Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
3. čer 2009

Dobré ránko,

Marti hl.že se záda spravily a bude líp 😉

Matýskovi to seklo, hotový švihák lázenský 😀

Jé Lindi,tak hod Samouškovu fotku,jak je ostříhaný,si ho nedovedu představit teda 😀

bekulkamama
3. čer 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=8 tak jsem konec 7tt ta fotka dlaně je úžasná 😅

linn
3. čer 2009

jani, uz je tam

beku, jj, plavani v tehu je super, ja jsem chodila na cviceni ve vode, bylo to ve Flore 🙂

linn
3. čer 2009

Beku, to je uzasne, jak uz to mimco fakt vypada jak mimco, co? 😅 😵

linn
3. čer 2009

To mi dneska prislo:
No jo.
Mužský.
Ti nestárnou.
Šediny je zdobí,
brýle jim svědčí,
vrásky jsou sexy.
Žádné křečové žíly.
Žádná celulitida.
Žádné klimakterium.
Ale pak najednou ...
zdechnou.
(Věra Chytilová)

😀 😀 😀

konoupek
3. čer 2009

teda Samíkovi to ted sluší daleko víc a mě se nezdá,že by vypadal starší 🙂

Lidni.....dost dobrý o těch chlapech 😀 😀 😀

Beku no je to zázrak prostě 😵

bekulkamama
3. čer 2009

linn: že? už to má opravdu tvar lidského tělíčka, to nechápu ty jo! 😅 wow
já chci spíš normální bazén, s manželem, nechci chodit sama, na to moc nejsem a v létě budu stejně na bazéně u tchánovců 🙂 jen myslím se nedoporučují rybníky atd. že? To bych taky třeba něco mohla chytnout 😖

konoupek
3. čer 2009

No Beku to fakt ne rybníky na to bacha

zlatka
3. čer 2009

Ono někdy můžeš hodně chytnout i na normálním bazéně, ale jenom pokud jsi na to náchylná, tak proto se spíš doporučují ty menší bazénky, navíc až budeš mít velký břicho, tak je riziko v tom velkým, že tě někdo kopne, když je tam lidí jako much, ale jinak plavání joo, to je super.Taky jsem chodila s Lindou do Flory a je to posilování pro těhu-prsa a taky cvičíš dýchání, bylo to fajn, mělo to říz, žádná sranda s tím banckem, že Lindi?🙂

Jinak se vžívám do tvé kůže, taky jsem sledovala každej týden a studovala všude, kde se dalo, jak už je mimi velký a co už všechno umí 😀

Sebíkovi i Matýskovi to moc sluší.

jinak kino-co sjem tohle zažila já, tak to bylo pásmo krátkých pohádek-krteček a tak.

bekulkamama
3. čer 2009

ahojky Zlatu, co nového? jak se máš?
jj no já myslím spíš teď, Petr má body na bazén, tak to mám několik vstupů zadáčo, nechce se mi hned vyhazovat prachy za kde co 😖 ale později s velkým břichem bych šla na něco jiného.. normální bazén mi absolutně nevadí! To je v klidu.. v létě budu stejně na zahradě spíš pak ten podzim zas, kolik to vlastně holky stojí ta Flora? Teď mám dvě tehu kámošky, třeba některou ukecám 🙂

konoupek
3. čer 2009

No je fakt,že je třeba dávat pozor i na veřejný krytý bazény v těhu je člověk na všecko vív náchylnější ,ale ty spešl kurzy jen pro těhulky jsou určo v poho. 🙂

bekulkamama
3. čer 2009

kon: taky si chodila? já si nemůžu dovolit utrácet moc tak by mě zajímalo jak se to tak asi platí... 😖

konoupek
3. čer 2009

beku nechodila mě bylo pořád blbě,neměla jsem náladu,až později jsem začala chodit na cvičení do Pomadu,ale jen měsíc,pak jsem musela doma ležet dva měsíce a když jsem se po dvou měsících zvedla tak to byl děs,pže záda mě vůbec nesloužily,jak jsem přibrala a všecho ochablo.

