Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
29. čer 2008

Tak nám Denuš usla v autě a těsně před Grygovem se vzbudila a taktéž chytla druhej dech 😀 😝 .Evi moc se nám tam líbilo i my děkujeme 😵 .Jo bylo to auto moc tuklý?Snad to není taková hrůza a budete všichni v poho 😉 .Na fotky se taky těším 🙂 .

linn
29. čer 2008

Ahojky,
taky se pridavam k podekovani Evci -SUPER AKCE 🙂
U nas vecer probihal podobne- Samous cestu prochrapal a sel spat az ted (normalne cca 19,30) a zaroven s Martou 😀 😀 😀
A myslim, ze ted uz nemusim nejak vic rozepisovat, ze mam zrave dite 😅 😀
Fotecky se pokusim hodit jeste ted, akorat ta spolcan tatku je fakt spatna, stali na blbym miste 😒

janica..
autor
29. čer 2008

Zdarec,

Super akce už to tu bylo psané, ale musím se opakovat, Evi fakt díky 😉

Zdeňuša tak první fotka se mnou dobrý, ale tu druhou urychleně vymaž, nebo se na .eru, no a společná fotka fakt špatný, mám to samý, jsem říkala, že se maj vyfotit, ve stínu 😒

Jinak Damiánek vytuhl až teď, usnul v autě, takže tak no.........

cecil
29. čer 2008

Zdarec děvčata,
tak to jsem ráda, že se vám to líbilo, mě taky!!!!! 😵 😵 😵

Oli, z toho si nic nedělej, stalo se, stalo. Nás zase mrzí, že se vám tím pádem výlet prodražil, a bude kolem toho trochu chození,ale jsou horší věci na světě 😉.

Jináč děvčata, Emča lítala do čtvrt na devět po dvoře a o půl deváté už spala, takže jsem honem poliskala nádobí, byla toho rovná jedna myčka a v devět jsem už měla poděláno 😎 .

HLÁSÍM....zůstal u nás jeden krígl třetinkovej s nápisem Radegast a jeden krém ochr. faktor 40.

A jináč teda Zdeni jen se utěšuju že fotka přidává 5 kg.... 😅 ....měla bych už přesta dlábit 🤐

Ahój a mějte se!

cecil
29. čer 2008

Jo, ještě....vzbudili jsme rozruch, teď mi psala kamoška co se u nás dělo, že to byla nějaká mega akce, tolik aut 😀 😀 😀 .

A příště musíte víc papat....nebo toho dovést míň 😅

cecil
29. čer 2008

jo, Lindi, věřím že máte žravý dítě 😀 a vy mi zase věřte, že já mám nežravu....za celé odpol. měla pět lžiček rizota, třikrát kousla banánu, asi sedm lžiček přesnídávky a večer pár lžiček kaše......

cecil
29. čer 2008

A nakonec jsem chtěla pochválit Viktorce šatičky, byla největší kočka! 😵 Zapomněla jsem naživo.

linn
29. čer 2008

Tak uz tam mate fotecky 🙂
Jj Viktorce to moc sluselo, je to kocka 😵

cecil
29. čer 2008

Lindo, no teda!!!!! Ty jsou! 😵 😵 😵

Mohla bys nám poslat tu kde je Petr s Emčou na mail?

zlatka
29. čer 2008

linn!!!! 😀 😀 To teda fakt jo, to se směju ještě teď 😀 ,jak samík kamošil jen s těma, co něco dlábili!!!

Evi, tak poslušně hlásím, že obojí je moje!!! ☹ To bych nebyla já, abych někde něco nezapomněla.Krýgl neva, ten vám věnuji, ale ten kém by se ještě hodil.No, mám jeden do rezervy, tak jak pojedu k mamce, tak se holt budu muset zase zastavit! 😀

linn
29. čer 2008

Jo, jasne, pisnete, jestli budete jeste nekdo nejakou chtit.
Martovi vyridim pochvalu 😉

janica..
autor
29. čer 2008

Lindi super fotečky, pochval taťku 😎

Evi 😀 😀 😀 taková menší akcička 😀

Jo a sklenička radegast je Zlatčena, mmch Zlatuš dík za půjčení 😅

cecil
29. čer 2008

no Petr říkal že to asi bude tvoje...jo, buď jak pojedeš k mamce, nebo jestli pojedeme do města.

aspoň máš důvod k návštěvě 😉

cecil
29. čer 2008

Jo, Martina pochval

zlatka
29. čer 2008

Lindi, máte nejkrásnější fotečky a já bych prosila tu s beruš v pískovišti, ale i portrétky ostatních (denuš, Vašík, fífa) jsou krásný, to se hned pozná, když to někdo umí!!!Ta spoelčná je škoda, no, aspoň budeme příště moudřejší a chlapi můžou říct, že jim to tam sekne(když nejde nic vidět).To jsme se mohly v těch místech vyfotit aj my baby, co?

zlatka
29. čer 2008

a čéče, vůbec to nebylo s těma tatinama špatný, co? aspoň se člověk tak ňák prostřídal s hlídáním a měl větší šanci pokecat.

cecil
29. čer 2008

Jo, Zlatko, Petr říkal, že když trhal třešně, tak poslouchal a nejfrekventovanější věta byla: pššššt, maminka za chvilku přijde 😀 😀 , takže se fakt snažili! 😅

