Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
25. únor 2009

Cauky,
dneska bylo v MC moc prijemne, jestli uz nebude zlobit pocasi, tak dojedem casteji. Samik na fotce dela to co obvykle 😅 a teda Vasa je fakt genialni v tom mluveni a Damik bez pliny a Deniska je cim dal vetsi kocka 🙂

A Lilce blahoprejeme 😵 😵 😵

micinka22
25. únor 2009

Ahoj holky ..děkujeme za přání a přeje Matýskovi vše neejj 🙂 a všem co slavily a my tu nebyly 😅 😅
Nejak nestíháme..moc trablů se na nás hrne ..ale jsme zdraví..aspon to .-) až se vyhrabeme..snad to nebude trvat věčně:// tak se ukážem častěji..hlavně do MC bysme mohli dorazit někdy že:/((

GRatulka Sebíkovi k prvníku zoubku!! my máme 9 a 3/4...zitra snad už 10 😀 😀 😀 lezou nám stoličky 🙂))

entik
25. únor 2009

ahoj Mici🙂 i my prejeme LILI vse nej!! at uz jsou ty trable za vami!!

ja do ted sila pejska z ponozek, uff. Pavlovi k zapoctu, tak tu ted na me kouka. a jinak uz jdu taky spat.

Je fajn, ze se vas seslo tolik v Mc.

evi, 6 kazu!! teda, to Petovi nezavidim. Emca je sikula.

Ja nas dnes s Matyskem objednala do solne jeskyne. Proplaci to pojistovna, tak to chci vybrat, loni jsem vsechny vyhody zazdila... I nejake cviceni matek s detma tam je, a plavani pro deti, to jedine jsem loni vybrala, a vitaminy...

tak dobrou. Zlatusaku, ty ses vratila na hory? bych se ti nedivila🙂

zlatka
25. únor 2009

Ahojky, tak pár foteček z hor: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Tý jo, takový novinky, tak Emuš borka s čůráním, Sebík první zub, oslavencům všechno nej!!!Marti, ty záda nezávidím, mně jen jednou v životě vypověděly na pár hodin službu a teda nebylo o co stát, horší jak porodní bolesti, který sjem zažila před kaiserem. Bazi, tak pěknej výlet sisi udělala do Brna, taky Vám to mohli říct dřív.

Oli, jak Váša používal zápor? Mně docela udivilo, že beruš používala všechno jako v němčině: Půjdu ne, sloveso na konci věty v souvětí a tak, je to u vás taky tak? Jinak už začala hezkymluvit i v souvětích a nejčastěji používá "potože".No a má závislost na babičce 😖 jinak nic new.

bananek
26. únor 2009

Ahojky tak děti OK a máma na prd no uvidíme snad bude líp a ještě vedle mě seděla jakási kravka kejchala kolem sebe a průvan tam byl tak mám myslím ještě ají rýmu no nevím nevím myslím se zajedu mrknout na ten Neředín ať jako vím do čeho lezu co? 😀 😀 😀 😀 Cecilko jak bych ti to vysvětlila ty jsi chytrá holka tak mezi 3 a4 krčním obratlem mám nějak ošoupané ploténky tak že vlastně jestly jsem to pochopila dobře tak se mi bortí páteř?Nebo jako tak něco.Jednodušeně řečeno degenerace krční páteře no bolesti děsný.Léky nezabírají no tak nevím co bude dál ☹ ☹

bananek
26. únor 2009

holky nahodila jsem fotky ještě mikuláše ježíška narozky Tonu a maškarákhttps://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

