Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
5. srp 2008

Zlatus 😀 staci rano písnout kolem osmy

linn
5. srp 2008

No je pravda, ze zatim to vypada, ze jsem si manzu vybrala dobre, ani ho nebude potreba menit 😀

linn
5. srp 2008

Dobrou a uzijte si dinopark 😉
No a jeste jsem si vzpomnela, ze Martuv sen je na stara kolena 😉 cestovat po Evrope karavanem 🙂
nebo si uz treba budem uzivat vnoucat 🙂

janica..
autor
5. srp 2008

-)hmm tak to pekne blbe skoncilo, no myslim ze neni nic horsiho nez kdyz matce umre dite

Tak Zlatus jak to vidis? Jed treba si vezme Damik priklad s Berci a rozkeca se

Nic jdu chrupkat at jsem na zitra fit

bazalka
6. srp 2008

Dobre ranko,
vy jste kecaly skoro do pulcnoci, to ja uz byla daaavno v bezvedomi.
Uzijte si dinopark a pak chceme recenzi, at vime, jestli jet uz letos nebo az pozdeji 😉 ... budete pokusni kralici 🙂
Zlatus, 13 leto .... zahraju si na Bercu ...tyyyyyyyyyyyyyjooooooooooo
My jsme s Vilasem 5 a 3 od svatby. A to i myslim, ze jsme to brali celkem hopem, ovsem na Lindu nemame 😀

Holky, hezky den ... my frcime ke strejdovi na zahradu

mili3
6. srp 2008

dobre ranko, ted se mi na kline prisal savec a nohama mi pomaha psat 🙂 jo a s tim mluvenim zvladne max mama , tata, a ted zacal na vsechno rikat baba. hlavne kdyz mu neco beru.Jdem se oblect a za chvili valime do mesta. Zacina byt unudeny 😒

cecil
6. srp 2008

Mili, savec, to je trefný! 🙂 zrovna taky tak snídáme 🙂)

Nojá tu Marcelu už viděla, čumět jsem na ni nechtěla...ale samo že jsem čučela...i s Petrem, akorát že ten pak lehl a chrápal jak dudek a měto jelo v hlavě a nemohla jsem usnout.

Sporty já taky ráda....pasivně...a asi mám nejradši taky atletiku, takový desetiboj si nenechám ujít! 😉 Si pamatuju jak jsem byla to léto před čtyři roky nevyspaná, jak jsem chodila spát o půlnoci 😀 kvůli olympiádě.......a Štěpule ráno kokrhala brzo 😝

Taky jsem přemýšlela, co bude za 25 let od svatby...a nic kromě toho , že snad budu mít konečně nějakou pěknou práci, která mě bude bavit a která bude hezky zaplacená (ha ha ha) mě nenapadlo.... 😅 .No a vzpomínám jak se dlouho známe s Petrem, od svatby sedm a půl roku, jinak od randění deset let. No. Jinak se ale známe od roku 92 jako spolužáci, to je šestnáct let, to je víc jak polovina našeho života, to je strašný!!!! 😀 😀 😀 ..a co už , že????

Lindo, fakt seš rychlík...co jste za 4 roky stihli 🙂

cecil
6. srp 2008

Ještě k těm 25 letům mě napadlo, že P. bude ještě víc zdeformovaný prací než je, už teď nesmím nechat nic v autě, ale všechno dávat do kufru, furt semě v obchoďácích ptá..a kde máš peněženku? ... 😀 😀 😀 , no to jsou vyhlídky. A do toho můj otec, který si myslí, že mi ukradnou i sušák na prádlo ze dvora...posledně stojím na dvoře, Emča tam je se mnou, Petr stojí na balkoně, že jde spát na noční, Štěpánka spala s horečkou a on odjíždí autem ze dvora...já jdu, že zavřu psa do sklepa, aby neštěkal, když jde Petr spát a děda mi zamče vrata od sklepa před nosem!- všichni doma a on zamče, když já stojím pět metrů před vratama! No comment.

fajn
6. srp 2008

ahojte holky,
linn já jsem vyučená prodavačka a před 1 mateřskou jsem dělala v bance jako počítač peněz ale pak jsem se zase vrátila do obchodu a dělala jsem v kantýně na okresním úřadě a asi dva měsíce na teplárně a pak zase na mateřskou. Ale co budu dělat po tak nevím uvidím jak bude Didka vypadat a co nám dají z posudků abych sní mohla zůstat co nejdíl to půjde.

