Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
22. čer 2009

Jani, tak to damca usnul i bez skrabani v druhe reklame? 😀 😀

Reni, tak hlavne at porod vyjde podle predstav. a zitra se ozvi, jak jsi dopadla

entik
22. čer 2009

mam hlad a tady nic neni☹

jakoubka
22. čer 2009

Ahoj,

jj,návštěva vydařená 🙂 Kubík zaujmul polohu ležícího střelce okolo půl 10. 🙂

No a rychtyk,že kaluže po cestě od Vás byly naše 😀

reni-určo dej vědět zítra, 😉 Ať vím,jestli mám jít už koupit sváteční oblečení,když půjde Kubík na námluvy do porodnice 😀

peti-tobě ty tt taky skáčou děsně rychle 😉

linn
22. čer 2009

Jani, dospely na tri hodky230, do 14,00 je to za 180, takze priste radeji dopo 😉

entik
23. čer 2009

Dobre rano🙂 venku porad hnusne, to je ale cerven☹(( tak aspon slunickovy den v dusich 😉

bananek
23. čer 2009

ahoj holky času málo tak jen zdravím jak budu mít chvilku tak napíšu kolem baraku je lítání tak se nmezlobte pa pa 😀

janica..
autor
23. čer 2009

Dobré poledne,

Reni tak jak?

Lindi tož to je balík, to je fakt lepšejší jít dopoledne a to tam prcci vydrželi 3 hoďky? 😕

Peti tobě fakt ty týdny nějak skáčou 😨

Zdeničce všechno nejlpšejší k svátku, co tatin vybral kyti?

janica..
autor
23. čer 2009

odpo mám srázek s holčinou co jsme spolu ležely v porodnici, tak se těším........

linn
23. čer 2009

Ahojky,

Jani, jj, bylo to akorat, Samous by vydrzel i dyl 😉

Samik zacina mit pekny hysteraky, dopo jsme byli jen tady u nas na navsteve a pri ceste zpet se proste rozhodl jit opacnym smerem, domluva naprosto zadna, do naruce jsem ho brat kvuli mimimu v manduce nemohla, lehl si na zem, tak jsem ho nechala a sla, za chvili si to taky rozmyslel a se sirenou sel za nama.
Co delat v takovych situacich? Mate nejake lepsi reseni?
A to to byvalo takove hodne dite ..... 😕 😅

dali
23. čer 2009

Zdarec,

Jani díky, já Ti nevím od té doby co jsem mu popsala cestu tak se neozval, tak asi to nemůže unést 😀 😀 😀 ...no bez kytky ať nejezdí domů...včera jsme měly výročí a přijel z prázdnou, ale měl štěstí byly jsme u kámošky v restauraci, měly jsme se krásně.........romantika jako blázen!!!!
Taky doporučuji........je to tam moc hezký...je to v Sokolské.....je to ve Scotském stylu, moc hezoučký......dřív se to jmenovalo Děvčátka, pak u Draka!

Holky kdy jako už bude to léto......já už jsem zase bíláááá 😠

linn
23. čer 2009

No a druhej je porad totalni zavislacek 😅
to jsem to dopadla 😀 😀 😀

Od zari zaciname chodit se Sebikem do Delfinka, uz se tesim 😵

linn
23. čer 2009

Zdeni, taky blahopreju 😵 😵 😵 😵
ale letos teda mam vazne obavy, jeslti nebude rovnou podzim 😉

linn
23. čer 2009

A prave mam 3000.prispevek, taky jsem zavislak 😀

bazalka
23. čer 2009

Ahoj holky!!!

Zdeni, vse nej k svatku!!!

Lindi, to je teda docela dost drahy 😝 ... ale jednou za cas 😉

Reni, jsem zvedava ja k to dopadlo ... ale myslim, ze Tana zabojovala a bude to v poho 😉

Lindi, Samik tak stavkuje ... no, asi lepsi reseni, nez si ho nevsimat, neznam. Ale je to o nervy, co?

Zdeni, Devcatka znam, ale nevedela jsem, ze je tam ted neco noveho ... jak tam vari???

My jsme byli rano na alergologii a na 7 😝, tak jsme broucka v 6 budili ... nastesti byl v poho a v dobre nalade. A pak jsme byli u kamaradky Natalky, ktera ma doma klouzajdu ... no proste parada, deti si hraly, matky pokecaly 🙂

bazalka
23. čer 2009

Jeee, ja 3300 😉

zlatka
23. čer 2009

jani, tak jste včera měli taky veselo, jste měli dorazit všichni k nám. jinak počet dětí-chtělo by to větší byt a byl by hnedka klid, u nás bylo včera osm dětí a pět matek a mě to teda od počtu tří dětí neodradilo, paráda. Samý ženský, právě jsme pak ještě obvolávala chlapy a každej nám dal košem, tak jste měli s Kubou dojet, holky neměli s kým tancovat ploužáky 😀 😀 😀 se na tu první dízu dokonce i některý namalovaly, všechny v šatičkách-no určitě by se to klukům líbilo.

Lindi, jsem se zasmála, prej taky jsem závislák 😀 😀 JJ, jsou to nervičky, hysteráky kvůli blbinám má beruš taky, nevšímání je to to nejlepší, u nás pak vysvětlení a mnohdy jí holt jen tak řeknu"přestaň brečet" a ona přestane, až se někdy zarazím, jestli je dobrý ten pláč potlačovat, že je přece fajn, když jde z tlakáče pára ven.....aby to pak v budoucnu na ni nemělo negativní dopad.

