Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
2. kvě 2009

I ja ho mam doporuceny a nedlabu, teda hodne malo ☹ ... mela bych se polepsit!!!

Holky, jsem hotova ... dobrou 😉

linn
2. kvě 2009

Ja jsem dlabala skoro cely tehu se Sebikem 😉
Dobrou 🙂

konoupek
2. kvě 2009

já ho taky dlabu,musím,jinak je mi špatně.

Lindi ,tak jsem si to pivko a chipsy nakonec dala,ale už jsem pomalu narvaná ,jak igelitka 😀 😀 .

Taky půjdu za chvíli do hajan i když odpo jsem si schrupla dvě hodiky 🙂 .

Jo a výsledek hokeje mě dnes pobavil docela...česko-slovenkso 8:0 😀

janica..
autor
2. kvě 2009

Jani chudina tchýně, no já už to mám za sebou, už se mi tA hladina magnésKA JAKŽ TAKŽ SROVNALA, už mi je o hodně lí, ale první 4 dny jsem jen spala fakt mazec a je ze mně pravačka, levou rukou se mi všecho dělá hrozně pomalu 🙄

janica..
autor
2. kvě 2009

jako fakt jsem říkala radšik 50x chřipku, než totok, jako člověk nemůže nic a je tak malátnej no hrůza 😔, teď už poctivě budu dlabat magnésko 😎

entik
3. kvě 2009

dobre rano!
Potraviny obsahující vysoké dávky hořčíku: kakao, sója, fazole, mák, oříšky lískové, kešu, mořské plody, vločky. Tak ráno vlocky s orískama a mate to🙂.

Jestli chleba zustane dele cerstvy jeste nevim, zatim jsme ho spotrebovali do druheho dne. Ale dam vedet az budu vedet 😉

Lindi, me by se taky styskalo 🙂 on si aspon clovek uvedomi, ze je rad, za to co ma. A to je taky nekdy potreba 😵

A lesy jsou fakt nadherne, to je tak krasne obdobi.

Jani, jeli jste do Grygova na kole? a Zlatuska tam byla? taky se tam nekdy chystame, jeste jsme tam nebyli...

janica..
autor
3. kvě 2009

Doré ránko,

Peti no včera jsme jeli autem, pač bych to na kole nedala jsem ještě zesláblá, ale jinak jezdíme na kole, se tam jede parádně 😉

zlatka
3. kvě 2009

Bré ránko, my jsme fčééra měli rodinnou oslavičku, Jani, měla jsi napsat, že tu jste a mohli jste s Damčou dojít, k večeru už tu nikdo nebyl. Jinak na golf z Grygova "grygovčáci" nechodí, jenom lidi z "venku" 😀 Však Peti, jaký má být počasí příští týden? můžeme něco naplánovat. To sis muslea užít, Jani, já mám kamarádku a ta má tetánii a několikrát jsem byla svědkem, když měla "záchvat" a jako stačilo.Já teda z prášků nic nedlabu, ale jako jinak dlabu všechno kolem a skoro pořád.

cecil
3. kvě 2009

Zdarec babinec!

Tak vás zdravím po náročném víkendu....v pátek jsme šli pěšky s dětma na Bouzov, no na Bpouzov jsme nakonec nedošli, jen do Zkamenělého zámku...šli jsme to jedenáct hodina počítám jsme ušli téměř dvacet kiklometrů. Nohy jsem měla úplně vyřízený, dva puchýře, Štěpánka to ušla celé sama a Emi sice měla kočárek, ale řekla bych, že snad polovinu ušla! Fakt! 😕 😅 Mslela jsem že v kočárku únavou odpadne, ale usnula nám o půl osmé večer 100 metrů před cedulí dědiny 😀.

peti, dokonce včera E. říkala tetě, že byla v lese a že tam byl velký kopec a sama si vytvořila znak pro kopec...jendou rukou dělala jako spodek kopce a druhou rukou ukazovala jak dělá kroky(záseky) jeden nad druhým 🙂.

