Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
15. lis 2009

Zdrar holky!!!

Lindi, tak Vas to tak zlomilo? Hlavne ze kluci se drzi ... at jim to vydrzi a Vam je lip a lip!!!

Halky, dnes jsem byla odpo u nasich ... maji tam pribuzny z Plazne. Samo ze tam byl bracha 😝 ... okamzite jsem mela naladu v haji, byl zas urypanej a k tomu si tam Macis malem rozrazil bradu ... nastestio tam ma jen skrabanej a monasa ... no, fajn odpo. Jen me to mrzelo kvuli tete, ze jsem byla bez nalady ... ale zitra to napravim, pozvala jsem je na dopo k nam, tak pokecame 😉. Pri odchodu jsem se ptala skorosvagrove, co jsem jim mela vlastne v byte provest ... a ona at to neresim, ze je bracha choler. No, bez komentare 😠

Fajn vecer 😉

cecil
16. lis 2009

Evi, třeba bude prcek na mý narozneniny.....27. 😅 .

Ženský, včera jsem čučela na Agátu Christie a ráno jsem málem nevstala. Tata vyhrožuje, že dnes pojedem nakoupit, už doma nic není...jenže to zas bude honem honem, protože o půl jedné musíme být doma kvůli Štěpánce a já chtěla už v klidu pořešit některé dárky.....tak zas prd.

Ivi, dobře jsi udělala....na zalívání kytek nemáš dostatečné parametry, tak co bys radila! Možná že takovéhle šprajce s tvým cholerickým bráchou nic nevzmůžou, ale co, aspoň si zachováš úroveń a dekórum.

Joo, Zlatu, listerie byla hrozná! Já měla celou dobu takovou chuť na Hermelín, nebo nějakej lahůdkovej salát!!!! Mě s tím štvali tehdá!
A na kůzlátko se rádi přijedem podívat 😉 .

Lindi a vy ať jste lepší! My teda taky smrkáme, ale nic vážného, naštěstí.

A Peti - nás by dvě děti nezaskočily, už tak máme sražený 3 postele a je to bezva letiště! 😀 Ale Štěpánka už je zvyklá sama a tak se s nám a už moc dobře nevyspí. A my s ní taky ne, děsně se mele.

ahojda

konoupek
16. lis 2009

Ahoj všem,

Zlatu omlouvám se,že jsme nedorazily na focení,ale Denuš se mi přes noc celá osypala a má horečku.Jako vůbec nevím co to je,volala jsem dr.a ta říkala,že ted mezi dětma řádí taková viroza a že by to mělo do dvou dnů ustoupit.
Chtěla jsem,aby se na ni raději mrkla,ale říkala,že je to zbytečný,že kdyby to potom nemizelo,tak se stavit.

bazalka
16. lis 2009

Jeee, tak at je Denisce brzo lip!!! Jani, jak budu mit pozkouskach, nekdy pristi ty ... myslis, ze bychom mohli dorazit pro bruslicky? Samo ze az budete zdravi 😉 ... nejspis nektere dopo dorazime vlackem 😉

bekulkamama
16. lis 2009

Peti jak to jde s Leničkou?
holky to mýdlo sem zatím nikde nesehnala, kde to maj?? některé věci chci znovu přeprat tak ho chci!
jani: no jooo vydrž! se lehce řekne, se snažím! tak trochu... 😀 neee jsem nezmar furt někde lítám 😀 nevydržím v posteli ani doma 😀
evi: ty jo abysme se tam nepotkaly 😀 co máš nachystáno na Vánoce?? jako dárky? cukroví či co? úklid? 😨 😕 já musím aspoň bydlet, pak je mi to už fuk.. napeče mi mamka, uklidili mi kámošky a já na vše ostatní prdíííííííím 😀

bekulkamama
16. lis 2009

přiznám se že pochoutkovej salát sem párkrát měla v těhu (čerstvej ale) hermelín ne ale chutě mám na něj, snad to teď už tak nehrozí ne??? že bych si ho dala? 😀 já si teď dala topinky s česnekem, ten posiluje imunitu a nějaká prasečí chřipka na mě nemůže 😀
Zlatu v sobotu jedete do štbk? si mi neodepsala ☹

