Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
15. led 2009

Lindi ráno jsem to četla a to je fakt mazec ☹

Dnes jsme byly na druhým očkování priorix a další povinný očko až v 5 letech, ale ještě přemýšlím proti žloutence A......

janica..
autor
15. led 2009

No a kde se fláká Zlatuš? jako čekám jak bylo na aguarobiku... 😅

linn
15. led 2009

Jani, ta at jste bez reakci, no ja spis uvazuju jeste o klist.encef.

linn
15. led 2009

No to je pravda, taky jsem zvedava 😉
a bananek nas taky zanedbava 😉

janica..
autor
15. led 2009

No to mi doktorka doporučovala až kolem 3 roku 😒

No jsem zvědavá jak bude spát, pač minule chudák spal dost blbě, furt se budil 😠

Jinak nehoda s počuráním, byla naposled v MC a od té doby v pohodě,i k doktroce jsme jeli bez, no doufám, že už mu to vydrží 😵 😵 😵

linn
15. led 2009

A tu zloutenku ti doporucovala uz ted? No klist. se da davat od roku, zeptam se nasi, kdy ji obvykle ockuje.

DAmous je fakt borec, no nas to teprve ceka 😉

janica..
autor
15. led 2009

Jo Lindi doporučila mi to, že jestli chci, tak můžu za měsíc dojít, no ještě uvidím, schválně pak písni, co říkala tvoje 😉

linn
15. led 2009

Jj Jani, jdu tam pristi tyden se Sebikem, tak snad nezapomenu 😉

bazalka
15. led 2009

Zdar holky

S tim Kaplickym je to sileny 😔 ... taky jsem nedavno cetla o nem a jeho zene clanek ... to musi byt sileny, porodis, mas z toho desnou radost a najednou tohle 😢

Jani, teda Damca je fakt sikula nejsikovnejsi. My jsme byli dopo doma jen castecne, ale i tak bez nehod ... teda venku byla samozrejme plina a po navratu plna, ale byli jsme venku 2 hodky.

S tim ockovanim ... nam dr rikala, ze zloutenku ve dvou a klistovku ve trech ... ale asi co dr to nazor

Jinak s nasi dovo to vypada extra nadejne ... mame uz i vybrany termin. Jedem my a znami ... budeme mit kazdej solo malej domecek, novostavbu ... vypada to paradne a je tam krasna zahrada. A i cen je velice dobra ... uz tam jdu psat mail a rezervovat to 😉

bananek
15. led 2009

Ahojte tak napravuji svoje nedostaveníčko mám toho moc na vyřizování máme na jaře začit rekonstrukci baráku a tak jsem hledala paní na plány pak odhadce na barák atd no je to šílený a těch peněz než začne člověk vůbec něco dělat.No dovolená letos nebude bude makačka ať jsme do zimy pod střechou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Az tím Kaplickým to jsem čuměla taky no chudera ženská .Jinak se máme fajn v půl paté mám třídní schůzky tak jsem zvědavá jak mladej zaperlil vycházelo mu vyznamenání ale to ještě nevěděl výsledky z písemky ty bude uča dávat prý až dnes tak jsem zvědavá 😀 😀 😀

konoupek
15. led 2009

Ahoj holky,
tak u zubarř jsme to zvládly,Denuš sice ze začátku,když jí dr.prohlížela zoubky,plakala,ale pak sme jí nemohly dostat ven 😀 .Dudel máme vyhodit co nejdřív,takže to bude u nás děs ☹ .Hl,co se spaní týče.
Ivi hod odkaz,at se mrknem kam jedete 😉
Joooo Jani díky za flašku seš zlatíčko 😵 ,doufám,že příští týden nám to vyjde a do MC se dostanem,ale nemá cenu plánovat.

bazalka
15. led 2009

Jani, tak u nas je dudel uz jen na usnuti vecer ... pres den ho schovavam a jde to. Obcas si vzpomene, ale nic dramatickeho 🙂

