nechytnou. U nas se to predava tam a zpet. Ted momentalne ma krkabol Vilas 😒

linn
20. říj 2008

Ivco, diky, no ted jak bude zima, tak to asi bude porda nekdo na hromade, no a co teprve az pijdou malosci do skolky, to bude 😖
U jj Samik vzhuru, dnes jen necela hodka a pul 😒

prool
20. říj 2008

Lindi, tak at jste brzo lepsi - uz se tesime na navstevu.
Ivi, chodite ve stredu na to cvico? Radi se tam zase ukazeme. Vasa potrebuje spolecnost.
zatim cus

bazalka
20. říj 2008

Olco, chodime. Teda tak jo a ne, dle stavu. Min ty jsme nebyli, Martas byl nachlazenej, ale ted ve st asi pujdem 😉, tak dorazte, tam se Vasa vyradi 😅

janica..
autor
20. říj 2008

Ivi jj naproti prioru...

janica..
autor
20. říj 2008

Jako co má teď botky má taky 22, ale ti zimní jsou prostě jiný, je tam kožíšek a tak 😒

janica..
autor
20. říj 2008

ale zase každá bota jiný číslování že? je to naprd 😠

bazalka
20. říj 2008

Jani, ta pani naproti prioru ma nektery znacky, ktery jsou fajn divne cislovany, o dost mensi ...

cecil
20. říj 2008

Ivi 😅 , ta šńůra vodič není a mokré to nebylo, říkám že už to nechtě prubla Štěpánka 😕 . Ale došlo mi jak je někdy úraz nebo nehoda rychlá záležitost.

entik
20. říj 2008

ahojky,
Bananku, uz se mi styskalo po tvych rannich zpravodajstvich 🙂
elektricke dobrodruzstvi s drakem taky dobry 😲

ja dnes byla taky pro boty, koukla jsem v Batovi a pak jsem hledala tu prodejnu u Prioru a normalka jsem ji nemohla najit a to jsme tam uz nakupovali, jsem si myslela, ze ji zrusili 😒 jsem asi slepa, ci co.

Lindi, uzdravte se! dnes prisel padak, tak ve stredu budem radit. A prvni hodina je tema jidlo, to se bude Samikovi libit 😵

entik
20. říj 2008

radit=řádit

zlatka
20. říj 2008

Ahojky, tak kdo draka pro dvě janči a jednu Ivču, jo? objednám vám ho a uvidíme, co babi doveze.

Peti, už ti stáhnu ty fotečky toho tunelu, chceš poslat na mail? Padák mám taky, budu brát taky na cvíko. Tento týden se mnou ale beruš nepůjde, bo je fakticky dost nachlazená, dneska tak kašlala, až se mi poblinkala, chuderka, ale snad to bude brzo lepší. No a proto, ač nerada, musím napsat, že st a MC pro nás padá. chjo, jsem se těšila, ale asi by mohla nakazit další prĎolky. Já teda ještě zimní botečky nehrotím.jani, kolik stály???

janica..
autor
20. říj 2008

Zlatuš 920,- 😔 a tunel hoď sem, chci ho taky vidět 😉 to je škoda, že nedorazíte, no mi uvidíme, malýmu se dnes spustila rýma 😒

Jakej padák?

entik
20. říj 2008

tunel posli, nebo dej sem, je mi to jedno, hlavne at se kouknu 😉

padak je takova plachta kulata s ušima, se kteryma se hrajou ruzny hry, ruzne se pod tim podbiha, probiha, toci a tak.

Ja chtela boty podzimni, mame zatim porad capacky, tak jsem chtela uz s vyssi podrazkou, prece jen uz je venku mokro a matej cape cim dal vic.

linn
20. říj 2008

Sebik se na nas dnes fakt usmival 😀
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Peti, doufam, ze to bude ok, moc se tesim, ale zas bych echtela ostatni deti nakazit, tak asi rozhodnu zitra vecer.

janica..
autor
20. říj 2008

Lindi jůůůůůů 😵 😵 😵

Peti áha, tak jsem zase o něco chytřejší 😅

entik
20. říj 2008

LINDI, JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ 😵 😵 😵 😵

konoupek
20. říj 2008

Ahoj holky,
tak jsem myslela,že budeme zdravé a dojedeme ve st do MC,ale rači ještě mezi ostaní chodit nebudem,at někoho nenakazíme.Bavila jsem se tady s jednou maminou a ta mi říkala,že s nachlazením normálně chodí do cvička a podobně,že je to normální a že by jako celou zimu pak nikam nemohli,když je malej nachlazenej.No mám na to trošku jinej názor....mě se to zdá" nezodpovědný",vědomě nakazit i ostatní prdolky,takže my to dělat nebudem.Je teda fakt,že záleží,jak moc je dítko nachlazený,no já to moc ráda nevidím 😝 🙄 😉 .Boty budem řešit,hned,jak budem fit 😉

zlatka
20. říj 2008

Tak ono je nachlazení a nachlazení, že jo. Já s beruš ven jít na čerstvej vzduch musím, to jí dělá dobře, lepší než chrčet doma a nevyhneme se tomu, že někoho potkáme, ale venku v tom prostoru-to je něco jinýho než doma v místnosti. JInak když je jen malej soplík, tak to neřeším, bo opravdu při změnách počasí bývá často a mylsím, že přes zimu taky bude-ale zase nedovolím beruš se s někým líbat a tak. Já nemám ráda, když děcka mezi sebou pijou z jedné flašky, stejně tak i s jídlem a jednou lžičkou. Byla jsem na cvičku v Hluškách a tam jedna maminka krmila pribiňákem a jednou lžičkou snad všechny děti, samože v rodinném kruhu (tzn já, beruš a tata) mi to neva.... však víte.

Jinak na tom tunelu jako nic není. šak se mrkněte tak za pár minut.hodím sem odkaz, a´t to nemusíte hledat.

zlatka
20. říj 2008

Jinak jsem ráda, Kon., že taky nejedete do Mc, by mě to mrzelo, že nemůžeme!!!! 😀