Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
20. kvě 2008

Mici, dobry miry 🙂
to je fajn, ze se Lilce plavco libi.

micinka22
20. kvě 2008

Linn no ale uz jsme pribrali jen 150g takze ted asi budeme cekat az nas vrstevnici dohoni ..konecne 😀 😀

linn
20. kvě 2008

No vidis, uz se to zpomaluje 🙂
Jdu sprtat, pekne odpo 😉

dali
20. kvě 2008

tak Míšo my máme taky 9,5kg,ale jen 76cm v roce 😀

cecil
20. kvě 2008

Teda to je kus roby, ta Lilča! 😀

Lindo, škoda, že to mám do Šternberku z ruky, ale jezdím ještě do Litovle k Ulmanovi, tak jim asi zůstanu věrná. 😉 ...než tyhle experimenty 😝 .

Holky, venku hnusně, Emča je otravná, musíme ven, jen zrovna prší a prší.

dali
20. kvě 2008

Evčo, náš známej má optiku u paláce,jsou skvělý a nám když něco dělá,tak mu to hodíme domů a většinou na druhej den to máme,ale je fakt že my ho potřebujem jen na slun. brýle 😎 😖

mamina
20. kvě 2008

Ahoj,holky.Promiňte,že Vám lezu do Vaší diskuze,ale mám pro Vás zaručeně zajímavou informaci.Naposledy jsem rodila v říjnu ve Vrchlabí.Měla jsem skvělou,úžasnou porodní asistentku.A teď se přestěhovala zpět k rodičům a začala pracovat ve fakultce v Olomouci.Bylá milá,jedinečná,ochotná,jemná a já nevím,jaký superlativy bych Vám na ní řekla.Jestli chcete,koukněte do Jaký byl porod,myslím strana 45.Porodila jsem nádhernou zdravou holčičku,ani to skoro nebolelo(pozor,každá z nás bolest snáší jinak),s úsměvem na tváři.Ani jsem se nestihla pořádně zadýchat.Úplně bez šití,bez stresu,v pohodě.Jestli chcete,zeptejte se na ní,nejlíp ještě před porodem.Je hrozně fajn.Za mnou přišla,i když ten den byla po noční,měla volno a byla neděle ráno...Píšu si s ní dodneška.
Jmenuje se Jana Vařeková.(ve Vrchlabí byla staniční sestra).Přeju Vám krásný zdravý miminka a na porod jen ty nejhezčí vzpomínky. Mamina 😵

zlatka
20. kvě 2008

No, Mici, ale ono to někdy fakt přes celý město trvá dýl, než kdybys třeba ty sedla do auta a dojela, pokud se jede busem...ale jinak souhlas s tebou, ta paní z delfínku mi říkala, že to zapisování nikdo nechce dělat, musí to být fakt šílený na nervy. Já chodím v sobotu a to je pohodička-nikde nikdo-klídeček, žídná tlačenka, parkování zadara.... 😀 😀
tak pytle jsem objednala, nechala to poslat dobírkou, je nás deset, tak by to poštovný vycházelo na deset korun na každou, snad se nezlobíte, když bych to platila přes účet, tak by to vyšlo skoro stejně, musela bych vypisovat složenku, letět s tím na poštu a ještě k tomu přičítají 30Kč.
Takže rekapitulace: 60x50 99,- 3ks Já, Kon. ban. a 60x80 99,-3ks: Já, Kon., ban., lin, Janča
60x50 2 ks a 80x60 2ks - 125,-: Bazi, Mici, Peta, Linet
Snad jsem na nikoho nezapomněla, dalinka to nechtěla, že?

Jinak Lindi, vydrž, už finišuješ a to s tím autem, to je teda taťka dobrej, že to tak skvěle zvládl. Drsný, v tom počasí...hlavně, že je vše o.k.

entik
20. kvě 2008

Zlatko, to jsem se nasmala 😀 😀 papa

jeste pisnu...

cecil
20. kvě 2008

mamino, díky...ale já to mám už tuším za sebou 😉 ... i když jak se dívám na tvůj profil...nikdy neříkej nikdy, že???

