Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
23. črc 2008

ahoj heimre, tak to jsi mě uklidnila!!! 😀 😀 Psaní mi jde, ale mluva-ta stojí za to!
Dnes jsem sháněla po celé OLomouci papučky a nikde nejsou!!!
Jo, Jani, to počasí je na prd, na ten golf prdíme, ju? Spácháme to jindy, či jak?

janica..
autor
23. črc 2008

Jojo prdíme na to, pač počasí nám nepřeje 😝 NO ty mi vykládej, taky nemůžu sehnat papuče 😠

zlatka
23. črc 2008

zítra mají přijít do prodejny naproti prioru.A víš proč ne? Protože v té papučkářské firmě měli 14 dní dovolenou.

janica..
autor
23. črc 2008

Jj vím, ale to mi říkala už před měsícem a půl 😲 😅

cecil
23. črc 2008

Ahoj, nestíhám, dnes jsem byla na táboře...bylo tam bezva 😵 .

Ivi, Martínek teda s těma horečkama a zvracením ☹ ....doufám, že zítra už atb. zaberou a bude mu líp!!!
Holky dobrou, ještě tu mám plnou myčku a děcko na obýváku. Chtělo se jí spát o půl deváté, jenže jsem jsem se šla osprchovat a ji to mezitím přešlo 😖 . Třeba už usne.

Pááááček

janica..
autor
23. črc 2008

Zdeňucho tož jsem na tu střechu koukla a teda ta NOLINA vypadá úžasně v tom rožku 😉 a Pavel pěkně maká, jen aby mu to vydrželo 😅

linn
23. črc 2008

Ahojky, mela jsem tady dnes tetu se sestrenkou, vecer jsme vyazili s manzou do Cinestaru, posledni den vstupne za 90 😉 puvodne jsem teda chtela na Bathory. ale totalne vyprodano 😅 tak jsem muzicka presvedcila na Jaku ukrats nevestu, pohodovka, romantika 😉 akorat me v tom kine a jeste po ceste zacalo celkem pravidelne tvrdnout bricho, uz jsem zacinala mit obavy 😲 ale snad uz dobry 😉
Ivus, drzime pesti, at to ATB zabere, ale zitra uz by urcite melo .
Pacek zitra

bazalka
24. črc 2008

Ahoj holky, tak u nas budik v 5 😝, ale noc byla dobra ... teplota aktualne 38 😢. Ale problem je, ze zvracime antibio ... i pokud je do neceho zamicham, i kdyz je dame jen tou strikajdou 😝 ... tak musim volat dr, co ted. Proste nemum mit nic normalne 😠
Lindi, ze by poslicci 😀

linn
24. črc 2008

Ivi, vy teda mate trapeni ☹ co vam mudra rekla? Dat novou davku?
No asi to byly poslicci, ja od Samouse nic takoveho neznam, tak jsem byla trochu paf 🙂 ale uz dorazila i autosedacka uz muzem rodit 😀 😀 😀

bananek
24. črc 2008

Ahojte Ivuš tak co malej je to lepší mě kdysi malej taky zvracel antibiotika a nechtěl jest zhodil za tři dny 2kg tak nás nakonec nechaly ve špitále na tři dny tak doufám že je to lepší a nikam vás nepoženou byla jsem taky zoufalá uplně ti rozumím. ☹ ☹ ☹ ☹ Lin a ty ať nám neporodíš někde v kině to by nebylo dobrý ale zato by jsi byla ve správách co ty na to ?Myslím na tebe každý nen kdy že si to mimi vybere ten svůj den ale ještě máš čas že?Máš to mít až v půlce srpna? 😀 😀 😀

bazalka
24. črc 2008

Ahoj holky!!!
Hlasim, ze nemame teplotu 😎 a pozili jsme i antibiotika 🙂 ... sice v presnidavce, ale povedlo se!!! Nalada jde, ale asi brzo bobek padne, spal od deviti do dvanacti, tak do vecera nevydrzi.
Mizim, vratil se nam tatka, jdu mu dat najist 😅

cecil
24. črc 2008

Auuuuuuuuu já zase hlásím že mi Emča málem ukousla nos! Tak tady prohlašuju jak nerada Emču bouchnu přes ruku a dnes jednu rafla! 😅 Teda podruhé v životě. zase mi šla po brýlích 😠 a teď doma mě kousla do nosu, do špičky, jsem myslela, že ho mám ukouslej! Normálně mi bolestí tekly slzy. Koza jedna to je! Už aby byla Štěpánka doma a dala jí zabrat 😀 .