Zdeni, všechno nejlepčejší, neboj táta určitě nějakou kytku donese🙂

A cecilovci by už měli být ode dneška on.

dali
23. čer 2009

Vaří tam skvěle, jen malý výběr jídla......měla jsem kuřecí plátky s nivou....mňam......veliká porce........nemoha jsem to sníst.........a to je co říct........Pavle měl kuřecí špalíčky v pikantním těstíčku, taky dobrý.....ale opravdu pikantní.......jinak tam mají skotskou specialitu........nějkaé vnitřnosti, to jsem teda neriskovala 😀

Díky za přáníčka 😉

bazalka
23. čer 2009

Zdeni, tusim, ze skotska specialita jsou nejake nadivane zaludky ci co 😝

zlatka
23. čer 2009

Stačí, když si ze skotský odneseš skotskou v krvi a svůj naditej žaludek, ne? 😀 😀

zlatka
23. čer 2009

jsem četla v novinám, podle toho kuchaře z "ano, šéfe" jsou lepší restaurace, kde je menší výběr jídla-pak lepší suroviny a kvalitnější příprava.

bazalka
23. čer 2009

K kdyz je velkej vyber, tak stejne nevic, co si vybrat 😉

reni7
23. čer 2009

ahoj 🙂
tak sem byla v porodce,vyšetřoval mě dr Kilián a řekl mi úplně to samí co minule ta doktorka.
Jsem úplně zavřená,hlavičku máme ještě hodně vysoko,takže to zatím na spontánní porod vůbec nevypadá,ani stahy sem nějak ještě neměla.Takže pokud se malé nebude chtít dřív ven,tak do 30.6.sme stále 2v1 páč to mě bude prohlížet ten pan docent,kterej rozhodne ten porod
Kilián říkal,že pokud budu za ten týden pořád zavřená a na porod to vypadat nebude,tak že rozhodne ten docent,buď mi udělj předoper.vyš,a půjdem na cs,nebo mě nechá ještě týden 😖
takže sem zvědavá,snad tam teda malá ještě týden vydrží 😅
jo a ozvy jsme měly dnes ukázkový 🙂

dali
23. čer 2009

reni7, tak to jsem měla u obou dětí a vždycky to skončilo CS 😒

Holky já ještě k té restauraci.....ceny jsou super........jídlo 95.- + třeba hranolky 30,-........pivčo 22-35.-...já pila cinzano a to stálo 40,-...což si myslím normal 😉

dali
23. čer 2009

Jo a kytka samo byla 😀

janica..
autor
23. čer 2009

Zdeni a jakou koupil?

Reni no vidíš, to bude v poho 😉 taky jsem byla tak zavřená....

Lindi myslím, že jsi to dobře vyřešila 😉 taky míváme takový scénky, ale už fakt málo 😉

Ivuš díky, penízky jsem ráno poslala 😎

No jo Zlatuš, když vy máte obývák jak my celej byt, tak u vás se to rozběhlo a určitě nebyl takovej rachot, to u nás v tom obyváku, byl fakt řev jako kráva 😀 😀 😀 příště dorazíme, jen musíš písnout dřív 😉

linn
23. čer 2009

Zdeni, tak to jste meli fajn, my jsme vyrazili na vecu v orlove, ale Sebika jsem meli samo s sebou 😅

Dnes jsme byli na 10-mes.prohlidce a ma jen o 0,5kg min jak Sam v 10m., je o 5cm mensi a hlavu dokonce o 1cm vetsi, takze asi budem mit druheho porizka 😀

A diky za schvaleni meho postupu 😉 ja jsem na takovy sceny vubec nebyla zvykla, zacal s tim az ted 😠

Reni, drzim pesti, at je porod v pohode, at to bude, jak to bude. No ja jsem byla u Sama mela taky stejnej nalez a byl za 4 dny na svete 😅

smilers
23. čer 2009

Ahojky, linn tak jsem zaskocila😀😀

reni drzim palce na porod, kilian je fajn 😉 ja ztvrdla na gynekologii skoro 3 mesice, tak uz tam znam pomalu kazdeho dr.😀

prool
23. čer 2009

ahojky zensky,
jsme nakonec cely tyden u kamaradky a parada - ma dva kluky 3 a 10 mesicu 😉 takze si to uzivame.
Jinak to vam musim napsat - Vasik dneska spadnul do bazenu - no musime absolvovat vsechno. Na bazenu byla plachta a nez jsme se rozkoukali - normalka vstoupil - byla jsem tam hned, ale zajel 2x uplne pod vodu. Snad si ani neloknul, ale sok dobry pro cele okoli. Byl uplne durch. Kdyz jsem ho susila uz v dome, tak mi tvrdil, ze plaval jak krtecek - no a pak se na nej zlobte a vecer to vylepsil o to, ze rek, ze plaval jak vlk (scena jak vlk s brejlema a snorchlem honi zajice pod vodou).
papa a dobrou
PS: jen abysme to ustali ve zdravi

linn
23. čer 2009

Oli 😅 😀 jak pises, vy musite vyzkouset fakt vse, tak drzime palce, at to Vasa neodstona.

entik
23. čer 2009

Ja se nejak nemuzu dopocitat, jak muze mit, Oli, ta kamaradka deti 3 a 10 mesicu? uz mi to nemysli?

Jinak s tim bazenem dobry, Vasik je jednicka vlk i krtecek, hihi.