Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
21. dub 2010

dobré večííííííír 🙂

Vidím ,že do Grygova ještě nepřibil (jéžiš jaký yi)občánek 🙂

Jani)kon)já byla na obou a nezjistili mi nic,jen žaludeční neurozu.Tak drřím pěsti ať je vše oki 🙂 😉

tak já akorát vím,že má PA ,která teda nakonec vychytala můj porod se jmenovala Sylva 🙂 a byla super 😵
Ale nejraději jsem měla sestru na gyndě,jen teda bohužel nevím její jméno ☹ Jsem ji chtěla pozvat do Pošty pro tebe 😅

Ivi-tak to je super,že ti vrátila peníze 🙂

entik
21. dub 2010

ahojky holky,
nejak vas nestiham, vubec to tak leti, uz je zase streda, a to se tu od vikendu chystam... Na vikend jsme byli ve Velkem Ujezde, bydleli jsme v historicke budove byvaleho spitalu a bylo moc bajecne. Pocasi vyslo, fajn lidi, planovali jsme tabor, hrali nejake hry, supr🙂 Lena i Matej to zvladli taky v poho.
Projela jsem vas jen tak zbezne.
My se taky chystame na prikrmy.

bekulkamama
22. dub 2010

zlati začíná panika hi hi zdena viděl přemu ve fakultce a všech se vyptává zda se rodí už? 😀

cecil
22. dub 2010

Ivi, to jsi vyřídila bezvadně, ne? Super.

To mi řekněte co jste do té malé formičky na led daly....???...vždyť se tam vlezou dvě lžičky....jo jako že jste pak podle potřeby vylupaly, 3,5 a tak dál, jo? Tak to jo.

Já to dávala do malinkých misek do mražáku, navařila vždycky větší porci a pak jen vytahovala. Vařila jsem tak 2x, 3x týdně? Nebylo to hrozný. Mě zas potakal jedna známá a vykládala jak si její kamarádka naučila děcko na ty kupovaný skleničky a on jí pak ty domácí necthěl jíst, takže vždycky po mateřské šla do lékárny a nakoupila na měsíc skleniček za tisícovku, druhou tisícovku dala za sunar a bylo po penězích, protože milé dámy, to byla mateřská dva tisíce! 😝 A to já ještě pamatuju, to byl hnus, fakt.
Já chci jen říct, že jsem skleničky nekupovala a taky to šlo.

Zlatušáku vydrrrrrrrrrrrrržžžžžžž! Teda ne pohromadě, ale psychicky! 😀

a poprve jsem rodila s takovou starší sympatickou paní, jmenovala se Emílie a podruhé s mladší, bylo jí tak 40 a s jednou na praxi,ale byly obě moc moc příjemný. Ta praktikantka se pak přišla podívat na "svoje děti" než odjela domů, to bylo hodně potěšující 😵.

Jo! A představte si, kamarádka prodělala test kozího mlíka 😀 😀 😀. Nesla jsme jí ve skleničce ochutnat a ona na mě: To je z automatu? Kozí bych totiž nedala.....a já se toho teda chytla a říkám, jo, z automatu. A ona : Od Terna? a já jo, od Terna.... 😀 😀 😀. A za dva dny, včera se jí ptám, jaký bylo mlíko, A ona: dobrý. Já : fakt dobrý? Ona : jo. Tak jí říkám: protože to bylo kozí. A ona: nekecej, tak to bych nepoznala. A prý: mě bylo podezřelý proč mi vezeš ochutnat automtovýho mlíka, když my ho berem 😀 , duše bezelstná. Ale napověděla mi ona, mě by to nenapadlo.

