Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzka72
27. bře 2014

@paaavca správce, nebo ten kdo může přidat je @aktekram

paaavca
31. bře 2014

@zuzka72 Ahoj, zatím mi ta soukromá diskuze pořád nefunguje, ale nevím, jestli jste mě už přidali, už sem asi nikdo nechodí.... Můžeš mi prosím poradit, na koho se mám obrátit, kdo tu diskuzi má na starost?

zuzka72
31. bře 2014

@paaavca přidat tě může jedině @aktekram asi tu nebyla tak vydrž, jak se napojí určitě to vyřeší

paaavca
31. bře 2014

@zuzka72 díky moc, tak já počkám 🙂

zuzka72
31. bře 2014

@paaavca už jsem ji i psala, tak snad to pomůže

paaavca
31. bře 2014

@zuzka72 ještě jednou díky, těším se mezi vás 🙂

zuzka72
31. bře 2014

@paaavca není zač...pokud by jsi měla zájem mám svůj bazárek tu https://www.facebook.com/groups/279152242224110/

a tu je bazárek pro olomouc
https://www.facebook.com/groups/335596293217898/
Teda pokud máš FB zřízeno

paaavca
31. bře 2014

@zuzka72 mrknu na to 🙂

akim
13. dub 2014

Ahojte, poradite mi baby-friendly penzion alebo hotel v OL? so synom tam chodime na rehabilitacie a teraz chceme zobrat aj dcerku a ist na 2-3 dni,pozriet do zoo a vylety po okoli.hladala som aj na nete,len sa v tom neviem zorientovat. 🙂 dakujem.

jahbibi
25. čer 2014

Milé maminky z Olomouce, ráda bych vás přizvala na můj nauční kurz Výroby voňavých bylinkových mýdel.
Naučím Vás,jak si vyrobit mýdlovou hmotu a také něco málo o bylinkách vhodných třeba pro vaše alergická nebo ekzemická miminka. Kurz se koná již tuto sobotu a přihlásit se je možné zde :
http://www.naucmese.cz/kurz/vyroba-vonavych-byl...
Budu se na Vás těšit
Gabriela

briliantka
23. srp 2014

Ahojte prominte ze vstupuji do diskuse ale hledame domov pro fenečku angl. Buldoka moc potřebujeme aby našla krásný domov!!!

Darujeme do dobrých rukou skoro 3letou fenku anglického buldoka s PP,očkovaná, odčervená ,zdravá!!Váží 25kg, je to povaleč a celý den prospí.Hodila by se k rodině, nejlépe do rodinného domu,kde mají zahradu a spoustu volného času a nebo starším lidem, kteří jsou stále doma. Bohužel z rodinných důvodů nemáme jinou možnost. Fotky zašleme jen vážným zájemcům!
Je velmi hodná, miluje děti, je po operaci očí jako většina pejsků této rasy, ale bez potíží.

phetestudio
24. zář 2014

Holky z Olomouce, na Vánoce hraje v Brně Popelka / muzikál na ledě. 🙂 🙂

briliantka
30. říj 2014

o fenečku nemá žádná rodina zájem?

evity2
22. únor 2015

Ahojte,chtěla jsem se zeptat,není tady nějaká maminka,která by zašla občas na procházku s kočárkem z neředína.Malé je rok a 3 měsíce a nemáme žádné kamarádky na pokec. ☹

791983
17. kvě 2015

@evity2 ahoj! chodíš sem ještě? Já mám holčičku 17 měsíců...

melien
17. kvě 2015

Ahojky holky, najdou se zde ještě nějaké těhulky , maminky, co nemáji s kým zajit na procházku, nebo s kým probrat osobně svoje pocity a nesnáze a radosti?? 🙂

evity2
17. kvě 2015

Ahoj chodím sem málo,ale můžem se domluvit někdy na prochajdu,jestli jsi z Olmika.

silvinka77
7. pro 2015

Ahoj holky, rada bych se zeptala jestli tady v Olomouci ( pripadne okoli) neni nebo neznate maminku s ditetem (nejlepe uz skolackem) anglicky mluvici. Vracime se z ciziny a rada bych aby dcerka pokracovala v anglictine nejlepe s kamaradkou nebo kamaradem ☺ , kdyby jste meli nejake tipy predem dekuji. ( klidne mi pisnete i do zpravy)

pepicka83
5. led 2016

Ahoj holky! Mam dvouletou holcicku a hledam kamaradku se stejne starou dcerou. Okolo nas jsou sami kluci ☹ Jsem z Olomouce...

davidsukdol
21. bře 2016

Dobrý večer, rád bych informoval o službě Nadlábni se. Jde o online supermarket s rozvozem po Olomouci. Pokud máte hodně starostí, nebo je obtížné donést domů těžký nákup, tato služba vám rozhodně pomůže 🙂