Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
25. led 2009

tak my jsem měli maškarní celej víkend, dnes jsme byli u Zdenči i s babi, bylo to fajné, ale to bys teda Jani KOn. nerozdejchala, bo Grygov v lítání děcek byl slabej odvar 😀 Ale my sjme aspoň zapařili a užili jsme si to.Beruš předtím vytuhla v autě, dala si dvacet minutek a vydrželo jí to až do večera. Já jsem na takový akce zvyklá ze školy, vím, jak je to s děckama, že je člověk neudrží a lítají-jsou jako pytel blech. No, v sobotu sjme vyhráli ještě v tombole 4 ceny, takže spokojenost.

entik
25. led 2009

Jeee, Kleopatra 🙂 ta je krasna! vypada to, ze jste si to uzili🙂

zlatka
25. led 2009

jaktože ještě nechrníš???? JJ, když někde něco hraje, tak to si užijeme vždycky(teda já a beruš) Byla jsem ráda, že jsem se s tou parukou nedělala zbytečně, v Grygově vydržela půl hodiny ji mít na hlavě a u zdenčí ještě dýl.

zlatka
25. led 2009

budu pak peti potřebovat tvoji radu na nějaký soutěže pro dva, určitě znáš z táborů. Tak byste někdy mohli s matýskem dojet a probrali bysme to.

entik
25. led 2009

na cos to sila, to vypada dobre? je to z vlny?

nespim, psala jsem mejly a ted jeste pisu se segrou na icq. Ale uz se chystam.

entik
25. led 2009

to bysme mohli, radi si udelame vylet. Tabor uz zaciname resit, dnes jsem delala prihlasky apod.

entik
25. led 2009

a jaky souteze? v sede, psani? nebo behaci? nebo ruzny?

zlatka
25. led 2009

co tě napadne, máš-li na to nějakou literaturu, budu ráda, nejlepší by byly takový, který pobaví obecenstvo-máme to na svatbu. nějak to pak třeba přiupravíme.Těch svateb mých kamarádů už bylo tolik, že nemám inspiraci.Jinak paruka je z vlny a šila jsem to na plátěnou čepičku.

zlatka
25. led 2009

se chystám do školy, zítra nasazujeme kondomy!!! 😀

konoupek
26. led 2009

Bré ránko,
tak mě až tak nevadlí,že děcka lítají s tím se tak nějak počítá,ale ta hudba mi teda vadila,myslím jako výběr repertoáru 😒 .

janica..
autor
26. led 2009

Dobré ránko,

Zlatuš pěkný fotky, jen já natvrdlá, jsem nepochopila za co Beruš byla a naposlední fotce jsem řekla Peťovi jé ona vyhrála velblouda v tombole 😀 😀 😀, tak si jen klepal na čelo, že je snad kleopatra, tak že to má k tomu ne? 😀 😀 😀 😀 si fakt šikovná, moc pěkný 😎 a jde vidět, že jste si to fakt užily...

Včera mi přišel z MC rozpis na únor a přemýšlím, že vezmu malýho do kina, no doufám, že nebude po mě, pač já když jsem byla poprvé v kině, tak jsem se tam doblila 😝 😅

dali
26. led 2009

Zdaŕec

maškarní byl fajn....byly jsme rádi že aspoň Zlatuš nezklamala a že si to užila,taky jsem ráda poznala babi 😀 😀 je fan.....jen škoda že nedorazila ta naše super babi 😀 ,měla na chvilku, ale nevím proč nedorazila 😉

Fotečky taky dodám,ale jsou tmavé....spíš jsme točily na kameru 🙂

Zlatuš a v posledním kole tomboly vyhrály děti ještě 2 ceny.....Filda autíčko tak byl nadšený 🙂 tak spokojenost an obou stranách .............a jsem čekala že Viki bude žárlit že nevyhrály cenu masky a ona říkala že to hrozně přála Filípkovi, že o na už tam jednou byla 🙂 tak jsem byla ráda že mám tak hodné a skromné dítě.

Jinak Beruš měla tu masku super.....babi byla pyšná.....já ymslela že ta paruka byla k tomu koupená...jsi šikula

linn
26. led 2009

Ahoj holky,
tak jak to ctu, tak Zdeni pristi rok dorazime 🙂 Zlatus, kostym fakt super 😵

My jsme meli taky fajn vikend,cestu tam i zpet jsme zvladli celkem v poho, Sebik skoro porad spal a Samik se tou cestou projedl, no jak jinak 😅 znami maji trileta dvojcata, tak se niam Samik vyradil, no byt s nima nejakej tyden, byla by to pro nej dobra odtucnovaci dieta 😀 no a v sobotu odpo jsme byli v aquacentru v Koline, ja jsem teda by la se Sebem v kavarne, ale Samous si to s tatinekm uzival.

