Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

efinna
27. srp 2009

ˇAhojky tak jsme zpátky, všechny moc zdravím 🙂
Jen jsem vás tak rychle dočetla a musím říct fotečky super, jde vydět že se vám akce vydařila i přes to počasí!
Radi moc gratuluji k Honzíkovi pěkné jméno, a hlavně že jste ok 🙂 !

janica..
autor
28. srp 2009

Dobrý ránko,

Evuš ahoj 😉

Ivi jasně, že si pamatuju Helču a kde maj baráček? já byla taky ve středu u tety na chajdě to je pohoda, pro nás panelákovce vzácnost 😅

Jdu asik uklízet, sice se mi nechce, ale aspoň to budu mít za sebou.......

cecil
28. srp 2009

Ivi, jasně že pamatuju, už mají postaveno?
A včera jsem vzpomněla na Linetku....ta už tu nebyla snad než na jaře.

linn
28. srp 2009

Zdarec,

no Linetka tady byla fakt asi na jare, micinka taky 😠 😉
my jsme vcera byli zas po hodne dlouhe dobe na chate, se Samem v poho, ale hlidat Sebika, ktery je neustale v pohybu, je hruza 😅

Dneska vecer grilujem s pribuznyma, zitra jedna oslava u klamosky a v nedeli to vypukne u nas, uz aby byla nedele vecer 😉

Uzijte si vikend, papa

bekulkamama
28. srp 2009

ahojte maminy a těhule, moc děkujeme, snad to dotáhneme až do konce ve zdravíčku 🙂
co tady nového? venku je zas krásně ale má se to prej kazit, nevím proč když vidím fotku malého tak myslm na ty zprávy a tu divnou krysí ještěrku co našli v americe 😀 prej to nemá ani DNA tak snad vážně ufo 😀 ?

konoupek
28. srp 2009

Zdar ženský,

kde ste kdo?Já mám tatina v hospodě a kooonečně mám večer,nebo chvilku z večera pro sebe.

beku ,gratuluju k Honzíkovi to jsem úplně zapoměla,ted u jen vykouknout v pravou chvíli ven 😉

zlatu a vím co je u vás nového heč 😀 😉

jo mici s linet....kde je jim konec... 😕

janica..
autor
28. srp 2009

Jééééé co je u Zlatušáků novýho? to nebudu spát 😅 😀

Raduš 😀 😀 😀 😀 jsem taky zvědavá s čím příjdou, jen jestli to není podvrh 😒

entik
28. srp 2009

Tak ted jsem taky zvedava na tu novinku u Zlatusaku 😵 😵

fajn
29. srp 2009

konoupek tak sem s tím 😀

Jinak včera jsem byla s Didkou u psycholožky a ta s ní dělala nějaké testy a pak přišla a řekla že odpovídá 4 až 4,5 letému děcku. Tak jsem šťastná ,akorát to šíleny vztekání a neposlouchání. Říkala že je tak zvanej samonasý(í)rací typ. Poslala nás ještě k nějaké dr. Stárkové ať ji dá něco na utlumení,říkala že je ex. hyper.

janica..
autor
29. srp 2009

Ahojky,

já se dočkala ochlazení, hip hip huráááááááá 😀 😀 😀 jsem se fakt nemohla dočkat, včera to byl totální hnus venku 😝

Jako Marci a kdy uvidíme Dianku? já chci vidět ex. hyper dítě 😅 a samonasírací typ 😀 😀 šikulka, že všechny testy zvládla na jedničku 😵 😵 😵

Hm tak teď očekávám, že se tu Zlatuš minimálně týden neobjeví, takže jsi to Jaňule Konoupkovic načla, tak s tím honem ven 😉

fajn
29. srp 2009

jani já fakt někdy dorazím ,ale to si nepřej

konoupek
29. srp 2009

Hele holky to jako já nemůžu mluvit za Zlatuš,aby pak nebyla naštvaná,že jsem něco nevhodného řekla.Takže budem muset počkat ,až písne 😀 😉 .Já jsem taky napnutá,jestli jsem to zaslechla,tak jak mi to bylo řečeno 😉 .

Marci,jak začne MC tak by ste konečně mohly dorazit,co holky? 😉 Taky jsem zvědavá 😀

Já jsem taky ráda,že se ochladilo,už to byl fakt humus,jen pršet by nemuselo,ale od po se má zase oteplovat 😝.

zlatka
29. srp 2009

Co vy tu o mně beze mě??????
Konoupku, to by mě zajímalo, co tím myslíš..... jako aj ke mně se cosi dostalo a tak nějak jsem zaslechla.... 😅 To víš, lidi na dědině, ty toho nakecejí. 😀

zlatka
29. srp 2009

jdeme na dětskej den, jak se beruš probudí.tak se zase vyblbnu, už se těším.

janica..
autor
29. srp 2009

hmmmmmmmmm a víme zase prd 😝 😠 😀 😀

Mlaďoch odjel k bábi na noc, tak asik vymalujem obyvák, se mi tak nechce, ale budem mít konečně všude vymalováno 😝 😎

JJ Marci musíte dorazit, buď do MC a nebo do herny v Olympii, tam je to taky super 😉

fajn
29. srp 2009

jo holky nevím,Didka jde v úterý na zkoušku do školky. Dr. ju sice nechtěla pustit ale ředitelka mi vyšla vstříc a veme mi ju i bez dr.. Je plná elánu včera večer místo spaní chtěla jet kupovat papuče a pořád že tam bude beze mě. No nevím jak to všichni zvládnou,jak spustí ten svůj hysterák (to i psycholožka čuměla) tak bude doma za dvě hodiny. A to ještě jak dostane na svačinu chleba kterej nejí tak to bude taky mazec. Ale taky bych vás aspoň trochu poznala,tak ju někdy nedám a dojedu,ale na vaše riziko 😀 ,protože tohle jste ještě fakt nezažily. No aspoň si potom budete myslet že máte ty nejhodnější děti

konoupek
29. srp 2009

Zlatu a my dnes mluvili i s Přemou heč 😉 😀 .Jinak říkal,že jsi u tchýně,teda pro něj u tchýně,jestli jsem dobře rozuměla 🙂

Jani já se pořád taky chystám na malování,ale ted nám to překazilo Denuš nachlazení a příští týden je tatin v so v práci,toš nevím,kdy se k tomu dostanem.

