Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
29. led 2009

Holky, tak to vypada, ze uz je to dobry 🙂 diky za rady, jeste vecer jsem obkladala a konecne to povolilo 😉
akorat jak jste se ptaly, samozrejme kdyz bylo potreba, tak jsem doma odsavacku nenasla, jak jsem ji nepotrebovala, tak jsem ji uklidila buhvi kam 😉

Evco, tak at si Stepanka uzije prazdniny 😉 😵

A Samik vstava v sedm, spat chodi kolem sedme, nekdy uz driv, vcera zacal uz o pul sedme plakat, ze chce spat, tak jsme mu v tom nebranili 😀

bazalka
29. led 2009

Lindi, to je fajn, ze je to lepsi 🙂

No Martas se zase vzbudil nejakym desem v jednu a moc plakal, tak jsem sla za nim a jsem cela rozlamana ... jo, kde je era spani ve stanu nebo pod sirakem, uz mi spani na zemi moc nesvedci 😔 😅. Ale vstavali jsme nakonec po sedme.

Nic, mazem nakoupit a neco uvarit ... vubec nemam inspiraci ☹

janica..
autor
29. led 2009

Dobré ránko,

no Ivi měli jsme podobnou noc, jen já to mám lepší, že mladej spí na posteli, tak sevždycky k němu přifařím 😅, ale dolámaná jsem taky pěkně 🙄

No já dnes budu dělat bramborovej guláš, jsem zvědavá jestli malýmu pojede, ještě ho neměl, jsem na něho chytla chuťku, jsem ho nedělala ani nepamatuju.......

Štěpulko užij si mini prázdninky 😵

Lindi tak to je super, že se ti ulevilo 😎

bananek
29. led 2009

Tak ahojky píší vám z chřipkového doupěte mlaďoch nám dones chřipajsu má už od včerejška 38 a tak je doma nedávala jsem ho ani do školy mě a tátu škrábe v krku včera jsem lítala po úředech tak jsem pěkně promrzla a mladá prokašlala a prosoplila celou noc no děs běs zase je u nás 😀 😀 😀 Jinak Lindi já ti moc neporadím já neměla stím problém ale vím že mamka říkávála to stejný před kojením nahřát potom zbytek odstříkat a chladi chladi chladit a tvaroh taky říkala a bílí jogurt a pak si pamatuji že říkala že když už měla teploty tak z režné obklady ale nekojit a vše odstříkat tak až bude nejhůře taky měla mamka stím problémi mívala až přez 40 teploty tak asi tak z jiných zdrojů 😀 😀 😀 😀

jakoubka
29. led 2009

Dobré ráno,

Tak mi taky noc na houby 😕 Kubulín se vzbudil před desátou a plakal,tak jsem si ho vzala k sobě,ale do půlnoci nemohl zabrat 😠
Dělal blbosti,čichal si k nožkám a dělal aaaaaaaaaaach 😀

Marti-ať se ti rodinka brzy uzdraví 😉

Jo a máme nejoblíbenější knížku Atlas psů 😕 .Takže pořád štěkáme 😀

janica..
autor
29. led 2009

Martinko(jakoubko)ahojky, no že se taky ukážeš 😉 Kubík je borec 😀 😀 😀 😀

Marťo brzo se uzdravte 😉

zlatka
29. led 2009

Marťo, to je teda u vás zase veselo. Vy jste pořád na hromadě.

Jani, jsem taky přemýšlela, že bysme mohli vyzkoušet tu hernu v Olympii-některý dopoledne, co říkáš?Asi pátek, zítra nebo příští?

janica..
autor
29. led 2009

Dobrý večír,

no dnes jsem byla na pohřbu, tak jsem si fest pobrečela 😔

Zlatuš oki, ale necháme to na příští týden, pač zítra by tam mohlo být dost dětí a mamin, když je zítra volno, takže příštý pátek?

bananek
30. led 2009

Tak se hlásím z chřipkového doupěte bere nás to fakt jednoho po druhým mladej měl ráno zase 39 no děs akorát snad malá se drží jen z rýmou no a já mám jet ve tři něco vyřizovat a mám rýmu taky jak trám tak mám z toho radost ale musím tam tak se nadopuju a snad to hodku přežiji. 😀 😀

dali
30. led 2009

Zdarec

včera bylo vyzo...tak hlásím jednu 3 pět 2 a šest 1 😉

Jinak zdraví nic moc...Filda má zatím teda jen rýmu a pokašlává...čekám každým dnem co příjde ☹

Jani a komu jsi byla na pohřbu???? 😢

kuchy
30. led 2009

Ahojte,
teda mě se chřipka zatím zdárně vyhýbá,zaklepu to 😉 Jsem pořád doma,kdo smrktá ke mě nesmí a manžel má po příchodu z práce očistnou sprchu, 😀 já ven téměř nechodím.
Včera jem šla pěšky ,abych nemusela MHD do té líhně bacilů a zase mám namoženou bederní páteř a vazy kolem dělohy, bolí to jako čert. Mě prostě delší stání a chození v těhu nesvědčí ☹

janica..
autor
30. led 2009

Zdeni pěkný vizo, jen aby jí to vydrželo 😉

NO byla jsem na pohřbu kamarádovi(taxikářovi, jak minulý týden byl pobodanej) 😔

Jo u nás hlasím, chlap je KO, pač má rýmu 😀 😀 jako se z těch chlapů fakt jak picnu 😝

dali
30. led 2009

Jani tak to mě mrzí....už jsem o tom hodně slyšela 😢

Jo s těma chlapama je to hrůza já se jen hrozím kdy příjde ten náš že má teplotku 😀 😀 😀

