Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
27. kvě 2008

ahojte:
Janulko Vrtulko, bydlime taky na werichove, takze taky kousek...My chodíme k mudr na fischerku, k Mandatove, a jsme spokojeni, do niceho nekeca ale vysvetli, poslechne si, je hodna (ma tak padesat). Jedna ma kamaradka chodi k te druhe na fischerce, a rikala, ze nevi co si o ni myslet, ale ted nevim proc... a jina, celkem narocna kamaradka chodi k te Blahove na Janskeho a je moc spokojena.. snad si nepletu jmeno, jeste se radeji preptam.

entik
27. kvě 2008

a kdy más vlastne termín?

entik
27. kvě 2008

a my jdem za chvili plavat, tak ahoj 🙂

janulevrtule
27. kvě 2008

teda tak mam seznam doktorek jak blazen 😀 snad to stihnu obejit, diky moc vsem 😉 ted jsme byli s pedanem a byla jsem se podivat vedle ve vchodu(mandatova) a ta mam fajn ordinacni dobu narozdil od te duhe na fischerce(r
ferencove). to je teda mamin z werichovky 😀 zavidim, vy uz mate krasny novy fasady a plastovy okna 😝 a u nas na to kaslou, teda spis neni schopnej se domluvit barak 😀 😀 to je tak k tomu bydleni 😀
no, ja mam bazalko litovel moc rada, lae jsem rada tady, jsem tu tak jakoby inkognito, nikdo se o me nestara, nepomlouva(teda urco jo,a le nedonese se to ke me jak v litovli atd).
entik: ja mam termin prvni tyden v srpnu, ale za konec cervence bych se nezlobila.

tak ja jdu jeste najit tu prochazkovou kde presne sidli 😉 a jinak teda vyberu mezi ni, mandatovou a kolkovou.

dali
27. kvě 2008

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9921135&tab=0 Jani máme tenhle,zatím měl taky zelenej od půl roku,ale ten novej je tvrdej 😝

cecil
27. kvě 2008

iVI, TO JSEŠ TEDA SILNEJ ALERGIK, ALE JÁ JEN že kdyby něco, tak odvolávat akce se nemusí, šli bychom té naší babi, tam je to o.k. Tatova přítelkyně má taky silnou reakci...ale dá se tomu vyhnout. Roj nakonec odletěl, takže teď má asi radost někdo jinej 😅 .

Konoupku, to snad ani nejde, aby tě nic za celej život nic nepíchlo 😕 .

A já v Litovli chodila na gympl a pak se tam vdávala 🙂 , vesměs hezké vzpomínky 😀 . Možná bychom i ty společné známé měly. 😉

cecil
27. kvě 2008

my máme pítko bílý a dávám ho bez té redukce, doma jí stejně dávám pít já sama, tak to nevylije. S tím gumovým tenhletim jí to nešlo tahat 😀 .
Holky, jsem dnes vyluxovala a jsem vyfluslá jak Hašlerka, nic nedělám 😝 .

Jop, Zlatuš, co vaky, už došly? Pán mi dnes odepisoval, že je dal teprve na poštu.

konoupek
27. kvě 2008

Evi na mě se lepí celý život akorát hovada 😀 (možno použít i na chlapy) 😀 a nějaký to hovado ,když mě píchne,tak mi oteče půl nohy,nebo ruky je to taková velká tvrdá boule vždycky,tak nevím,jak by to vypadalo po včelím bo vosím píchanci,ale fakt mě ještě nepíchli teda 😉 .

janica..
autor
27. kvě 2008

ÁHA JÁ Myslela že je stejnej jak bílej, já teď budu kupovat v DM ten hrníček s brčkem, mladej si jako ten hrníček nenahne a nenahne, furt chodí za mnou ať mu dám napít, tak s tím brčkem bude pít doufám sám 😒

konoupek
27. kvě 2008

Jani my sme ho viděli u Zlatuš a toš jsem ho denuš pořídila taky s tím,že by z toho mohla pěkně pít,ale ona do toho fouká a pak jí to teče ven a hryže tu slámku,no tak snad se to časem naučí zatím je vždycky slitá od hlavy k patě 😅 😀 😀 😀

bazalka
27. kvě 2008

Holky, Linda to maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Janulevrtule, Litovel je desna drbarna 😠
Jani, taky se chystam na ten s brckem ... my ted mame nukackej a pitko je cely ohlodany 😖

konoupek
27. kvě 2008

tak Lindi gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
27. kvě 2008

Psala uz kolem kolem pate, ale ja jsem Vas musela trochu napnout 😉 ...