Jo, Berča se mi líbí jak vegetí na tom písku, ta je bezvadná a vůbec všechny dětičky tam jsou pěkně!

bazalka
29. čer 2008

Lindi, paradni fotecky!!! taky Martina chvalime 😉
Jo a souhlas se Zlatkou ... s tatinama to bylo fajn

linn
29. čer 2008

Holky, fotky mate v mailu, nezmensene, akorat preveden do jpg.
Zlatu, uplne souhlasim, jak tatinci taky hlidaji, je to super.
No a detickam to na fotkach slusi, protoze jsou prste vsechny moc krasny, povedly se nam 😵

zlatka
29. čer 2008

a náááhodou , lindi, jste vychytali aj vteřinky, kdy samouš nejedl-na těch fotkách má jen na jedné tyčinku!!! 😀 😀 😀

cecil
29. čer 2008

Teď jsi uhodila hřebíček na halvičku, Lindo! 🙂

Jdu hodit sprchu a spáááát.Dobrou

zlatka
29. čer 2008

a jsem zapomněla: kuju!!!

linn
29. čer 2008

neni zac 🙂

cecil
29. čer 2008

taky jsem zapomněla, děkujuuuu a už se sprchujuuuuuu

linn
29. čer 2008

Dobrou.

cecil
30. čer 2008

Toš děvčata, tak jsem byla unavená a tak plná dojmů....že jsem večer nemohla zabrat, převalovala jsem se na lůžku až do jedné hodiny.....ale nikoho jsem tím neotravovala, to zas já nee!! 😀 No a když jsem nakonec usnula, tak se mi zdálo, že spíme ve vlaku s Petrem a s Topolánkem 😀 😀 😀 ...už mě straší i ve snech 😀 . (Topolánek, ne Petr) 😅 .

Joa ještě jeden takovej postřeh....jsem říkala Peťanovi, že Deniska byla taková hodňoučká...v klidu, seděla a hrála si.....a Petr mi povídá....a nebude to tim, že ještě nechodí? 😀 😀 ...no ale známe i nechodící a jsou taky všudybýlci 🙂 .

A Tomáš říkal, že Emča bude chytrá, že spí na knížkách, říkala jsem to P. a on povídal, že z těch kuchařek toho moc nechytne... 😅 ...ale dnes jsem se ráno dívala znova a je tam jeden středoškolský přehled biologie 😀 , to by mohlo stačit, ne????

Dnes mi přijde Štěpánka z prázdnin....co my budeme dělat??? 😕...budu muset povymýšlet nějakej program.

Dnes má být ještě pod mrakem, ale od zítřka slunečno! Pozor na sluníčko.Ahoj!

konoupek
30. čer 2008

Dobré ráno,
tak Denuš byla po té půlhodince spánku,tak nabitá,že tu řádila,až do půl jedenácté 😀 😝 .
Lindi fotečky jsou fakt nádherný a jestli můžu poprosit,taky poslat pár mailem...samo tu s Denuš a nějakých pár ,kde je více lidiček,at vás máme zvěčněný...maila pošlu do IP...děkuju 🙂 .A Evi já byla na srazu ještě i v noci,jak se mi o tom zdálo 😅 ,jsem si to trošku prodloužila,tak snad ti nevadilo,že si usnula až v tu jednu 😀 😀 😀

konoupek
30. čer 2008

Jo jinak Lindi,Samouš je s tím jídlem fakt borec 😀 😀 ,co já bych za to dala,kdyby mi tak Denuš jedla ☹ .jak říkala,Zlatuš,půl hodiny za ní musím lítat s banánem,abych ho do ní dostala stím vy problém fakt nemáte 😀

janica..
autor
30. čer 2008

DObré ránko,

Lindi taky prosím o pár foteček, dík předem 😉

Zlatuš máš recht s chlapama to bylo super 😎

JO a Ivi mně napadlo až budeš volat na plavání, tak nahlaš moje dítko, protože vy už jste nahlášení 😀 😀 jsem hlásila mladýho na Marťáska 😅 😀

dali
30. čer 2008

Ahojky

Jani fotečka už tam není,se tě bojím,ale nevím co řeším,viděla jsi přece mě ne 😀

Lindi fotečky moooc krásný taky bych nějaký snesla na mailík,Martin je šikovnej fotograf,má stejnej koníček jako já jenže já s tím našim foťáčkem a dvěma dětma to nějak nedávám,včera jsem si vzpoměla až skoro na konci,že bych mohla fotit,ale jednou až budou děti větší a snad si koupím lepčí foťáček,tak se tomu chci trošku víc věnovat,no čas ukáže 😖

Nám se to taky moc líbilo,dokonce mému manželovi asi nejvíc 😀 ,pokud by nepil to pivo tak by to bylo trošku jiný,ale aspoň se rozkecal,on je jinak stydlivej 😀 ,ani nechtěl jet domů,ale já když vidím Filipa atyk poznám že už je zle a taky jsem to odhadla,kousek od Příkaz začal tuhnout v autě,ale naštěstí neusnul a šel spinkat jako vždy 19,30,jen dal rychlou uřvanopu koupel,mlíčko a šel spinkat.
Viki ještě moc děkuje,jste jí měly vidět když jsem jí to přečetla jak byla namyšlená 😀 😀 😀