Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
12. zář 2008

Ivco, ty mi prihazujes na Samouskovi oteplovaky, vsimla sis? 😀 😀 😀

bazalka
12. zář 2008

Lindi, taky jsem celta, co Nelca vse musela vytrpet ☹ ... obcas k nim kouknu. O tom chlapeckovi nevim ... sileny 😔.

A oteplovajdy ... i nam se libi a pujdou nam k nasi nove bunde 😀 😀 😀

linn
12. zář 2008

No nam tu bundu sehnala Miladka taky 😀 😀 😀 sice v te 98, ale taky bude pasovat 😉

linn
12. zář 2008

No a babicka opet bez meho vedomi sehnala jeste dalsi dve bundy, tak ma Samous na zimu tri 😀
A sehnala jsem kombinezu pro sebinka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16036819

bazalka
12. zář 2008

Ta je krasnaaa!!! My mame Lindi 4 😔 ... no, asi jednu prodam 😉

linn
12. zář 2008

Tak to jste teda lepsi 😉 😀 ja myslim ze neunosime ani ty tri

bazalka
12. zář 2008

No, my snad jo ... jedna je ta s pletenyma rukavama, ta neni na extra zimu, druha je supertepla burtikatka a treti je takovej mancestrovej nextackej kabatek.

Lindi, kde je to o tom chlapeckovi?

linn
12. zář 2008

Na stejne strance jako o Nelince, ale driv, autorka Kupinka.
My mame tu jednu taky burtikatou nextovku vinovou 🙂

linn
12. zář 2008

Jak ted spava Martinek? Samous cim dal hur, max. hodku a pul, jsem zvedava, jak dlouho spal v aute, vyjeli totiz hned po obede, aby spal, kdyz s nim jede Marta sam.

bazalka
12. zář 2008

Martas spal vcera 3 hodky, ale jin tak prumerne 2 az 2,5.
Kdyz jsme jeli na dovo, vyjizdeli jsme taky schvlne po obede, at Martas spi, ale moc to neklaplo. Usnul sice asi po trech km, ale spal jen 25 min 😖

Aha, ja o Nelicne cetla v Prerovackach

linn
12. zář 2008

No u nas to zatim vzdycky celkem fungovalo a vydrzel cca do Ostravy 🙂

bazalka
12. zář 2008

Tak to je parada 😉

Uz jsem to o tom chlapeckovi cetla ... sileny, ale nastesti to dobre dopadlo!!! Ale jen ta predstava ... ☹ 😔

bazalka
12. zář 2008

Lindi, s tema oteplovajdama ... ja na tu aukci stejne asi zapomenu, ale hodily by se nam 😉. mame cernou bundu se zlutou podšivkou a zlutym vnitrkem kapucky ... tak uznej 😉 😀

linn
12. zář 2008

Ivi, to nemyslis tu z Tesca? 😉
Ja budu jeste hledat dal, ale jestli nenarazim na zadny sikovny, tak budem drazit 😀
Uz jsou v orlove, ze Samous spal asi hodku 🙂

bazalka
12. zář 2008

Nene, tu cernozlutou mame z HM
Lindi, delam si srandu ... my uz jedny oteplovajdy z HM mame, cely cerny. Mam jeste jedny objednany, ale je to outlet, tak nevim, jestli budou.

bazalka
12. zář 2008

tak to jsou kluci rychlici a Samik vzornak 😉

linn
12. zář 2008

No ja si vzdycky oddechnu, prece jen kdyz nejedu s nima, tak jsem z toho mirne nervozni 😅

linn
12. zář 2008

Uz mi rve mimi, jdu kojit 😎

mili3
12. zář 2008

Ahoj holky, vy jste ale dve drazilky 🙂
Lindi preji krasny vikend a hlavne relaxuj a mlsej, at mas dobre mlicko 😉 Ja jsem pres noc v Konici u tchanu a Tomik jel opet na ryby. Nateseny jak maly, protoze ma nove navnady 😀

mili3
12. zář 2008

jo a Lindi, musi si aktualizovat fotku, aby se Sebik neurazil 😉

janica..
autor
12. zář 2008

AAAhojky 😵

Lindi vybrala jsi dobře kombinézku, tu mám doma, Damiánek ji měl 😎 Taky máme tři bundičky 😅