Ale taky to byla parádní procházka, jak byl ten vítr, tak lámal mladé modřínové větvičky a ty byly popadané na zemi... to byla vůně!!!! 😵

NO a v sobotu jsme tu měli čarodějnice, vrazím pak nějaké fotky. Byla ale prča 😀. Byl i ohňostroj.

A dnes přivezla ségra psa, máme ho 14 dní na hlídání, takže nám po dvoře běhá tříhlavá smečka 😀, no mazec.

Jo a vpátek tu foukal hrozně vítr a rozlomil nám ryngli, spadla větev jako prase na dvůr...ještěže tam nikdo nestál 😕.

A až čtu tady Konoupkovy příspěvky o prvním máji, tak jsem zjistila, že jsme se zapomněli políbit a P. mě tu utěšuje, že v tom lese...kde jsme se jedinkrát políbili...nad náma určitě kvetl strom!!! 😀 😀 😀 no třeba jo....

tak páček, mařenky 🙂

konoupek
3. kvě 2009

Nazdárek,

no kde ste kdo? 😕 😅

tak my dnes teda byli u nás na tom golfu,aby se neřeklo,že místní nechodí 🙂 .Nehráli jsme,jen poseděli a teda ty ceny jsou tam na náš vkus poněkud vysoké,takže se ani nedivím,že tam grygovčáci nechodí,že 😒 .Denuš se tam,ale líbilo a to je hlavní 😉 .

Zlatu co Beruš dostala na narozky?Popřeju až pátýho 😀

cecil
3. kvě 2009

JO, Zlatu a Emča se za celej ten výlet nepočůrala, dnes to stihla už dvakrát a ráno se i pokadila 😒 ...když jsem ji říkala, že kdyby šla na nočníček, prdelka by neštípala, zase udivený výraz....téda! 😨 😅
No taky ji to furt valim do hlavy....ale ona na to asi opravdu nemá čas, protože i loni i letos přes zimu spolupracovala dobře, ale jak začne teplo a začneme chodit ven a je plno aktivit, začne se počůrávat.

Jani, toje dobře že už je ti líp.

JO a holky, dnes večer měla Emi mlíko po 24 hodinách....snad si bude vzpomínat míň a míň.

konoupek
3. kvě 2009

Evi teda to je Emuš borka takovou štreku a já bych taky měla nohy až u samýho zadku zaražený 😝 😀 .

Jo my byli pouštět draky.V pátek,jak fučelo to parádně lítalo a počasí super,ne,jak na podzim,všude kosa,no děcka se vyblbly a my taky 😀

zlatka
3. kvě 2009

jAKO jANI,(KOn.), my tam taky chodíme posedět 😀 😀 😀 , si dám džusíka s vodou do půllitru a jako hotovo, moc se nerozšoupáváme. Ale Beruš se vyblbne v domečku a na skluzavce a pokuká po zvířátkách.Jo a ještě nanuka teda 😀 , ale to jste hodní, že jste se tam stavili, byla tam jituš s eluš? No, na každodenní vysedávání to není.No a myslím, že lidičky z Grygova tam nechodí ne kvůli cenám, ale úplně z jiných důvodů🙂Vy nepopřejete pátýho,ale až šestýho ve středu, bo Vás chce bERUNKA POZVAT NA OSLAVIČKU, asi tak nějak kolem čtvrté, může být?

Tak to jste teda borky, aj malá Emča a taky hlavně štěpánka-jako já znám děcka ze školy, ujdeme tři sta metrů a "úúž jéééééé bolíí nóóóhýýýýýýýýý" no, na facku, vůbec nejsou zvyklí šlapat.Takže smekám před vašim turistickým výkonem.

