Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
17. zář 2009

entik: ahojky Peti, jak je mamino, už to taky máš koukám za pár 😅
já nemám zkušennosti ale vzhledově a prostorově určo Delfínek, ve Vodníčku jsem byla se ségrou a její malou kdysi a je to tam malé a skromné - no zvaž to...

reni7
17. zář 2009

holky díky za názory-nahlásím malou do toho Delfínka od ukončeného 6 měsíce bez vaniček,mají zápis 23.11.tak jen doufám,že se tam dostanem,z toho Vodníčka jí odhlásím

bekulkamama
17. zář 2009

reni: odhlaš - no až se tam ale do D. dostaneš, ať ti pak náhodou nepadne obojí 😖

reni7
17. zář 2009

bekul-no mě má paní z Vodníčka volat koncem října a do delfína je zápis až v listopadu,no skusím se sní nějak domluvit,ale paní z delfína říkala že když přijdu toho 23.11.v těch7:30tak nás zapíšou,alle myslím,že tam bude ten den pěkná fronta 😅

entik
17. zář 2009

ahojky,
Jani, nic nachystanyho nemam, tak uz zacinam chytat stresy, rada bych uz prala a chystala, ale ted v tom binci to tady nejde☹ ale dnes jsem si rikala, ze aspon tasku do porodnice, bych si mohla zacit pomalu zarizovat, nez ja dojdu do nejakych zdravotnickych potreb, to zas bude trvat 😉

Zari mi silene utika, tak to fakt asi za par mam. Ale stale je to jeste mesic a pul 😎

My chodili do Vodnicka a taky jsme byli spokojeni🙂 A vany byly skvele, taky jsem si myslela, ze je to zbytecne, ale tim, ze jste tam sami, tak je to takove individualni a pekne. Matula si tam krasne zvykl na vodu a velky prostor kolem, i sam plaval. bylo to krasne...

Vcera jsem byla poprve na hristi v Rozariu a jsem nadsena, je to tam skvele, pak jsme sedeli jeste na pisku tak uprostred Rozaria a byl tam uzasny klid a pohoda. Skoda, ze to mame daleko. Jen matej rozsedl jerabiny a ten flek nejde vyprat a zrovna na takovych fajnych kalhotach...

cusik

linn
18. zář 2009

Ahoj holky,

Peti, tak at to vse stihnete, snad mimco nebude spechat 🙂

co ten srazik? Co treba utery 22. nebo streda 23. ? Nebo az ten dalsi tyden? A kde teda? Zkusime ten Neredin nebo aquapark?

pekny vikend

linn
18. zář 2009

A ad.plavani, chodili jsme a chodime do Delfinka, takze srovnavat moc nemuzu.

bazalka
18. zář 2009

Nam se pristi tyden na srazeni nehodi, ut dorazi tchyne, st a ct jsem v praci. Pristi ty uz bude lepsi, to nemuzem ale opet st a ct. S nama to bude ted divocejsi, tak na nas ale neberte ohled a sejdete se, kdy se to hodi vetsine 😉

bekulkamama
18. zář 2009

něco schůdného 🙂 v Neředíně je co??? v Auaparku jsem teda taky ještě nebyla ale do vody teď nesmím tak tam za váma nemůžu ☹

janica..
autor
18. zář 2009

Ahojky,

Radi, ale my nechcem jít plavat, ale do herny v aquaparku 😉

Já můžu úterý a i ten další týden, by nebyl problém, ve středu mě čeká ortoped, dnes jsem byla u zubáka a zuby oki, tak jsem si oddychla 😅

Peti no ještě máš chvilku čásek, ale už bych byla asi nervní 😅

Ivi no musíte dorazit do MC 😉

Zdeni no pohyby zatím nee, ale už takový to šimrání jo 😉

micinka22
18. zář 2009

Cau holkyyyyyyyyyyyy...ty jo clovek sem jednou vleze a dalsi tehule!!!
Janic teda moc gratuluju 🙂
na sraz se rádi přidáme jestli teda můžem..ale napište mi prosim IP jo 😅 😅 😅 😅

bekulkamama
19. zář 2009

janica: tam je herna jo? hmm aha. Tak to by šlo, snad to najdu, ale jezdí tam prej bus... uvidíme kdy to bude.

entik
19. zář 2009

ahojky, utery 22.9. se nam hodi🙂 streda ne.

Jani, cas mame, ale uz mam takovy ty chute pripravovat vse pro mimi a nemuzu 😠 😵
simrani🙂 to je krasa, co? mne uz ted pekne kope, uz ma velkou silu, hemzitko nase 😵

Vitame micinku po dlouhe dobe, jak se mate???

entik
19. zář 2009

Jo, a v pokojicku uz svitime. Tatka s pavlem to vcera udelali, malovat znovu nemusime, kopali jen pod prahem a futra nakonec taky nedavali pryc, tak to neni takova hruza 🙂
Dnes to jeste budou dodelavat a dodelame chodbu, kde ted strhavame tapety a pavel bude nahazovat a uz to snad bude!

A i kdyz neperu na mimi, tak se stejne chystam, masiruju hraz, piju malinik, v ramci moznosti cvicim a ctu Zdrave tehotenstvi, prirozeny porod. Je to moc hezky napsana a vysvetlene i dobre rady... aromaterapie, homeopatika + klasika. Ale mam to pujcene, jinak bych vam to, tehulky, hned taky pujcila...

entik
19. zář 2009

hezky vikend 😵 😵

zlatka
19. zář 2009

taky přeju hezkej víkend a ráda se zúčastním srazu, snad se trefíte do volna-to mám jen út a čt dopo, ale nechci to nějak ovlivňovat, jak píše bazalka, u každýho se trefit s termínem asi nedá.

