Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
7. srp 2008

Cecil tak se brzo uzdravte .... a v tom horku to musí být hrůza ,když nikam nemůžete jít ,tak se držte 😉

konoupek
7. srp 2008

No Evi u vás je pořád něco novýho 😀 😝 .Né vážně....at se toho brzo zbavíte ení o co stát 🙄 😉

linn
7. srp 2008

Cauky, tak jsme dorazili, cesta v pohode, zbytek ted vyrazil ven, tak mam chvilku mrknout. Ïvco, tak doufam, ze mas pravdu s tou taskou. Jinak Samous ma ten prujem trosku zas a hrozne slinta, tak to svadim na zuby. 🙂
Peti, vitej zpet, uz jsi nam chybela, super, ze se tabor podaril, SAmousek taky znakuje o106 🙂 😵
Pa a zas zitra mrknu 😎

bazalka
7. srp 2008

Evko, to si delas srandu!!! Chudak Stepanka ☹ ... tak tise doufej, ze vy vsichni ostatni budete v poho!!!!
Zlatus, vy jedete na jizni Moravu? A kam? My tam jedem za 2 tydny ... ja se tak tesiiim!!!
Vilas zitra hlaske posle, dnes jsem mu to nestihla poslat, mel pul dne dovo.

bazalka
7. srp 2008

Lindi, cesta v tom vedru musela byt uzasny 😝. Tak si to u tchanovcu uzijte a zadny rozeni v Ostrave 😀
My jsme dnes byli od 11 do 15 v Belkovicich ... parada jako vzdy, tata se urval z prace, tak si to uzil s nama 😉 ... chudak vedro moc nemusi, verejna koupalka uz vubec ne, ale co by pro rodinu neudelal ... a dokonce tvrdi, ze se mu tam libilo 🙂. Tak jsem ho furt chvalala a rekla mu, ze ho pochvalim i pred Vama 😀 😀 😀
Ted je na tenise a pak jdou asi jeste na vecu, tak dorazi kolem jedenacte. Maculanek spal pres den v kociku jen pul hodky, tak po sedme padl.

entik
7. srp 2008

ahojky, taky jste mi holky chybely!
My si koupalko taky uzili, krasne cistoucka voda, jen mohla byt kapanek teplejsi...ale i tak jsme si zaplavali az az.

Evi, salmonela, uff, mate to vsichni?? to neni zadna sranda. Tak snad se brzy uzdravite 😖

Bazi, chodite na koupalko do Belkovic?? ani nevim, ze tam nejake je.

bazalka
7. srp 2008

Peto,
je tam krasne velike koupalko, loni rekonstruobane, velke brouzdaliste, prevlikarny, WC, stanek s obcerstvenim ... a to vse za 40,- na den 😀

fajn
7. srp 2008

Holky mluvíte o tom koupališti co je v Lašťanech -Bělkovicích? 😲

bazalka
7. srp 2008

Jojo

fajn
7. srp 2008

chodila jsem tam jako děcko mám tam tetu 🙂

bazalka
7. srp 2008

Marci, je to tam hezky opraveny, fakt se nam tam libi 🙂
Jo a Jani, dnes jsem delala statistiku, kolik mamin tam melo celkovy plavky ... moooooc, tak nestresuj a nekdy se tam potkame 😉

fajn
7. srp 2008

a tu znakovku myslíte jako pro mrňata????????????????????????, 😕

cecil
7. srp 2008

Fajn, jo, pro mrńata...
No já mám holky tajný tip, že my tu salmonelu prodělali taky...jenže to člověk sváděl na meloun, ovoce atd....bylo mě teda tak tři dny šoufl a byla jsem nafouklá, no sranda bude až to Petr dotáhne k nim do práce 🤐 ...

cecil
7. srp 2008

Peti, dosatla jsi ode mě tu sms? Už před víc jak týdnem, myslím.

entik
7. srp 2008

Evi,jjj, dostala, ale na tabore, a tam ja jsem uplne mimo, mam tam vypnuty mobil a jen vecer si prectu novinky, a nejak uz jsme ti neodepsala, kazdopadne diky moc, jen nevim, jestli se mi uz ozvala, prihlasilo se mi ted par novych lidi.
ahoj Fajn, my se jeste nezname 😉 znakovka je pro slysici mrnata, abysme se spolu domluvili, mimo jine.

janica..
autor
7. srp 2008

Zdarec,

Zlatuš taky jsem rozhodila sítě, tak doufám že to vyhrajete 😉 a co je vůbec hlavní výhra?

My jsme byli celý den u tety na chajdě, pohodička, malej se čachtal v bazénku no pohoda😎

Peti vítej zpět 😉

Téda Evi, chudina Štěpule ☹

Zlatuš vejlet si užíjte 😎

cecil
7. srp 2008

Peti, mě jde jen o to , jestli jsi tu sms registrovala, odpověď jsem ani nečekala 😅 , vím jak jsem sama na táboře psala sms dva dny 😀 ...

