Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
3. bře 2010

Ahoj maminy 🙂

Zlatu, Berus fakt perli 😀

Radi, lehatka jsme meli a celkem se osvedcili. Sab muzes klidne davat po tech 10 kapkach.

My cekame zitra tetu se sestrenkou, tak aspon mi trochu pomuzou s klukama, ale od nedele budu mit zase veselo ja - budu mit do uterka na hlidani jeste 8-leteho synovce, tak snad to pujde 😅

zlatka
3. bře 2010

nazdárek mamušky,
tak dneska jsem "ukončila" menší rozlučkovou párty ve škole pracovní poměr, ale v contactu budu pořád, musím ještě zorganizovat zájezd do Rakous a pak jsou v červnu nějaký slavnosti, tak jsem dostala taky funkci, je to ale úplně jinej pocit, když tam jste a nemusíte makat.

Já už jsem začala ty perly zapisovat, myslím, že se jednou zasměje. Teď zrovna vede prdel (vyhrabala z šuplu moji podprdu, oblíkala na panenku a říká "drž, prosím tě, musím ti dát tu podprdel") a pčece období -v každé větě slovíčko pčece, ale jako fantazie jí valí na 300 procent, kolikrát hledím,co ji napadne, je to super věk(když pominu ty občasný vzdorky🙂) No, jinak, slovíčka vybraná má zase po návštěvě mojí maminy,ta si servítky nebere, ne, že by byla jako kanál, ale občas jí něco ulítne. 😅
A když jí řeknu, ať si dává majzla, tak se cítí strašně dotčená.

Ty dotazníky bych brala taky, ale mám smolíka.
Bekul, to je super, že jsou Honzíkovi "dušánci"(když to nazvu po našem🙂) lepší.Musíme se někde scuknout, moc ráda bych ho viděla.

bananek
3. bře 2010

Ahojte tak na rychlo Vás jen dočítám zítra mám testy tak se učím už to celkem jde ale jezdím čím dál hůř ☹ no snad to dám a když né tak příště .Testy by měli dopadnout snad OK.Pokud na mě nebafnou otázky jako co jsem nepotkala při rychlo učení HA HA .

Zlatuš tak to mi vykládej já se minule stekla tady na sůsedu a tak jsem to vykládala tatkovi až ze mě vyletělo že je to takova p..... a malá dává za dva dny panču do kočárku a co myslíš taky byla .N o dělala jsem že jako neslyším co říká prý se děcka nemá na to upozorňovat zapomenou sami ,ale minule jsme byly z Toníkem na odběrech a říkám malé brácha skočí na odběry a pojedem dom a malá jako přes celou čekárnu ve Spee brách půjde kakat a čůrat ajedem dom.Jak na to přišla to nevím ale chlámala se celá čekárna a já červená až za ušima 😀

linn
3. bře 2010

Bananku, tak budu drzet pesti 🙂 a jizd se neboj , i kdyz ja je taky delala napodruhe 😉

a ted jsem zirala na tu hrubku, co jsem v poledne vyplodila, tak se omlouvam za vsechny minule,budouci i prehlednute 😖 😅

cecil
3. bře 2010

Zlatko 😀 😀 😀 , to je prča s děckama! Poví i co neví. Emča má teď zase takový obraty - jedeme v autě, zastavíme, vystupujeme a ona zezadu řve : neutíkejte mě, vemte mě sebou, já jsem tady uvíznutá!!! 😀 No je to treperenda. Zlatuš a piš to, jednou si fakt počtete.

Ženský, my dnes byli všeci v Olomouci v aquaparku...to bylo bezva. Děcka tak ucaplovaný, že v autě ani nemluvily! To je co říct! 😀
Jen mě se kousl krk a rozbolela mě hlava jako blázen, ale jinak dobrý.

Banánku, budu na tebe myslet. Si vzpomínám na sovji autoškolu - me jednu dobu instruktor řekl, že jezdím skoro líp dozadu jak dopředu 😅 . Jako couvání mi fakt šlo, to už teď není pravda. A testy bez učení bych asi nenapsala, jako značky a doprav.situace jo, ale je tam spoustu nových otázek. My třeba vůbec neměli zdravovědu v testech.

