Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
5. kvě 2008

Berčóóó, všechno nej....hlavně radost a spokojenost! Ale to u tvých rodičů je určitě imrvére, že??? 😵 😵 😵

Zlatko, díky za pohoštění a jsem teda ráda, že jsem konečně! viděla Konoupka a Denisku! A měla jsem k tomu ještě bonusy...Toma a Přemu! A vlastně ještě hospodu! To BUDE bydlení!!!

Linetko, holky si hrají od mala moc pěkně, spíš jsem měla nerva, když Emča ležela na zemi a Š. letěla splašená a byla schopná ji přeskakovat!, jsem trnula aby na ni nespadla. Taky to bylo vždycky kázání a vysvětlování. Teď už je to dobrý, akorát ji vždycky chytne pod paže a někam táhne... i přes celý barák, Emilce s to samozřejmě nelíbí, protože ji většinou táhne od nějaké zajímavé činnosti 😀 , a jinak si Emilku pletes panenkou, furt ji montuje, šteluje, manipulujue a Emilce se to zákonitě nelíbí. Myslím, že jak malá začne sedět a pak lézt, tak i to hraní a hlídán už bude zase o něčem jiném a Vendulka už bude zase pevnější...

Jináč mě se na příkrmy moc neptej.... 😅 ...Emča má bojkot jídla, dřív jsem kupovala bio brambory a mrkev, další zeleninu většinou obyč....a navařila jsem do mražáku a jen vytahovala....teď tam mám ještě asi deset obědů, které nechce... 😖 ...třeba včera s tím cestováním měla corn flaky, křupky, trochu ovocné přesnídávky a mlíko. Toť vše a stačí jí to. Nechápu.

Nic jdu spáchat nějakou polívku a zase zkusíme, jestli nezměnila názor 😝 .

Jo a včera jsem jí dala trochu těstovin, chutnaly jí bezvadně, ale večer měla průjem, takže jsme s nima zase skončili 😝 ...pšenice, no.

cecil
5. kvě 2008

Ještě ...Peti...zálohujeme, zálohujeme!!!! 😀 😀 😀

linn
5. kvě 2008

Ahoj mamusky a mimousci, tak se zase se Samouskem hlasime, navstevu jsme prezili, v sobotu Samous vyrazil s ostatnima do zoo a konecne si to uzil 🙂 pokusim se hosit co nejdriv nejake fotecky.
BERUNKO, moc a moc gratulujeme a prejeme spoustu stesticka a zdravicka 😵 😵 😵 😵

cecil
5. kvě 2008

Jo a prej Petr už dorty hodildo alba...akorát mi o tom neřekl. Tak to jsou jeho dvě děti 😀 .

Zlatko a Ivi...tak já včera taky řídila...jinde než u nás na Konicku 😅 ...Petr teda sliboval cestu dědinkama, ale nakonec jsme jeli přes Olomouc...stejně jsme dorazili domů až v sedum i bez bloudění.

Jo a Emi se dnes dopol. naučila vypínat počítač 😝 , a vařím jí dnes 2 chody,tak doufám, že něco sní! 😠

dali
5. kvě 2008

Evčo manžela pochval a že příště si objednávám u vás 😀 😀 😀

bazalka
5. kvě 2008

Berunko, prejeme ti vse nej nej nej k narozkaaam!!! Martasek posila velikou pusinku, preje hodne samou dobrou naladu a slibuje, ze priste uz bude k tobe galantnejsi 😉

Linet, my zacinali bio zeleninkou z Billy a z te zdrave vyzivy, jak psala Peta. Ted uz bastime celkem vse, i mrazenou.

dali
5. kvě 2008

Tady je buřina,fuj...padají kroupy,Evčo asi došlo od vás k nám,sice po dvou dnech 😀 😀 😀

janica..
autor
5. kvě 2008

Čauky 😎

BEreničko všechno nejlepší k tvým prvním narozkám hlavně hodně zdravíčka a rodiče ať tě poslouchaj a ať seš pořád tak šikovná jako doteď 😉

janica..
autor
5. kvě 2008

Ivi tak řvanec v noci přišel od vás k nám, od půlnoci spal s náma prcek ☹ CO ve středu děláte s Marťáskem nezajdem na plavčo?