Dnes jsme vyrazily ven jen s motorkou a téda Damiánek byl výmečně vzorňák, objel celou Holici a poslouchal na slovo, no nevím jestli už mu došlo, že to nemá cenu, nebo jestli to byla jen světlá chvilka 😅 😀 😀 😀

Jinak jsem včera Ivi potkala holky z plavča Michalku a Lůcu, tak zase chodí ve čtvrtek na 11hod......

bazalka
12. zář 2008

Teda, ty jsem nevidel ani nepamatuju. Nedavno jsem zahlidla ve meste jancu s Valerkou ... musim se s nima zas po dlouhe dobe sejit, bydli kousek od Nas.

Jani, my asi v po dorazime, ju? Bus nam k Vam prijete myslil 8.53 (zacina to v devet, ze? A je to do 11?)

bazalka
12. zář 2008

Martas ma pulnoc, chteli jsme vyuzit slusnyho pocasi a jeste naposled opict spekone u znamych ... tak se maloch vylital a vyradil 😉

janica..
autor
12. zář 2008

Ivi ok dorazte, určitě vás u autobusu počkáme, už se těším 😉 nevím do kolika to je, my jsme tam byly do půl jedenácté minule 😒

janica..
autor
12. zář 2008

Evi no nevím jestli se dočkáš babího léta, jako tam je venku momentálně hnus, jsme šli zabednit lodžii, vichr jak sviňa 🙄

prool
12. zář 2008

ahoj baby,
tak Vasa je nemocnej. Ve stredu po cvicu uz mel teplotu, vcera v noci taky, tak jsme klusli k doktorce a ma neco v krku, tak je na Nurofenu a v pondeli se uvidi - bud bude OK nebo tam klusnem znovu.
Ty jo, nam nejak blbne pocitac - teda internet - neodesilam mi zpravy ani na kone ani z mailu, tak uvidime.
Drazilky jedny 🙂 my mame jednu bundu - tu od tebe Lindo - Vasa ji vloni nakonec moc neuzil, tak snad mu jeste bude, kdyz ne, ozvem se a nejakou odkoupime 😀 😀
Pristi tyden dorazi tchyne na 4 dny, tak jsem zvedava. Jedu totiz na 3 dny pryc, tak si Maros zavolal posilu 😎 ale premyslim jestli to bude posila.

Zdar zdar jdu chrnet

cecil
13. zář 2008

Šmarja s bundičkama mě nestresujte, buď nějakou byhrabu po Štěpánce, nebo žádnou nemám!!! 😕
Jsem nějak zase zaspala nákupy, chtěla jsem i šusťákovku a viděla jsem pěknou na Emču...ale za 400 😝 , což se mi zdá hodně. NO a tak jsem čekala, a nakonec nic nemám, klasika.

A taky punčocháčky nějaký, máme myslím jen čtvery...

jo, Oli, u nás posila teda tchýně není 😅 . A máte dobrý, že vám dr. vezme jen výtěr a nechá vás takhle, to naše dr. hned strčí aspoň sumetrolim....se tomu bráním, ale člověk většinou v pátek neprotestuje-víkend před sebou 😖

cecil
13. zář 2008

Dnes Emča kokrhá od půl páté, já už vařím boršč a mám náplň práce, jdu vytahovat teplé oblečení holkám 😝...se mi chce...

konoupek
13. zář 2008

Evi klíííííííííd!!! 😀 My taky na zimu ještě skoro nic nemáme ano oteplovajdy,ani kombinézu,,ani bundu 😅 😀 .Času dost myslím ještě i když se ted ochladí ,tak na přechod něco vyhrabem 😉

mili3
13. zář 2008

Dobre ranko, taky uklidnuju Evi, my mame bundu od lonska.Byla mu velka a ted snad skorat. Jen se desim tech zimnich botu. V MF byl clanek o kvalite bot a nejhur dopadly z teska Deichmann a bata. Tak si budu muset zabukovat nejake za 1300 u stonozky. Jak se ochladi budou vsechny pryc, jak je zvykem. 😒