Tak sem asi pojedeme www.a-pension.cz

Bananka, tak to mate veselo ... ale zas az bude vse hotovo, to se bude bydlet 🙂

bazalka
15. led 2009

Holky, ktere mate deti mensi nez nas prerostlik ... objednavala jsem nejake veci z jednoho internetoveho sekacku. Mimo jine i rifle, kde je velikost psana 2-3 roky, ale jsou nam ted akorat ... chtela jsem je na leto. Kdyby mel nekdo zajem ... znacka Ice Bleu, delka 48cm, spis klucici, pekne, neznicene, sisovane... staly 90,-. tak kdyby mel nekdo zajem 😉

bananek
15. led 2009

Tak to se budete tedy jako mět úplně závidím ale kdybys chtěla na Maltu tak klidně dojeď HA HA HA 😀 😀 😀 NO JÁ UŽ SE bAZI PŘÍMO TĚŠÍM NEBOŤ SE TU MAČKÁME JAK SARDINKY A TAK TU BUDE VÍCE PROSTORU 😀

bazalka
15. led 2009

Marti, bez malty preziju 😀

bananek
15. led 2009

jÁ SI MYSLÍM NO AJÁ SI JÍ ZASE UŽIJU 😀 😀

konoupek
15. led 2009

Ivi je krásnej,večer prostuduju víc 😉 .
Marti náhodou,kde kdo by ti maltu mohl závidět 😀 😀 😀

janica..
autor
15. led 2009

Ivi tak tak mi to říkala i naše, s tím očkováním 😉

Marti písni jak si dopadla na třídních schůzce, tak na to se fakt netěším 😅 😝

Jinak uchcávám s mladýho pač je čím dál větší samostatná jednotka, chce furt všechno dělat sám, ani mu jako nemůžu pomct a jen mi vždycky řekne diš(to je jako běž) 😀 😀 😀

janica..
autor
15. led 2009

Ivi dovča vypadá parádně, no ty máš vždycky dobrej výběr 😎

bazalka
15. led 2009

Jani, dik 🙂

Jojo, ti nasi broucani budou za chvilku uplne samostatny jednotky a budou nas potrebovat min a min ☹ ... tak si musime uzit kazde chvilky 😉

bazalka
15. led 2009

Holky, mam novou hlavuuuu ... uz jsem to potrebovala jak sul, byla jsem jak vybluty zeli 😝 ... tak ted zase zarim 😅 ... a cena tentokrat uz o dost lepsi nez minule, bylo to uz jen urzovani a to nastesti o dost levnejsi nez nova tvorba 🙂

janica..
autor
15. led 2009

Jako Zlatuš ses utopila nebo co? jako kde se flákáš?

cecil
16. led 2009

Kdyby nebyl led, tak bych řekla, že Zlatuš zase spadla někde do rybníka a kurýruje se 😀 ...ale to by tu nakoukla, že? To spíš cvičí a cvičí a nemá na nás čas 😅 .

Banánku, no to dom aspoń nemáš nudu, co? A mladej je tak dobrej na učení??? Jen ať mu to vydrží! 😉

U nás asi rodičovský schůzky nebudou...byly v prosinci...nebo že by byly ještě jedny??? No uvidime.

Zlatuš, já enpedagog slíbila kamarádce, že budu doučovat její holku angličtinu, ona chudák ještě dělala ruštinu, tak se s ní doma nemůže učit

cecil
16. led 2009

Oprava nepedagog....no řeknu Ti, teda jak donutit děcko naučit gramatiku když ani slovíčka moc neumí...no ale postupně to třeba aspoň trochu dožene.

HOlky, Emuš teď vstala a měla v plínce jen ucrnklý, čůrala do umyvydla...to mám radost. Odpoledne má vždycky plínu mokrou. A říká au au místo a,a 😀 .

