Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linetka
6. kvě 2008

Ahojky

Peťi tak my se hlásíme na to znakování taky, dnes jsem si přečetla ještě ten článek v mamince a zkusíme to. 🙂

entik
6. kvě 2008

Ja jsem vam ten vzkazek odpoledne nedopsala, zazvonil na me z dola deda, at jdu na zmrzlinu, tak jsem hned supajdila. Mnam, mnam, byla dobra 😝

Ohledne tech prikrmu, banan, jabko sni jako nic. Dnes rano jsem mu davala poprve jogurt, tak mu taky celkem chutnal. Vcera mel na obed pohanku s mrkvi, tak to slo. Takovy sladky veci mu celkem jdou, takze do vseho cpu mrkev. Jeste ma rad spenat. Ale stejne nikdy nesni celou misku a pak se dopije mlikem...

Na znakovku navrhuji: 23.6, dopoledne, nebo 25.6. dopoledne, nebo 26.6. jedno kdy. Tak napiste, jak by vam to vyhovovalo. Musi to byt az tak na konci, protoze driv nebudou materialy. Uz bude k dispozici Kompletni sada pro zacatecniky, ktera obsahuje knizku, 2 DVD, 2 leporela a magneticky prehled znaku. Cena vcetne seminare bude 799Kc.
Kdo vsechno se chce zucastnit? Janica, Linet, Konoupek, Misa??? pamatuji si to dobre?

Jdu zkouknout fotecky.. pekny vecer

entik
6. kvě 2008

Zlatko, narozeninove albicko je uzasne!!! 😵 Berenicce to moc slusi, je fakt jak princezna.

A mam dotaz: co to je na tom balonku s obrizkou???? 😲

cecil
6. kvě 2008

Zlatko, já jsem moc pěkné hračky schovala, porozbíjené jsem vyházela a dvě kabele plyšáků jsem vyprala a zavezla do kojeňáku....byli moc rádi! 😉

Teď musím vytřídit chrastítka atd...Emča si už s nima vůbec nehraje...akorát nevim komu to přepošlu.

entik
6. kvě 2008

evi, co karambol? Emca je v poho? to v cloveku, vzdy hrkne co? uz ma pred ocima, co by kdyby... fuj, uplne ve mne zatrnulo!

entik
6. kvě 2008

cecil, zlatko, pisla jsem vam meil s info ohledne toho vikendu... 😎

cecil
6. kvě 2008

jo, jo info došlo ale stránky zase not found 😎 😅

no karambol jak prase! ale snad dobrý, ani nemá žádnou modřinu.

Zlatuš, fotečky pěkný!!!

Peti, to Berče přáli málo pohlavních chorob a chlapce s obřízkou...tak nevim, jestli je to tím, že maminka učí sex. výchovu 😀 😀 😀

cecil
6. kvě 2008

Jo! a Emiš dneska dvakrát opovrhla obědem, pokud nepočítám 3 lžičky čistého vývaru, ale večer u tety snědla tuňákovou pomazánku! a jak jí jela! Opica.

entik
6. kvě 2008

to mi teda rekni, proc ti ty odkazy nefungujou??!! 😲 😖

entik
6. kvě 2008

😀 😀 😀 ta Berca se ma, takova originalni prani, jeste aby se ji to splnilo!

vezmes zlatko balonek zitra do skoly??

entik
6. kvě 2008

tak dobrou 😔

zlatka
6. kvě 2008

No, peti, mě to taky nešlo otevřít!
Cecil, s těma schodama nestraš- to je síla, toho s ebojím, jak čert kříže- jak na hospodě- jsi to viděla, doma i u babi- všude nebezpečný schody.Chudáček emuš, to musely být parakotouly.No a váš jsem na fotce nenašla, budete asi jen na videju, takže pak ve filmečku!!! 🙂
Jo, přáníčka vskutku originální........ tetky a stréci jsou strašní blázni- nevyzrálí!!!! vy jste ale luštitelky, já jsem se ani nedívala, co tam je, jenom jsem vybrala barvičku... 😀
KOndomy už mám za sebou, Peti, trénovali jsme minulou hodinu....

zlatka
6. kvě 2008

Jo! děcka a včera mi psala kamarádka z Anglie, že se jí narodila holčička Natalie- úplně ve stejnej den jako beruš, to budou mít holky super, budou oslavovat spolu. Měla stejnej termín porodu a taky o dva dny přetáhla, to je haluz, ale já mám z toho velkou radost!!!!

cecil
6. kvě 2008

Tak náš tata hodil do aba nové fotečky a ještě udělal nové album...on totiž ty fotky vždycky tak originélně někam schová a ještě pod originélnější název, že nemám šanci to nikdy najít!