linn
3. čer 2009

Beku, byla to docela palka, cca 150-200 za hodinu, podle toho, jestli jsi byla i na prednasku.
tady to je
http://www.lazneolomouc.cz/lazne/mdl/info/tehot...

linn
3. čer 2009

A dekujeme za pochvaly, jsem hlavne zvedava na babi s dedou, ti si na tech kudrnach hrozne zakladali 😅

linn
3. čer 2009

byli jsme ted venku a je tam teda pekna kosa a hroznej vitr 😝

linn
3. čer 2009

A v tehu jsem chodila i na normalni bazen 🙂

bekulkamama
3. čer 2009

kon ☹ aha tak to sis teda užila postel chuděrko

konoupek
3. čer 2009

Beku rozhodně si nějakou zábavu s těhulkama najdi je to fajn pokecat a odreagovat se 😉

Za oknem to vypadá pěkně 🙂

zlatka
3. čer 2009

JJ, kon. se furt válel v posteli, já jsem za ní chodila s novinkama, pamatuješ? Ale už jí to pěkně lezlo na mozek.

Venku kosa, vítr- u nás taky.

No my jsme chodily s lindou na ten předporodní kurz a po něm jsme hned hupsly do vody+ já ještě chodila do bazénu do Delfínku, ale to už tam teď pro těhule není,jen cvičení a to je až od 2.-3. trimestru a stojí asi 40 Kč.Já jsem zase vymetla, co se dalo 😅 mně to plavání v těhu taky moc vyhovovalo.

konoupek
3. čer 2009

JJ Zlatu ,každej den se nehorázně vlekl, já myslela,že to nevydžím 😝 .Když bylo venku hezky já měla ještě větší depky,že nikam nemůžu 😒

bekulkamama
3. čer 2009

no něco si jistě najdu... 🙂 dík holky

bananek
3. čer 2009

beku,nechci tě strašit ale prý doma bazén kam se dává moc chemikálií taky se nedoporučuje a pokud mohu naopak poradit používej raději tampón jistota je jistota já dostala alespoň takovou radu od moji mudr 😀 😀 😀 Linn je prostě úžasnej já ještě mladou normálně nestříhala jí ty vlasy vůbec nerostou no snad to bude lepší jak bude čas nahodím nějakou fotku jak vyrostal 🙂 🙂

linn
3. čer 2009

Psala Iva, vsechny zdravi, pilne nas cte, zatim ji to rychle utika a Marta to zvlada v pohode 😵 😵 😵

bekulkamama
3. čer 2009

holky používali jste monitor dechu???

bananek: to se nebojím, na bazéně je taky kde co, a tchánovci mění často vodu, mají to čistý! Možná i víc než tady stadion 😀
mimochodem už je otevřenej myslím i aquapark ne? Ne že by mě to tam táhlo, ale vzpomněla jsem si teď...

janica..
autor
3. čer 2009

AHojky,

Lindi díky za pozdrav od Ivuš, zrovna dnes ráno jsem an ní myslela, že už jí to pěkně uteče, jak už je středa, Martínek je šikula největší 😵

Ráno jsme byli v herně v olympii bylo fajnově 😎

Raduš já monitor dechu používala 😉

Venku je teda větr, přemýšlím jestli půjdem vůbec ven, aby nás to neodfouklo....

Zlatuš, tak kdyby byl Krtek, tak je mladej mega spokojenej, jsem zvědavá co bude a jak se budou mladí tvářit 😅

janica..
autor
3. čer 2009

Jé Samoušku moc ti to sluší 😵

prool
3. čer 2009

ahoj Linn,
nakratko 😀 😀 je to fesak - my strihame Vasu na 4mm 😉
Baby kde jste dneska byli? V MC jsme byli 3 maminy a 3 deti?
zdarec

fajn
3. čer 2009

bekul jestli chceš tak ti ho za 1 800,- prodám .

bekulkamama
3. čer 2009

fajn, díky za nabídku, popřemýšlím 🙂 a jaký máš?
Nějaká značka nebo něco?... musím kouknout jaké druhy se vůbec vyrábí, moc o tom nevím...
Jani: asi je to dobrá věc že? Neměli jste nikdy problém s falešným poplachem?