Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
10. led 2010

NO krásný 😵 😵 😵 a zas pro změnu brečm 😀 😀 😀

Ty máš zítra narozky? tož všecičko nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka 😵

cecil
11. led 2010

Téda videjko krásnýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!

Zlatuš, ty jsi na Bohdanu, to sdi budu pamatovat. A byla kulatina???

fajn
11. led 2010

Zlatuš všechno nejlepší k narozeninám,krásny těhulkování ,hodně zdraví a spokojenosti.
Já teda nejsem těhotná ani v šestinedělí ale taky slza ukápla 🙂

efinna
11. led 2010

Ahojky
Zlatu video super, máš doma šikulky 🙂 ! Taky slzička ukápla 😅 !
A vše nej k dnešním narozeninám 🙂 !

Měj te se 😎

jakoubka
11. led 2010

Zlatuško ,všechno nejlepší 😵 Hlavně zdraví 😵
Video moc hezký,taky mi ukápla slza 😅

zlatka
11. led 2010

No vidíte, tak jsem vám všem uvolnila emoce, to je důležitý a nenásilně připomněla, že dneska slavím 😀 😀 😀 ne dělám si řiť, jen jsem se chtěla s váma o to podělit, dostala jsem to včéra a můžu na to čučet furt. Jinak všem moc děkuji za přáníčka, kulatý nemám, evi. Proč si budeš bohdanu pamatovat? líp s epamatuje to datum, ne?

entik
11. led 2010

Tak jsem se celou dobu drzela, ale na konci, kdy Berunka s lucernickou preje vse nejlepsi jsem spustila stavidla 😉

Takze Zlatusaku, vse nej nej nej!! at se splni vsechna tva prani.

bazalka
11. led 2010

Zdra holky!!!

Jani, Martas roste desne ... mel teda dve bundy z lonska a jednu letos novou. Ty dve mu jsou uz male, ta letosni v poho. Prikoupili jsme tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29295213&tab=0 ... je paradni a fakt funkcni ... testli jsme ji ted v tom hnusnym pocasi 😉

Zlatusaku, jdu kuknout na videjko, ale nnejdriv vse nej nej od nas vsech trech 🙂!!!!

Martas nejak utichl, tak jeste kuknu, jestli uz chrupe 🙂

bazalka
11. led 2010

Zlatusaku, teda takovej krasnej darek ... fakt naaadhera 🙂

linn
11. led 2010

Ahojky,

Zlatus, taky se pridavame ke gratulacim , vse nej a hlavne spoustu zdravi 😵 😵 😵 😵 😵
to jsem ani netusila (nebo mozna zapomnela 😅 ), ze oslavujeme tak blizko sebe 😉

bazalka
11. led 2010

Lindi, ty ma taky narozky??? Ty jeste letos nemas kulatiny, ze ne? 😉 Nebo jsme stejne?

linn
11. led 2010

Ivco, ja mam ve stredu a jsme stejne, uz me to taky ceka 😉

linn
11. led 2010

Video moc krasny 🙂

bazalka
11. led 2010

Tak si jeste ty dva dny s dvojkou uzij 😉

janica..
autor
11. led 2010

Jéjej co všechny blázníte s těma narozkama 😀 😀 😀 Lindi ty budeš 4tá za 20 dnů 😕

Jsme byli dopo mknout na Lukáška, no ten celou náštěvu prospal, takový hodný mímíško chci taky 😅 a vypadat Evi chci taky tak jak ty ani né 14 dní po porodu, fakt vypadáš dobře 😎

entik
11. led 2010

Dva dny s dvojkou, to je hezky 😉 ja si budu uzivat jeste par mesicu s dvojkou, nez se k vam, starym 😀, pridam.

Dnes zacinam zase ucit, tak si ted chystam francouzstinu, ale tak se mi nechce, ze jsem vas sla smirovat, a nakonec i psat..

Holky, Lenula uz bude mit tri mesice!! vcera se poprve pretocila z briska na zada, spis se ji to povedlo, jen tak mimochodem, ne, ze by to bylo uplne chtene, ale uz je to tady! Krome toho se uzasne smeje a povida "ae", "aa", "ahoj" a tatinek samozrejme rika, ze i "tata".

A vcera jsem prozila "matersky orgasmus", jak rika Zlatka.. uspavala jsem Matyska, kdyz se tak ke mne pritulil a rika: "Ty jsi moje maminka, ja mam moc rad maminku. I tatinek je muj i Lenicka je moje".

Tata me chtel prekvapit a koupit nam listky na Nohavicu a o ctyri listky se na nej nedostalo ☹ ☹ zaclo se prodavat v devet a on tam byl neco po osme a takove to mohlo byt krasne prekvapko 😠

entik
11. led 2010

Jee, Jani, jak se maji? co Sarinka?

zlatka
11. led 2010

Lindi, tož to já už si užívám ty dny s trojkou a s trojkama, teda🙂 Jako jani, za to nemůžeme, kdy jsme se narodily, ne? A neboj, on se Lukas rozevře, dej mu měsíc(ne, že bych to evči nepřála........... 🙂 )
Děkuji moc za přáníčka, jste hodný.

