Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
25. dub 2008
entik
25. dub 2008

ahoj na novém tématku 🙂
Tak už vím, Zlatko, od kud máš šnapi, šnap 😀 já jsem to neznala, krokodýlek je krásný.

Emušce ještě jednou vše nej!!!!!!!!! jaká byla oslava? co dortíky?

janica..
autor
25. dub 2008

Ivi ještě si písnem, ale pondělí by šlo 😉

Zlatuš a Evi co hodina povídejte přehánějte co na to prcci jak se jim to líbilo?

janica..
autor
25. dub 2008

Jé Matýskovi vše nej k 8 měsícům 😉

entik
25. dub 2008

😵 😵 už spinká, ale vyřídím. JO, a včera si poprve stoupl, s oporou 🙂

zlatka
25. dub 2008

JJ, peti, šnáp, šnáp schnapi- to je v originále....

JInak znakovka bomba, už jsem přelouskala knířžku, zkoukla dvd a vypsala si asi 20 znaků, kterýma bych chtěla začít. Teď z nich jenom vyberu pár pro začátek, abych je mohla naučit i taťku. Je to zajímavý.Jsem, Peti, šla ještě nakoupit do berta a po cestě jsme potkaly asi čtyři psy- tak jsem už vyplazovala jazyk!!! 😀 😀 😀 Mýmu prckovi to bylo celkem šumák, měla i blbý chvilky, ale jak došel Matýsek, tak to se jí moc líbilo, Emuška ji moc nezaujala, ale chlap to jo!!!!

Jdu žehlit, mám tu opět Everest, do půlnoci mám co dělat.

zlatka
25. dub 2008

A jinak, holky, díky, v nouzi poznáš přítele, už mám od vás asik osm set, jste zlatý, potřebujeme asi tak sto- dvě stě táců..... 😅 😅

janica..
autor
25. dub 2008

Tak to je Peti Matýsek šikula, do roka bude lítat 😉

NO aspoň víš, že je Beruš dobře orientovaná, když se jí tak líbí chlapi 😅 😝

entik
25. dub 2008

Zlatu, aspon nebudu sama ujeta, se kolikrat ohlizim, jestli me nekdo vidi, kdyz znakuju pejska, kazdopadne Matej z toho ma vzdy radost a to je hlavni 😉 A jsem rada, ze te to nadchlo, mela jsem strach jestli to splnilo tve ocekavani a jestlis to dokazala s Bercou vnimat. Jo a tady je odkaz na diskuzi pribehu znakujicich maminek, jak jste chtely.

http://www.babysigns.cz/diskuze.html.

entik
25. dub 2008

🙂 jo, Berus se zorientovala velmi dobre 😀

janica..
autor
25. dub 2008

Peti nějak to nejede 😒

cecil
25. dub 2008

Zlatko, já tu mám dva tácy který vůbec nepoužívám...jeden nerez a jeden z umělé hmoty 😅 😀 .

Jé, hodina, teda dvě bezva 🙂 . Nám Emča usnula v autě, takže se prospala a večer zabrala až po deváté, teď teprve Petr finišoval s dortama, takže teď čučíme na Krause a ještě nás s tátou čeká úklid 😝 ...jé, Zlatušáku, ty jsi aktivní...já teda měla dnes pernej den....pálí mě děsně oči, už se těšim od peřin.

Jinak my šly večeře a už jsem taky ukazovala "jídlo", a ukazovali jsme s Petrem i "táta" a Emča kroutila rukou v zápěstí....jakoby rozpačitě ne ne 😅 ...tak jsem zvědavá, co z toho bude.

entik
25. dub 2008

tak znova, uz by to melo jit.

tacy 😀 😀

cecil
25. dub 2008

Peti, not found...

Jinak to očekávání splnilo...já jsem spokojená.
Zlatko ale mě to spíš překvapilo, že jsi nikdy nepsala, že je Berča ulekaná...jinak bych to čekala... 😀 ...ale spíš se jí Matula líbil, ž eještě nechodí a není tak nepředvídatelný jak Emča 😅 .

Soplík můj malej.....ještě jednu děkujeme za gratulace, zítra nebo v neděli dám fotky dortů...dnes Emča ještě dostala toho svýho Večerníčka a čarodějnici...ta se chechtá a poskakuje.

Holky asi mizím...dobrou

entik
25. dub 2008

to je divny, mne to jede, tak na www.babysigns.cz, a tam kliknout na diskuzni forum a najet na pribehy....

entik
25. dub 2008

taky dobrou 🙂

a ja dnes taky pekla dort, slavime zitra brachovy narozky, ma dvacet

cecil
25. dub 2008

Jé ty máš takovýho mlaďocha bráchu?

Ještě jsem chtěla napsat, Zlatko, to není moc na půjčení, to jde, jsem myslela, že víc. 😉

a říkala jsem Petrovi, že z těch tří dětí byla Emi nejmenší drobek 😅

tak už doopravdy dobrou

entik
25. dub 2008

jj, je mladší o osm let, jsme tři a on je nejmladší

zlatka
25. dub 2008

Peti, neboj, to tak jenom vypadá, že jsem se věnovala hlavně jí, ale opravdu jsem jedním okem a uchem chytala všechno, co jsi říkala a ukazovala.Asi to působí blbě, ale co nadělám s tím mým ceckem nesamostatným. Doma už to je lepší, to se zabaví, ale v cizím prostředí se mě drží jako klíště. Mně to teda neva, já si to užívám,chviličku jí trvá než se rozkouká, pak až začne drandit a děti-ty má moc ráda!!!!