Jinak já jsem byla v Olmiku spokojená i s jinýma asistentkama. Ale teď rodila moje známá v Krnově a hrozně si to chválila...prý druhé Vrchlabí.

Holky, help, help....mladá teď zavřela na 5 minut pusu a to jen proto že sere! ☹ ...a mám dotaz? proč se vždycky pokadí, když jí zapomenu dát separačku, aby to měla rozmáznuté pěkně na celé prdeli??? ☹

Ještě vám řeknu, že jsem oblíkla Emču, vzala Čika, Julinu nechala na dvoře, abych se nevláčela s 2 psama a vzala ještě Štěpánku a šla je vyluftovat, protože už to bylo neúnosné, Emča řvala, Čiko vyl.....i když jemně pršelo, šly jsme....když jsme přešly nejhorší úsek bez chodníku, tak si Š. vzpomněla že je jí zima, že se málo oblíkla, takže jsme to otočily, že se dooblíkne....na verandě před domem na nás čekala Julina, "někudyma" zdrhla ze dvora (špatná zpráva, vzhedem k tomu, ež se bude co nevidět hárat 😖 ),t akže jsem musela vzít i Julinu....pro jistotu sjem si na ně utrhla prut z lískáče....ale i tak.... 😝 ...na dědině ani noha....jen já plápolající za dvěma psama, na břiše v Ergu děcko, za mnou deset metrů nestíhající Štěpánka....aúúúúúúú....jestli já nejsem chvílem blbá, fakt 😠 😝 🙄

janica..
autor
20. kvě 2008

Zdareccccccccccccc,

Lilča je teda dlouhánka, váží teda stejně jak Damiánek v půl roce ,ale dlouhá je jak Damiánek v roce 😅

Zlatuš díky 😉

Téda mamino 5 dětí ty musíš být super máma 😉

janica..
autor
20. kvě 2008

Evi 😀 😀 😀 😀

cecil
20. kvě 2008

nazdárek...teď jsem normálka ukazovala P. fotku tady v jednom albu ...nahatá holka pomalovaná barvičkama a P. pořád nešel a než došel, tak byla fotka smazána 😅 ....dobře mu tak.

Lilča teda dlouhá je! Emča má 75 cm 🙂

janica..
autor
20. kvě 2008

Lindi tak to je síla s tím troujuhelníkem 😠 😠 😠

cecil
20. kvě 2008

Jo, Lindo, hlavně že to dobře dopadlo a nikdo do nich nevletěl!

😖

janica..
autor
20. kvě 2008

No ja kdo pozdě chodí, sám sobě škodí 😀 😀

cecil
20. kvě 2008

se teď díváme na video- Štěpánka když byla malá...a říkáme s P., že to člověk zapomene 😀 , jak tam mele a ta mimika a ty gesta...to je sranda, si až teď uvědomuju, že už je měla tehdy...ty ksichtíky, jak se mračí... 😀 , šklebí se...furt stejně! 🙂

micinka22
20. kvě 2008

Zlatkoo ja chtela jeste ten navlek na koleno!!! je to od stejne pani dik .-))
No jo jenze kdyz je rano zacpa jak prace sternebrk -olomouc??:/// pekne na H...mezi 7-8 je no na provaz..

bazalka
20. kvě 2008

Ahoj holky!!!
OPripojujeme se k zacinajicim caparum 😀 ... sice opatrne, ale uz obcas, kdyz Martas se zapomene bat, udela sem tam krucek
Lindi, to je fakt sila 😠 😠 😠 . Hlavne ze jsou kluci OK
Evko, to je humus s tema brylema ☹ ... tatin si nechaval delat bryle pred mesicem a jedny mu udelali do dvou hodin a druhy do pristiho dne
Miso, Lilca je pekna cara!!!! Martas ma 84cm a to jsem si myslela, jak je dlouhej. Vahu mame podobnou.
Zdeni, tak optika u palace je fajn ... mam od nich bryle. Ten Vas znamej hraje s tvym chlapem fotkal, ze? Kaci ho taky zna 😉
Evko, ty jsi vypravecka ... se vzdycky nasmeju 😀
Lindi, vydrz, u jen par dni a pak uz bude pohodaaa a chystani mimivecicek
Holky, ja byla dnes na ultrazvuku prsu ... nastesti poho. Mame v rodine opakovane rak, prsu, tak jsem byla preventivne. Vse OK, jen dr mi rekla, ze mam jeste zbytky mlika 😕 a to pul roku nekojim 😒