Jinak já jsem děvčata s manželem 18 roků a někdy je to fakt itálie ale to asi tím že my jsme pořád spolu . On dělá doma a já na mat. tak je to opruz. 🙂 😀 😀

Tak si hezky užijte dinoparku a ahojte třeba odpoledne nebo večer 😅

konoupek
6. srp 2008

Zdarec ženský,tak se taky hlásím,denuš ted měla dva dny teplotu,nevim z čeho,ale dnes už dobrý...tuk,tuk 🙂 .
Evi polštář jsem nakonec prodala Pavle 😉 .A vy se holky brzo uzdravte 😉 .Lindi,no jsi dobrá já bych tu cestu už taky neriskovala,ale jestli se cítíš dobře... 😉 .Ste toho moc nakecaly,tak ani nevím na co reagovat 😝 .
Jooo zdravím nově příchozí maminy,abych nezapoměla a taky Janí,trochu se zpožděním...všechno néj néj k narozkám a at tě chlapi poslouchají,hodně zdravíčka 😉 .
Na tu židli"třetího tísíciletí" jsem taky koukla a nám by se to jako stejně nehodilo k nábytku 😀 .Cena ovšem luxusní 😝 .
No lindi vy jste toho fakt za 4 roky stihli hafol 😀 .My budem s Tomem taky letos 4 roky,ale vdávat se opravdu nechystám a druhý dítko už vůůůbec né 😀 😀

dali
6. srp 2008

Zdarec ženský jedny ukecaný,já kdybych nešla spát s tím mým chlapem už 21,15 😖

Tak my jsme spolu 12let co jsme spolu začaly chodit,známe se od malička a manželé 6 let,taky štreka,ale myslím že se pořád máme hodně rádi 😀 😀 😀 zrovna včera jsme sto řešila s kámoškou,že jsme na sobě docela závislý,když jde spát jeden jde i druhej,teda mimi to když je Pavel v hospodě nebo já někde s holkama 😉

A po 25letech od svatby??to už zbývá jen 19 a já bych chtěla aby byly děti na vysoké a my na nědřely a chodily spolu po procházkách,Pavel pořád dělal v teplárně a já měla třeba svou vlastní kavárničku 😀 😀 😀 ,tj. sen
a skutečnost:Viki dvě děti,já je věčně budu hlídat a Filda ten bude pořád u maminky a já mu budu žehlit i spodní prádlo a tatin,pořád každej pátek v hospůdce a já si budu sváma psát na koníkovi 😀 😀 😀

cecil
6. srp 2008

Zdeni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...krásně to vidíš....

marci, to by mě hráblo, když ho mám dva dny doma, tak jsem ráda, že vypadne do práce, už ho tam vždycky posílám 😀 a nebo kolikrát honem uteču aspoń na dvě hodiny za kamoškama nebo k babi, aby nebyla ponorka...

a to společný chození spát 😀 ...tak to je u nás taky ale čistě z praktických důvodů....když jdu dřív já, tak mě pak vzbudí když leze do lůžka, tak já stojím na obýváku a vnucuju mu: poď spat 😀. Ale když jde dřív on a já jdu později, tak to nám neva...
Jdu si lehnout, Emča to zalomila, ještě vypnu sporák, teda dnes se mi nepovedl vývar, mám ho úplně kalnej, fuj asi pude psovi....

linn
6. srp 2008

Ahojky,
Zdeni, pekne jsi ten vyhled do budoucna popsala 😀
Ja teda chodim spat temer vzdy pozdeji, Marta celkem brzo vstava. takze je schopen jit spat i v devet a ja pred jedenactou s usnutim nehrozim 😅
Jani - kon., to je dobre, ze uz je DEnus ok, my jsme meli minulej tyden lehkou virozu, taky vicemene jen teploty, tak to mozna bylo neco podobneho. A prujem je snad uz taky pryc, huraaa 😵
Marci, tak to jsi tady urcite rekordmanka, a mas muj obdiv, ze spolu vydrzite doma 🙂
Hodila sem Samousovi do alba par aktualnejsich fotecek.

