Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
18. čer 2008

jee, nez jsem to napsala, uz jste to tady zminily s tim vekem.

Prool, ty v patek vlatne nemuzes, tak v pondeli nebo v utery dopoledne, se muzem sejit treba v parku... jestli to nemaz z ruky, nebo na tom letnaku a nebo nekde jinde 😉

linn
18. čer 2008

Peti, ted nevim, jestli jsem to nenapsala moc utocne, neber to osobne 🙂
Holky, chci se zeptat, jestli nemate nektera autosedacku vajicko, ktereho se chcete zbavit? Ja jsem totiz prodala to nase i s kocarkem, funguje zaroven jako korbicka. Jsem ochotna za nej dat do 1000Kc.

entik
18. čer 2008

Ja to myslela tak, ze v tomto veku bych sazela na prevenci, 2xrocne gynekolog, ktery dela stery z cipku a staly sexualni partner 😉 takze riziko teto rakoviny je minimalni pro nas. Jani, proc ti to gynekolog doporucil? co ti k tomu rekl?
Proti ockovani jako takovemu nejsem, i kdyz mu jednoznacne naklonena nejsem. Jedny nemoci se myti, ale jine, zmutovane prichazeji. Tezko rict, jak to presne je a bude. Stejne se nedozvis a riskovat nic nebudes, zvlast kdyz uvidis reklamu o ohluchnutem chlapeckovi. Ja zas znam pripady tezkeho postizeni mozku po ockovani, kdy telo nezvladne nove protilatky... vse ma vice stran.

Utocne to neberu 🙂

entik
18. čer 2008

vajicko mame pujcene... takze nic

janica..
autor
18. čer 2008

Peti jen mi to nabídl... Peti ke gynekologovi už se chodí jen jednou ročně na prevenci 😉

janica..
autor
18. čer 2008

Lindi vajíčko prodávat nebudu 😒

entik
18. čer 2008

no vidis🙂 ale i na strankach te ockovaci vakciny pisou, ze jednou rocne staci...

entik
18. čer 2008

Jani, ani ti nevysvetlil proc, co a jak??

linn
18. čer 2008

Jj Peti, ono to mas tezky, tohle se vlastne da rict o veskerych lecich, kazdy ma i nezadouci ucinky, vsude je nejake riziko, ale vzdycky by melo byt unosne a kladny ucinek prevazovat, ale to je na strasne dlouhou debatu. A u toho ock. proti rak.del.cipku s tim vekem si naprosto rozumime.
A vy shanite chatu nekde u Smilova? No zrovna nedavno chata pod nasi zas menila majitele, kdybych se o necem doslechla tak dam vedet. 🙂 Kde budete mit tabor? U nadrazi?

janica..
autor
18. čer 2008

No já ho zastavila, že o to teď zájem nemám, že teď dávám dost peněz malýmu za očkování, že když tak příští rok 😅

linn
18. čer 2008

No ja jsem spis myslela holky se dvema detma, ktery uz s dalsim treba nepocitaji 😉

janica..
autor
18. čer 2008

Lindi aha😅 Peti a co vy? kdy půjdete do druhýho mimča, jsi říkala, že to musíte myslím do Matýskových dvou let, ne?

linn
18. čer 2008

A Samous uz by se snad dal taky pocitat mezi chodici, ale stejne je to takove nejiste a casto zakoncene padem. Jani, kdy Damous zacal chodit vic jiste? Jak dlouho mu to trvalo?

