Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
9. čer 2009

No a dva zápichy:
Včera beruš vykonávala potřebu a volala:"maminkóó, pomóc, zachuaň mě!" tak vlítnu na záchod, ona stojí v polodřepu na záchodové desce, čučí do mezinoží a říká: "Mysuím, že mám bimbáska!!" což mě pobavilo a musela jsem ji uklidnit, že teda rozhodně nee.

A dnes jsme šly na vlak, spěchaly jsme a já jsem zapomněla vzít vlhčený ubrousky, tak se jí s touhle strastí svěřuju a ona mi říká tak něžně a mile: "maminko, ty jsi b-bá"(blbá) , říkám "cože?" "si b-bá, potože zapomněla ubuousky🙂🙂 To jsme to dopracovala, co?

konoupek
10. čer 2009

Dobré ránko,

Oli 5 týdnů jebomba,doufám,že si odpočinete a k něčemu to bude,držím palce.

Zlatu moc díky za půjčení 😉 .A Beru to je mazec já se tu řežu smíchy k tomu není co dodat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bekulkamama
10. čer 2009

zlatu 😀 chuděro 😀 a já myslela, že rodiče tohle slyší od dětí až pubertě 😀
prosím tě a jak přišla na toho pinďu? 😀

dobré ráno Kon: 🙂 jak se máš?

konoupek
10. čer 2009

Ahoj Beku,mám vedle sebe od rána uřvané dítě,tak pěním,ale jinak dobrý 😝 😀 .

Jak se máš dnes ty,krom toho,že pracovně?

bekulkamama
10. čer 2009

kon: špatná noc?

bekulkamama
10. čer 2009

jj no pracovně to bude snad až do podzimu, pak asi uteču na neschopenku... jinak dobrý ráno mě ty hleny zlobí musí to ven, někdy i odpol. ale většinou ne, takže relativně pohoda, dá se to 🙂

zlatka
10. čer 2009

s břichem už bude dobře, že se ti ani na tu neschopenku nebude chtít.Bré ránko, tak já jsem včera do půl třetí v noci žehlila a dneska jsem jak číča, fuj, to teda nevím, jak dám tu Jítěnu zapíječku, to zase budu celej týden mimo provoz.

KOn.: a japato že má dnes deniska blbej den? šupni k babi a dáchni 😀 co vaříte? jo a jaký byl oběd z jídelny, jani?

zlatka
10. čer 2009

a jak přišla na bimbasa netuším, ona si teď furt hraje tak, že určuje role: ty jsi pejsek maminka, já štěňátko, ty jsi babička a já dědeček nebo ona maminka a já tatínek- furt musím pak točit pivo a chodit do práce, taka si zase fantazírovala.

bekulkamama
10. čer 2009

Zlatu: já myslím že aji bude, dr. chtěla abych byla celé těhu doma ale to já bych se ukousala nudou, ale třetí prý budu z eresky dost unavená 😖 taky se na podzim budem snad konečně stěhovat takže toho budu mít až nad hlavu ☹ no ale uvidíme...
v práci mě to zatím baví, si nedovedu představit že bych doma koukala do zdi...
Berunka je hvězda... ještě ji vidím na tom videjku s básničkama, super...
No aspoň zapíječku vydržíš dýl než já.. já pojedu asi brzo domů, navíc má pršet a já už nachlazená jsem 😖 tak nevím jak to na tý zahradě zvládnem...

bazalka
10. čer 2009

Zdra holky!!!

Zlatu, ja brecim smichy ... Berca je borka!!!!

Bekul, ja jsem byla doma od 8. tydne a paradne jsem si to uzivala .... nenudila jsem se ani minutu, furt jsem nekde poletovala, kafickovala a uzivala si to 😉 ... a od 26.ty lezela ☹ a nervovala se

Teda to je venku zas hnus!!!! Rano to vypadalo slibne, tak jsme vyrazli a vratili se domu mokri jak kane ☹ ... ale aspon nam dopo uteklo a bylo nejaky vzruso. Pak jsme uvarili, uklidili a ted Maci chrupe .... zkusila jsem mu nedat plinku .... tak jsem zvedava. Chci ho odnaucit kakat do plin. Kdyz jeste pil mliko, tak po nem to hodil hned do nocniku, ale ted ho nepije a bobkuje ve spani ☹ ... no, buse to pokus omyl .... ted jsem ho zakryvala a zatim dobry 😉 ... kdyz ne, neva, dam tomu cas ... koupila jsem mu nepropustnou podlozku, tak nenervuju 😉

konoupek
10. čer 2009

No nám vypli hned ráno net a zapli až ted,tak huráááááááááá 🙂 .