Ceciku, docela se to dá, ale to vyřizování a papírování...ty dva tácy si nechej, třeba se ti ještě shodnou!!! 😀 😀

chce to trpělivost a důslednost, však počkej, až se to prolomí u Matýska, když jsi v tom tak poctivá, ten bude znakovat jak o život, to s ním pak budeš jezdit na semináře a ukazovat, jak mu to jde!!! 🙂

micinka22
25. dub 2008

Cau baby ..navsteva super fotky viz album..
GRATULKA Emušce k narozkam 🙂) at je zdrava jako rybka.-))
Vsechny zdravim a hlasujte .-))
http://www.oriflamesoutez.cz/detailni_stranky/n...

micinka22
25. dub 2008

jo a MAtejkovi posila k 8m Lilca pusinu .))) az kapku vyrostem(vekem ,do vysky ani sirky uz nemusime.)..)tak bych taky brala prednasku o znakovce.-)))jo a jeste furt ti dluzim..nechces mi poslat ucet cislo?? bude to jistejsi .)

entik
26. dub 2008

Ha, dnes jsem tu driv nez Bananek 😉 tatulda odesel na dvanactku... tak proto. Mne asi po sto letech boli v krku a citim se nejak divne, tak snad se to nerozjede, uz tady piju cas s medem a citronem.

LIli, pusa predana🙂 Ohledne tech penez, ja ti stejne musim dat ten listek. Kdy budes v ol? nekde se muzem setkat, nebo se k nam stavte na kafco.

Vubec, co srazik? neudelame delsii? treba na Lovecke chate? Kdyz uz je to jaro 😎

entik
26. dub 2008

Zlatu, to jsem rada, ze jsi dokazala vnimat. Berca byla fajn.

Cecilci, nechali jste tu kalhoty a puncochace...

micinka22
26. dub 2008

Entik klidne srazik nekde dame ..kolem lovecke chaty jsme tedka jeli z globusu ..byly tam jakysi uzavirky kolem..ale jin ak tam asi netrefim 😀 😀 😀

linn
26. dub 2008

Zdarec,
Peti, vecra jsem mrkla na ty stranky o znakovani, vypada to moc zajimave, divala jsem se i na terminy skoleni, budes nejake delat v cervnu? Ja jsem ted v kvetnu nepouzitelna kvuli tomu blbemu uceni a mohli bysme to se Samouskem zkusit, teda jestli to uz pro nej nebude pozde, co myslis? Nebo pak pro druhe mimi 😉
Ivus, diky za dalsi tipy, s tim druhym jsi me docela nahlodala, vypada uzasne skladne, definitivni rozhodnuti necham na cerven
🙂
A ted to nejdulezitejsi, Martinku, prejeme krasnou oslavu a vsechno nejlepsi do zivota, Samousek se pridava jeste s osobni gratulaci:
tnn jjjjjjjjjjk nbg yynyyyyyyyyyyyh nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnjjyxxyjjjjjyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

dali
26. dub 2008

Zdarec:

Tak milý Martínku,dnes jsem zapla PC jen a jen kůli tobě,abych Ti mohla popřát:

Tak ti přejem hodně zdravíčka,štěstíčka a hlavně hodné rodiče,užijte si oslavu a dárečky 🙂 Filda posílá puseky na tvářičky 🙂

My vyrážíme na výlet,chtěly jsme na kole,ale počasí nám to pokazilo,zatím pa 🙂

cecil
26. dub 2008

Marťo....všechno nej...mládí si užívej 😉 ...mlask! posílají hoky pusu...

normálka děvčata....dnes máme perný den...od sedmi uklízím kuchyň, protože sice Petr upekl dva dorty, ale krém jsem měla všude, zem se lepila od rozsypanýho a rošmajdanýho cukru, nádobí, zdobítka všechno jsem to ráno našla ve dřezu...ale však on se vypracuje časem i k tomu úklidu 😉 .(teda umyl po sobě formy a mísy, šlehač....no a zbytek zůstal na mě...)

jinak Emča usnula ažve čtyři hodiny, od té doby se dvakrát vzbudila, řev, řev, nevím jestli jí bolí zuby, nebo v krku...ale teplotu už dnes neměla 😒 , tak jsem to psychicky nevydržela a vytřela jí genciálkou v puse...a teď mi znova spí na rameni....toš nevim, co z toho bude a nevim, co bude dělat večer 😖

Zlatko, to já mám obě holky taky takový co se drží sukně(ale Š. byla horší), hlavně v cizím prostředí...včera byla tak odvázaná, protože tam měla ještě tatu a protože ji přemohla zvědavost...ona zas tolik vrstevníků kolem sebe nemá. 🙂

janica..
autor
26. dub 2008

Nestihám, furt někde lítáme jen jdu popřát Maťáskovi 😵

Špunte všechno nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a ať seš pořád tako šikovnej jak doteď, ti přeje tetka Januša, stréc Petráš a kámoš Damánek.

Pěkný víkend zítra mrknu ahojky