Jo, tak já jen že o tom víš....jedné paní se na táboře líbilo jak Emča komunikuje a chtěla kontakt pro švagrovou , nebo pro koho....

cecil
7. srp 2008

Kůrňa Zlatuš, 134 hlasů!!!!!!! 😲 😉

micinka22
7. srp 2008

Ahoj vespolek .-))
uz nekolikrat sjem psala a dycky mi chcipl net:///
Jsme na SLovensku a pripojeny nacerno na nejakou wifinu .-)))takze spojeni naprd ale aspon nejaky ne .-.))
Lindu kontroluju pravidelně 😀 😀 😀 😀 Brisko krasny...chci takyyy....dneska jsem si koupila dvoje super tehotensky kalhotky pres celej brich..za 66SK ..nekup to ze 🙂)) takze uz se tesim na dalsi tehu .-)) ale tak za rok no .-))

Peti znakovku ukazuju a myslim ze uz taky chápe..ale přijde mi že si znak představi jen konkrétní věc..treba ptaka ukazuju na naseho papoucha a kdyz ji to ukazu venku ..tak na ptaka kasle a hleda Froda..DVD ma moc rada s batolakama .))

S Bazi a Martinkem jsme se videli na bazenu v Belkovicich .-))) jinak nam plavani skoncilo tak mame volneji..tak kdyby se planoval nejakej sraz dejte vedet..v nedeli jedeme domu a koncem Sprna nekam k moru ..ale kam vi buh..

mejte se a snad se to konecne odesle nebo me klepneeeeeeee 😠 😠 😝 😝 😀 😀

konoupek
7. srp 2008

Jani hl.výhra je přece ta kamera,kterou ted Přema nemá,toš aby zase mohl točit ty naše srazy 😉 😀

janica..
autor
7. srp 2008

NO pěkně se hlasuje 😀 😀 😀 tak to má být, mi píšou lidi jak hlasujou 😎

Mici no zdáááááááár, že se taky ukážeš 😉

janica..
autor
7. srp 2008

Jani už jsem se mrkla, no už mi je to jasný, tož to vyhrát musijou 😎

cecil
7. srp 2008

Holky, hrůza...jsem podělaná jen to čtu..

http://www.novinky.cz/clanek/146776-dva-muzi-v-...

micinka22
7. srp 2008

Janic no ukažu...ale obecne ted neni na net moc casu..venku krasne ...takze tak no .-)) i jinde to pekne flakam ne jen tady .-)) ale obcas mrknu..jen nepisu .))

micinka22
7. srp 2008

cecil to je mazec teda....brrrrrrrrrrr ://// se bojim obcas ze me nekdo prepadne s Lilcou a unesou mi ji nebo neco://

mili3
7. srp 2008

Ahoj holky, dnes jsme byli u nasich )je tam vetsi chladek)
Zlati hlas poslan a budu denne dohlizet 😉 Jdu zase chrupakt, protoze jedem zitra s tatinkem na zahradu k jeho rodicum a zajdem i do materskeho centra v Konici. Matyskovi se uz styska po kamaradech. Rad si je opet okouse 😀 TAk papa a dobrou noc vsem

konoupek
8. srp 2008

Bré ráno holky,
no kde ste kdo jako 😕 .nyposledy jsem snad byla první,ještě jako těhule 😀 .
Evi taky jsem to včera četla...no hnus,ještě,že do města moc nejezdíme.Fakt,aby se člověk bál za bílýho dne,bohužel to se může stát kdekoliv ne jen ve městě 😔 .Kurna pošasí mi hatí plány,doufám,že se to di odpoledne vybere 😨

entik
8. srp 2008

ahoj, a ja druha🙂 a tak pozde. venku se to uz vybira, ja byla narychlo na zahrade, jen posbirat urodu, nasi odjeli na dovcu, tak at to tam nezhnije. Svezl me druhy deda a Matulu zatim hlidala svagrova. mam tu spoustu prace ale nic se mi nechce, tata ma dnes dvanactku ☹

entik
8. srp 2008

zdravim Mici na slovensko, jsem rada, ze znakovka funguje, Mici, Lili na to prijde, neboj. Lindi, a co Samik uz umi?? Matej umi svetlo a jidlo, to vede! pak prasatko, kocicku, knizku (jen nekdy), vitr, pali, hotovo, telefon. Krome toho si vymysli spoustu jinych znaku, u kterych se dohadujem co znamenaji, je to sranda. 😀

dali
8. srp 2008

No holk yvy na to dnes pěkně se......
Koukaly jste na tu diskusy u toho Zlatčenýho videa???oni jim sebraly nějaké body 😠 🙄

Míšo zdrarvíme,to je dost,jak jenom čtu,tak když čtu tak i napíšu 😀 😀 😀 dovču si užijte 🙂