Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

efinna
17. bře 2010

Jo Jani a co máme brát ten kočár pujdou chlapi na prochajdu?

No sice jsem myslela, že nedojedem pač mě dnes Sáruša vytáčela, no nevím co zkoušela 😅 , dvakrát vzbudila Lukáška a po O nemohla nějak zabrat a když usla malá tak vzbudil malej ji a pak usla až o pul 2, no moje nervy dneska 😅 ! Ale teď oba spí tak mám klídek no nemuže být každej den oki že ja ha?!

Jj to by bylo super, aspoň by si prcci pohráli, akorát by jsme se museli nějka domluvit na datumu kdy by jsme jeli???!

janica..
autor
17. bře 2010

Damiánek se už nemůže dočkat, jsem mu včera vykládala před spaním, že musí Sárince všechno ve cvíču ukázat 😅 no a pak jak usínal tak mě objal a říká maminko mám tě rád, miluju tě......miláčik můj malej 😵 😵 no a dnes se chtěl zase pro změnu holit 😅 prej nejsem krásnej, musím se oholit 😀 😀 tak jsem ho překecala, že až večer ve vaně 😅

konoupek
17. bře 2010

Ivi jdu na SPEU a pochybuju,že tam by mi nějakej oblbovák dali.Nemají tam na to prostory,aby tam pak člověk ještě pobyl.A z magnezka to asi nebude to zobu už roky.

Na dovču bych jela hned a z fleku,ale letos nehrozíme.Tatin si vzal hypoteku,zařizuje si svou firmu,no moje nervy.Jsem mu říkala,že lepší dobu si nemohl vybrat,když mi končí rodičák a mám jít na pracák.Zastavil byt a jestli mu to nepůjde,tak se půjdem pást ☹ .

No já mám ted nervy ze všeho 😝 .

V Beskydech je krásně,my tam jezlili každý rok na chatu,dokud byla podniková.A já když už bych na dovču jela,taky bych to chtěla s jídlem, to je můj sen a ještě nikdy to tak nabylo.

konoupek
17. bře 2010

No Denuš byla včerá večer celá rozněžněná,pořád jsme jen poslouchali....mám tě ráda a miláčku můj,chvíli to říkala mě,pak zase tatinovi a to bylo celej večer ,až jsem z ní měla slzy v očích,jak se to hezky poslouchalo 😅 😀

zlatka
17. bře 2010

Toš to se asik nesejdeme🙂 bo my spíš něco levnějšího, bazi- to vaše je teda nádherný, luxus, ale jako 500 na noc, to je pro nás moc, holt to teď všechno liskáme, jak se dá. vypadnout chceme, to jo, ale vykoumat to tak, aby to bylo příjemný a levný. Tý jo a to dětský hříště je teda suprový.

Zdeni zdarec, ráda tě čtu, nechceš se zase vráááátit????? 😀

janico, jako HROB, jako HROb, jasný? Já ymslela, že to víš......
Evi, na počítání jsme měla věru moře času 😀

Cecilko, ty naše sokolko, kam valíte do těch jižních čech a co matrace, koupená?Pro tchýni kupuješ novou matraci......vy si jí etda vážíte, měla jsi říct, ym tu máme dvě vyřazený na skákání pro děcka.Když se tchýni spí dobře, je riziko, že zůstane o to dýl, tak to zvažte🙂🙂Nákup v Olomouci a návštěva hrocha padá? My povalíme ještě tento týden koupit berunce do pokojíčku koberec, už se to začíná pomalu rýsovat, myslím, že to i do porodu stihneme.

Berunka mi tu tatarem vyšprtává zpod stolů a drátů u PC prach a spoustu drobných věciček-jako pak si jednu nedejte. Doteď jsem opět gruntovala(kromě této místnosti, teda) a jak to tak vypadá, budu na ni ještě muset večír vlítnout.

zlatka
17. bře 2010

Tý jo, jani, to je damouš teda vyspělej, když už se holí🙂 A stejnak kvůli Sárince, že mají rande v tom cvičku. 😀 😀 😀

konoupek
17. bře 2010

Zlatu a jak to budete řešit se spaním Berunky po porodu?Bude taky ještě s váma v ložnici,nebo hned povalí do pokojíčku,nebo jak to máte v plánu vlastně?