linetka
26. únor 2009

Ahojky zdravíme Vás holky po dlouhé době. Jelikož jsme nemocní tak mám víc času a tak někdy nakukuju co je u Vás novýho. Všem oslavencům přeji Vše nejlepší a taky Liliance vše nej k včerejšímu svátečku úplně jsme to Míšo zazdili🙂
Do MC se ještě příjdeme podívat když to tam tak žije jak píšete. Nedávno jsme tam byly a líbilo se nám tam s Vendulkou🙂 tak až budem zdraví dorazíme zase.
Jinak kdo by jste měl zájem chytit neštovice zrovna u nás řádí🙂)))) Nejdřív je Lukáš donesl ze školky a po 14 dnech je dostala i Vendy
Mějte pěkný den Katka

linetka
26. únor 2009

Prool my měli loni pernamentku do ZOO a o 30 vstupech tam nic nebylo mohli jsme jít kolikrát chceme. No udělali změnu.

Rodinná permanentní vstupenka pro rok 2009 je od 23. listopadu v prodeji v pokladně zoologické zahrady.Její hodnota zůstala stejná 900,- Kč.Změna nastala v tom, že permanentka bude platit jeden rok ode dne nákupu a je nabita na třicet vstupů do zoo.

linn
26. únor 2009

Zdarec,
Zlatus, Marti, moc pekny fotecky a samo i pekny deticky 😵

Linet, urcite dorazte, moc radi Vas uvidime 🙂

My jsme dnes zas meli mini srazek srpnovych miminek (s Janulivrtuli a Cipin) a bylo to moc fajn, Sebikovi se mezi zenskyma moc libilo. 🙂

linn
26. únor 2009

A kde se dneska zas vsichni flakate? 😠 😉

bananek
27. únor 2009

Tak holky hlásím se valím znovi na Urgent pak se ozvu pa pa M 😀

zlatka
27. únor 2009

ahojky ženský, marti, ty jsi teda akční!!!!!!!ať ti tam pomůžou.....
a co vy, maminy, co dneska podnikáte????se mi udělal beďar na rtu, vypadá to jako opar a mám spodní pysk nateklej jak černoch, tak se mi s tím ani moc nechce vylízat.

mori
27. únor 2009

zlatko - když přestaneš mít o zboží zájem, tak to příště aspoň napiš !!! Je to slušnost ... psala jsem ti 2x ohledně té hrazdičky a ty jsi nemohla ani odepsat 🙄

zlatka
27. únor 2009

Mori, moc se omlouvám, nedorozumění,více v IP. 😖

linetka
27. únor 2009

Ahojky Zlatuš my dnes taky nevylízáme Vendy je krasavice má neštovice a osypala se i na hlavě a obličeji to má teda hojně. 😅
tak budem doma 😉

dali
27. únor 2009

Zdarec

No Zlatuš 😖

Tak mi dnes podnikáme s tátou večer plesík...jinak nic 😉 Viki je ve školce a Filda už třetí den vysedává za oknem v obýváku....vodárna tam něco bagruje a to je něco pro něj 😀

Linetko no ty ještě žiješ....děti jsou moc pěkný a neštovice bych čoveče i brala,ale jen pro Viki....jen nevím kdy by se mi to hodilo 😀 😀 😀 jak jsme ve škole a hlídají naši tak to by bylo na H..... prý staršímlidem hrozí pásový opar 😖

linetka
27. únor 2009

jj Dali žijeme 😉 toho bagra za oknem bych taky potřebovala🙂 Luki se chvilkama nudí a vymýšli skopičiny a mě už nebaví ho pořát do něčeho zapojovat.

plesík závidím my jsme chtěli jít zítra na školní ale nemáme vychytaný hlídání přes noc 😅. Ani už nemám chuť škemrat o to hlídání ☹ naše babi a děda jim stačí vidět vnoučata jednou za týden a šmitec, mají svoje jiné zájmy,až vnoučata vyrostou pak jim to třeba dojde o co přišli.Máte už babičky v důchodě? nebo ještě pracují? možná kdyby už byli v důchodě je to jiný 😅

linn
27. únor 2009

Marti, tak snad ti konecne pomuzou .