Beku noc byla dobrá,ale ráno zas vymýšlela ptákoviny a já jí něco nepovolila,už ani nevím co...no ona se vzteká skoro u všeho 😝 .

Oběd z jídelny...bramborová kaše s nějakým masem,vypadalo to, jako sekaná v tom byl jeden hrášek a dvě mrkve,polívka fazolková a červená řepa.Polívka byla dobrá to i tatin říkal,že mu chutnala to druhý už tak slavný nebylo,ale Denuš to jedla i tu řepu,takže dobrý.Uvidíme co bude dál.Dnes tatin chtěl čočku,tak máme čočku....to zase bude ozoooon 😀 😝 .

Denuš taky před chvílí usla,tak snad potom už nebude pršet a budem moct jít i chvilku ven.Babi si pro ní ráno byla i v tom dešti.Dala jí na kočár a jely.

Beku já myslím,že by ses doma neudila,zašla by sis do města pokoukat po obchůdkách,posedet a ono to uteče strašně rychle 😉

zlatka
10. čer 2009

No asi si ty její výšplechty budu zapisovat, každej den něco. Před nedávnem na mě zase volala z ložnice: "maminko pomóóoc, zachuaň mě, já se věsím!!!" jako věřte, že jsem rychlost zvýšila na sto dvacet, když jsem za ní pospíchala a ona jenom visela ručičkama za postýlku a jako z toho hrozná řiť."to je suanda, berunka je pověsená" Taky byla puštěná ordinace, tak říkala."ten pan doktou je světenej.ten je taky světenej...paní doktouka taky světená..." tak jsem přemýšlela, co to vlastně je slovo světená, tak mi to vysvětlila. "No, můj svět je tvůj..." (z té písničky si vymyslela pojem)🙂🙂
Já ještě na spaní plínky dávám, přestanu, až budou suchý-jako ty noční jsou tak těžký, že kdybych je vyhodila z okna, tak někoho zabijou.bazi, tak napiš, jestli se podařilo.jdu taky uklízet trocha.
Beku, já zapomněla, že máš ty problémy, tak nějak to na tobě nevidím, tak zapomínám. jInak to je jasný, kdyby ti dal mudr. vycházky nějak rozumně, tak by to bylo fajn. Je pravda, že i na domečku je hodně práce a takový ty malý nenáročný drbky dělat můžeš, určitě tě to bude bavit. Tý jo, to jste teda pokročili, když se už za pár měsíců budete stěhovat.

Beru odmítá úplně zeleninu-neznáte nějakou fintu?

zlatka
10. čer 2009

Kon. je to bez práce, tak to musí chutnat!!!! taky se z jednoho obědu najíte všichni tři, že?Jdeš zítra do cvičení, že bych ti vzala ty chůvky...

konoupek
10. čer 2009

To je fakt,chutnat to musí i kdyby to byl hnus 😀 .No Tom mi říkal a to jako myslíš vážně,že se z toho najíme všichni jo?No jako není toho nějak extra i když té polívky bylo bych řekla fakt dost,prostě to musí stačit.
Do cvička nevím,jestli půjdem,pže máme jet na dovču a už jí nechci tahat někam do uzavřenýho kolektivu,pže jak na potvoru by určo něco chytla.Chci se toho vyvarovat.Kdyby bylo hezky tak jo, na zahradu bych jí vzala,ale jestli bude pršet,tak raději ne.Jako to má ještě čas,když tak je nech dole u Přemy(i)...ty jo ted mám fakt okno a nevím,jaký y/i 😅 ...a my ,jak půjdem některý den kolem,tak se tam stavíme.....moc kuju 😉

konoupek
10. čer 2009

na Beruš asi nikdo z těch našich prťat nemá 😀 😀 😀

prool
10. čer 2009

beruš je dobrá 😀 😀 Váša taky teda perlí, ale to se nedá ani všechno psát 😉 jinak jsme marod a čekáme na výsledky výtěru ☹
U MUDr scéna a na závěr tam všechny zdirigoval co dělají a všem říkal, že jdeme koupit travičkovej traktor a tak jsme šli do hračkárství no a na pultě fakt stály 3 zelený - už máme jeden doma 😀 😀
jinak to jeho "ja chcu" - tak to je fakt teda hanák jak poleno - nikdo z nás to nepoužívá!!!!