zlatka
16. lis 2009

bekul, já ani nevím, že ses na to ptala, někdy to tu jen tak letmo přeletím, tak se omlouvám,když sem tam na nějakou odpověď nereaguju.To už je tuto sobotu, týwoe, to letí.No, ještě jsem to s přemou neprobírala,a si pojedeme i s berunkou.
jani a není to ta šestá nemoc? Vlaďka říkala, že její holky měly horečky jeden den a pak vyrážku a už jsou v poho.
Focení klaplo, bylo to super, tak sjem zvědavá, co z toho nakonec vyleze🙂🙂

linn
16. lis 2009

Ahoj holky,

tak u nas se stale marodi, vcera vecer uz jsem byla jakz takz, takk jsem i to foceni videla realne, ale rano mi zalehlo ucho a zacalo pekelne bolet, tak jsem valila na ORL (no nastesti tam byli) a MUDra mi to ucho pichala, no teda bolest hrozna, i kdyz jen chvilicku, tak ted aspon trochu slysim, ale mam pocit, ze mi to zacina i vedruhym a k tomu ryma, M. to zase naopak sedlo na kasel. A Samousek zacal mit teplotu, zatim nic jineho, Sebik vecer taky 37,5, toz jsem fakt zvedava, jak budem pokracovat 😝 😒

Jako pichat usi klukum po tom, co to mam vyzkousene na sobe, nevim, nevim, jestli bych zvladla 😖

Jani, at je Denisce lip, to fakt vypada na nejakou tu virozu, neco podobneho mel Sebik, ona jeste krome seste nemoci existuje i pata a ta postihuje i starsi deti.

bazalka
16. lis 2009

Lindi, teda to je pech!!! Ja si to matne pamatuju jako dite a vim, ze to silene bolelo a to mi pichali ucho jen jednou. Ma sestrenka mivala zanety stredousi tak 10x rocne 😝
Nas alergolog mi rikal, ze pry antihystaminika snizuji riziko vzniku zanetu stred. ucha ... pokud kluci zacnou soplit, dala bych jim neco, at jim neotykaji sliznice a tise doufala, ze se tomu vyhnou. Martas bere Aerius stale kvuli alergii a musim zabusit, ze dobry. Pry snizuje i riziko zvetseni nosni mandle.

Holky, jdu chrupat ... dobrou 🙂

janica..
autor
17. lis 2009

AHojky,

Zlatuš a co máš pro Přemu? no pro Damiánka mám taky nejvíc dárků........

Jéjej Jani, tak co už je líp Denisce, mladej včera spal u tchánů a večer volala tchýňka, že má 37,8 tak mu dala nurofen, tak jsem zvědavá co z toho vyleze, ale ráno prý oki 😒

Ajajaj Lindi 😔 uši to je hnus😝

Já byla včera na té cukrovce, no klasika jsem tam strávila 3 hodiny a málem jsem se zblila z toho hnusu sladkýho, ale jsem ráda, že to mám za sebou a teda za ty 3 roky, to pěkně změnili, už se nechodí čůrat každou hodinu a nebere se z prstu, ale rovnou ze žíly.......

užívjte volňáska, ale teda počasí moc nevyšlo co?

konoupek
17. lis 2009

Ahoj holky,
tak včera to byl strašnej den 😢 .O půj desáte večer jsme valili na pohotovost měla 40st.horečku a naprosto celá osypaná,má to úplně slitý po celým tělíčku a taková oteklá je celá.No a verdikt...spálová angína,neboli spála.Dostala antibiotika má zarudlý krk,nejí ,bohužel ani nepije.Včera byla jen na mlíku,jíst nic nechtěla a dnes ani to mlíko nechce.Na pohotovosti hrůza.Jen co viděla doktora chytla neskutečnej záchvat pláče,museli jsme jí čtyři držet a ten řev byl hroznej.Jsem brečela,jak želva 😢 .Přijeli jsme kolem dvanácté dom,dlouho jsme čekali,než nás vezmou a v noci se budila snad každou půl hodinu i mín.No obě jsme vyřízený ☹ .Na horečku nám nic nezabírá,zatím...

Táta nám jel pro léky do lékárny,tak snad to brzo zabere všechno.

Vůbec nevím,kde to mohla chytit.

Lindi vy se taky brzo uzdravte a vůbec všem marodům at je brzo líp.