linn
6. srp 2008

Na tenhle vtip jsem ted narazila v jedne diskusi
V noci v parku souloží dva teplouši, tma jak v prdeli.
(Rozhovor mezi nimi)
„Já tě miluji.“
„Já tebe taky. Jsi úžasný.“
„Ty taky.“
“Budeme se tu scházet vždycky.“
„Ano, každý den. Já bydlím v Praze.“
„Ty jo, já taky. Na Dejvický.“
„Ty bláho, já taky. Číslo 150.“
“To není možné, já taky !!!“
“Karle ?! „
„Tati ?!“
😀 😀 😀

dali
6. srp 2008

Lindi fotečky moc pěkný,hlavně ta s tím bříškem 🙂

Vtip taky dobrej,fuj 😀 😀 😀

A ke spaní,Pavel taky stává brzy 4,15 qa chodíme doložnice cca kol 21h a pak ještě kopukáme na telku tak do 22h,máme to už takovej stereotip,do 21h se an něco koukáme dole a pak od21hj jsou nějaké naše oblíbené kriminálky tak já mu ležím na noze a on mě hladí na zádech,nebo obráceně,no pohodička 😀

konoupek
6. srp 2008

Lindi fotečký krásný a samíka tosekání dosti baví že 😀 😉 .A vtip super..bláááááááá 😀 😀 .
tak já chodím chrupat kolem desáté max.do půl jedenácté bo jsem strašněj spáč a vykecávat tady ,jak vy třeba do dvanácti bych byla ráno nepoužitelná 😝 .Jo a jestli my dva spolu budeme 12 let? To je pro mě scifi,už ted bych ho zabila 😝 🙄 😉

fajn
6. srp 2008

lindi ty si borec jednoho nemáš z plínek a ještě druhé to by mě asi omejvali. Ale seš určitě mladá tak to stíháš 🙂 .
fotky jsou hezký a když vidím Samíkovi nožky a bříško tak jen závidím ,já si ho půjčím až půjdem k doktorovi určitě by byl spokojenej 😀 😀 😀

konoupek
6. srp 2008

tak jsem holky taky hodila nějaký ty fotky po dlouhé době 😉

zlatka
6. srp 2008

Výpis z deníku: JURSKÝ PARK XI

Milý deníčku, tak dnes máme za sebou velkou cestu, právě jsme se vrátily z výletu-spíše takové menší expedice do doby praprapravěké a ptáš se, jaký to bylo? Byl to den plný překvapení. První překvapení na nás čekalo v autě, kdy manželé Janicoví zjistili, že mapu naší krásné republiky prodali i s autem a taky že trasa řízená instrukcemi ze serveru mapy tečka cézet byla na několika místech, z důvodů nevíme jakých, uzavřená. Po koupi mapy nové a nabrání větru do plachet správným směrem nám úsměv na tváři zamrzl podruhé- a to když se Berunka v úseku PVC-Vyškov, známá to houpačka nahoru-dolů, zblila od hlavy až k patě. Dalším velkým překvapením pro mě samotnou bylo, že se už se z posádky nezblil vůbec nikdo, protože obvykle nastává řetězová reakce.Do dinoparku se vstupuje přes ZOOpark, zaplatíte vstupenku a pak vás vláček nebo autobus převeze za příšerkama do nedalekého lesa. My s tím byli zpočátku zaskočeni, ale chápejte, je to přece jen z důvodu Vaší bezpečnosti lepší, co kdyby se některá s triceratopsosaurů utrhla ze řetězu a napáchala škody na parkovišti, či způsobila újmu na zdraví nějakému zvířátku v ZOO. Fronty veliké jak u pokladny, tak u busu, ale šlo to rychle, navíc u busu zapůsobila svým šarmem a jiskrou v oku Janča, takže jsme předběhli v řadě přesně třicet osm čekatelů a tudíž se tam dostali docela brzo.. Tihle truhlíci totiž čekali na vláček a pokud neumřeli, tak tam určitě čekají dodnes. No a v dinoparku to bylo fajn, starší děti s rozumem plakali, když slyšeli řevy saurů a dalších oblud, menší(tedy i ty naše) se tomu řehtaly a moc se jim to líbilo. Park není moc velkej, ale je to pěkně v chládečku a určitě je to příjemná procházka. V ZOOparku je zase super babiččin dvoreček-procházíte se po dvorku a kolem vás běhají kozy, ovce, slepice, lítají holubi-Janča dodá foto a jinak zvířátka jsou tam všední-jako slepice, čáp, kohout, ale i exoti-jako velbloud, skot uherský atd...každopádně to způsobí určitě nevšední zážitek. Na zpáteční cestě se děti vychrupkaly a už nikdo neblinkal. Takže: chcete-li tam jet, nezapomeňte si vzít automapu,foťák, do auta neděravý sáček, náhradní převlečení pro prďolku a takový prima parťáky, jaký jsme měly my dvě s beruš. jaňuli, Peťo, Damčo:díííky!!!!