bazalka
10. čer 2009

Oli, vy jste zase marodi 😔 .... to uz neni mozny!!!! Co Vasika trapi?

entik
10. čer 2009

hojky holky,
my byli vcera v me praci, tak jsme jeli vlakem a busem, to byla atrakce🙂 krome toho se Matej ve skole taky vyradil, v kazde tride spousta hracek a v herne kulickovy bazen a velke schody a spousta deti!! po obede usnul v kocarku a my si sly s holkama, maminama, co jsou taky na rodicovske, posedet na kafco. Vratili jsme se az v sest a byla jsem teda pekne unavena, uz me to nejak zmaha 😲 ale fajn den!
Ted jsem si po obede taky hodinku schrupla.
Dnes dopo jsem mela nahradu za znakovani, jednu hodinu, tak to bylo taky priiima, moc sympaticka maminka i kluk 😵

Berca me rozesmala!! s tim bimbaskem🙂

Radko, ten treti oblecek je kraaasny! 😵

bekulkamama
10. čer 2009

bazi: fakt? no já bych taky kafíčkovala, kafe miluju, ale teď mi nechutná 😀 navíc jak mi není dobře tak nemám ani chuť a proč taky být doma, nic mi není a zbytečně bych přišla o peníze 🙂

kon: no jo klasika kdo má pořád vymýšlet jak na ně co? To já nejsem tak trpělivá, snažím se vysvětlovat ale jak mě neteře začnou zlobit tak prostě zařvu a je klid, ségra jde po dobrým moc dlouho, holky na ni kašlou jako hrom, to já bych si zas nenechala líbit, bojím se aby mě pak dítě neposlalo do pr... 😠 nebo nedej bůh mě neokradlo a neuteklo z domu, dneska je tolik špatných part ☹

Zlatu: no jo to říká každej, nic nevidím, nic ti není ☹ ach jo, ale dá se to, jsou na tom lidi mnohem hůř... dr. řekla že kdykoli budu chtít dá mi 10 - 16 h. nebo 12 - 18 h. tak pohoda to mi dává vždy když marodím s tímto 🙂 ale zatím nespěchám... no jo kuchyň už mám zaměřenou, do 2 měsíců bude jen tam toho ještě zbývá víc, komplet vrch dodělat a obklady a sanitárka, jímka ☹ pak už jen finální podlaha a krabičky vypínačů, stejně to vidím tak září, říjen nejdřív...

bazalka
10. čer 2009

Holky, tak hlasim, ze poledni test vysel ... Martas se vzbulil s usmevem a suchej 🙂 ... hned sedl na nocnik, udelal jak rika elikyyyy curance a mel z toho desnou radost 😅 ... a ja teda snad jeste vetsi 😅 😔

Bekul, ja jsem byla doma kvuli zamestnani .... jako tehu jsem pracovat nnemohla a nez aby me preradili jinam, radej jsem byla doma. A na penize jsem si vubec nestezovala ... neschopenka byla jen o malinko horsi nez plat a za nicnedelani poho 😉

linn
10. čer 2009

Cauky,
Ivi, tak to je Marta borec, u nas to probiha podobne, tak to taky musime zkusit. No my dneska v noci testujeme spani v pokojicku v posteli a usinani naprosto v poho, sel dokonce spat dobrovolne a s nadsenim, kdyz jsme mu rekli, ze jde spat do pokojicku 😉 😵
zitra zas mirime ke tchanum, tak moc nebudu
Bekul, ja jsem byla doma o 6.mesice a taky musim rict, ze jsem si to uzila 🙂

zlatka
10. čer 2009

už chrápete, woe? 😀 😀 😀
dobrou!

