Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

micinka22
31. říj 2008

Kurnik bude nekdo na te drakiade 😅 😅 😅 abysme tam nejeli sami 😝 😝

konoupek
31. říj 2008

Ahoj holky,
teda se nám ta drakiáda nějak rozpadá ☹ .Mici my tam budem,Zlatuš tam bude,snad Janča,ted nevím co Linda psala,jestli jo bo ne,ale si vystačíme né 😉 😝 .
Jo Zlatu,tak holky zase budou stejný frajerky v zimě,boty máme ty co vy 😅 .Jen máme vel.25 😅 .

micinka22
31. říj 2008

Konoupek aha tak to jo .-))) snad bude pekne jak dneska 🙂) ale porad nevim kam mame dojet 😀 😀

linn
31. říj 2008

Cauky, no my snad jo, nas tatin se na to tvaril celkem pozitivne a zrejme i Mili, dnes se s ni uvidim.
A Vilas se treba taky uzdravi, co?
Jani - kon., Deniska ma tak velkou nohu? My mame zimni 23 😅

linn
31. říj 2008

A tady mate inspiraci na dobrou buchtu
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
nebojte, neemigruju na babycafe, je to odkaz od zname 😉
a delala jsem ji bez polevy a byla mnam 🙂

zlatka
31. říj 2008

ahojky, jojo, vystačíme si, nebojte!!!Já tu svolám ještě nějaký maminy a bude. Jo, super, že máme stejný botky, Jani, aspoň si je nebudou holky závidět. Jinak beruš se zamilovala do pohádky o Kulce (karkulkce), říká jí kulka, tak se tomu musím smát.účastníkům Cestu napíšu do IP

janica..
autor
31. říj 2008

Tož mi se zúčastníme a máme i fanoušky, jede s náma i jedna rodinka, nás podpořit 😅

Jani taky máme 25 😉

janica..
autor
31. říj 2008

NO jo MIši, vy máte baráček, my jsme balkoňáci, tak proto, máme tolik času na výletky 😅

janica..
autor
31. říj 2008

Zlatuš a to máš animovanou karkulku?

konoupek
31. říj 2008

No vidíte holky,nakonec nás tam bude hafo 🙂 .Ivi jo jo Denuš má velkou nožku a zkoušela jsem jí to i s teplou ponožkou a v těch 24 fakt moc místa neměla 😅 .Počítám ,že ještě tak skoro měsíc v nich chodit nebude to jí zase noha vyroste,takže budou akoráte 😉

zlatka
31. říj 2008

KOnoupkovic jsou zmrzlinky!!!!!Mamina už fčilka nosí teplý fusky, že jo? Já jsem zkoušela bez teplé, tak máme 24, ale i tak tam má fóra. Pohádku o Kulce máme knížku ještě po nás, je malovaná a pod tím vždycky kratičkej text. Včera jsem byla u Mihaje na hračky, jela jsme jen hodit oko a s kilem v kapse a nakonec jsem si tam půjčila a utratila kila tři a půl, největší radost z plastelíny, vydrží u toho i hodinu, pak jsem koupila pár razítek, doktora-takže teď furt někoho vyšetřuje, obvazuje, píchá injekce a prstový maňásky, to se jí taky moc líbí. No, měli tam i ty tabule, tak možná ke dvěma rokům, uvidíme.
Jani, a kde budou víc fandit,na poli nebo tatovi v přízemí???? 😀 😀 😀
Já už se na vás moc těším, teda.

konoupek
31. říj 2008

Zlatu teda jako v teplých fuskách ještě nechodím,jen doma si je občas natáhnu 😀 😝 .
Já mám ještě strach jí koupit nějaký barvičky a podobný věci,tady by to vypadalo za chvíli asi k nepoznání 😕 .

bazalka
31. říj 2008

Ahoj tetiny!!!

Tak tatin je lepsi ... snad ho uplne dokuryruju do nedele a dorazime. Buchtu uz mam s casti udelanou ... je takova etapova 😉

Zlatus ... Kulka 😀 😀 😀

Dopo jsem byla v trhu a nakoupila kyti na dusicky ... vyrazme asi v ne dopo, at muzem odpo na draky 😉. U nas se taky schazivame, ale nasi se vraci z dovo az v ne vecer, tak houfle dusickovani bude asi pristi tyden.