zlatka
27. kvě 2008

Knouopku, hovada 😀 😀 😀 😀 😀
My máme se slámkou a šlo jíz toho pít hend, předtím pila z aventu z pítka. nemusí si to naklánět, tak je to lepší, napije se krásně sama.

janica..
autor
27. kvě 2008

Jé LInduš jsi borka největší 😎

cecil
27. kvě 2008

Lindi gratulace!!!!!

cecil
27. kvě 2008

Jani, jo po hovadech taky otíkám, řekla bych tak stejně jak po včele, vose....je to jedna pakáž 😠 😀 😀 😀

linn
27. kvě 2008

Zdarec,
diky moc a moc za gratulace, nervy byly velike, ale nakonec se to dalo, jak prakticka cast, tak i teorie, mela jsem i stesti na otazky.
A cesta nastesti taky v pohode.
Krasny vecer a od zitrka jsem zas tady 🙂 🙂 🙂

konoupek
27. kvě 2008

Evi,takže to jsem teda vlastně alergická i na ty proužkovaný hmyzáky....babička to jistí 😀 😀 😀 😀

bazalka
27. kvě 2008

Lindi,
berem te za slovo 😀

bananek
28. kvě 2008

Lindi taky gratuluji jsi šikulka nejšikovnější 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
28. kvě 2008

Teda banani, ty tady teda brzo strašíš!
Lindi, jsi dobrá, to ti padl kámen ze srdce, co, to je úleva. ještě si pamatuju ten pocit po zkoušce, to byla parádá, s ečlověk úplně vznášel radostí, že to má za sebou a ztěžklá hlava byla hendka lehká!!!!

Dneska hrozná noc,tata beruš vzbudil dvakrát, to podruhý mi i ruply nervy, ale už jsem to rozdejchala. On si potom v klidu usne a já s ní ještě třeba hodinu čumákuju a to je něco pro mě, když jsem rozespalá.....(teď nechce v noci k němu jít, jen ke mně)jsem dělala mrtvou, ale to byly scény, mylsím, že to slyšeli i sousedi, muselas i ty konoupku,měli jsme otevřený okno.

konoupek
28. kvě 2008

Zlatu nic jsem neslyšela my měli okna zavřený a ještě k tomu ložnici máme na druhou stranu od vás 😀 .Beruš může klidně i přidat na hlasitosti,jestli chce 😀 😝 .Né,já vím,že je to na mrtvici čumákovat takhle v noci,ještě,když si tatin v klídku chrápe 😠 .To je zase na ránu 😉

konoupek
28. kvě 2008

Teda ale zase takový hice co mají být to nemusím do 25 st.by mi to naprosto stačilo 😕 .
A co vy cecilovic,už je vám holky líp?

dali
28. kvě 2008

Zdarec

V prvé řadě velké gratulace Lindě,jsi dost dobrá 🙂 🙂 🙂

Tak včera jsem smaraďochům napustila bazén,ale Filda tam nechtěl bavilo ho nahatého lítat po zahradě a pořád na něco čůral i na mě 2x 😝

Vedro sice bylo úmorné,ale před tím se dá skovat doma tady máme super 21,ale je to lepší než ten min. týden ta kosa 😝 to jsme musely zase topit ☹

konoupek
28. kvě 2008

joooo není nad baráček se zahrádkou,jak já vám holky závidím.sice můžeme k babi,ale svoje je svoje,když si můžeš pěkně ze zahrádky domů a máš to pěk kroků 😉 .
Zdeni ,tě počůral 2x jooooo to je ale fištron ten Filda 😀 😀 😀

dali
28. kvě 2008

Jo je fakt že není nad domeček se zahradou,já jsme ráda že ho máme,kdybych musela k babi2 tak by mě hrřáblo 😀 😀 😀 ...jo 2x mě počůral a babi ani jednou,asi proto že se věnovala víc staršímu chlapovi(myslím tím mého manžela)

konoupek
28. kvě 2008

No jako naši jsou fajne já tam chodím ráda,ale od té doby co tam nebydlím se už člověk prostě necítí jako doma,i když myslím,že se tam jednou možná zase vrátím 😕 .
Taky se chystám denuš koupit někakej ten bazének,tak kdyby ste holky měly nějakej typ,tak sem s ním,nemusí být nějak velkej na to její cachtání,kdo ví,jestli se jí totaky bude líbit,že jo 🙂

konoupek
28. kvě 2008

Zdeni musíš ho víc směrovat na babi 😀 😀 😀

micinka22
28. kvě 2008

Ahoj 🙂
Gratulka Linde..jsi super ..krasne jsi to zvladla .-))) a ted nohy na stul a relax 😎 😎 😎
BAzenky..my mame obycejnej kulatej a pak sme dostali takovej hrad ruzovej z teska..a pak mame piratskou lod 😅 😅 😅