linn
18. čer 2008

Jani a kdy vy? 🙂

janica..
autor
18. čer 2008

Lindi u nás to bylo hned, on jak se pustil, tak hned chodil a během dvouch dnů přestal lozit 😒 on se vůbec nebojí, taky podle toho vypadá, dobitý nohy, no hrůza 😔

janica..
autor
18. čer 2008

No u nás to vidím na příští rok 😝

entik
18. čer 2008

na podzim zacnem, nejspis 😉

bananek
19. čer 2008

Ahoj holky tak Lin už vajíčko nemám malá už ma novou sedčku a tak jsem to hned střelila škoda já měla už starší a prodala jsem jí jen za 250,-jen aby tu neležela mohla být tvoje no nic nenapláčem 😀 😀 Já o tom uvažuji u malé že jí nechám taky naočkovat ale třeba u mě je už pozdě a kamošku mám o rok mladší a zrovna lítá že jí něco oběvyly teď čeká jestly je to aktivní máme jet všichni na dovču tak doufám že dopadne dobře výsledky bude mít až 27 tak je stoho naprášky ale není jediná od bráchu bývalá přítelkyně to měla taky a říkaly jí že to přenáší muž který má více partnerek a má vir v sobě a co není z bráchou tak je na tom mnohem líp no já se ani nedivím brácha byl vždy na babi co zábava to jiná tak pak čemu se divít že?Já se přikláním k tomu jeden partner a jsme bez problémů že co si budem vykládat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak u malé naočkuji je to pro ní důležité ale některá očkování si myslím jsou zbytečná a zažila jsem holčičku která se po očkování dostala do bezvědomí a pak byla postižená tak my jsme jen pro poviné a když až něco tak doktorka my řekne ano to je důležité nebo né to není nesetkala jsem se ještě stím ,mám dobrou doktorku a zbytečně neočkuje 🙂 🙂 Ale jinak je to samozdřejmě na každém co jo a co né to je deset lidí deset názorů že 😀 😀 😀

bananek
19. čer 2008

Lin kukni ma mimibazar je jích tam dost určitě si vybereš jsou tam lidi i z olomouce jsem mrkla a ceny od 390 až třeba po 2500,- 😀 😀 😀 😀

dali
19. čer 2008

Ahojky

tak očkování jste tu probraly já jen napíšu:malou až bude mít na to věk naočkuju,sebe asi ne 😒 tohle a ještě klíšťovou encef. to je jediný očkování kterým děti nechám naočkovat,samozřejmě Fildu jen klíšť.
🙂

Lindi vajíčko jsečm v sobotu za 500,- prodala jedné ségřené kamarádce,ale já měla klasiku chicco,ale bylo pořád solidní,bez vad 😉

prool
19. čer 2008

ahojky baby,
co se týká očkování - nechala jsem se loni očkovat - 3 vakcíny Silgardu, šla jsem asi 3 měsíce po porodu na první a pak do půl roku. Řekla jsem si buď že se dám teď nebo už nikdy a bylo. Jinak pozor soused měl dost drsnou reakci právě na vakcínu proti klíšt.encef. Jsou mu 3 roky a jeho maminka říkala, že už by ho asi nedala.
Entiku v pondělí dopo můžu, ale chodíme spát po desáté, tak abychom se stihli vrátit. Můžem do parku nebo do toho leťáku, ale to mi napiš, kde je - někde u parku pod Václavem??? Nejsem z Olomouce, tak to nemám ještě zažitý.
zatím zdar, dneska asi strhnem rekord ve spaní 😀 chrní už přes dvě hodiny, což normálně je hoďka a dost
Olča

evik3
19. čer 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli chodíte nebo jste s mimčama chodili v Olomouci někam plavat a jestli ano, tak které plavání doporučujete? (Delfínek, Káče, Vodníček, Chobotnička... nevím, jestli je ještě nějaké jiné)

entik
19. čer 2008

Prool, takze se chces sejit brzy rano? Matej taky chodi spat kol desate, ale usne i v kocarku, respektive nejlepe v kocarku. Jeste muzu v pondeli od ctyr, jestli by ti to lepe vyhovovalo. Mozna ze park bude na sejiti lepsi, ktery se ti vic hodi, tam jak je flora, nebo ten pod hradem, bliz k nadrazi?? Hlavne abysme se nasly 😀

