Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

aktekram
30. črc 2009

Díky za info s postýlkou, tak mám taky nachystaný pojízdný košík do ložnice, postýlku zatím stěhovat nebudeme. Uvidíme jak mi to bude v noci vyhovovat. Hlavně aby manžel mohl spát když bude chodit do práce, chudáček náš 🙂

zlatka
30. črc 2009

Jsem tu, to jsme ráda, že se vám u nás líbilo, hlavně damčovi (a tatovi pod vodou) 😀 😀 příště dojeďte zase, děda bude mít radost, že se bazén využívá a že ho nekopal jen na práci a starost a my vás taky rádi uvidíme. klidně na dýl. S tím druhým jménem si nejsem jistá, tak to nešiř, jistej je jen adam, tak nějak mi k lucce jméno Karla nesedí, to byl asi nějakej překlep. No a co se týče umrčenosti, tak dnes byla úplně v pohodě(i když odpo nespala), asi to je fakt tím, že se stýkáme se staršíma děckama- s takovejma divokejma a ona má přece jen ráda klídeček, oni jí furt něco berou, nechcou půjčit a ona má radši děcka, co jsou jako damča-hodný a klidný.Tož tak, dneska jsme se o tom bavily s konoupkem, že to je asi proto.

zlatka
30. črc 2009

JInak Evi, gratulace k přírustku🙂🙂

bazalka
30. črc 2009

Zdar holky!!!

Evko, ahoooj .... gratulijem k tehu 🙂, tak Sarinka bude mit brachu 😉

Jani, ja to taky nevim 😲 ... chtela jsem se Zlatus zeptat, ale uplne jsem to zazdila ☹

Holky, uz mame brylecky a zatim dobry. Venku uplne v poho, doma malinko horsi, ale i tak v poho

Odpo jsme byli na koupalku v Belkovocich a parada!!!!

Marketko, i my jsme dali Martaska v sesti tydnech do pokojika a super!!!! Do te doby byl s nama v kosi v loznici.

bazalka
30. črc 2009

Lindi, paradni fotecky!!!! Samik mel ve stanu komfort 😉

aktekram
30. črc 2009

Používali jste pak chůvičky nebo otevřený dveře?

bazalka
30. črc 2009

Meli jsme chuvky a monitor dechu ,... bez toho bych ho do pokojiku tak brzo nedala, byl malinkdej, mel pri narozeni jen 2540g

efinna
30. črc 2009

Ahoj Zlatuš a Ivi 🙂 Diky,
jj měl by to být bráška no uvidíme 🙂
Tak Marťásek má brýlky?

Taky jsme malou šupli do svýho pokojíku po šestineděli a pohoda, spinkala líp akorát to lítání na kojení ale aspoň jsem se po cestě vždycky probrala 😀

aktekram
30. črc 2009

chůvičky mám koupený kvalitní, monitor dech nemáme, zkusím se poptat a někde si ho půjčit (aspoň na první tři měsíce)

bazalka
30. črc 2009

Jojo, ma, jede mu trosku ocko .... tak snad to pomuze. Vypada srandovne 🙂

efinna
30. črc 2009

Aha to jsem nevěděla, určo to pomuže 🙂 !
Marťáskovi stopro sednou 🙂 !
No budem se těšit až vás zas uvidíme!

linn
30. črc 2009

Ivco, to je Marta sikulka, ze to tak pekne zvlada, hod fotecku.

bekulkamama
31. črc 2009

ahojky holky...

bekulkamama
31. črc 2009

kon: no tys mě pobavila 😀 já jsem tak akorát zaběhlá teta ale máma ještě ne 😀

janica..
autor
31. črc 2009

Dobré ránko,

Zlatuš určitě zas přijedem, bylo to fakt super 😉

Ivi tak máš bojovej úkol a zjisti od Janči jak se jmenuje holčička 😀 😀 , vídáš ji?

Marky taky monitor dechu 😎

Ivi hoď fotečku Martínka

Rádi ahojky

janica..
autor
31. črc 2009
bekulkamama
31. črc 2009

janica: to budou kámoši jako hrom 😀 hezká koupačka 🙂

zlatka
31. črc 2009

jani kon., tak co, jak se cítíš po včerejšku? tak já cítím pedel, břicho a zadní stranu stehen-auauau 😅 , co ty? Ale už jsem to rozchodila.