Ahoj Kuchy tě vítám...ještě jsem to nestihla 😉

janica..
autor
30. led 2009

Tý jo, jako jen doufám, že mladej nebude v tomto po něm, pač jako, on jako jak má rýmu, tak fakt umírá 😅

janica..
autor
30. led 2009

KUchy počkej až budeš třeba ve 35tt, to potom bude teprve maso 😅 to jsem měla problémy, někam dojít a nejlepší bylo, když jsem vytáhla chlapa ve 41tt, že chci už konečně porodit, na vycházku, mě musel potom táhnout dom, pač jsem nemohla dojít 😀 😀 😀 😀

dali
30. led 2009

Jančo a co vy a druhý??????? 😉 😀

A věřtomu že bude stejnej.....je to chlap............... 😀

dali
30. led 2009

sorry a překlepy....no ta 3 totiž byla z čěštiny
😀

janica..
autor
30. led 2009

NO tak trojka z češtiny, to tě omlouvá 😅

No uvidíme, no chtěli jsme teď někdy v létě na to hupnout, ale jako uvidíme, jak na tom bude Petráš s prací, pač furt musí propouště lidi, tak čekám kdy propustí jeho, je to včoudu a jako bez práce, by jsme to nedali, pač máme dost splácení.......

dali
30. led 2009

No to je jasný, že bez práce je to na h..........jo je to teď hrozně blbý........Pavel ten říkal taky že se bude držet zuby nehty tam kde je....navíc on se tam má dobře

tady vám dám odkaz na anši dovolenou,konečně je zamluvená,hele a žádný kecy o boháčíš......nás stála asi 10 000.-zbytek firma:
http://www.etravel.cz/hotel-eden-beach-zarzis

janica..
autor
30. led 2009

Zdeni krásný 😎

kuchy
30. led 2009

Janica: nestraš, mám srůsty na páteři ,proto mě tak bolí záda,navíc jsem vysoká, to pry taky nepřispívá, já budu vyloďovat v čevrneci ,to se spíš upeču.
My musíme naši předplaecnou dovču kvůli porodu odložit na další rok. 🙂

bazalka
30. led 2009

Zdeni, parada .... vypada to tam krasne. Jen my male na Djerbu dost spatne vzpominky ☹. A vizo pohoda, ne??? 😉

Kuchy, fakt bude hur, jak ti naroste bricho, prcek bude tlacit ... ale je totakovy jiny, nez kdyz te boli zub 😅

Dopo jsme byli u kamosky, ma malinko starsi holcicku nez je Martas ... a blbnuli na klouzacc, tak to bylo super. A po ceste se nam mladoch zamiloval ... objimali se s jednou moc hezkou holcickou a nemohli se rozloucit ... to bylo mavani, ohlizeni a zamilovanych pohledu 😅

bazalka
30. led 2009

Zdeni, kdy jedete?

dali
30. led 2009

Ivčo v půli května....nikde nebylo volno..šílený příští dovču vybíráme už letos listopad - prosinec 😉
Tohle není na Djerbě,ale ten ostrov se jmenuje Zarsis a četla jsem skvělé recenze a hotel je loni nový tak ten nevím...jaké špatné vzpomínky máš????svěř se

A vízo dobrý...já jsem spokojená i doma byly překvapení.já v pubertě hrozně blbla a měla jsme i troku z chování,neomluvené hodiny a i nějaké 4ky no a tak hleděly že mám jen omluvené hodiny a jeničku z chování 😀 😀 😀

Kuchy no jasně že bude hůř.....to je blbý s tou páteří.... 😒

jakoubka
30. led 2009

Ahojte,

Zdeni-krásný známky 🙂 Já ty svoje z nástavby raději nekomentuju 😀
A dovolenka vypadá bezva 🙂

Jani-jdem dnes poklusem klus 😀 Si misím jít koupit šustky,ať vypadám důvěryhodně 😀

Kuchy-největší mazec je to přes léto,to znám 😠

Ivi-aspoň vidíš,že Martínek má dobrý vkus. 😉 😀 A co se v mládí naučí,ve stáří jako když najde 😀

kuchy
30. led 2009

Teda,
taky nebudu cimprdlik,přežily jste to všechny,přežiju to taky 😉
Hlavně At je mimi v poho a zdravé.... 😉

jakoubka
30. led 2009

Kuchy-si piš,že to přežiješ 🙂 Mě zas hodně bolelo napínání dělohy,jsem byla jak pominutá,myslela jsem ,že to jsou stahy,páč jsem vůbec nevěděla jak si je mám představit 😀

bazalka
30. led 2009

Zdeni, Zarzis je mesto, ne? My jsme proste nemeli stesti na hotel ... sileny jidlo, blba atmosfera ... ale byla to svatebni cesta, tak jsme se zabavili jinak ... jen jsme ji skoro celou promarodili. A nejlepsi leceni je na cizim tele, tak jsme se poctive lecili 😀

Marti, jojo, vkus ma dobrej ... a presne tak, trenink musi byt 🙂

janica..
autor
30. led 2009

No jasný Marťas jdem, pač mě ten "nemocnej chlap" začíná lízt na nervy, tak aspoň vyčistím hlavu 😅 se z tebe picnu, tak ty si jdeš koupit i šustky, ja? 😀 😀 😀 😀

Kuchy jasný že to vydržíš, počkej až ucítíš pohyby, to bude zas o něčem jiným 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ivi 😀 😀 tak Marťas už má holku jo? jde na to nějak zhurta ne?

bazalka
30. led 2009

Jo a jmenuje se Pavlinka ... takova mala roztomila, mamca sympatacka, zdravime se uz dlouho ... bydli v novostavbe kousek od nas .... slusny 😀 😀 😀

Jani, kam s Martou vyrazite?