JInak teda počasí na ho*no, na tábor jenom dojíždíme, nemám odvahu tam jet na noc. Myslela jsem že si to užijem víc, no počasí neporučím, že?

Mějte se fanfárově!!!

bazalka
24. črc 2008

Evko, zitra uz ma byt fajn 😉. Tada auuuu ... Martas nastesti uz a jeste nekouse 😉

Teda ja nevim, co to mame za chorobu ... musim zabusit, Martas je celkem v poho, ted teda mel 38, ale az ted vecer, pred den do 37,5 a bez leku, cipek mel naposled v sest rano. Ted jsem ho supla do pelechu ... mlicko nechce, nadavuje se po nem, tak snad usne i bez nej, ale je tu silenej rachot, nekdo zas neco v byte opravuje, seka, mlati do topeni ... no, snad uz toho nechaji 😠. Ale k te nasi chorobe ... mame od rana vyrazku, coz by svedcilo pro tu jakousi ciselnou nemoc ... horecka a pak po trech dnech vyrazka. No, pockam na zitrejsi vysledek kultivace z krku, jestli tam teda neco mame a pokud ne, budu na dr trochu nastvana, jestli do nas zbytecne cpe antibio a jeste musim chudanka naseho tak trapit kvuli nim. Vcera rikala, ze ma cervenej krk a zdureny uzliny, coz pry muze byt i u tr seste nemoci, tak nevim ☹. No, ale hlavne ze je Martaskovi lip, jak mel ty ctyricitky, tak mi ho bylo desne lito a pekne jsem se bala febrilnich kreci ... 😔

Lindi, dr rekla, at mu po vyzvraceni dam dalsi davku, ze nam napise dalsi lahvicku, at nam to vyjde na tech deset dni. Ale cpi do nej neco, co je hnusny, nadavuje se po tom ... jasny, ze se sekne a dela vse proto, abych to nej znovu nedostala. Kdyz je doma Vilas, tak to jeste jde, ale kdyz je v praci, sama na to nestacim ... drzet Martovi ruce, nohy, hlavu a jeste mi to cpat do pusy 😖 ... nastesti mam doma strikacku, tou lzickou, co je u Ospenu bych mi to nenarvala

dali
24. črc 2008

Ivčo,
já myslím že u té několikáté nem. není nic ,jen teploty a pak ta vyrážka..............nemá tu vyrážku z těch antibiotik???uvidíš co zítra,buď hl. ráda že už je ok.moc jsme na vás myslely.

Dnes jsme byly taky na táboře jak Evča,uplně bych tam zůstala,vrtulník byl skvělej ,Filip byl nadšenej 🙂

bazalka
24. črc 2008

Zdeni, diky!!! Ja jsem desne rada, ze je malymu li 🙂. Vyrazku mel malinko uz vcera pred anibiotikama, miva ji vzdy, kdyz je marod, objevi se mu ten eksem. Ale ted je to jiny, ma puntikaty nohy, brisko i zada. Ruce a hlavikca v poho.

zlatka
24. črc 2008

a kde ten tábor je? POčasí ale na prd, chudáci Medvědi a Peťa, v takovým čásku být s malým pod stanem, ale oni to zvládnou.

teda, Ivi, to vás teda fakt lituju, zítra jdete zase k mudře? Jsem sama zvědavá, jak dopadnete.