zlatka
17. bře 2010

Zkusíme pokojíček a pak se uvidí, nebudu to nějak násilím hrotit, ona je strašnej strašpytel, bojí se, takže nechci, aby byla nějak vystreslá. Je možný že tatina pak necháme v ložnici a budeme všichni v pokojíčku nebo ji ještě nastěhujeme do ložnice, mně jde o tom, aby ji to mimčo v noci nebudilo, pokud bude tvrdě spát, tak mi to vadit nebude.

konoupek
17. bře 2010

Blbý,že Přema chodí spát,až pozdě.Že by si ty mohla s mimískem spát třebas v pokojíčku a Berunka s ním v ložnici,aby si toho neměla ze začátku moc.

zlatka
17. bře 2010

Jenže ona Přemu na spaní, usínání odmítá, když ví, že jsem doma, vlastně odmalička- kromě nějaké soboty- je zyvklá na to, že ji uspávám já, protože taťka je večír, v noci v práci.takže se ani není čemu divit. Uvidíme, snad to nějak pořešíme ke spokojenosti všech. Každopádně na pokojík se těší, plánuje, jaký kámošky už pozve a já se těším, že se tam přesunou ty hračky z obýváku.

Půjdete, kon., na dospěláckej maškarák?

Děcka, já jsem se tak přežrala, blbec, že mám pocit, že budu mít samovolnýho kaizra a praskne mě břuch.

zlatka
17. bře 2010

A prej už má být jaro!!!!Hurá.

zlatka
17. bře 2010

praskne mně (ne mě) 😠

efinna
17. bře 2010

Tak cvíčo no coment 🙄 , Sáruša se předvedla jak mohla a matce vytekly nervy, ponaučení pro příště jak bude protivná od rána tak raději nikam! No chudák Damiánek se tak Jani těšil co? Ještě, že to holení nechal až na večer 😉 😀 ! No prej už bude honá 😀

No jak si Zlatu poslala ten odkaz tak to by nemuselo být špatný ne? Co ty Jani na to?

zlatka
17. bře 2010

A co se ti, evi, líbí, některá ta srubová chata nebo ty apartmány+ ta jedna malá chatka je u toho domu, tam jsme bydleli my s beruš a ostatní děcka v tom baráku. Je tam vířivka, bazén, zahrada, dvůr+ venkovní posezení krytý s grilem.

konoupek
17. bře 2010

Já bych i ráda šla Zlatu na ples,ale my s tím nočním hlídáním to nemáme moc dobrý,takže na 99,9% ne e.

Beruš už má teda plány 😀 .S hračkama mi povídej tady v tom pidi bytě je prostě všechno v obýváku a nadávám,kudy chodím 😝

janica..
autor
19. bře 2010

Helou

http://www.sedmicka.cz/olomouc/clanek?id=140353

tož si školkaři počtěte.......

mizím jdu si vyčisti zuby a jdem hají 😅 holky už mám dort, tý jo ten je a mega velkej, váží 4,5 kila mazec 😅

Jo a Zlatuš spaní neřeš 😉 jako já chodím s klukama spát v osm, Damiánek chodíval spát do pokojíčku, ale jak se narodil Eriček, tak mu to bylo líto, že chodí spát do pokojíčku a Erik do ložnice, tak teď spíme v ložnici všeci 😅 a to máme miniaturní ložnici😅

Ivi jakou jsi nakonec vybrala, vypadaj obě pěkně, taky chci malýmu koupit.........

Evi Damiánek byl tak zažranej do závodů, že si ani nevšiml, že jste šli dřív 😅 až jsme se oblíkali, tak začal hledat Sárinku 😅

čaute pěknej víkend

janica..
autor
19. bře 2010

Helou

http://www.sedmicka.cz/olomouc/clanek?id=140353

tož si školkaři počtěte.......

mizím jdu si vyčisti zuby a jdem hají 😅 holky už mám dort, tý jo ten je a mega velkej, váží 4,5 kila mazec 😅

Jo a Zlatuš spaní neřeš 😉 jako já chodím s klukama spát v osm, Damiánek chodíval spát do pokojíčku, ale jak se narodil Eriček, tak mu to bylo líto, že chodí spát do pokojíčku a Erik do ložnice, tak teď spíme v ložnici všeci 😅 a to máme miniaturní ložnici😅

Ivi jakou jsi nakonec vybrala, vypadaj obě pěkně, taky chci malýmu koupit.........