Marci hl.že se Didka těší,no však uvidíte,jak jí tio půjde 😉

bazalka
29. srp 2009

Zdra holky!!!

Tak sakra Zlatusaku, nenapinej!!!!

Ja uz mam smutnou ... zitra balim a v pondeli rano opet jedu do skoly a Maci k nasim ... se mi taaaak nechce. Macinek ma totalne lulinkovaci obdobi, bude mi smutno!!!! Ale snad nam to utece jak jindy 😉

Diance prejem, at se ji ve skolce libi ... Marci, treba prekvapi a bude tam v poho 🙂. Znema na ni treba zapusobi

Lindi, uzijte si oslavu!!!

zlatka
29. srp 2009

No, tak jóóóó, nóóóó!tak neplánovaně a nedobrovolně budu pár měsíců kynout 😅 A už je to venku.Před váma se fakt nic utajit nedá.

zlatka
29. srp 2009

Bazi, ty to hezky zvládni a jen tak mimochodem: co je to lulinkovací období??? 😀
Marci, to by bylo super, kdybs dojela někdy, moc ráda tě poznám.a malou samo taky🙂A do školky kam ji mají vzít? já to měla taky tak hezky naplánovaný a teď se berunka do školky nedostane a vlastně všechno bude úplně jinak, než jsme měli v náčrtu několika pár budoucích roků.nu, co už.

bazalka
29. srp 2009

Jeeeee, dalsiiiiii tehuleeee ... tak to moc Zlatusakum gratulujeme!!! A kdy se planuje vylozeni obsahu kynuti 😉

Zlatu, melo to byt tulinkovaci 😀

bazalka
29. srp 2009

Tak tady pribyva tehuli geometrickou radou ... aby ta "nemoc" nesedla i na nas 😉 ... ale to asi zatim nehrozi. Ovsem pokud to bude v praci hnus fialovej a nebudu na sale, tak asi taky "omenocnim" 😅

Uz nas jednodetnych teda moc nezbyva 😉

fajn
29. srp 2009

Zlatuš velikánská gratulace. Sama dobře víš že neplánovany akce jsou nejlepší 😀 😀 😀 😝 .

Bazalko tak šup do toho ať netrháš partu.

Já se teda ale nebudu přidávat 😉

fajn
29. srp 2009

Já slibuju že tentokrát fakt dojedu než začnou sople a kašle.

janica..
autor
29. srp 2009

Týýýýýýýýýýý wole Zlatušáku se z tebe fakt picnu 😀 😀 😀 😀 moc moc gratuluju, jsem to čula od včera 😀 😀 😀 jsem si dala hned dohromady, jak jsi psala nedávno, že jsi fest unavená 😅

V kolikátým? né že budeš rodit dřív jak já..........

janica..
autor
29. srp 2009

Dnes mi volala Marťa a ptala se na novinky, tak jí musím hned zítra brnknout....... už se moc těší dom, už jí Praha neba.........

janica..
autor
29. srp 2009

Ivi mladoch má taky fest super období, doufám že vydrží dlouho, nejvíc miluju, když přijde obejme mě a řekne miluju, bych ho sežrala 😅 Ať ti týden co nejrychlejc uteče 😉

A Linduš zítra pěkně oslavujte, už se těším na fota 😉

zlatka
29. srp 2009

JJ, to taky znám i miluju, beruš teď zase pro změnu říká"Mám tě uáda, že tě mám!"
jinak díky za gratulace, tucha jsem měla tak měsíc(jak jsem se tě jani ptala, jestli tě bolí jizva, bo mě bolela), no a potvrzeno od dr. týden.Stejně to mám z toho, že furt nakukuju k těhulím a čumím do jmen pro mimino a posmívala jsem se te'd dvěma těhulím, že budou tloustnout, zatímco já si od září budu formovat postavu na balónech....ono zatím houby 😀 Marci, to se teprve uvidí, jestli tahle neplánovaná akce bude v pohodě, nebo jestli si ji užiju.Vzhledem k tomu, že s beruš je všechno bez problémů, počítám, že nám to druhej prcek vynahradí.Jinak jsem na začátku: 8tt, tak jsme chtěla ještě pomlčet, že....konoupku.Však já na tebe taky něco vyčmuchám, neboj!!!!!!

linn
29. srp 2009

Zdarec,

Zlatus gratulaceeeeee 😵 😵 😵 😵 ja jsem se dnes dozvedela, ze ta kamoska, co dnes slavila je taky tehu 😵 to je super, sama tehule 🙂

Marci, zdravim 🙂

konoupek
30. srp 2009

Zlatu jako tady to musí vědět už celej Grygov,pže já jsem se to třeba dozvěděla od Tomášové babičky,tedy Denuš prababičky,která ani ven už nechodí,jen k doktorce a k paní Hlaváčové se ostříhat.Tak kdo to tu roznáší je snad jasný 😀 😀 😀 .Ale taky moc gratuluju 😵 .A ty jsi stejně chtěla tři né,tak aspon se trochu hnulo 😀 .

A na mě nic nevyčmucháš 😀 😝 .My taky zůstanem dlooouho u jednoho ,spíš teda napořád 😉