Beruš dnes taky začala soplit a pěkně se odpoledne prospala, to už dlouho ne-dopo hoďku a odpo dvě a půl.Taky měla í havárku na skluzavce, frajerka, si dnes udělala leteckej den a sjela si ji úplně sama po bříšku, jsem nějak nestihla doběhnout a udělat záchranu, no prach měla až na mandlích, ale přistání bylo hladký....

zlatka
24. črc 2008

jakej vrtulník?

bazalka
24. črc 2008

Teda Berca je akrobat, to nas pan je opatrnej 😅
Zlatu, zitra mam dr volat, po jedenacte ... no jsem zvedava, co nam rekne. Uz se tesim, az se z dovo vrati nase dr, tahle mi nesedi 😒

janica..
autor
24. črc 2008

Ahojte,

Ivi jsem ráda, že je Marťáskovi už líp 😵 😵 😵

cecil
24. črc 2008

Je, zrovna jsem řešila s kamoškou, že ta malá se jí osypala, ale prý tak divně, stěhuje se to. Vypadá to prý na tu šestou nemoc. Ale říkala, že jí v noci vůbec nespí, jak se škrábe, usnuly prý ve čtyři ráno. Tak zítra bude volat dr. jak může malé ulevit. To jsou furt nějaký nemoce, nestačí že děcka marodí přes zimu??? 😖

Jo, nos už je dobrej,ale myslela jsem že jsem bez něho....ony se jí tlačí špičáky, tak furt do něčeho kouše....má dole úplné dvě boule, jak se jí tlačí ven, chudák. Aspoň že je bez horeček. Ale srajdí furt.

Zlatko, byly jsme na táboře v Cakově, má to DDM Litovel. Přiletěl tam vrtulník a skákali parašutisti.Zdeni, na ty druhý seskoky už jsi tam nebyla, že??? Borec doskakoval a zakopl, normálně ryl helmou zem, mylsela jsem že má zlomený vaz. Vyskoščil a říkal, že předvedl jak to vypadá když se to "trošku" nepovede (ha ha ha). Kdyby se to nepovedlo hodně, tak by to prý bylo zlé. NO asi věděli, proč tam letos mají tu sanitku 😅 .J

Emča když řeknu vrtulník tak vrčí a točí ručenkou ve vzduchu, taky z toho měla zážitek. 🙂 A cestou do tábora mi usnula v ergu, tak jsem ji vyklopila do chatky a tam ještě hodinu a půl spala 😵 , ve čtyři zavelela pá, brm a jely jsme dom 🙂 .

Jdu ještě na nádobí a spát, ty pochody a bojovky mě teda pěkně zmohly 😵 (Zdeno, kdybys viděla jak jsme lítaly po lese a dělaly pašeráky 😀 😀 😀 , Dan policajt nás honil a já honem letěla k "domečku", ale chtělo se mi čůrat a hlavou mi letělo...bud´přidám do kroku a nedohoní mě, ale počůrám se, nebo zpomalím, nepočůrám a on mě chytí 😀 😀 😀 😀 ...ale dobře to dopadlo, udržela jsem to 😅 . No sranda.)

Dobrou

dali
25. črc 2008

Ahoj

Evčo tak na druhý seskok jsme tam byly taky,ale to neva 😀 😀 😀 jo když borec špatně dopadl tak mi docela zalepilo,ale jeho kámošům asi taky je vidět že jsou dobrá parta.

Jo a k pašerákům,Evča S. vykládala jak to bylo super 😀 😀 ,ale na tvůj zážitej teda nemá 😀 😀 😀