Damiánek je fakt borec, bez plín i venku! A Marťa se už taky lepší, že? I s dudlíkama, jste dobří.

zdravím, ahojda...

cecil
16. led 2009

Jani a bu´d ráda, že je Damik samostatnej...to Emilka se už sama snaží oblíkat, obouvat, natahuje ponožky...chce sama jíst....to Štěpánka byla na tohle vždycky strašně pohodlná...tak jsem ráda, že Emilka je jiná.

Zrovna dnes jsem jí říkala, ať si přetáhne kalhoty přes boty...a ona mi říká: a nemyslíš že by to bylo rychlejší kdybys to udělala ty? a já : no to jo, ale taky se to musíš někdy naučit a zažít si to ...nemyslíš? Tak ona že jo 😅 😀 . Celej tatínek, krajíc chleba mi dejte až do ruky a když seš blíž, podej mi tamto.... 😠 , ale pak vstane a vyskládá mi myčku...ještěže ty světlé chvilky taky má. 🙄 😅

bananek
16. led 2009

Ahojte tak jsem ani po schůzkách už nepsala mladej mě hnul žlučí ještě než jsme vyšly z domů na to jakl vypadá známka z velké písemky my odpověděl že dobrý po cestě jsem z něj dostala že za tři a slohovka dopadla prý výborně no ale co bylo překvapení největší když mi to uča dala do ruky a já zjistila že milá písemka dopadla za rovnou čtyřku a slohovka za tři nebot jí mladej pěkně odfláknul no nasraná jsem byla ještě večer u správ o tatkovi ani nemluvím a mladej má zakázaný na co si jen spomene né za ty známky za to já ho netrestám buď to jde nebo né ale za to jeho lhaní to mě dovede tak nasrat vždyť já ji myslím že jsem taková kamarádská mamka tak proč to dělá no dostal od taťka pěknej vylágoš a tentokrát jsem se já ho ani nezastala neboť mě nasral fest.Jinak ve škole dobrý vyznamenání mu uteklo opět kvůly jeho blbosti tak že má trojáka z češtiny ale jinak má jedničky a dvojky a navíc nám oznámily že škola končí už 12.6 z důvodů rekonstrukce a začíná až 7.září tak to se z něho zblázním puberťák jeden ale zase ho mohu zapřáhnout jak budeme dělat rekonstrukci za odměnu za to lhaní že?

ver.kuc
16. led 2009

Nazdárek holky.. nezlobte se, že Vám sem tak vpadám.

Nevíte, jestli v Olomouci či okolí někde probíhá kurz vázání šátků na nošení miminek?

Díky, Verča.

entik
16. led 2009

ahoj verco,
http://www.isatky.cz/kurzy-a-akce.html, koukni tady na ty stranky, je to pani z Olomouce. Ja jsem se nakonec naucila uvazy sama, hodne mi pomohly stranky www.vbavlnce.cz, je to rozfocene do detailu. A nauci te teprve praxe.

Bananku, ty si teda uzivas, a uz ve 12 letech, ach jo☹ to se mame na co tesit. 😀

Zlatuska tu fakt chybi, to je divny.

tak se mejte! zitra jdem zas běžkovat🙂

prool
16. led 2009

ahojky,
vcera v Brno OK 🙂 kozarka nas dokonce pochvalila, tak to bylo oproti minule sprse dost prijemny 😉 znamou sme hodili do IKEi a tech jejich par drobnosti se nam pak skoro neveslo do auta 😀 😀 ale aspon mel Vasik o zabavu postarano a cesta tam i zpet byla uplne v pohode 😎
Kaplicky 😢 je to smutny

janica..
autor
16. led 2009

Ahojky,

tý jo prcek teď čučí na teletabis a on je z nich jako úplně hotovej 😅

Oli tak to je super 😎

Peti pěkně si zaběžkuj, kurnik škoda že nemám lyže, jinak bych jela taky, běžkování mě vždycky bavilo 😎

Marti no jo puberťák co chceš 😀 to nás všechny čeká 😝

Štěpule je borka 😀 😀 😀 😀 😀

JO a dnes jsem dělala na oběd tu žemlovku a měla úspěch, ale víc teda jela Petrášovi než Damíkovi.....