Evi Damiánek byl tak zažranej do závodů, že si ani nevšiml, že jste šli dřív 😅 až jsme se oblíkali, tak začal hledat Sárinku 😅

čaute pěknej víkend

janica..
autor
19. bře 2010

Helou

http://www.sedmicka.cz/olomouc/clanek?id=140353

tož si školkaři počtěte.......

mizím jdu si vyčisti zuby a jdem hají 😅 holky už mám dort, tý jo ten je a mega velkej, váží 4,5 kila mazec 😅

Jo a Zlatuš spaní neřeš 😉 jako já chodím s klukama spát v osm, Damiánek chodíval spát do pokojíčku, ale jak se narodil Eriček, tak mu to bylo líto, že chodí spát do pokojíčku a Erik do ložnice, tak teď spíme v ložnici všeci 😅 a to máme miniaturní ložnici😅

Ivi jakou jsi nakonec vybrala, vypadaj obě pěkně, taky chci malýmu koupit.........

Evi Damiánek byl tak zažranej do závodů, že si ani nevšiml, že jste šli dřív 😅 až jsme se oblíkali, tak začal hledat Sárinku 😅

čaute pěknej víkend

janica..
autor
19. bře 2010

Helou

http://www.sedmicka.cz/olomouc/clanek?id=140353

tož si školkaři počtěte.......

mizím jdu si vyčisti zuby a jdem hají 😅 holky už mám dort, tý jo ten je a mega velkej, váží 4,5 kila mazec 😅

Jo a Zlatuš spaní neřeš 😉 jako já chodím s klukama spát v osm, Damiánek chodíval spát do pokojíčku, ale jak se narodil Eriček, tak mu to bylo líto, že chodí spát do pokojíčku a Erik do ložnice, tak teď spíme v ložnici všeci 😅 a to máme miniaturní ložnici😅

Ivi jakou jsi nakonec vybrala, vypadaj obě pěkně, taky chci malýmu koupit.........

Evi Damiánek byl tak zažranej do závodů, že si ani nevšiml, že jste šli dřív 😅 až jsme se oblíkali, tak začal hledat Sárinku 😅

čaute pěknej víkend

janica..
autor
19. bře 2010

HIhi holky 😀 no se mito poslalo víckrát 😅

efinna
19. bře 2010

čaooo hihi Jani to stačí jednou ne? 😀
No je to nějaký zpomalený 😅 !
No Zlatu já jsem spíš pro ty chatky, ale nevadil by mi ani apartmán 😉 , jak psala Janica hlavně aby si člověk odpočinul od toho vaření, pač mě už to tak nebááááááá, tak aby se tam dalo někde napápknout 🙂 ! Tak hlavně se nějak domluvit 😉 , si myslím, že už by se mělo něco objenat aby jsme vůbec někam jeli ha 😀 ! 'Jani co ty na toooo??

Ivi asik ta druhá, ale zas ta cena 😒 !

No Jani zkusíme to ještě příště a uvidíme 😉 ,

Zítra se jdem vydovádět do aquparku, tak se už těším!

Zatím ahojky

entik
19. bře 2010

ahojky🙂
Na krtecka-dort taky moc rada vzpominam😀

Je, ahoj Zdeni. Ta Djungle vypada suprove.

Planujete dovolenou, co? My jedem na tabor a tim to asi hasne, protoze si pavel vybira vsechnu dovcu na statnice, neco uz vybral v lednu a zbytek v kvetnu. Ted pise bakalarku, uff. At uz je to za nama 😒 😠 😖 des.

Evi, do aquaparku. Jak to udelate s LUkaskem? nekdo hlida? a jak dlouho? Chtela jsem jit s matyskem, ale nevim co s lenickou, aby vydrzela...

linn
20. bře 2010

Ahoj zensky,

Peti, jake obor Pavel studuje? Drzime pesti 🙂

Vcera nam pulka rodiny - M. se Samikem odfrceli do Orlove, tak jsem se Sebousem u nasich.

Ke cviceni - zacalo nam nove cviceni v MC v Unicove, je to ale primo v centru a udrzte deti v pozornosti mezi hrackama 😖

K te dovolene - Evi, Martin vetsinou ma celozavodni na prelomu cervence a srpna, zeptam se presneji. Holka a co ta Palava, ten druhej Ivin odkaz?