bazalka
20. kvě 2008

Mici, ta silnice St -Ol je fakt humus!!! A ne jen rano a odpo, i o vik to byva sila 😒

micinka22
20. kvě 2008

Bazi jj nejhorsi jsou patky a nedele odpoledne..://
tyjo jeste mlicko???? tak hlavne ze jsi OK..a gratulka k capani..ja se na to tesim 🙂))no tesim se na zub..to bude driv..snad 😀

cecil
20. kvě 2008

tady to začíná všechno chodit... 🙂

jo, to mlíko věřim...já měla taky ještě dlouho pocit, ež tam mlíko je...byly takový jako pevnější....hehe... 😅 ale až tam enbylo vůbec nic.... 😕 ...to byl teprve materiál!

normálně tu máme už druhý případ, že holky jedly antikoncepci a otěhotněly 😲 ...jedni čekají třetí a jedni teda první....pak tomu věřte 😅

cecil
20. kvě 2008

No a s těma brýlema mi to povídejte! Jak tak vidím, tak všude lepší služby než v Grand optical 😝 , příště tam nepáchnu! 😠

micinka22
20. kvě 2008

cecil treba zapomeli ..jednou..dvakrat.. .-)) a nektery zensky jsou na antiko imunni .)))

linetka
20. kvě 2008

Ahojky tak se hlásíme taky, právě jsem Vás dočetla 🙂

Na plavču jsme byli a bylo to príma Děti byli hodný ani tam nebylo moc křiku..Vendulka cákala a připomělo mi to jak jsem chodila s Lukáškem - tu básničku na úvod pocákáme maminku - jsem vždy byla celá mokrá🙂Je to zvláštní začínat znovu vše úplně od začátku s Vendulkou ale těším se na to a v pokračováku se chci i potápět.Holky potápíte se?

Já s tím dojížděním to mám asi lepší než Míša jsem ve městě za 15min.Na obchvatu to docela jde, horší když byl nějakej tukanec to je pak na dýl.Z toho Štenberka to musí být provoz.No ráno jsem fofrovala a byly jsme tam první příště můžem vyrazit později.

Lilča je veliká my máme o 2 kila míň 😅

Zlatuš dík za objednávku pytlů budou se hodit. 😉

micinka22
20. kvě 2008

KAci ja tam zapomela flasku v tom hracim pokoju :// ale je nastesti na recepci 😝 😝 😝
No ja jsem taky za 15 minutek v plavani pokud neni prekazka .)) ted sme meli zase za bohunkama na sternberk prevracenej kamion..u te nasi odbocky jsou porad havarky.// jezdim pres Hlusovice radsi 😝

bazalka
20. kvě 2008

Evko, ja mam prave takovy blaticka, tak se divim, ze tam jeste je nejaky mliko 😖 😝 🙂. Ale je ho jen malinko, takovy tecky to byly ... asi bych byla ale radej, kdyby ho tam zustalo vic a melo tvar a tuhost 😀

Holky, dobrou

micinka22
20. kvě 2008

kurna ja myslela ze mliko mizi rychle :// takze mam cekat horsi kozi jo :// sem si rikala ze vypadaj jak predtim celkem..taky to nebyla zadna slava no:// ale zase sem nekojila tak dlouho 😝

bananek
21. kvě 2008

ahoj holky tak teď stema mírama od mudr se mi nechce ani psát potom co napsala Mici no jsme malinký nebo jak já říkám tak akorát máme 9kg a 71 cm my jsme spokojení a mudr taky jedu dnes za kámoškou tak se pak ozvu 😀 😀