Z.zrovna jsem si říkala, že u vás jsou ty schody ostrý a betonový 😲 ...myslím u babi, na hospodě až tolik ne, ale zase tam není odpočívadlo, to by se kutálela až dolů...

cecil
6. kvě 2008

Zlatko...prej luštitelky! 😀 Cha! přes půl balonku slovo "obřízka!" 😀 😀 😀 , aby ti pak nechodily nějaké výhružné IP zprávy od nějakých slabších povah!!! 😀 😀 😀 , co víš kdo všechno nás čte a prohlíží si! 😅

Holky dobrou

cecil
6. kvě 2008

Ještě jsem zapomněla...Konoupku...nejste jediné s mírama a váhama chrousta... 😅 ... Emča má akorát o 20 g víc 😀 .

cecil
6. kvě 2008

Jo a s prababi jste nás teda o dva roky štrejchly! se nedá nic dělat 🙂

micinka22
6. kvě 2008

Peti tak me by vyhovovalo 25.6 .-)) uz se tesim .jo holky objednala sem si Ergo nositko uz se na neho tesimmm 😀
Dobrou .)

bananek
7. kvě 2008

Ahoj holky tak jsem vás konečně dočetla Zlati fotečky jsou úžasné moc krásná oslavenkyně no je to kóča po mamince 🙂 🙂 🙂 🙂 Cecil vy jste havarovaly na schodech a naše malá si musela prohlídnout koberec z blíska tak si rozrazila ret a narazila čelo o stůl ze rtu bylo krve jak ze zabijačky a na čele máme moňo hlavně že jsem celou dobu byla u ní stačí okamžik a je to no nic stoho naštěstí vyroste a za deset minut už zase vymýšlela kam vleze a co provede nebylo to lepší když jen ležela?Někdy jo ale zase doleze z pokoje až za mnou a nemusím furt lítat od hraček do kuchyně 😀 😀 😀 😀 Zlati já jsem dala po mldadým hračky do kojeňáku a ty větší jsem pak darovala školce byly mooooc rádi prý mají omezený příjmy a nemohou si dovolit vše kupovat.A něco jsem schovala ale Lucka dostala tolik věcí že dnes jsem ráda že jsem neschovávala vše jinak bych tu měla hračkárnu 😀 😀 😀

entik
7. kvě 2008

to by me zajimalo Zlatko, jestlis mela ty kondomy taky tak trefne popsany, jako berca balonky 😉

a jinak DOBRE RANO, Vcera byl den karambolu?? matej taky vleze vsude, tam kam nema, a strasne ho lakaji vsechny draty a zasuvky,

Miso, fajn🙂 a co ostatnim? taky se hodi streda 25.6.?

Jeee, na ergo bych se taky tesila 🙂 ale satek je taky supr 😎

Holky, neudelame 15.5. srazek na te Lovecke chate??

cecil
7. kvě 2008

Jé, Mici a jakou barvu? Já mám vínově čevenou...jsem to zhodnotila jako nejpraktičtější 😅

Jo a kukni to alba, Štěpánka tam nosí na zádech v ergu a na břiše "jako" v šátku.

Zrovna za mnou přišla Š. a ukazuje mi cedulku na teplácích a prý "to je hustý!"...šmarjá já se na tu pubertu už těším! 😝

Jo, jo, Zlatuš, jestli jsi měla kondomy popsaný jak Beruš 😀 😀 😀

cecil
7. kvě 2008

Emuš je dobrá, fakt ani modřinu nemá...a včera jsme navečer jeli k tetě a co myslíte???? Dřevěný schody a už po nich lezla nahoru 😠 ☹

dali
7. kvě 2008

Ahojky

nějak nestíhám,táta byl včera doma nemocinkanej tak jsme ho obskakovaly...Viki vozím do školky na 8:30 a mám pocit že jen dojdu domů tak je 11:30 a zase pro ni jedu 😝 ...odpolčo jsme venku,když je tak krásně...navíc k našim dojel bratranec z Plzně a tak nějak nestíhám vás....letmo jsme vás dočetla a zkoukla fotečky.