Končím jsem vyřízená zatím páček.

zlatka
17. lis 2009

Chudáčku Linduš, no škoda, že to tak blbě s tou nemoci a focením vyšlo, a´t je ti brzo líp a klukům se to vyhne obloukem. Já taky jako dítě jezdila píchat uši, ale bolest si už teda nepamatuju, ale tož jako dycky jsem bývala hrdinka, říkala mamina, jenom můj starší brácha dokopal půlku personálu a řval, když se na něho jenom někdo v bílým plášti podíval a co se bolesti týče, tak mu to zůstalo dodnes.Ten kdyby měl rodit.....
Jako co to s těma bacilama je???? Damouš taky padl? Jani, tak já jsem teda u beru na žádné cukrovce nebyla, teď je to prý povinný, tak to se mám na co těšit, tři hodiny čekat, to je něco na mě!A kde s eto dělá?
Tak Berunka už vyrazila s babi a dědou na tanečky a já jsem te´d došla z klubovny, jsem to tam vše vysávala a vytírala chodbu, schodiště a teď se vrhnu na vaření. Tak si ten den boje za svobodu užijte!!!!🙂Pustím asi bednu, je ta spousta zajímavých dokumentů.
Hawk! A mějte aspoň slunce v duši, když už venku není! 😀

janica..
autor
17. lis 2009

Teda Denisko ať je brzo líp 😔 to musí být hrozný Jani 😔

Zlatuš na té cukrovce jsem byla na tržnici, no máš se na co čekat, ale dá se to vydržet 😉

NO jsem zvědavá na Damiánka, jak dorazí, doufám že bude už oki..

jakoubka
17. lis 2009

Dobré rán ko.

konoupku-jjejda,ať je brzy Denisce dobře.

Linn-Vám taky

Jani-snad z toho nic nebude

My včera blindili,snad podruhý v životě,ale to mu nesedla asi polívka,usuzuji z obsahu 😅 😔

Noc dobrá i ráno 🙂 Pak si už ze mě dělal srandu,schválně,že chce binkat eče,tak já ho rychle vzala,ať se vyblindí on udělal nad záchodem grr,uch dobý,mami 😀

bazalka
17. lis 2009

Teda Konoupci, at Vam je brzo lip!!!!

Marti, teda Kubik pekne zkousi 😉 ... hlavne ze je v poho 🙂. Martas jednu dobu blil desne casto a vzdy to bylo u nas celkem drama ☹

zlatka
17. lis 2009

Bazi díky za odpověď v IP, jsi mě uklidnila. Jinak na to blicí období si u vás ještě živě pamatuju.

Tý jo, jani, to je teda síla, chudák malá, posíláme pusu a Tobě i tátovi podporu. To teda mudra pěkně podcenila, co? myslím, že kdybyste tam zašly hned, tak by na to přece přišla. Chudáček maličká. A spála je infekční, není?To můžete od ní chytit i vy, ne? Já jsem spálu měla a strašně to svědilo, lituju.Ale možná ta spálová angína je něco jinýho, netuším.No a přístup na pohotovosti, no comment, když tam přijdeš s dítětem v horečkách-fakt problém mu dát přednost před dospělákama. Ať je prdelce brzo líp, hlavně ať spadnou ty vysoký horečky.To je minimálně tak na 14 dní i s rekonvalescencí. Prý v Olmiku zase řádí neštovice.

efinna
17. lis 2009

Ahoj, Denisce taky přejem ať je co nejdřív ok 😔 a samo všem marodům! Sáruš taky začíná nějak chraptit ale jsme bez teplot, tak snad to nic nebude!

Radi jen uklid a dárky, s cukrovím letos nevím možná nějakej druh upeču ještě nevím, uvidíme 😉 ! No a jestli se potkáme v porodce uvidíme 😉 😀!

Evi 27.11 nebo 27.12 🙂 ??

bazalka
17. lis 2009

Spala je infekcni ☹ ... Jani, pro bresle dorazime klido az klidne pred Vanocema ... ted to jsejne neni aktualni 😉. Hlavne at se Deniska brzo uzdravi!!!

konoupek
17. lis 2009

No je to infekční,takže se toho taky bojím 😖 .

Naštěstí jí to nějak nesvědí a dnes je zatím bez teploty.