Peti, vy už plánuejte zase tábor! To tak šíleně letí! Já ještě nenaplánovala ani čarodějnice, měla bych začít!

páček děvenky.....

bekulkamama
22. dub 2010

tak toho se nebojím, znám mraky holek co začínaly stejně a normálně přešly k vaření bez problémů....
kámoška mi dala tipa na pidi krabičky do mrazáku aj mikrovlnky v lidlu tak se na ně dnes kuknu...

bekulkamama
22. dub 2010

tos ji teda pěkně podvedla 😠

bananek
22. dub 2010

hoj holky tak se přidávám k cecil já vůbe ale vůbec nic nekupovala aji přesnidávky jsme měli svoje když jsem vyděla ty ceny tak ani náhodou navařila jsem a buď zamrazila a nebo malá měla v poledne a na večer jsem skusila zase trochu a šlo to a když jsem jako jednou koupila že jsme někam jeli tak to prskala a nechtěla to.A jak píše Cecil za nás když já měla první jsem měla malou mateřskou a každou korunu jsem dvakrát přehazovala v ruce plíny se kupovali úúúúúúplně ty obyč na tržnici aby bylo na sunar natož na skleničky s papáním.Vše bylo na zahradě a vyrostl taky .Ale chápu že ve městě zase není tolik možností já si šla tu mrkvu utrhnout a petrželku taky a brambory taky tak nebyl fakt problém a bylo to čersvé a bez chemikálií . 😀

bekulkamama
22. dub 2010

ban já si ovocné taky vařím sama... ale ten začátek mi to bodne, hodně cestuju ale i navařené se dá vzít sebou že jo 😅
já dostanu od našich a tchánovců taky zeleninu a vařit budu jenže ne vše je hned dostupné jako tedka a pro dvě lžičky těch 6 skleniček co mám nevadí, navíc tam mám např i zvěřinu nebo cuketu jako ne vše co chci zkusit budu vařit ve velkým že

bazalka
22. dub 2010

Beku, Sylva Stastna byla fajn, ze? 🙂

Zlatu, Peta je ma svagrice 🙂. Slouzim ted v sobotu, mam noc a pak ve ctvrtek ranni.

Jojo, s kalhotama to dopadlo necekane dobre 🙂

bazalka
22. dub 2010

Evko, Emilka moc stara neni 🙂 ...kdyz pises, ze podruhe s mladsi, ktere mela 40 😀. Emca ma tak 45 max, spis min

Ja jsem taky varila, sklenicku jsme meli parkrat ... ale neoduzuju je, na dovcu byly super!

bananek
22. dub 2010

Já je taky neosuzuju to né ale mám raději vše domací .A jak jsem psala kdyýž musíš stejně vše koupit ve městě tak púak se vyplatí ta sklenička a na dovču určo taky 😀

bekulkamama
22. dub 2010

bazi no jooo já pořád zapomínám že tam ty lidi znáš 😅 byla a moooc fakt moc milá a příjemná a klidně mluvila a radila a vůbec říkala že nehisterčím, jen sem fňukala a škemrala o tu injekci na urychlení otevření a pořád sem jí říkala že se plete že sem otevřená na víc 😀 a ona se smála, že tak žebrám 😀 ale byla fakt suprová... ji musím donést někdy bonbošku...

bazalka
22. dub 2010

Silva je moc moc fajn .... takova uplne normalni holka 🙂. A moc chytra 🙂

jakoubka
22. dub 2010

Ivi-a nevíš jméno té suprové sestřičky ,která dělá na gyndě nebo hodně bývá v kartotéce na příjmu?Jméno jsem už sakra zapomněla ☹ Je starší,krátké vlasy (takový bordo,mahagon,hnědý oči,kouří,)no moc jsem ti asu neporadila 😀 😉

bekulkamama
23. dub 2010

hezké ránko.. zlati držím pěsti na kontrole, pak pisni....

janica..
autor
23. dub 2010

Dobré ránko,

Marti se z tebe picnu, prej "chtěla jsem jí pozvat do pošty pro tebe" 😅

Ivi tak jsi na riflích nakonec ještě vidělala no super 😉

Zlatuš tak že by dnes?

Evi já do těch formiček na led dávala jen maso, zeleninu jsem měla v mističkách....

bazalka
23. dub 2010

Martas, myslis stanicni na ambulanci Vlastu?

