Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
5. srp 2008

Tak uz se na tom pracuje, ted uz jen aby se neprobudil Samous, ale nejpozdej ivecer poslu 🙂

dali
5. srp 2008

Ivčo to ji lituji tvou švagrovku,takovýho chlapa bych asi zabila 😖
Já mám docela fajn vztah se všema čtyřma sourozencema,ale brácha má nic moc manželku 😀 😀 tak je tam maličkatej problém a taky máme rozlišný názor na výchovu 😒 jinak ok 😉

linn
5. srp 2008

Tak uz jso nejake fotky z nedele v albicku
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

mili3
5. srp 2008

naaaaadherne fotky a super akce 🙂 Diky Lindi

dali
5. srp 2008

Moc pěkný fotečky,co to bylo za soukromej srazík 😀

linn
5. srp 2008

No to ani nebyl srazik 🙂 ofic.srazik u nas bude az se Sebikem 🙂

dali
5. srp 2008

No jo na ten se těšíme,až si ho poňufáme,ty asi taky že 🙂 už se těšíš?? a co porod bojíš se? 🙂

bazalka
5. srp 2008

Lindi, paradaaaaa ... fotecky krasny!!!! Hned jsem si je ulozila 😉
Zdeni, ja Moncu taky obdivuju ... moc chce mimi, ale az ho jednou budou mit, bude desnej chudak, Radek ji nepomuze, bude vecne v praci nebo spat 😝 ... s tim jeho pristupem, ze on vydelala, tak baba at se stara, nehne doma ani brvou a porad jen lezi 😠 😠 😠 ... no, budu opet naivni a budu si myslet, ze to mimi zmeni 😔

bazalka
5. srp 2008

Teda to budou v Benkove manevry, az tam vsechni dorazime 😀 😀 😀

linn
5. srp 2008

No to vis zejo, z porodu mam zas trochu obavy, ale je to jiny, kdyz zhruba vis, co te ceka 😅

bazalka
5. srp 2008

A tety budou odjizdet se zblaznenyma hormonama a u tatinu doma zadonit, ze chteji taky mimi 😀

bazalka
5. srp 2008

Mozna proto se bojis vic, ne? No, ale druhej byva lepsi, pokud je tak brzo po prvnim ... a treba bude Sebik mensi nez Sam

linn
5. srp 2008

Ivco, Oli, Mili, v mailech mate fotky vlastnich deti nezmenseny 😉
No ja jsem fakt zvedava, kdo se prvni prida s mimcem 😕 😀

linn
5. srp 2008

Ja ani nevim jestli vic, mozna trosku jo. No terba bude mit Sebik 3,95 😀 😀 😀

bazalka
5. srp 2008

Lindi, dikec, prave jsem je postahovala 🙂

dali
5. srp 2008

No Lindi já ti přeju menší mimi,tak jako jsem přála sobě,ale mě se to nevyplnilo,hlavně ať jde vše lehce a jste oba zdraví 🙂

A Ivčo já teda nebudu odjíždět s tím že chci mimi,já jsme vyléčená,moje dvě kamarádky mají malé mimča a mě to nebere,když vím co to obnáší,ale je to nádherný,vždycyk spíš vzpomínám 😉

linn
5. srp 2008

Zdeni, diky, no tebe jsem ani nemyslela, ty uz mas splneno, co? Samous uz je vzhuru, tak pa 🙂

bazalka
5. srp 2008

Zdeni, ty mas na to pravo, ty uz mas dve, ale mnou to asi trochu cloumat bude, i kdyz vim, ze ted druhy urco jeste nechceme

Lindi, na tech fotkach je videt, ze uz byl Martas unavenej, chudackovi jedou ocicka 😒 ... asi se tem bryleckam nevyhnem ... ale co, radej to chytit vcas

mili3
5. srp 2008

my se jeste musme dat do kupy z toho prvniho. Pocitamtak jeste rok a pak do toho taky hupsnem 🙂

bazalka
5. srp 2008

Nas to zatim netahne ... Vilase vubec a me ani tak moc taky ne ... chci jeste chvilku do prace. Vilas je s brachou o 5 a pul .... to bych taky tak brala. Navic ted je s Martou desna sranda, jsou prcci v super veku a ja si to chci vychutnavat.

mili3
5. srp 2008

tak my si jdem hrat. Zatim papa a pekny zbytek dne vsem 🙂

bazalka
5. srp 2008

ale je fakt, ze okoli zacina rypat, kdy uz bude to druhy ... hlavne ma mamka a jeji mamka ... nadsena z toho nejsem

bazalka
5. srp 2008

My jeste chrupkame ... papa Mili a zdravime Matyaska

dali
5. srp 2008

Holky a co je s Míšou??????????????????????

cecil
5. srp 2008

Ahoj, tak u nás už Štěpule lepší, po tom Hylaku už tolik nelítá....a Emča má ještě trošku teplotu...tak jsem chtěla holky zabavit....zkoušely jsme gatě na zimu....a v albu je jak to dopadlo... 😀 😕

cecil
5. srp 2008

co je s Míšou a Katkou ???????? asi jedou soukromě...

cecil
5. srp 2008

Ivi, mě už ty kecy o druhym štvaly a říkala jsem si že už konečně bude klid.... a oni se zas ptali na třetí 😝 😅 ...teda tchánovci, od nás z rodiny se mě nikdy nikdo nezeptal 🤐 🙂

bazalka
5. srp 2008

Evko 😀 😀 😀 ... holky se vyradily, ale zmohlo je to 😝

zlatka
5. srp 2008

holky, to nemůžete brát tak osobně, to jsou jen takový fráze, má s emluvit o počasí nebo o tom, kdy budete mít druhý, třetí, čtvrtý mimi. Já bych chtěla ještě na rok do práce a pak se taky pokusíme, když nám to bude trvat jako u berunky, tak možná už z ní bude školačka!!! 😀 😀 A to třetí uvidím až po tom druhým, co to bude za vejlupka, když bude v poho jako beruš, tak proč ne.Ale obvykle to bývá opak. JInak taky tohle období považuju zatím za nejkrásnější, s berčou už se už krásně komunikuje, odpovídá ano, ne a je to tak týden, co začala všechno opakovat, ale asi jí rozumím jen já, třebas KLárka je káká. Ale je to sranda, když jí řeknu, že si rozbije šišku a ona hnedka "šši-ššu" nebo že to umyju a ona hnedka "myju".. jinakdneska s epočůrala, lítala jen v kalhotkách a ráchala se v tom ručičkama, to jste měly vidět....nevím, jestli to některý z vašich dětí dělají, ale ta naše opice s velkou oblibou.
EVI, to tam jako emilka usnula? Tak ty vyháníš bacily angíny zimníma kalhotama, jo? No, a´t už jsou hoky brzo o.k.Dnes počasí děs, chvilku zima, chvilku teplo, pak nemají být prťata nemocní.

cecil
5. srp 2008

Zlatko 😀 , neusnula, ale jak opakuje Berča všechna slova, tak Emča opakuje všechno co děláme,takže jak Štěpánka skákala na rukách, tak ona to dělala taky... no a u toho si lehla,no...... 😀
ale Š. jen tak ublinkla....to bylo všechno co vidíte....ona koza už se nudí, takže skákala, chvilku hlavu nahoře, chvilku dole a ještě má ten žaludek na vodě.....

Emča se ráchá v čůránkcáh děsně ráda, nesmím zapomnět odnést plný nočník....jinak.... 😀