Kači ahojky jsem si říkala, kde se flákáš 😉 http://www.kojeni.net/ a http://www.kojeni.cz/ tady máš stránky o prvních příkrmech a tak 😉 Jinak taky jsem kupovala do roka jenom bio, ale teď už vše, hlavně je teď blbý období, že stejně zajdeš do bia a mají tam hrozně malej výběr zeleniny 😒

Evi si děláš srandu tak toho malo sníst, tý jo kolik Emča váží? to má Damiánek tak za dopoledne 😕

Peti měla bych zájem o tu znakovku, tak doufám že tam máš ještě místečko 😉

bazalka
5. kvě 2008

Jani, streda by sla 🙂. Zitra jdem na odbery a tentokrat ze zily, tak bojim bojim, aby Martaska nepichali do hlavicky ... to bych asi nedovolila ☹. Zas tak dulezite to neni a mam dojem, ze stejne by vysledek nebyl uplne plnohodnotny, je lepsi tyhle odbery delat pozdeji. No, uvidim zitra.
Jani, budes tam zitra volat? Jestli jo, zeptej se, jestli je mistecko i pro nas, prosim. Dikyyy

janica..
autor
5. kvě 2008

Ivi na kolik? Na 10-10,30-11? je to jedno?

bazalka
5. kvě 2008

Je mi to jedno 😉 ... my dorazime na kdykoli

janica..
autor
5. kvě 2008

Ok tož se optám kdy můžem dorazit, zítra ti dám info, mizím ahojky

bazalka
5. kvě 2008

diky a ahoj

bananek
5. kvě 2008

Milá Bereničko taky ti přeji vše nej a ať tě rodiče moc nezlobí a dělej jím jen a jen radost to ti přeje teta Martina a malá Lucinka🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

micinka22
5. kvě 2008

Vsechno nejlepsi Berenicce..hodne mooc zdravi a laskyplne rodice .))

Peti hlasim se na znakovku v Cervnu-Cervenci nekdy .-)

linetka
5. kvě 2008

Holky díky moc za rady a Jani ty sránky jsem prolítla a je to tam pěkně popsaný tak trošku zpomalím tempo toho zavádění příkrmů, vzala jsem to moc rychle.

cecil
6. kvě 2008

Zdeni, tady se to taky včera honilo i se blýskalo, ale šlo to na Hanou 😅

Jani a při tom všem je to duracelka, jak psala Zlatka...přes den spí hodinu a půl a večer usíná (předevč. 21.45 a včera 21.30!) a ráno opřed osmou kokrhá. Jo a večer teda sní kaši, tu má ráda, ale musí být nemléčná.

zatim páček, jdeme snídat, Š. si uvařila jogurt v mikrovlnce....

linetka
6. kvě 2008

Dobré ránko
a cecil Štěpánka nechodí do školky? že snídáte spolu?

Já dnes ve školce byla poučena že Lukášek bude chodit na logopedii od září ještě neumí r a sikavky no učitelka to přesně nevěděla nenašla papírek kde to měla napsaný. Je fakt že jsem si říkala že Lukas pěkně slintá když chce něco rychle říct zapomíná polykat a tak ho vždy musím upozornit. Jinak se mi nezdá že by měl problém.Včera mi říkal slova a já jsem je měla pěkně vyslovit.🙂

Jo a Vendy začíná protestovat v kočárku jen se zastaví tak se hlásí že chce ven před obchodem ji vždy někdo utěšuje a hned je vysmátá. tak ji budu asi brát i do obchodu.Do školky už chodíme pro Lukáška spolu.

Jdu snídat

konoupek
6. kvě 2008

Bré ránko,teda spíš už poledne,
tak jsme byly na roční ko.Denuš váží 8700 g a měří 75 cm.No oproti vám ostatním máme chroustíčka 🙂 .
Peti v tom červnu bych tu znakonvku taky brala,jestli ještě bude místo.Denuš totiž doposud nic neříká a už by pomalu měla,tak snad by jí to k tomu taky pomohlo.
Joooo Beruš dodatečně ještě jednou vše neeej k narozkám a rodiče, at poslouchají 😉 .Jo ještě...Zlatu přišli mi ty papíry na chatu,tak se chci zeptat,jestli to ještě platí,musím je vyplnit a odeslat,tak bych poprosila do IP vaše jsména,adresu,datumy narození ,kuju.
Venku zase všelijak ani ryba ani rak,už mě to fakt točí 😝 🙄

konoupek
6. kvě 2008

Jééé Bazi jsem tu IP četla až ted 😅 .Ale je to vyřízený,tak co,že jo.Nám totiž včera od rána vypli proud a až do půl čtvrté nešel,takže jsem se sem stejně nedostala 😉 .
Banánku,jakej úspěch mělo piánko?U Bazi joooo,že a u nás jsem z něj měla myslím radost zase akorát já 😅 😀 .Denuš se tvařila,jako ,že další krám mi přibyl 😀 😀 😀

entik
6. kvě 2008

ahoj

cecil
6. kvě 2008

holky, mi to nějak blbne...se mi neodeslal příspěvěk 😠

Linet...Śtěp. byla z a6 neděl ve školce jednou a to doráhla horečku... protože napřed nesměla onemocnět, kvůli operaci nosní mandle, pak zase nesměla 14 dní do kolektivu a když už šla konečně v pondělí do školky, tak měla horečku. Teď měla lontermin a stoptusin, kašle, ale v pondělí už povalí, už mi doma pije krev.