Evčo fotky jako vždy originální.....
Zlatuš,oslava krásná....šatičky a kočárek určitě odf babi že?....jinak teda nevím jestli filda bude chtít an obřízku,ale Beruš by byla krásná nevěsta,moc jí to sluší,mě se teda hrozně moc líbí na té první fotečce,tam je k zulíbání 🙂

Jinak nevím co kdo chtěl....Evčo olej zatím nic...nestíhají chlapci ☹ .....a k jídlu u nás se sní vše,co Filipovi dáme tak to sní,včera pořád jedl a jedl,dokonce jsem kůli němu musela rozmrazit jahody,protože dostaly od babi dusičňanový a tak jsme mu jednu povolila a jak jí ochutnal tak chtěl ještě a ještě,tak jsme vytáhla svoje z mrazáku...no a on tak celej den zobal a zobal a asi 4x kakal a večer měl uplně narvané bríško a jak si brkal tak si ublinknul,podle mě už z přežrání,on prostě na nic neřekne ne a pokud dávám tak jí 😀 😀 😀 je to asi lepší jak Emilka,ale Evčo neboj,ona si to vysaje od tebe 🙂

konoupek
7. kvě 2008

Ahoj holky,
tak jsem to nachlazení pomalu asi chytla od Denuš no uvidíme co se z toho vyvrbí 😖 .
Jo Peti se mnou počítej datumu se přizpůsobím.
teda to je karambolů hl.at to prcky moc nebolí a Emuš bude asi nějaká horolezkyně,že jí lákají schody a výšky 😀 .

zlatka
7. kvě 2008

No, ještě jí přáli pravidelnou menstruaci a tak- no, my jsme první dětní, oni pořár bezdětní, tak seděli na té bezalkoholní párty jako tělo bez duše a když nás rodiče pozorovali, tak říkali: jsme si někdy mysleli, že jsme na tom špatně, ale jak tak koukáme- může být ještě hůř!!!! 😀 Jinak na té první fotečce se mi beruš taky líbí 😅 (samolibě si ji pochválím😀 ), nebývá taková fešanda- normál je v teplákách, pod nosem soplisko a papulu mívá ušmudlanou od banánu nebo jídla, to se někdy foto vydaří- šak to znáte- na jendé člověk vypadá k světu a na další je to osoba s jiným rodným listem!
Já bych pro tu chatu byla a kde to přesně je? To by yblo super, akorát je blbý, že beruš ještě pořád spí jednou odpo, ale kdyby vyšlo počasí, tak by to byl super výlet.

linn
7. kvě 2008

Ahojky mamusky a mimousi, no teda spis uz batolata 😉
nejak se mi to krati, tak na vas ted nebudu mit moc casu, ale sem tam nakouknu slibuju 😎, ale asi ani nestihnu na vsechno reagovat, moc se predem omlouvam a pak vam to vsecicko vynahradim.
Zlatus, krasne albicko 😵
Peti, my jsme se na znakovani taky hlasili, tak s nama pocitej a termin je nam celkem jedno, pro nas je lepsi odpo, ale prizpusobime se. A jeste se chci zeptat, jestli nas bude tak akorat nebo se mam jeste zminit kamosce, jeslti by taky nechtela. Pisni mi radeji do IP, at to neprehlidnu, diky 🙂
A ke sraziku, nechtely byste to uskutecnit az po tom 27.5., moc moc prosim? 😉
Tak mizim, jdu studovat, papa.

cecil
7. kvě 2008

Zlatko...tomu bezdětní ještě nerozumí, počkej jak budou připosraní z vlastních dětí! 😀 😀

Normálně jsem Berunku na té první fotečce nepoznala! Jsem vlezla na koníka a vidím v albech nějaká holčička v růžovým... a pak jsem zjsitila, že to je tvá dcerka!

A pravidelná menstruace není k zahození 😉 😀

janica..
autor
7. kvě 2008

Ahojky,

včera mi nešel net ☹ tož jsem měla menší abstinenci 😅

Peti tak já na tu znakovku prdím, je to škoda, ale se mi zdá že už by to bylo docela pozdě, mrzí mně že jsem nevěděla, o tom kurzu jak byla Evča a Zlatuš a ještě jsem si říkala, že ten květen ještě bych šla, ale ten červen, se mi zdá už pozdě ☹ je to škoda

Zlatuš a Evi pěkný fotečky 😉

Ivi malej v autě usnul a chrupká nějak ho to hřiště zmohlo 😅

linn
7. kvě 2008

A dneska jsme pichli Neisvac a Samous ani nekvikl, tak snad to bude i bez reakce.
Bavily jsme se s nasi MuDrou o te vcerejsi reportazi ve zpravach na Nove, tak tvrdila, ze jim na seminarich rikaji, ze i ockovani A a C je k necemu, ze pak ma to B slabsi prubeh. 🙂
Ted uz fakt papa

linetka
7. kvě 2008

Ahojky Peťi nás taky zapiš 25.6 nám vyhovuje 😉