Jani, fotky pěkný 😀 😀 😀 my vám dáme zase vědět, jo?nebo se ozvěte sami, když se vám to bude hodit.
bekul, co kuchyň, už se montuje? viděla bych návštěvu asi na neděli, v sobotu dopo jdeme zase na svatbu.

bekulkamama
31. črc 2009

Zlatu, kuchyň už je, a je krááááááááááááááááááásná no pochop můj zaujatý názor 😀
mám fotky, mám foťák ale trubka jsem si nevzala kablík že 😀 takže na netu budou až později ☹ jééé to máte nabitý... jasně budu počítat s nedělí to je ideálka, možná dojede i šiška.. 🙂

zlatka
31. črc 2009

super, no určo musí být krááásnááá, už se těším, nevíš, ve Štbku mají být nějaký koncerty skupin-nějaký den, nevíš, jestli to už bylo, bude-co to je? mají tam být aj kryštůfci.

bekulkamama
31. črc 2009

jé asi to najdeš na webu jmenuje se to šternebrský kopec rockové kapely každý rok a je to asi sobota bych řekla! Jestli najdu pošlu odkaz jinak v Samot. je plakát tak se juknu ale snad to někde je na netu

konoupek
31. črc 2009

Ahoj holky,

Zlatu mě bolí celej člověk 😝 .Od ruk počínaje,nohama konče 😝 😀 .

Ty jo Zlatu vy máte takovej bazén jo,ale to nemáte dlouho,bo se mýlím? 😅 😕

zlatka
31. črc 2009

To mají přemovi rodiče a už asi dvacet let, jani🙂🙂i za krkem a nohy teda už celý🙂
jsme to ale lemry. 😀

jakoubka
31. črc 2009

Jani-fotečky pěkný 😉
Zlati-Berunka je jak obrázek 😵

Dnes jedeme nakupovat na zítřejší kinder párty 🙄

Blbec,zas jsem naletěla na Herbalife 😝 vůbec to nedodržuji,jen sem tam si udělám koktejl nebo thermo čaj 😅 ,a nevím jakým zázrakem jdu přes cm dolů 😀 Asik mají zázračný metr 😀

Jani-ty jo,já jsem z toho utonulýho kluka jakásik špatná 😔

zlatka
31. črc 2009

Moje kámoška tím herbalifem krásně zhubla a pěkně se jí vytvarovala postava, ale ta to teda dodržovala se vším všudy i s pitným režimem, ten čaj je prý dobrej.

jakoubka
31. črc 2009

pitnej režim,tak ten mám v pohodě 😉 ale já prostě na snídani musím mít pečivo a ne koktejl 😒

bazalka
31. črc 2009

Teda, vodnici, Vam to ale spolu sluselo 🙂

Jani, fotku nemam, ale poridim .... zatim mi je Martaska v bryleckach lito, tak ho nechci fotit 😔... ale je statecnej 🙂

Jancu s Vajou moc nepotkavam, ale jak ji uvidim, zjistim 😉

Ja jsem sla do sebe a od pondelka min zeru ... snidam, obedvam, vecere kolem pate a pak uz nic ... je to ale krutarna, byla jsem ted rozezrabna jak hrom!!!! Hlavne nedojidam po Martovi ...

zlatka
31. črc 2009

tak to teda určitou dobu nejedla žádný pečivo, je to prý na zvyku, prý už si teď neumí představit na snídani nic jinýho než ten koktejl s banánem, ovesnýma vločkama atd....já vím, že já bych na tohle taky disciplínu neměla, ale ona je teď moc spokojená, je to cílevědomá holka, když se na něco dá, tak za tím jde. To já zkrátka neumím.

efinna
31. črc 2009

Ahojky 🙂
Teda vy se tak huntujete 😉 😀 ! Tak to mě čeká až tak za rok 😝
Marti jé Kubíček vlastně slaví druhý narozky že? Tak přejem všechno nej a hlavně zdravíčko!
Jj fotečky pěkný a super bazén 🙂

efinna
31. črc 2009

Zlatuš jj tak to je to samý semnou! Vždycky si nakecám jak začnu cvičit, hlídat se v jídle a skutek utek 😀 ! Vydržím jeden den a pak už to začne.... 😅