konoupek
11. čer 2009

ty woe Tlatušáku to jsi jenom ty taková duraselka 😀 😀 😀 .ve dve v noci být vzhůru,tak jsem ráno nepoužitelná 😝

bekulkamama
11. čer 2009

Peti díky
linn: neštvete mě 😀 já vím že bych se nudila, jsem teprve 3.m. až budu ve svém tak pak 😀
Zlatu: žije s Přemikem noční život... 🙂

ahojky jinak 🙂

janica..
autor
11. čer 2009

Dobré ránko,

tý jo mě picne, mladej týden bez kašle a zase chrble, pač včera zakončil vycházku koupáním v kaluži před barákem, byl fest mokrej, ale teda za tu chviličku, že by nachladl 😕 Marti, ale byl fest mokrej co? 😀 😀 😀 😀 😀

Zlatuš ty seš fakt drsná s tím ponocováním 😕 A teda Beruš je mega borka, no ale má být po kom že? 😅 😀 😀

Ivuš Marťásek je šikula 😵

No je fakt, že teď je to na neschopence horší, krouhli prachy, by jsi fakt asik moc nedostala Raduš 😒

bekulkamama
11. čer 2009

jani: to je přece ta nejlepší činnost ráchání v kaluži 😀
no jo na neschopence vždy klesnu asi o 2020,- Kč o proti výplatě no děs ☹ ještě musím něco našetřit!

bananek
11. čer 2009

Ahojte já musela být doma od začátku a můžu říct že oproti výplatě mi to tolik nedělalo nebyla ještě tak blbá doba já měla to co skoro jsem vydělala a vklidu aĺe dnes je to horší kvůly blbému zákonu.Teda Zlatuš malá mě pobavila i když naše mladá baví taky dobře vše zopakuje po puberťákovi tak já jsem už taky blbá nechci dát kokinko a brácha je borc do té doby než ju rozčílý pak mu řekne ,,polib prdel"a podobně no já jen hulákám a myslím si jak si užijou ve školce .V úterý se jí ptám jestly zlobila babičku tak mě hlásí že ,,vůbec"a tak dobře to řekla že jsme se chlámaly všichni no toto období fakt nemá chybu.Furt mě chodí foukat bolínko na krku a ,,maminko sedni boli boli"no prostě prča 😀 😀 😀

bekulkamama
11. čer 2009

ahojky banánku, njn teď je to naprd.. ☹
máte doma taky veselo 🙂

bazalka
11. čer 2009

Holky, ted je to blby pri kratkodobe neschopence, dlouhodoba je v poho, ne? Ja mela oproti normalni vyplate minus asi 3000,-, coz nebylo nic hroznyho ... za nicnedela mit solidni penizky ... ale je fakt, ze ja diky sluzbam vydelavala solidne (skakalo to vikendama a nocnima) a PN i materska se mi z toho pocitala, tak jsem mela priblizne stejne penez na neschop i na materske 🙂 .... horsi byl ten sesup na 7600,- 😝

Ted sel Martas spinkat ... opet bez plinky, tak jsem zvedava. Dnes ale dopo vic pil a jedl meloun, tak uvidime

Teda Zlatusaku, v takovou dobu jeste zijes???? V kolik Beru vstava? Asi rozumne, kdyz chodi pozdeji spat, co? Pro me predstava, ze pujdu spat ve dve a Martas po seste vstane 😝 ... no, ale tento tyd je to v poho, vstava az kolem 6.45 😅

zlatka
11. čer 2009

bazi, my si vychrupujeme až do osmi.Tak pro mě zas tak moc velkej sešup na 7600 nebyl, dělalo to pár tisícovek,si představ, že by se dávalo jak dřív 3500...to jako vůbec nechápu, jak to ty rodiny dávaly.

banánku 😀 😀 polib prdel, dobrý 😀 😀-to teda nevím,jestli Lucinku někdy pozveme mezi naše prcky, aby nám je slovně nenakazila 😀 😀i když s marťovýma popičama....my jsme dneska taky četly před spaním a na obrázku měla holčička pihy, tak jsem říkala: co to má tady ta holčička, ty tečky...? nevěděla, tak jsme chtěla pomoct a říkám to je pi..... a beruš jen dodala ....čka, tak se zase táta neudržel smíchy. 😀 ale B.nechápala.

já jsem fčéééra malovala manuál k ovladači na nastávajícího ženicha.....blbinky to je můj svět🙂

Jo a už jsme se ptala Peti, tak se ptám i ostatních....nemáte doma něco indiánskýho? na půjčení na jeden den....kuji.