Zlatu oni před náma brali někaké dítě na operaci mělo prý rozřezanou nohu nebo co a ještě někdo byl před náma,tak jsme museli počkat.

Ivi na brusle se domluvíme to je jasnačka do vánoc to snad zvládnem všechno předat 😉 .

Jinak děkujem za podporu,budeme bojovat,hl.teda ted atb.Denuš se z toho srašně nadavuje a nechce je ☹ .

zlatka
17. lis 2009

Ještě jsi, Jani, spálu neměla? Hlavně že už je bez teplot, to se hnedka líp žije.

konoupek
17. lis 2009

Já nevím jestli jsem jí měla,ale to můžeš dostat kdykoli Zlatu.JJ bez teplot i zlobí 😀

cecil
18. lis 2009

Teda!
Jani ať je z toho Deniska brzo venku! A odpoledne si běž lehnout s ní, spánek posiluje imunitu, aspoň to nechytneš!

Evi....27.12 🙂 , my ženský v rodině jsme všechny prosincový...1.12., 15.12., a máma byla 23.12...no sranda u nás s prosincem.

Cukrovka děvčata mi připadla úplně zbytečná, nečůrali jsme, jen nám brali krev 2x....mezitím jsem mě poslala laborantka si skočit nakoupit...takže efekt by byl diskutabilní. Navíc jsem měla divnou hladinu už na lačno...a po dvou hodinách úplně stejnou....no ani doktorka z toho nic nevyčetla a jen to založila. Asi bych na to podruhé nešla.

A píchání uší....to se mě naštěstí vyhlo! Lindi nezávidím. Hlavně ať se to klukům vyhne!!!
Ani neznám nikoho kdo by na tom byl. Vlastně můj tata jako děcko akorát a ten to popisuje strašně. brrrr. Dejte pokoj. Musím zaklepat, že na uši netrpíme. Ťuk ťuk.

Teda pěkně to tu marodí....koukám, tak snad bude líp.

A počasí mě teda osobně naštvalo, Štěpánka jeli se školou v pondělí na kino do Olmika a já se schválně dívala napočasí a mělo být hezky...bez děště. A tak jsem Štěpánce nedala ani pláštěnku.... a celý dopoledne lilo! ☹ To mě teda Zárybnická zklamala! Doteď byla moje oblíbenkyně 😀 😀 😀.

Ahojda...letím naposledy na rehabky a nakoupit, tata bude hlídat....jupíííí. A venku svítí sluníčko!!! 🙂

janica..
autor
18. lis 2009

Dobrý ránko,

teda Evi, no tak to právě tady nemůžeš, musíš ty dvě hodiny sedět v čekárně, maximálně si skočit na záchod, no je to pěkná kravina, že jsi mohla, pač jsi cukry spalovala, že? 😅

Zdeňušáku děkuji za chalupu, je boží a teda ty zvířátka, jak já perník nejím, hned bych se do nich pustila, fakt krásný, díky 😉 i za dovážku 😎

Jani tak co Deniska? už je lepší?

Nám se opět nemoc vyhla ťuk ťuk, jen měl dva věčery zvýšenu teplotu a včera už oki, tak jsem ráda 😎

Efiňáku ty už chceš rodit 27. 11. nebo co? zas tak nespěchej 😀 😀 😀

linn
18. lis 2009

Zdarec,

ja jsem porad nemocna, no des, jeste k to mu jsem s klukama ted sama, aspon odpo pujdem na chvili k babicce, Martin s tim taky porad bojuje, do prace ted musi, Sam mel vcera vecer zas teplotu, ted uz zas ok, takze asi zatim porad vzdoruje 🙂

no a ja jsem jeste k tomu vcera vecer zjistila, ze njeak nemam cich, snad jen prechodne, moje mamka takhle pri chripce pred par lety cich ztratila ☹

Jani, tak at je Denisce uz jen lip 🙂

konec hlaseni z lazaretu, papa 😉

bananek
18. lis 2009

Ahoj holky tak se hlásíme taky a jsme nemocné bohužel taky spíš já mám od neděle pořád 38-39 a jak přesne paralen přestává působýt tak to jede nahoru samozdřejmě jsem nikde nebyla neboť táta je na montáži a z malou bych to nedala újdu po kuchyni pár metrů a jsem tak na ondlení no jo to jsou ti co nejsou zvyklí na horečky a pak to tak dopadá .Ale bohužel už ani nemluvím aspoň je doma klid že a co osud nechtěl tak malá měla do ráná myslím kolem druhé 39 dala jsem jí hned čípek a teď je bez teploty tak uvidím jinak sní budu muset zítra jít.Ale měl by být už doma táta tak snad by nás tam hodil a mě ke Koštovi nebo jako nevím.
Rehabku jsem musela zrušit a domluvím se z doktoem až v prosinci jak jdu na kontrolu tak jsem zvědavá.