Peti, to je Lenička šikulka a aj Matýsek, taky bych si cvrkla do spoďárů 😀 😀 Na Nohavicu bych taky šla, mám ho moc ráda.To už bylo asi zčásti rozprodaný předem, jinak to není možný. To jsi dobrá, že ses už vrhla na doučko. Já valím za chvilku sáňkovat, naštěstí si to dítko vybralo sáně a ne boby, to by se mi moc nechtělo se furt zvedat ze země 😝 (jak hrošík liberijský zakrslý) No, jo, dneska jsme si hrály na princezny- jsem psala Zdenči na skypa, že jsem hrála princeznu Droběnu-koruny na hlavě, šaty-do posledních, do kterých se vejdu na sobě a rajtovali jsme po bytě na koních. Je to horší jak před týdnem s tím vstáváním a tak 😀 No a beruš už má jasno, říkala, že až se mimi narodí, tatínek bude obalovat a my dvě uklízet 😀

zlatka
11. led 2010

ne rozevře, ale rozeřve, kci.

zlatka
11. led 2010

Bazi, bunda moc pěkná, to bude Maci fráááája, ale ta cena- to je jak pro dospěláka, co? jsou to ale mrchy, jak na tom dětským oblečení a zboží vydělávají.

janica..
autor
11. led 2010

JO mají se fajn, jen teda taky bojují s usínáním, co u vás už se to spravilo? a Sárinka je super, se s Damiánkem furt lóbali 😅

Jo Evi a díky ještě jednou za "výbavičku do porodnice" 😅 😀 😀

Berenička to má dobře vymýšlený 😀 😀

A Matýsek je miláček 😵

Jo a NOhavicu taky můžu, jsem ti Zlatuš nepoděkovala za text, jsem si tady zpívala předevčírem 😀 😀

janica..
autor
11. led 2010

Jééééé na bundu jsem zapomněla, je fak parádní, ale jak píše Zlatuš ta cena, to je fakt mazec, ale na příští rok by mu mohla vydržet co?

janica..
autor
11. led 2010

Zlatuš a opatrně na sáňkách 😉

bekulkamama
11. led 2010

Efi dodatečně gratuluji 😅
Zlatuš doufám, že budete brzo zdraví ať můžete přijet... 🙂
malej už má 2,8 kg a má se moc dobře ale prdíky už začly víc a plakat teda umíme fest ☹

zlatka
11. led 2010

No zdar, zdravím bekulínka!

Jako jani, mi to ani nedošlo, vzala jsem menší sáně,bo jsou lehčí- jako na kopcu jsem zjistila, že nemám šanci tam tu řiť narvat, ať se snažím sebevíc,že, takže jsem ji jednou spustila samotnou-to jsme si dala mety dolů z kopce za ní, bo jsem se bála, že si naryje, až mě v břuchu zatrnulo, no a pak jezdila tak nějak na bobech sama,půjčila si od děcek a dobrý, takže zítra bereme boby.

Jani, tak kdyby to naše byl kluk, tak sem s výbavičkou do porodky- nebo máte neutrál i pro holku?Ať se to protočí🙂🙂

zlatka
11. led 2010

Jo a 30.ledna je u nás maškarák, sice ne ten dobrej, ale ujde, pak bude ještě ten lepší,co dělá ta jazykovka, kdybyste chtěli s prckama dojet. Já jdu vyrábět kostýmek, cosi jsem zase vyštrachala, tak to musím nějak zkombinovat dohromady.

konoupek
11. led 2010

Ahoj,

Zlatu taky všechno nejlepší k narozeninám a videjo je krásný,taky jsem u toho bulela 😅 .Já bych i do tancování chodila,ale byla jsem tam s Denuš nedávno na zkoušku a omrknout to tam,ale ona mi to celý probrečela a říkala,že tam nechce už,tak jí nechci lámat.Navíc ani peníze ted nějak nejsou,Tom byl skoro celý měsíc doma,neměli práci a je to sakra poznat 😒 .

Denuš má taky rači boby,asi 5x dnes sjela kopeček,ale zase začala venku pokašlávat víc,toš jsme zamířily dom.

bazalka
11. led 2010

Holky, tak jsem vyrazila sama do emsta na nakupy ... jako naivka, ze si enco nakoupim ... a skoro uter, az na jedny tenisky Adidas ... z tech mam radost, ale jinak hnus, nikde nic nemaji ☹

Jani, ta bunda je 104 a pristi rok nam na 99% nebude 😔 ☹ ... ale zas je vyhoda Next vecicek, ze se dobre prodavaji a bude nejspis v paradnim stavu, nosena na stridacku s jinou jen tri mesice, tak snad za ni neco dostanu

janica..
autor
12. led 2010

Ahojky, no tady to zas žije 😅

Peti tak jsem zkontrolovala a máme nurofen do 5/2010 takže dobrý 😉

Ivi jj letos fakt prd slevy, houby vypodeje a já se na to tak těšila 😅 no jo krize, v benetonu říkala prodavačka tchýňce, že radši toho poobjednávali míň 🙄 , doufám že příští rok už to bude zase lepší 😎 Mě se zas zdá, že Dam nějak přestal růst, mu je všechno z loňska 😅

Zlatuš a s tou výbavičkou 😀 jsem vyfasovala od Evika poporodní kalhotky a vložky co jí zbylo 😀 😀 jinak jako počítám furt s klukem, mám vše modrý do porodnice 😅 a klíďo půjčím 😵