PS:jdu hodit do pračky tu autosedačku 😝

fajn
6. srp 2008

fakt moc hezký 😀

dali
6. srp 2008

Tak to je zážitek,Zlatuš ty jsi opravdu vypravěč 😀 😀 😀 fakt dost dobrý 😀

zlatka
6. srp 2008

Jo! a ještě jsem vám zapomněla napsat, že v DINOparku je dětský DINOhřiště, DInoWécé i s dinopřebalovacím pultem, je tam taky DInopískoviště- zkrátka všechno je maximálně DINO a stojí to za to! Beruš si mylsela, že ti dinosauři jsou obyčejný žáby.😀

Konoupku, to je dost, že jsi vložila fotečky, moc pěkný a linduš musím zkouknout! Ahojky večír!

konoupek
6. srp 2008

Zlatu pěkný 😉 ,no jo úča se nezapře 😀 😝 .A kolik si za to všechno účtujou? 😕

cecil
6. srp 2008

Konoupku, no to je dost, že jsi ty fotky aktuaklizovala!

Exkurze krásná a výživná! 😀

A samík je u toho sekání děsně zažranej, to je hezký 🙂 a s tím bříškem taky....Lindi, nepřevažuje tě už???? 😅

cecil
6. srp 2008

Jani, na té poslední fotce je Denďa celá některej z vás...nevim kterej 😀 , ale vypadá děsně dospělácky 😵

janica..
autor
6. srp 2008

Čus dodávám fotečky, jak psala Zlatuš vejlet byl super 😎 Zlatuš super popis 😀 😀 😀 😀

Večír vás v klídku dočtu a prohlídnu fotečky 😉

konoupek
6. srp 2008

Jani fotečky parádní a vypadá to tam podle fotek dobře,tak aspon máme typ na vejlet 😉

fajn
6. srp 2008

tak vám děvčata napíšu jak to u nás tedˇ probíhá po 18-ti letech. Udělala jsem večeři ,dala jsem inhalaci Diance a okoupala ji. Andrejka je venku a pak si určitě bude číst. Já tedˇ umyju nádobí poněvadž nemám myčku (máme málo místa) a manžel po celodenní práci a 5 pivech chrní . Tak a už máte představu jak dopadnete tak přibližně za 10 až 15 let. Tak jestli si budem ještě psát tak doufám že mi taky napíšete jak to u vás chodí 😀 😀 . jdu na to nádobí a dát Dince dobrou noc a pak ještě určitě nakouknu 🙂 😅 😵

fajn
6. srp 2008

jinak ty fotky hezky 😉

bazalka
6. srp 2008

Zdar holky!!!

Zlatus, jsem se rehtala nahlas 😀 ... no budem tam taky muset vyrazit 😉
Lindi, ta fotka s briskem je krasna!
Jani Kon ... Denca je uz ale baba velika!!!
Jani, to musela byt dobra show pri odjezdu 😀
Zdeni, paradni popis manzelstvi 😀
My jsme byli cely den na zahrade ... parada. To mi fakt chybi ☹ ... vsak jsem cely den lanarila dedu, jestli nehodla neco podobneho obstarat 😅Martasek byl dnes hodnej prehodnej ... skoro porad si sam hral, cachtal se ve vode, pak chrupnul a pokracovalo hodnouskovani 🙂 ... jen pak doma lehce ignoroval tatinka ☹