Zatim zdarec, jeste kuknu

zlatka
31. říj 2008

Jo a všechno nejlepčí k svátku ŠTĚPÁÁÁNCE!!!!!! Ať jí to jde ve škole a bacily se jí vyhýbají!!!!

Tak to my patláme barvama furt, temperkama, balakrylem, otiskujeme ruky, nohy, co se dá, já mám velký ubrusy a ještě se nestalo, aby něco popatlala. Však konoupku dojdete k nám, až bude hnusně a něco namalujeme.Jasný, že jsme u ní a patlám s ní, samotnou bych ji s barvou ještě nenechala. má to strašně moc ráda.No, právě sháním takový ty omalovánky, jak se přejelo vodou a štětcem a oni se vybarvily, měla jsem je jako malá, tak nevím, jestli se ještě něco podobnýho vyrábí.KDYBYSTE NA TO NARAZILY, TAK SI NA MĚ VZPOMEŇTE A VEMTE MI JE, budu vám vděčná.

zlatka
31. říj 2008

JJ, bazi, taky se tomu chlámu: pohádka o červené kulce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

škoda, zdeni, že nedorazíte, na vašeho tatu se ten náš tata obzvlášť těšil. 😀 😀

dali
31. říj 2008

JJ Zlatuš nás to taky docela mrzí,ale já se utěšuju,že dojedem sólo...a už asi brzy,v němčině budem začínat 4 lekci 😝 😀 😀
Na ty dušičky je to u nás jako na vánoce a měla by dojet ségra....my se teď hrozně málo vidíme a snad i švára,toho jsme neviděla snad půl roku 😒 přestal hrát fotbal a trénuje a vůbec není vidět 😖

micinka22
31. říj 2008

Štěpánce gratulka🙂)) hlavně zdravíčko .-))

Jo a my máme na zimu 23 a ted 22 .-)) snad jí to vydrží,ale ještě chci pořídit goretex do snehu 🙂)

Zlatko v hypernove maji ty vodový omalovánky,ale jen nejaky princezny myslím..

cecil
31. říj 2008

Zdarec!

Jo, Štěpánce gratulace vyřídím, bude ráda 🙂 , teď je u kamarádů.

Mě to taky mrzí, uvidíme jestli nedorazíme ještě k večeru už jen na návštěvu 😉 . My se taky scházíme celá rodina, jako o Vánovích a Velikonocích, navíc jsme hostitelé, takže by bylo blbý je tu nechat a odjet, že? 😕 😅 😀 😀 😀

Zlatuš, ty omalovánky jsme dostali předloni od Američanů...s mašinkou Tomem, myslím že se to vyrábí, ale musíš na to narazit. Jináč jsem plastelinu ještě nevytáhla, kdyžtak udělám vizovické těsto, to není mastné. Já se těším na advent, to se holky vyřádí, s perníčkama, vizovickým....až nám z toho půjde hlava kolem 😀 . Jinak se Emče čas od času podaří ukořistit fixu Štěpánce a to je čoro moro 😀 😀 😀 .

Červená kulka teda nemá chybu !!! ŠWtěpánčina sestřenice zase chtěla pořád dělat pičku na pastelce, hrozně se to líbilo prý dědovi, že furt musí dělat pičky 😀 😀 😀 😀 .

Peti, s tím očkováním jsi mě zaskočila, myslela jsem že to je přece jen víc věc výchovy, ta promiskuita a tak....já těm statistikám moc nevěřím, že se víc souloží...no každopádně mám ještě dost času o tom přemýšlet.

cecil
31. říj 2008

Ještě jsem vám chtěla cosi napsat a teď nevím co. Asi že poslední dobou Emča hrozně špatně usíná, mám podezření že od minulého týdne od očkování, včera byla od dvou vzhůru a usnula večer až s nám a po desáté hodině! A o půl dvanácté zívala, dala jsem jí polívku, že jde spát, po polívce ožila nehorázně a usnula až o půl třetí 😕 . Nechápu.

Jdu vytvářet nějaké hodnoty které mi hned znehodnotí děcka nebo chlap... asi jdu vařit segedin na zítra.