bazalka
3. bře 2010

Holky, zijem, ale nestiham. Dnes jsem mela odpoledni, zitra mam ranni ... ale jinak vse OK. Doctu vas casem 😉

bekulkamama
4. bře 2010

lindi to bude jak školka, to si užiješ.. jak to všechno zvládáš? ještě si vezmeš třetího 😅
Zlati no už aby to bylo, chci tě vidět ještě s bříškem a pak až v porodce nejspíš.. času málo znáš to sama, prosím tě tu mám týden prádlo na žehlení a ne a ne to udělat že malej mrčí jen se vzdálím na metr (ach jo) ale ven jezdíme rádi, navíc tam krásně spí, jo bezva dušani jsou lepší fakt mezi kojením spíme to je paráda jen tu rekt. trubičku po dvou dnech asi přestanu používat vyhovuje mu tím se vykadit ale na to by si podle mě zvyknout fakt neměl.. ☹ jj Berušce to všechno piš bude za to jednou fakt ráda.. i za ty nahrávky co jí děláte.. a šetři se i tak bys měla trochu být v klídku...
babánku dneska je už zítra tak pisni jak si dopadla?!

bananek
4. bře 2010

Tak holky testy mám v kapse tak ještě zítra jízdy uf už jsem si alespoń malinko oddychla 😝
No a po jízdách ještě technyka no to bude .Pak zase pisnu za chvilku mám poslední jízdy a to mě na poslední chvíly vypadla tchýně na hlídání tak malá byla už v sedum u sousedky a za chvilku tam maže zase pak už si jí babka veme tak bude do soboty u ní ale to už mě teď netankuje já se potřbovala učit na testy na jízdy se asi už moc nenaučím co max tu technyku ale mám v tom guláš HA HA 😀

konoupek
4. bře 2010

Marti držím palce v autoškole 😉 .

Já taky udělala jízdy až napodruhé 😝

zlatka
4. bře 2010

Marti, gratulace k testům, to já zase dávala testy až na podruhý, techniku opsala z taháku a jízdy jsem ukecala, bo jsem si zapomněla doma minisukňu, tak to nešlo tak lehce🙂🙂

Mi jaxi blbne pořád pračka, mám tu toho tolik a nemůžu se toho zbavit, stejně i žehlení,se teď tak šourám po tom bytě, všechno mi jde pomaleji, fakt vám ty menší bytečky závidím. Tatin taky moc času nemá a se spoustou věcí, co jsem dřív zvládala v pohodě sama, ho musím obtěžovat, to mě taky štve.
Bekul, s rekt. trubkou máš recht, jen ve výjimečných případech, jen a´t pěkně tlačí sám.Já si musím příští středu taky odběhnout do města a něco si už ponakupovat a trocha se už do té porodnice připravit.
Do aquaparku se s berunkou taky chystám, už asi dva měsíce, snad mi to už konečně příští týden vyjde.

bekulkamama
4. bře 2010

banánku tak držíme pěstíky i na to další ať to dáš 🙂
já jízdy a techniku hned ale testy mi utekly o jeden bod ☹
zlati tož se ve středu scuknem jestli stiháš...

konoupek
4. bře 2010

Zlatu, jen at Přema pomáhá to ho neubude 😉 .

bekulkamama
4. bře 2010

tak nám se vrátila trochu rýma ale co, on mi kucáááá 😖 mám dávat prej tussin no fuuuj ty jsou hnusnýýý mu to nechutnalo.... 😠

entik
4. bře 2010

AHOJKY,
meli jsme pokazeny pocitac, respektive mame ted pocitac novy...☹ tak jsem tady nebyla. Navic, to chvili trvalo, nez jsem vas docetla...

Jani, porod krasny 😵 jste sikulky.

Bekul, supr, ze uz je to s prdikama lepsi. Co pecky, poridilas je? to teplicko opravdu uklidnuje. A v satku, jsem myslela, takhle
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?p...

To je nejspokojenejsi🙂 a nejklidnejsi.

Zlatusko, tobe se to taky krati. U hlasek jsem se nasmala, i Emilce 😉 a pojem "bystre dite" jsem si dala do slovnicku, to je krasne 😀

a s tim zehlenim, mam tu mega kos a asi ani dnes ho nezvladnu, mam tu jeste nejakou praci. Tak ahojky

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bekulkamama
5. bře 2010

peti stránka mi nějak nejde ☹ nekoupila mám gelovej polštářek ale myslím že kapky sab zabraly tak už sem to nehrotila ten léčím rymajznu zas.. to je furt něco, Petr byl před pár dny marod trochu tak to asi od něj ☹ ikdyž kdo ví stačí i venku něco chytit že... a jak se máte vy doma s Leničkou?

bazalka
5. bře 2010

Ahoj holky, tak se taky hlasime k marodum ... Martas od 22.30 do 6 zvracel, pak uz jsem to nepocitala, ale 10x urco, pak se k tomu pridal prujem a horecka 39. Ted teda nastesti lepsi, uz i trochu pije a ji piskotky. Ale nechtel nic na teplotu, nakonec po velkym proseni lupl trochu Paralenu. Ted spi, tak snad bude brzo lip. Teda jeste ze to nebylo vcera, to byl u nasich a ja v praci.