Tak nám Filda usnul na zpátky taky v kočárku,ale jak jsme ho naložily do auta tak se vzbudil,ale pak doma dal 2,5h a to jsme ho musela budit protože už jsme měly hodinové zpoždění na oslavu narozenin 🙂

konoupek
25. črc 2008

Ahoj holky,
Evi jsem se musela smát,jak si popisovala to tvoje lítání po lese 😀 😀 😀 .Uplně tě vidím 😉 .
Ivi to je dobře,že už je Martáskovi lépe.To by mě teda zajímalo co to má za nemoc 😕 .
Jinak jsme dnes konečně koupily papučky...hurá 🙂 .Fakt nebylo možný je nikde sehnat.My se na ně byli ptát minulý týden.Tak zase máme na chvilku pokoj 😉
Zítra jdeme na "kinder párty",tak snad bude i počasí lepší.Prý je naložený maseno a to já si pěkně dám.Mám slinu,jak hrom 😝

prool
25. črc 2008

ahojky,
hlasim se jeste ze Slovace 😀 😀 Snad naposled 😀 😀 uz se tesime vsichni dom.
Skoro vas nestiham docist 😝
Ivi - at je Martasovi lip- kam na ty nemoci chodite - chudacek malej takhle zkouset - ale radsi at to jde vsechno ven - nez se s tim trapit uvnitr - tak ho trosku poplacej, at mu je lip.
Tabor - uplne tu slintam - hned bych se nekam rozjela a litala po lese a hrala na paseraky 😀 😀
Linn - opatruj se 😎 pohodicka. Na Bathory bych taky sla - tu knizku mam moc rada. Sousedi byli a moc z toho byli nadseni, ale listky porad vyprodany 😖
Jinak vsechny moc zdravim maminky i maly prdoly 😀 😀
Jeste prosim o radu - nechodite nekdo v Olomouci na pedikuru ci manikuru a kam - nebo jestli nekoho neznate nebo nevite z doslechu 🙂 predem diky diky
mejte se krasne

bazalka
25. črc 2008

Oli dikec ... poplacam 🙂
Fajn manikerka je tam, kam se chodis strihat. Jmenuje se Alca, ja k ni chodila pravidelna, ted na to kaslu ☹

prool
25. črc 2008

proc jsem hlavne sem lezla, ze - zase jsem zapomela 😀 😀
nemate nekdo tip na dovcu - prodlouzeny vikend, max tyden v okoli Olomouce tak do 100 km max.
nechceme zustavat v Olmiku pres ta vedra 😝 diky

bazalka
25. črc 2008

Hlasim, ze nam je zase o torsku lip ... noc byla desna, Martas poradne zabral az ve tri, ale uz nema teplotu 🙂. Jen je utahanej a polehava kde muze. Vzala jsem ho chvilku i ven vyvetrat.
Volala jsem dr, vysledky zatim nema, az pred polednem 😖 ... tak pak pisnu

bazalka
25. črc 2008

Tak to dopadlo, jak jsem cekala ... antibiotika jsme meli uuuplne zbytecne 😠 😠 😠. Kultivace je negativni, coz je parada! Tak jsem rekla dr, ze je vysazujem ... stejne jich moc Martas v sobe neudrzel. Asi to pry byl ta sesta detska nemoc a na tu antibio potreba nejsou.

dali
25. črc 2008

No tak to je dobrý Ivčo,ale můžou se antibiotika jen tak vysadit???já myslela že ne,ale já nejsem z oboru 😖
Hlavní je že už jste ok a nic vám není 🙂

konoupek
25. črc 2008

Ivi kurna to by mě taky naštvalo,že to brouček bral vlastně zbytečně 😖 .
Oli ,tak jsi to tam na tom Slovensku přece jen přežila co? 😉 Typ žádnej nemám,ale třeba holky budou vědět.My taky pořád sedíme doma na zadku,nebo jedeme jen tak na jednodenní výlet,takže kdyby někdo o něčem věděl,taky bych se inspirovala 😕

bazalka
25. črc 2008

Zdeni, pry vzhledem k tomu, ze bacil neni a ani tech antibio moc nedostal, tak jo. Kdyby bacil byl, tak se musi dobrat. On je mel v podstate st, ct a dnes rano ... ale z toho ma v sobe tak tri davky a ani ne hned po sobe
Olco, co ten penzion, kde jsme byli miy ... Ramzova je asi 70km od Ol a je to na horach, to by mohlo Vasovi sedet 🙂 WWW.haltmar.cz