Jinak se nám s Emilkou povedl husarský kousek... 😖 ...spadla ze schodů do podkroví...naštěstí jsou dřevěné...má dvě boule na hlavě...no hrklo v nás obou! Vůbec jsem nevěděla, že mi tam proklouzla...šla jsem dát na záchod mýdlo...to mi stál za to, ten úklid 😠 . Jen jsem slyšela tři žuchance = tři kotouly...

cecil
6. kvě 2008

Linet...buď ráda, že se o tu řeč učitelky starají a opravdu je dobré začít od čtyř let. Tady ve školce to nechávaly všechno na poslední rok a některé děti toho pak mají hodně na učení ale i na zafixování. Kamarádka pak opravovala kluka ještě celou první třídu, když mluvil.

Štěpánka taky víc slinila a logopedka nám vysvětlila čím to je a dostaly jsme cviky na posílení ochablých svalů...ty jsou pak taky potřeba u toho správnéh vyslovování...Štěpánka neumí jen ř, ale ne a ne jí tam naskočit. No teda je pravda, že teď jsme to trochu flákaly.

jo a dopoledne u nás padaly kroupy, ale fest.

bananek
6. kvě 2008

já jsem ho schovala malá ho dostane až k roku má těch blbostí teť dost tak ať má pak něco nového a hezkého jinak mě osobně se líbí moc tak abych si sním nehrála třeba zase já vrátím se do děckých let 😀 😀

konoupek
6. kvě 2008

a joooo dyt ty si to říkala,že až bude mít rok...hlava děravá 😝 😀

entik
6. kvě 2008

TAk jsem vam tu taky napsala dopoledne prispevek, ale neodeslal se ☹

kazdopadne uz mame pocitac i net, hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!! supr. My chteli zalohovat fotky v nedeli, jsme si rikali, ze bysme meli, pak jsme se k tomu nedostali a v utery to bylo, sup, pocitac se vypnul a uz nenaskocil, ach jo. Tak me to stve!!!😠

Jani, kveten uz mam plny. Ale cervnove terminy se uz domlouvaji, tak se ozvu. Jestli by vas bylo vic, tak muzem udelat konikovskou znakovku u nas doma. Podobne jak to mela zlatka s cecil.

Ted jsem mela francouzstinu, tak hlidal deda s babickou, uz jsem jak na trni, kde jsou. Jsem bez toho myho kluka uplne ztracena 😅

Jidlo je u mateje vseljake. Kdyz vidi misticku, tak se trepe, znakuje pusinkou mlask, mlask, ale pak sni tak 4-5 lzicek...

bazalka
6. kvě 2008

Ahoj holky ...
tak jsme rano vyrazli v tom hnusu na krev a nic se nekonalo. Dr mi zapomnela rict, ze musime dorazit do pul devate 😝, rekla, ze mame dorazit dopo 😠 ... no, tak pristi ut. Stve me, ze ten eksem v obliceji mame fest hnusnej a kortikoidy nezabiraji ☹ 😠
Zlatus, chodite plavcit v so v jednu? My pujdem na nahradu ... pred chvilkou jsem to zamluvila
Konoupku, u nas ma pianko megauspech ... na nocnik pouze s pianem 😀
Zdenulko, kde se flakas??? Asi na zahradce, kdyz je pekne, co?
Evko, tak to je Emca akrobat ... hlavne ze je OK. Ale to je vzdycky tak, kdyz si reknes, ze jeste udelas tuhle blbost, ktera by urco pockala a ono se neco semele ☹
Ja jsem dopo cosi smejdila v koupelce, Martas tam byl se mnou a najednou se vyparil a byl pidivnej klid ... dojdu do kuchyne a ten nas bufetak mel otevrenej kos, kelimek od jogurtu v packach a dorazel zbytky 😝 😀 ... a s takovou chuti!!! To jsem si lebedila, ze mame kos v lince ta potvurka se v poho dostene i tam 😖
Peti, s jidlem se to urco zlepsi ... a nejede mu zeleninka neno i ovoce? Nam ted taky vic jede sladky, ale nakonec sni vse ani nemrkne ... taky uz mame pekny kytiska 🙂

konoupek
6. kvě 2008

Holky tak by sme se na tu znakovku mohly domluvit na ten červen co vy na to a Peťa by nás vzala jedním vrzem 😉

zlatka
6. kvě 2008

Ahojky maminy, moc všem děkujeme za přáníčka, jste hodný holky a kluci, beruš je teď celá zulíbaná!!!!No, nám nejel net, tak jsem se sem dostala až sem a to byla fuška vás dočíst!!!Narozeninky fotky možná dodám večír, až si připravím do školy pohlavní choroby. JInak beruš už chodí za jednu ruku, za tu chvilku, co jsem nepsala. A dostala hraček, že si můžem otevřít hračkářství!!!!No, jestli to tak bude každý narozky, tak nám ten byteček velikostně stačit nebude!!!!Dali a cecil co jste dělaly s hračkama, kterým holky odrostly, uskladnily je?
tak zatím papapapapapa