Mizim prat a veset tuny pradla ... to bude zehleni ☹. Uz jsem v noci nevedela, co mu mam do te postylky dat 😔

bekulkamama
5. bře 2010

jee Ivi chudák a z čeho??? že by střevní viróza? toho teď řádí, přichází to dost naráz.. ☹
dr. nám nabídla očkování na ty rotaviry no jo ale dvojdávka každá za 2 litry nebo trojdávka za 1400 no děsný...

bananek
5. bře 2010

Ahoj holky tak hlásím že to mám doma na porvé ani jsem tomu nechtěla věřit a bez výstřihu a minisukně. 😀
Vpondělí jdu na úřady a pak už jak bude hotovo budu pelášit v autičku 😀

bekulkamama
5. bře 2010

juuuu tak to jskvělý,moc gratuluji! 😅

prool
5. bře 2010

😉 ahoj bekul, tak pokud bydlis v Samotiskach, tak ne. Je mi lito - chteji aby to byl pohyb po meste Olomouci.
Ale moc diky, ze ses ozvala.
Jinak jsem teda odpurce facebooku, ale neodolala jsem a chtela jsem se podivat na malou Lenicku v satku 😀 a docela jsem se pobavila. Neumim se v tom moc orientovat a tak koukam, kde by mohla byt a nasla jsem tam nejlepsiho kamarada Marose - tak jsem se docela pobavila a ty popisky okolo 😀 😀 😀 tak na to fakt nemam 😀 😀
Venku snezi - asi me picne 😉
Ivi at jste brzo fit!

bazalka
5. bře 2010

Babani, gratulace!!!! Jsi dobra!!!!

bekulkamama
5. bře 2010

prool no co se dá dělat, vymýšlet si nebudu... ikdyž sem tu neoficiálně tak přeci jen bydlím tu a ne v Ol.
bych byla zajímavá ale jsem ve městě a po obchodech a restauracích skoro denně 😀
jéé holky konečně někde mají tu houpajdu a sedátko v jednom s hrazdičkou co jsem chtěla tak prej už to posílají jupííí konečně malého nějak zabavím...

bazalka
5. bře 2010

Holky, tak jsem cekala, ze bude lip a lip a nic moc ☹. Ted martinek spinka, ale cele odpo mel 39 a vic, v podvecer zase 2x zvracel ... pokud ne nezlepsi, pofrcime na pohotovost.

Mizim, jsem za dnesek vyrizena ... teda jeste musim pockat, az dopere sesta pracka ... uz to nemam kde susit.

entik
5. bře 2010

teda Ivi, to bude asi neco horsiho, nez co tu ted radi, to byva po jedne noci pryc ☹ tak, hlavne at je brzy lip! 😕

Bananku, jsi borka!! 😎

My jsme dnes byli na vitani obcanku. Lenicka byla poprve v satech 😉 a moc ji to sluselo.

entik
5. bře 2010

holky a 24.3. jdem na Nohavicu do Prerova!!! hura!! 😵 😵

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cecil
6. bře 2010

Banánku gratuluji!!! Seš fakt dobrá!!! 🙂

Ivi, teď to fakt řádí, prý i u angín je zvracení...jeli jste nakonec na tu pohotovost???

Oli, tak mám stejný dilema, facebooku se bráním, ale na Leničku jsem zvědavá jak opice 😀 😀 😀 .
Jak toto dopadne???

NOhavicu závidím, jednoujsem na něm byla v Olmiku, byl bezva. Ale to už je 13 let...je to vůbec možný??? 😕

My dnes máme v dědině MDŽ...holky mají nacvičený básničky....doufám, že si nedotáíhnem taky nějakej bacil.

A vidím že teda žehlení vede....já ho měla na programu dne včera a absolutně se mi rozkopal program, takže se to hromadí a hromadí.....a neuteče 😅.

konoupek
6. bře 2010

Banánkovi taky gratulace k autoškole,ted se to posviští Marti co 😉 .

Ivi,Martínkovi,at je brzo dobře to je zase trápení totok ☹ .

Na Leničku jsem se nepodívala,pže mi to taky nešlo 😕 .

Jo a prádla tu mám taky hafol,ale jak píšeš Evi,neutečééééé 😀 .

Zítra jedem na maškarní do Týnce,tak taky doufám,že si zase krom zážitků nedovezem nejakýho bacila.

bekulkamama
6. bře 2010

bazi tak co malej? je to lepší nebo fakt frčíte k dr. na pohotovost?
tak u nás je vyžehleno vše včetně spoďárůůů 😀 upečenej štrúdlík a malej chrní v kočáru po prochajdě, mám konečně nohy nahoře... 😅
Peti jakto že nám ten FB nejde? ☹ já chci taky Leničku vidět..