Ve stredu jsem chtela za vama dorazit do MC, ale je to teda ohrozeno, ve ctvrtek nam jedna ..... urazila zrcatko, takze Marta jezdi mym autem a ja trcim doma 😒

Oli, odpocin si a nacerpej sily 🙂

konoupek
26. led 2009

Jo jo Oli,pěkně si odpočin a nečerpej nové síly si to zasloužíš!!!!! 😉
Lindi máš moc šikovný chlapy,že tu cestu tak v pohodě vydželi.To u nás by byl asi problém.Jsem zvědavá,až pojedem na dovču,jak Denuš vydrží asi tři hodky v autě.Tak dlouhou trasu ještě nejela.No přestávky to jistí 😉

zlatka
26. led 2009

Jani, musíte vyrazit, když denuš spí, to jsou dvě hodinky v pohodě jistý. A hoď odkaz na tu dovču, a´t se mrkneme a můžeme závidět, my co nikam nejedeme 😀 😀 Já třeba výběr hudby neřeším, bo mě je šumák, co hrají, hlavně že to něco je a mně rozhejbe jakákoliv, i když máš pravdu, berunka se těšila třeba na žížalu júlii a určitě by se jí to líbilo víc.

Velbloud byl, jani, k tomu, všechno dovezla babi z dovči-šatičky, botičky, velblouda a já jsem to jen doladila tou parukou.

Váša se rozkecává bleskurychle, jsme ho neviděla 14 dní a nestačila jsem se divit, ale ono jak se to rozjede, tak to fičí.Beruš si dneska hrála s panenkou a říkala jí: "dej mi učenku", táák.Pozou, auto, po chodníku." jsem se musela smát.Jak vším nasávají, co jim říkáme, aniž bysme si to uvědomovali.A normálka mi začala počítat do deseti, dnes mi bylo až trapně, jsem šla s jednou amminkou venku a ona začala počítat dlaždice-jsem si říkala, co si asi musela ta mamina myslet, že ji to učím(postřelená učitelka), ale já fakt ne.Párkrát jsem jí to řekla (bo chtěla) a ona si to zkrátka zapamatovala. Tož tak.někdy se za tu její slušnost stydím:pořád děkuji, prosím,můžu to a můžu tamto....ale užívejme si tohle období, vzdor už klepe na dveře.

zlatka
26. led 2009

Jani do kina v Táýncu? Tam jsem chodili s děckama z první a druhé na to pásmo pohádek.Jsou to pohádky za sebou(krtečeka tak různě).

Oli, tě obdivuju, to já bych teda nedala, tolik nocí nespat, já bych byla už psychicky úplně odrovnaná.

janica..
autor
26. led 2009

Zlatuš jj do tTýnce, na jakousi rybku, mladej furt teď hledí na Nema, tak by se mu to mohlo líbit, no uvidím, když tak odejdeme....

konoupek
26. led 2009

Zlatu s tím se počítá,že si schrupne,ale ona dokáže překvapit 😝 🙂 .Beruš je moc šikovná,ale ona už brblala od malička,tak se není čemu divit 🙂 .No a tím se spíš můžeš chlubit,že je tak slušná,sklízíš co sis zasadila.Otázka je ,jak dlouho jí to vydrží 😉 😀
A jak to,že nikam nejedete,když jedete na hory to je taky jako dovča né 😉

konoupek
26. led 2009

http://www.alkatravel.cz/chaty-chalupy/170-cr-p...
toš tady je ten odkaz a jedem s našima,takže to zase tak drahý nebude 😉

janica..
autor
26. led 2009

NO Beruš je fakt borka jako už i počítá se fakt picnu, to není normální 😝 😀 😀 😀 😀

JoJo Váša a Beruš vedou s kecáním 😵 😵 😵

janica..
autor
26. led 2009

Jani moc pěkný

konoupek
26. led 2009

no tak Denuš má do tvoření vět taky hodně daleko o počítání ani nemluvě,ale taky se pěkně rozkecala,ostatní to bohužel nevidí,pže před cizíma zásadně nemluví 😀 😀 😀

dali
26. led 2009
janica..
autor
26. led 2009

Zdeňucho ty jsi taky šikula, pěkný moc, na takový věci jsem fakt levá 😝

zlatka
26. led 2009

měli krásnej kostým dospíváci, to jsem zvědavá, co vymyslíš příští rok, aby jim to ladilo. Zdeni a nezhubnul ten tvůj chlap nějak?Nebo se mi to jen zdálo?

entik
26. led 2009

ahojky, tak co Zlatu, nasadili jste kondomy 😉 ?
Berca je poctarka!!! Zlatu a bud klidna, rikat si to o tobe budou tak jako tak (ze si ucitelka postrelena)😉

Zdeni a ty taky jsi sikovna sikulka, ty kostymy jsou skvele!!
co znamena dospíváci kostym??

Matula je dnes unaveny, pred 10 dny jsme byli na ockovani, tak to sedi. Ale jinak je sikula, uz chodi sam na zachod, jen se vzdy prijde pochlubit. No a sem tam si zapomene sundat teplaky 😀 😀 Po obede spi taky bez plinky,ale zrovna vcera to nezvladl a pocural se...hihi.

Oli, pak pisni jake bylo spani, jestli ses vyspala,nebo ne.

linn
26. led 2009

Peti, no Matula je teda fakt sikulka 😵

Zdeni, taky super kostymy 🙂

dali
26. led 2009

dospíváci kostym?? ...Peti tj naše příjmení............já šila jen pavouka..Viki měla koupený 🙂

Zlatuš myslela jsi přibral že????to bude mít radost až mu to řeknu.....a příští rok???už přemýšlím 😒

linn
26. led 2009

Holky,
ted o vikendu jsem se s kamaradkou bavila o tom, ze uvazujem o koupi kola a doporucila mi misto kola zatim tohle?
Co vy na to? Diky za nazory.
http://www.dvaplusdva.cz/ produkty - odrazedla