Peti, tak to je fajn, že už máte pokojíček skoro hotovej, těším se na fotku. Jste dobří, my se k tomu asi nikdy nedostaneme. Aj s tou přípravou na porod jsi borka.🙂
JInak už mám doma kočárek a je luxusní-úplně jako novej, tak mám radost a nejradší bych do něj dala nějakýho medvěda, nebo narvala beruš a vyrazila s ním ven 😀 😀 😀

zlatka
19. zář 2009

Když píšu o porodu....viděly jste, holky, díl krtečka, jak tam zaječice rodí? a krtek jí u porordu trojčat asistuje?? 😀 😀 😀

konoupek
19. zář 2009

Zlatu viděli jsme,máme doma na DVD je to super 😀

bekulkamama
19. zář 2009

ahojky babizny, tak já se hlásím jako úspěšná řidička 😀 dneska jsem sama vyrazila asi po roce ven autem, docela dobrý až na závěr, do prudkého kopce mi to nějak nešlo a jednou mi to zdechlo 😖 no co už volala jsem manžu ať si to jde zaparkovat, no chybělo mi cca 30 m jenže bydlíme tak blbě a on že ne že to mám znovu nastartovat a dojet, a ono to nakonec šlo, jen do vjezdu mi zacouval, no to bych už nedala, by jste musely vidět ty podmínky tady a já po roce neřízení no chápeme, měla jsem lepa jako hrom že.. ale nakonec jsem celá 😅
jo na sraz bych mohla taky út a čt
Zlatu: tak to jsem neviděla 😖 asi dost poučné... 😀

efinna
19. zář 2009

Ahoj
Tak srazu by jsme se mohli taky zůčastnit 🙂 !
My dnes byli na dnu bezpečné cesty do školy a musím říct, že malá má zážitek třikrát tam přistával vrtulník! 🙂
Jinak jsme byli celej den bez plen i venku a bez jediné nehody, tak snad nám to vydrží 🙂 !

Ivi prosímtě jak se jmenuje ta vesnice stěma vláčkama? Prosím hoď odkaz 😉 ! Chcem se tam zajet mrknout! Diky

linn
20. zář 2009

Ahojky,

takze navrhuju UTERY 22.9. aquapark detsky koutek, maji od 10, takze v deset tam?

Evi www.zahradnizeleznice.cz

Krasnou nedeli vsem.

janica..
autor
20. zář 2009

Ahojky,

s úterkem počítám, jen doufám že se mladýmu nerozjede rýma, zítra písnu, jak to s námi vypadá 😉

Porod s krtečkem známe 😀 😀

Byli jsme s Evikem na těch vláčkách a pěkný 😎 Sárinka je šikula bez plínek, co koupily jste kalhotky?

Mici díky za gratulace, co ty jaká? co Lili poslouchá? a koukám, že jsi snažilka, to je super 😉

Zlatuš to je super, že je kočárek jako novej, na fotkách vypadal suprově, ale člověk má obavy než to člověk vidí v reálu, co? to jsem ráda, že ty nervičky stály za to 😉 😎

Peti taky se těším na fotečky pokojíčku, věřím, že je to makačka, ale zas budete mít na dlouho pokoj 😉

micinka22
20. zář 2009

Cau holky..joo taky mužeme v Utery 🙂 budeme se těšit mocc.-)
Janic..no už shanim těhugatě..ale to je tím ,že už ted vypadam na 8 měsíc 😅 😅 😅 😅
Jo a jak rodí zajíci..to je drsný🙂) ono v Krtkovi je celkem hodně věcí zajímavejch 😀 😀 😀 😀

micinka22
20. zář 2009

Zlatuš ..kočár?? něco mi uniklo?? 😅 😅 😀 😀 😀 ja projela profily kdo je těhulovskej a ty tam nic nemáš 😕 😕 😕

zlatka
20. zář 2009

No, nemám 😀 😀 😀 😀 ale jinak mám.

Tak my teda taky dorazíme, na 12:30 pak máme plavání, tak to spojíme s tím. Jinak drakiáda bude asi(ale už asi určitě 11.října), komu se podaří zjistit, jaký asi bude počasí???? 😀To by ještě mohlo být pěkně.

micinka22
20. zář 2009

Zlatuš tedaa no toš to taky gratuluju 🙂) to už budeš pomalu rodit ne?? když už maš doma káru🙂)

zlatka
20. zář 2009

No jasan, nejradši bych zítra,ale musím počkat do dubna.No, my jsme tak nějak přeskočili to snž-ování, či co. 😅

micinka22
20. zář 2009

tak proč si to nedáš do profilu?.-))) tak my se ani snažit nemusime že..ale to snž se mi líbí 😅 😅 😅 😅
takže nehoda jo?.-)) spolehalas na kojení co 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
20. zář 2009

nene, už nekojím dlouho🙂 spíš na tatínka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jak se nemusíme snažit-to nechápu.... 😖

konoupek
21. zář 2009

Dobré ráno,

Zaltu ,Micka tuším chodí na umělý,ale nejsem si jistá.

Tak my by sme taky dorazili snad,jen mi holky řeknete,kde se tam parkuje,jako z které strany.Jestli se tam dostanu z parkoviště od Aska,nebo je tam zvlášt parkoviště z jiné strany.Jsme tam dlouho nebyli na ten smer,tak vůbec nevím,jak to tam vypadá.

Taky čekám,jestli se nám něco nerozjede,takže neříkám 100%.