Eviku, gratuluji k Davidkovi. My chodime do Vodnicku a jsem moc spokojeni 🙂 holky tu chodi do Delfinka a taky spokojene, urcite napisi.... O Kaceti jsem slysela, ze instruktorky nemaji potrebna skoleni, ze nejsou profesionalky, ale nevim co je na tom pravdy, Chobotnicky ani neznam...

janica..
autor
19. čer 2008

Zdarec,

Eviku chodím do Delfínku a jsem spokojená 😎

Zlatuš jdeš v sobotu? asi půjdem taky, máš radost? 😅 😀 😝

Kurni šopa jsem pěkně naštvaná já blb jsem ztratila peněženku, no naštěstí se našla , volala mi kámoška, ale samo, že bez peněz 😠 😠 😠

prool
19. čer 2008

ahojky entiku,
tak bych to videla na tu ctvrtou v pondeli a na flore, aspon bych sla trosku do mesta 😀
Taky blahopreju k mimcu - uzivej si to 🙂

My jsme chodili do Delfinku s Ivcou, Lindou a Jancou, ale po dvou plavani jsme toho museli nechat, protoze se nam rozjel eksem a tak nejak s tim porad bojujeme ☹ koupani ve chlorovane vode se vubec pro eksematiky nedoporucuje ☹
Nevite nekdo jak je to v tom Vodnickovi s morskou vodou?
zatim pa

cecil
20. čer 2008

Děvčata nazdar!

Tak jsme dnes s Emi vzhůru od 3.20 a šly jsme spát o půl jedenácté! Nevím jestli to dávat jako historku k lepšímu, nebo se nad tím rozbrečet....a já tak ráda spím!!!! 🙄

Za půl hodiny vstává Štěpánka do školky a Petr do práce, takže pak vezmu Emušu a půjde pěkně na autobus, protože děda je pryč, tak mi ji nemá kdo pohlídat....jindy vychrapuje, dnes má smolíka.

S plaváním neporadím, my tak akorát doma ve vaně 😅

achóóóóój , dnes bude hezky 🙂

cecil
20. čer 2008

Zdeni, teď jsempo dlouhé době prohlížela tvoje album a vidím že jsme zvěčněné 🙂 , ale já tammám nějakou chabrus ruku zrovna 😀 😀. Taky bych asi měla to naše album zaktualizovat, ale je čas???

bananek
20. čer 2008

Teda Cecilovic mě předběhla to je fakt dobrý ale já se alespoň vyspinkala dnes mám srazík z koleginěma z práce co jsou na mateřské tak doufám že výjde počasíčko máme to domluvené na Ranči 😀 😀 😀 😀 😀 Jínak z bázénem neporadím my když jsme něco zháněly z malou tak to bylo dost obsazené tak jsme nakonec nic nesehnaly no nic plavat jí pak naučím sama jako mladýho nedá se nic dělat 😀 😀

entik
20. čer 2008

Dobre dopoledne, zas mame leeeeeeeeto🙂

Prool, takze v pondeli ve ctyri u flory, pavilonu A? prida se nekdo?

konoupek
20. čer 2008

Ahoj ženský,
tak se hlásím ,no minulou so jsme měli sraz se základkou po 15-ti letech a bylo to naprosto super 😵 .Přišla jsem dom až kolem jedné v noci a léčila se z toho asi dva dny,než jsem to dospala.Jsem si připadala ,jak po těžkym a to jsem žádnej alkohol neměla.Sotva jsem se trošinku dospala,Denuš má od včerejška rýmu,takže noc na ho*no.Do toho jí zase rostou čtyři zuby.Zase se aspon týden nevyspíme 🙄 .Evi taky dobrý spaní u vás dnes 😝 .
Holky máte někdo zkušenost s odsávačkou na vysavač?Mám do toho investovat?Ona si teda stejně na nos chytnout nenechá,ale snad by sme to nějak skoulely.Podotýkám,že vysavače se nebojí to by bylo myslím v poho.
Jinak já se taky necítím moc ok,takže jdu odpočívat,babi si vzala malou ven,tak nic nedělám 🙂 .