Berunka dostala spoustu dárků, hadříky a korálky(moje mamka jí navlíkla plnou truhličku-poklad), pak samozřejmě kolo od dědy(ale to bylo za neplínkování-nakonec máme oranžovo modrýho olprana-jsem ráda, že není růžový) a taky trpalsíka s lucernou-ne můj vkus, ale snad v pokojíčku to bude dobrý😀 😀 😀 😀 😀 (no, takže mě to nasměrnilo opět pokojíček-původně jsme chtěla namalovat něco jinýho, ale takhle to musím sladit a udělat Sněhurku a tenhle jeden bude toho součástí, aby to tam nevypadalo tak nějak kýčovitě a poslouží to jako super lampa, je velkej skoro jako ona) a taky všechno maličký-panenky, plastovej minikočárek, ona si na maličkých věcech ujíždí, od nás dostala vláček,dnes sporák zvukovej od kamarádů do té kuchyňky a máme od tety vypůjčenej domeček(velikej jako ona sama) na ty maličký panenky, tak z toho je taky nadšená.No, je to super, já z toho všeho mám radost, jako by to bylo pro mě. 🙂

zlatka
3. kvě 2009

Evi, s tím čůráním a oznámením:občas se zadaří, ale spíš platí, že si neřekne, že to zkrátka drží tak dlouho, dokud může, pak začne přešlapovat, poklepávat nohou, nebo si i ucrbne a zase drží.... no a když si nevšimnu....a bere to tak, že se třebas i počůrá a až pak řekne, že "má čůrání" a pak se diví, že ji tvrdím, že neřekla, když mi to "žekla", ale až po akci.No, ale snad se to brzo poddá, zatím se to daří vychytávat.Ostatní prcci si řeknou, že? A už je tak zblbá, že se třeba počůrá a hnedka říká: "kolo nebude!",i když ho už má, protože to do ní furt lil děda.

bekulkamama
4. kvě 2009

ahojky holky
Zlatu: blíží se narozky, tak Berunce vše nej nej od tetičky Rádi 😀

konoupek
4. kvě 2009

Dpobré ránko,

Zlatu ,denuš se na golfu taky líbil hl.ten domeček,dělěl tam dětem vrátnou,vždycky stála venku a jak byly děti uvnitř,zavřela je a nechtěla pustit 😀 😀 😀 a skluzavku si taky pochvalovala.No i z těch jiných důvodů tam asi nechtěj lidi chodit to mě taky napadlo 😕 .

Na oslavu přijdem rádi a ty nám porad co Berušce koupit,když toho má hafol,aby sme se neopakovali 😉 .Díky za radu už předem 😀 😉 .Já na to totiž nemám bunky 😕 .

bekulkamama
4. kvě 2009

Zlatu: teď si dočítám ty dárečky, tak to dopadlo docela dobře... 🙂

bazalka
4. kvě 2009

Zdar holky!!!

Teda Beru, ty se maaaas ... prej ujizdi na malejch vecech 😀

Holky, mame pokojik!!!! Nabytek se mi moc libi a je velikej ... toho uloznyho prostoru ... teda zatim 🙂 ... jen nevim, co jsem kam soupla, chvilku o bude hra na schovku 😉

Macis zatim v poho, uvidime odpo, az si prijedou pro jeho puvodni nabytek ... a ve ct sestavime postel a nalepime bagry 🙂

linn
4. kvě 2009

Cauky,

pridavame se k blahoprani Berunce, gratulujeme a kluci posilaji pusinky 😵 😵 😵

Ivco, no Martasek urcite bude spokojenej 🙂

Evi, ty mas teda turistky, ja jsem rada, kdyz Samous ujde kilometr 😅 😀

A Grygovacky,co teda vadi mistnim jeste na tom golfu? 😉

prool
4. kvě 2009

ahoj baby,
teda vy jste kecalky 😉
Berunce vse nej nej 😀
Jinak baby poradte jaky mate pro deti kola? Chceme taky poridit, ale nejak se k tomu nemuzem dostat.
Evi holky jsou teda dobry - hlavne Emilka. Vasik stavkuju a to ujde par metru. Pesky se mu teda moc nechce 😖
Ivi na pokojicek jsme zvedavy, tak ho nekdy prijdem zkouknout 😉
Na 1.maje jsme byli v zoo a Vasik nadsenej - porad kricel, ze chce videt lva 😀 a zirafy 😀 a vlka zahlasil, ze jdeme na Karkulku 😀 😀 je to fakt dobrej brebta a s Marosem s dost nasmejeme 😀
Dneska jsme sli vyprovodit tatku na nadrazi a videli jsme kocoura a Vasik hned zahlasil "Kocour jde na vylet" my se tomu zacali smat a ja jsem rekla, kde jsme toho syna vzali a Vasik zahlasil "doma" 😀 😀
Nejdete nekdo zitra do MC? je tam predvadecka se slunecnima brylema - jedny teda mame, ale radi se neco dozvime 😉