efinna
18. lis 2009

Ahojky 🙂
Tak já dnes taky zajela raději k dr. s malou, pač nemohla ráno ani mluvit jak chraptí ☹ , no je to bez teplot a bez kašle tak uvidíme snad s teho nebude nic víc!

Včerá jsem dělala plněný kynutý knedle borůvkama to je mňamka, dnes jsem dojedla zbytek a pěkně odfuňuju 😅 😀!
Evi tak to jo 🙂 ! Hi Jani právě že né, ještě je čásek no snad to bude kozoroh jak tatin 🙂 ! Tak to je dobře, že Damiánek je oki 🙂 !

Linn a vám taky všem brzké uzdravení! No mě jako malé píchali uši ale moc si to už nepamatuju a Sárince minulej rok v půl roce no chudina pak nemohla vidět nikoho v bílém plášťu hned spustila řvanec ☹ !

Dnes jdu mrknout na prcka 🙂 , tak snad se mu daří dobře! 🙂

A s tou cukrovkou jj Jani mě nechtěli ani pustit zaplatit si lístek na parkování ☹ , ale já zdrhla nevím jak bych to vysvětlovala policajtům že? Měj te se

konoupek
18. lis 2009

Já na cukrovce taky byla,tak nevím Zlatuš,že tebe tam neposlali tehdy 😕

cecil
18. lis 2009

Tak kamarádka mi v pondělí volala, že její prvňáček má na tváři nějakej flek, k tomu horečky, v úterý byla na pohotovosti a nešlo to poznat, prý se to teprve někde projeví a dnes byla u dětské a mají taky spálovou angínu!
My u nich byli v pátek na návštěvě, inkubační doba je 1-5 dní...to bych řekla že už nechytíme, ale v pondělí byli celá škola na kině....tak doufám, že to Štěpánka nedotáhne odtamtud....

Ženský, mě z té naší ryby klepne.....ze Štěpánky......naškrábala písanku, honem honem, tak ji říkám, ež to teda pěkně odflákla, některý písmenka má totiž poloviční než jak mají být, ještě kdyby tam neměla opěrný linky, že??? A ona žačne bulet....tak ji říkám ,že mě je to jedno, že to je její písanka, ať si to píše jak chce. Za deset minut se jí ptám, proč brečela, jestli kvůli tomu, že jsem řekla, že to odflinkla... a ona : já už vlastně ani nevím...a kouká jak vyoraná myš 😅 . Mě z ní fakt klepne.

A dnes mě štve tatin, ještěže mám večer jógu a vypadnu.

Banánku a ty někam zajeď! Ty se vůbec nešetříš! Právě když naběhneš k obvoďákovi s děckem, tak tě každej pustí, ne??? Nebo aspoń sestra a to stačí.

Já už dnes taky rehabky skončila. Banánku, pak napiš jak jsi dopadla, jestli se to zlepšilo.....

čau marodi, ať je líp

janica..
autor
18. lis 2009

Helou,

tak dnes byl mlaďoch ve školce a líbí se mu tam čím dál víc, jsem viděla fotky co tam dělaj, tak se nedivím 😎

Evi co jak na gyndě? já jdu 5týho a Turčan má dovolenou, tak jdu k Novákovi, jsem zvědavá na něho, dělal primáře ve Šternberku......

Jsem byla taky taková jako Štěpánka, jsem fakt ani nevěděla proč brečím 😀 😀 😀 😀

efinna
18. lis 2009

čao tak jsem doma od dr. byla se semnou podívat i malá s tatinem 🙂 ! Toš příští středu naposled k Turčanovi a pak už budu chodit do špitálu 😕 , tý jo toto uteklo! Jinak máme 2,20 roste prej krásně tak to nemá chybu 🙂

5.12? Jani to je sobota ne?