Jo a Mici....jak jsi psala že jste samá práce, tak já si taky vždycky říkám, ještě tohle a pak už bude pokoj, ha ha ha ......jaksi to ale nebere konec..... 😅

cecil
31. říj 2008

A co Samík, ještě furt mutuje??? 😀 Začal brzo, co? Lindo, jak jsi psala že chlap utekl na ryby s rýmou a přišel bez ní, tak mi to připomnělo jak se soplil Petr a já mu říkám, že to bude nejelepší jit s tou rýmou na fotbal(ironicky, samozřejmě) a on taky přišel bez ní! Ale oni hrajou venku, přijde vždycky úplně durch propocený, několik vrstev, ponožky by mohl kroutit....brrrrr, se divim, že z toho ještě víc neonemocněl.

To je důkaz Ivi, že se nemusíš jen potit na cizím těle(já za to nemůžu, že to pořekadlo tak vymysleli 😅 ), ale stačí i jen tak sám o sobě. Nažeň Vilase do sauny! 😀

a už jdu na ten segedin, fakt!

cecil
31. říj 2008

Se omluvám za ty moje romány.....když se tak na to dívám, ale já zase jen jednou za tři dny 😀 😀 😀

dali
31. říj 2008

Evčo mě píšeš fuj na mail a vy doma děláte" pičky" 😀 😀

Zítra máme taky segedin 😉

A Štěpulce vše nejlepší 🙂

Jo a Evčo už se tě chci delší dobu zeptat jestli má Petr letos volno na silvestra???????????????

cecil
31. říj 2008

Zdeni, toš to nevim, jestli má Petr volno na Silvestra, to jsi mě zaskočila, my ho totiž moc nedržíme....protože většinou slouží....ale optám se ho....

Normálka, teď jsme se vrátili od kamošů tady z dědiny, holky ještě jí míchaný vajíčka 😅 , a jdou do hajan....to se nám teda dlouho nepodařilo! No vzheldem k tomu, že Emča vstávala v pět je to tak akorát, he he he...
Takový nečekaný akce mám stejně nejradši, šli jsme jen tak na ně kouknout a ejhle, prý slaví holky narozeniny a seděli jsme tam čtyři hodiny...jak člověk něco plánuje,t ak to pak nakonec nesplní očekávání, žejo.

Tak dobrou, jo a ten segedin jsem si nerozvařila, ale máme evidentně stejný chutě 😀

dali
31. říj 2008

Evčo Emča taky jí míchaný vajíčka???

Já vím že ho moc nedržíte toho silvestra,ale loni byl v pohodě ne??? tak že by jsme ho letos spáchaly u nás a Petr vypadal že je zklamanej že musí do práce 😒

cecil
31. říj 2008

A jo, vlastně loni jsme byli u Evy, já už zapomněla....

No já dám do vajíček trochu nakrájenýho chleba a umíchám to...pak plesknu Emče ten chleba ve vajíčku ( je to tak 80% chleba a 20 % vajec) a zbytek plesknu Štěpánce...no řeknu vám Emilka snědla všechno a bez čuchtání, bez drobení a už je tvrdá, Štěpule taky 😅 , se nedivim, já jdu taky zalehnout. Po těch dvou pivech se mi bude spát jak Šípkové Růžence 😀 .

micinka22
1. lis 2008

Bre rano ja mam taky už kus drakovyho dortu ukuchtenyho ..tak snad ho do zitra nesezerem 😀 😀 😀

zlatka
1. lis 2008

holky s tím jídlem neblázněte, ať to nebudu muset přejmenovávat na žrakiádu!!! 😀 😀

konoupek
1. lis 2008

zlatu máš i pro nás toho draka? 🙂

micinka22
1. lis 2008

zALTUŠ NO TAKOVA taky neni spatna 😅 😅 😅
my draka nemame ..musime nakyho ulovit cestou k vam://...no jednoho prece jenom mam ..ale litat asi nebude 😢 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
1. lis 2008

Děvčata mně je blbě, že nemám ani tužku, doufám, že zítra mi bude hej, mám průjem, břucho bolí a cpu do sebe patáky, no jinak já jaksik nejsem schopná píct a ani bych to ani nerisklovala, aby jste něco nechytly ☹

Takže když budu zítra bez průjmu tak vás ošidím nějakým koupeným kokinem 😅 a když budu mít ještě průjem a nebo to tak hrozný, tak se zúčastním jen pouštění draka, pač kdyby to bylo infekční, tak aby jste to náhodou nechytly 😔 A Zlatuš bejvák bych oblíhdla jindy 😉