PS: mluvila jsem se sousedkou a ta dela u nas ve skolce - spadaji pod Hodolany a jsou to 3 skolky dohromady - pry odmitnou 60 zadosti!!!!
je Vasa se asi budi a to spal pul hodky 😠

zlatka
4. kvě 2009

Oli, taky se teď chlámem s Přemou neustále, ta se tak rozkecala, furt něco drmolí, pořád se vyptává, něco vymýšlí, organizuje nás ve smyslu: podávám pití př.u oběda, on si to vezme a beruš:" Tatínku, nežekl jsi mamince děkuji.." když jdeme ven"vem si šucku(šustku), fučí" atd.atd-no je to stará mladá🙂

Na pokojíček se taky těším, proč nehodíš foto, ivi? Já už si ho taky maluju v hlavě, jen by to chtělo financ, tady nevíme s čím dřív hnout.

Lindi, to je tu s náma složitý a radši bych to nijak nerozebírala.
Rádi, díky za přáníčko, berunce vyřídím.

zlatka
4. kvě 2009

Jo, Oli, kola: my máme teda toho Olprana"12", ale ještě se mi líbilo v Olympii v Tchibu (TCM)-bylo to kolo dva v jednom-vlastně tři v jednom, mohlo se z toho udělat jen odrážedlo, nebo pak kolo+ přidat kolečka a mělo i tu tyč na vedení a stálo jen 1990Kč, ale asi to byla zase jenom týdenní akce.

zlatka
4. kvě 2009

všem děkujeme za přáníčka, je to síla, jak to letí. Se mi zdálo, že nám beruš zdrhla na ples a že jsem ji volala, pak pro ni jela-no za chvilku to tu budeme řešit v reálu.

fajn
4. kvě 2009

Beruš všechno nejlepší k narozeninám

bekulkamama
4. kvě 2009

Zlatka: 😀 😀 😀 ples.....
nejprv tě čeká první poznámka a kouření za školou 😀

entik
4. kvě 2009

taky me desi, jak to leti 😲

entik
4. kvě 2009

hlasky skvely! to se vzdy nasmejem. Dianka nic noveho nepovedela?? 😀

pokojik mame taky zatim v hlave... a taky se moc tesime.

bekulkamama
4. kvě 2009

Zlatu: a jakou máš představu toho pokojíku? Popiš mi to....
Já to zatím nijak neřešila, stejně budu mít postýlku v ložnici, ale v pokojíčku budeme mít tu bílou velkou skříŃ od matesů a já mám ráda oranžovou tak to bude muset být vše v tomhle duchu aji kdyby to byl pak kluk! 😀 chudák! 😀 ale vymalovat musíme než se nastěhujem tak to bude boj, jakou barvou ☹

entik
4. kvě 2009

bekulko, gratuluji k tehu!!! od kdy to vis? ja se az ted podivala do albicka. A uz jsi byla u mudr? se nam pochlub!!! 😵

janica..
autor
4. kvě 2009

No Bekul gratulace se ani nepochlubíš, přeji ať je vše v poho 😉

Zlatuš příště se určitě ozvu 😉

Nám se na golfu moc líbí, my taky nehrajem, mladej si to tam polítá a je spokojenej a ceny, no jak všude mi to za nepřijde až moc drahý..........

Oli nejdu zítra do MC, ale ve středu už bych ráda, tak pak musíš písnout, co jsi se dozvěděla 😉

Dnes jsem byla na další injekci i jsem byla dnes schopná řídit 😅