Pekny vikend 🙂

linn
20. bře 2010

A ivi, ja bych asi volila tu druhou kolobezku. My jsme se nakonec rozhodli pro kolo k tem narozkam.

bazalka
20. bře 2010

Holky, tu Pernou je potreba zamluvit vcas, je mozny, ze uz ted to bude obsazeny ... my jsme zamlouvali v unoru a uz nemeli prazdniny. Nakonec se termin uvolnil, tak jsme jeli v srpnu. Ale celej barak nevim nevim, rychle mu pisnete, da se s nim v poho domluvit, je vekove trochu starsi nez my a sympos 😉

Neco na me leze ☹ ... a to jdem za chvilku na oslavu, babicka ma narozky. Kamoska nam dela dort, za chvilku pro nej jedem ,... babicka je sokolka, tak dostane jarmilky 🙂 a navic se jmenuje Jarmila 😉

bazalka
20. bře 2010

Berem tuhle kolobezky, at mame na stridani s kolem ... kolobka je superskladna, kolo moc ne, tak na dovcu a k babi bude kolobka fajn 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=35843 ... ma i vak na prenaseni a vazi neco pres 2 kg

konoupek
20. bře 2010

Ahoj ženy,
Jani to jsem si početla 😀 .

Ivi obě jsou hezký,těžko říct,my taky kupujem kolo 😉 .

efinna
20. bře 2010

Ahojky
No tak honem musíme se nějak domluvit!!!!!!!! 🙂 Nám by se spíše hodil srpen v červenci nedostanem dovču!

Ivi na tom odkazu jsou boty 😕 ?!

Peti moji rodiče bydlí kousek od aquparku tak nakojím dám do kočárku a mamka pujde na procházku a malej když je v kočárku a spinká tak mu stačí další kojo po 3 hodinách, jinak když jsme doma tak kojím po 2,5hoďkách, takže to stiháme v poho!

Sakra Jani co bylo s tím dortem?? Dozvím se to? 😉 😕

Hezký víkend 😎

linn
20. bře 2010

Tak co prvni pule srpna? 🙂

Ivi, to je odkaz na prodejce, dej tam presnejsi 😉

konoupek
20. bře 2010

když sjedete níž tak mezi botama je i ta koloběžka 😉

prool
20. bře 2010

ahoj baby,
konečně jsem vás trošku dočetla 😀 😀
Tata jel s Vašíkem poprvé sám na Slovač, tak jsem zvědavá - nerva jsem teda měla a dva dny z toho špatně spala, ale uvidíme 😝
Na společnou dovču bych jela - teda jestli se můžem přidat 😉 Ráda bych někam vyjela i lidma - ne jen sami. Termín je nám zatím jedno, neboť jedeme v červnu do toho Chorvatska a celé prázdniny můžem 😉
Peti, kdy máte tábor a mohli bychom se přijet podívat?
Jani, byla jsem minulý týden či předminulý na očním, tak tchýňka povídala, že Damiánek to těžce nese, ale jak píšou holky, že většina dětí si to musí nějak prožít 😔 Tak se drž a nenech se vydírat.
Mám tip od kamarádky na ubytování na Rejvízu - mrknu na to a pisu odkaz.
papa

zlatka
20. bře 2010

dobrej večír,
evi, jaký myslíš chatky? ta chatka je u toho RD jen jedna nebo jsi myslela ty roubenky? No, holky, nějak to zkuste zkloubit a já se pak pokusím přidat, my to totiž s naším tátou máme složitý, když by to neklaplo, jela bych bez něj. a pak ještě nějakou krátkou sólovku s ním. Na Pálavě má děda karavan,. nemít prcka, tak bysme tam letos už s berunkou jeli, ale s tím mrnětem je to přeci jen náročnější (hygiena a tak).
Dnes jsme byli v cirkuse, já poprvý v životě, tak berunka nadšená, se svezla na poníkovi a dokonce i na velbloudovi, jsem čuměla, že se nebála. Nejlepší byly cvičený opičky🙂
Kupujete prckům kola nebo ty odrážedla?
Zítra pokládáme koberec do děcáku, normálně mě prodavač, když jsem ho kupovala, rozbrečel, hormony mu nějak nepřišly na chuť a vyhodnotily situaci po svým- prasopes jeden idiotskej.Samože že beru se mnou držela basu a rozbrečela se taky!!! 😀 Mám ji ale vycvičenou. No, trapas maličko.