Vyrazime na vylet vlakem 🙂

janica..
autor
23. dub 2010

Ivi kam?

bekulkamama
23. dub 2010

jani jsem na FB! jen odbýhám... drahý dělal scény se spaním 😢

bekulkamama
23. dub 2010

teda odbíhám, ježiš... se stydím fuj! 😀

janica..
autor
23. dub 2010

🙂

bananek
23. dub 2010

Dobré ranko maminky,Já se asi udusím mě se normálně vrátil ten kašel tak 14 dní se dusím jako 4 dny klid a mám to spět no stakovou si asi skočím po neděli na stěry a malá má opět rýmu já jako nevím co se letos děje nikdy nebyla tak nemocná jako letos 😒
A ZLATUŠ UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŠŠŠŠŠŠ!!!!!!!!HA HA
Né jen vklidu ale zase jsem si to neodpustila si rýpnout .Tak po kontrole informuj ju ajá si myslím až bude toho mít mimi plné zuby tak vyleze že!? 😀

zlatka
23. dub 2010

nazdárek! Tak jsem se rozhodla, že trhnu rekord a že budu březí jako slonice, ty to maj myslím 22 měsíců, tak mám ještě fůru času. navíc mimi už mám doma, Berunka mi tu celý dopoledne lozí s plínkou na zadku po čtyřech a říká ňa, ňa, ňa, ňa......

Banani, tak to nezávidím, měla jsem takovej kašel v těhu, jsem myslela, že vyhodím pajšl na stůl, když jsem nemohla nastartovat a zařadit jedničku, zkus vincentku a aj 2x denně ji zkus aj inhalovat.J8 mohla prd za léky, ale potomtok mi bylo líp.

Bazi, tak o.k., že by přeci jen sobota a noční????🙂🙂

Marti- pošta pro tebe 😀 😀 , jsou tam mnohdy případy, co? 😀

jakoubka
23. dub 2010

ahoj 🙂

Ivi-no,právě to nevím to jméno ☹ Ale říkala mi beruško moje 😵 Já totiž byla v porodce týdenní host.Jen mě někde píchlo,tak už jsem jela 😅 A ona,už mi pak říkala,že si tak na to zvykla ,že jsem tam pořád 😀
A pak beruško,až porodíš,tak přijdi za mnou 😵

Zlati-tak to budeš vypadat ,jak tady jedna dívčina,ta je těhotná minimálně už 10 let 😀 že Jani?Míša. 😀

Dnes jsme chrněli skoro do čtvrt na 10 😵 že by dětský meduňkový sirup zabral,Jani 😵

janica..
autor
23. dub 2010

Marti jj Míša vede 😀 😀 😀 ta jestli bude někdy v jináči, tak si toho ani nikdo nevšimne 😅

Nekecej téda, že by zabíraly to fakt čumím a jako u nás podlouhé a dlouhé době stával D. v6,30 😝

J0 Ivi a mě rodila spolužačka Táni ta byla taky výborná 😎 bez ní bych rodila ještě teď 😅

janica..
autor
23. dub 2010

Zlatuško tak zítra ju? 24týho a budou o dva měsíce prcci.....Eriček zítra slaví dvouměsíčniny 😅

bazalka
23. dub 2010

Jani a ktera?

Byli jsme vlakem v Domasove ... tunely jsou super zazitek 😀. Meli jsme tam pauzu pul hodky, tak jsme koupili a snedli kolac a jeli domu 🙂

Zlatu,v sobotu v noci budu v pohotovosti 😀

linn
23. dub 2010

Ahoj zensky,

nestiham, cekame dnes velkou navstevu a zitra tchyni and company (pravou), bude mensi oslava, velka s dortem az za 14 dni, Ivi, kdy vy budete slavit?
No a pristi tyden bude M. doma, zas maji odstavku vyroby, snad si nepolezem krkem 😀 😀 😀

ale nakukovat budu, ze by sobota? 24. je moc pekne datum 😉 🙂
a taky preji vsem oslavencum - Martinkovi, Emilce, Vasikovi ,uz trosku dopredu, vse nej, krasnou oslavu, spoustu zdravi, stesticka a tolerantni rodice i sourozence 😵 😵 😵 😵

bazalka
23. dub 2010

Lindi, my budeme slavit az pristi sobotu, jak budu mit po zkousce

Vlastne joooo, zitra zacina snura narozenin, co? Samik, Emca, Martas a Vasa 😀 ... tak i my uz dopredu prejeme vsem nasim kamaradum oslavencum bezva oslavu a pododovy ctvrty rok 😀