Zlatus, my jsme vylezli ted dopo a teda docela neprijemnej studenej vitr 😒

Linet, u nas teda hlidani probiha celkem casto, ale zatim jen Samik. Nasi taky nejsou v duchode, ale odpo nebo pres vikend i na noc pohlidaji, o vikendu je u nich i segra, tak je jich tam na to hlidani vic 😉

Zdeni, uzijte si ples, my asi az pristi rok 😒

linetka
27. únor 2009

Lindi to máte dobré s hlídáním 😉 jdem obědvat🙂 po obědě aspoň půjdem na miniprocházku kolem baráku svítí tam pěkně sluníčko.Vendy se teď vyspala no pokud nemá teploty tak nám doufám malý vyvětrání neuškodí no ne. 😅

dali
27. únor 2009

Kači jasně že pokud nemá teplotu tak běžte ven...je tam hezky,ale jen na sluníčku(aspoň u nás), ale fouká ☹

Jinak naše babi jsou obě v důchodě, děda taky.....hlídání máme skoro pořád.....po a čt chodím do školy tak hlídají(jen naši), večer pokud chceme někam jít tak když nahlásíme do předu tak taky v pohodě...oni se se známýma navštěvujou spíš doma a na pivčo nebo na véču si skočí tak jednou do měsíce.
U nás je to spíš naopak....když nevídí děcka jeden den tak už volají a jsou z toho špatní 😀
No a tchyně je nepoužitelná no coment 😠

Plesík si snad užijem je to taky školní....známej je ředitel a kámoška učitelka...jde nás taková bandička tak nsad budou děti ok. a my si to užijeme...jinak nazpátky jdeme 4km pěšky 😝

bazalka
27. únor 2009

Ahoj holky

My jsme byli vcera na lepsim 🙂 ... na noc jsme byli u nasich, kdyz mame tatinka na cestach ☹. Martas tam poprve spal ... no musi milacek trenovat. Tentokrat jsem tam byla s nim, ale priste uz bude sam 😉. Dopo vyrazil s babi na vlacky a do Hornbachu na zverinec a ja jla s dedou po sto letech do Makra. A taky do marianskyho pro Krtka 🙂 ... jsem z nej unesena 😅. Martas je jeste u ba a de a ja jela domu uvarit a vyzehlit. jak se vyspinka, tak si pro nej pojedu ... a pak nas hodi deda domu, mam haldu veci 😝.

Zdeni, toho bagra Vam zavidime ... nam jezdi pod oknama popelari, coz mladoch ,miluje, ale musim byt na tom okne s nim a to me teda moc nebavi, kdyz vidime na 4 stanoviste a vzdycky jim to trva aspon 20 min 😖

Linet, ja bych i nestovice brala, at je mame co nejrychleji za sebou 😉

Teda tak dlouho nakupuju pres MMb a vse o OK a posledni dobou mam stesti na jakesi divoke ksefty 😖 😔 ... od jedna pani mam na ceste uz 14 dni balik s bundou HM a stale nic. Vcera po dlouhem proseni konecne napsala, ze se ji balik vratil kvuli necitelne adrese ... tak snad se uz v pondeli dockame. A to je vic takovych akci 😝

fajn
27. únor 2009

Ahojte tak já byla s Didkou taky na lepšim ☹ Byla jsem přes noc kvůli otřesu mozku na pozorování. No a teď tady všichni 4 kouscy s chřipkou a srajdou. Už mě to fakt sere ty nemoce.

bazalka
27. únor 2009

Marci, co Didka vyvadela??? A je v poho, ze jo??? Ale ty nervy 😖

cecil
27. únor 2009

Teda ženský, tady se to jen sype, neštovice, otřesy...u nás řádí neštovice taky, už je má půlka školy....Štěpánka je už měla, ale asi je chytne Emilka....se už těšim 😖

linetka
27. únor 2009

Ivi je to lepší teď v zimě než v létě 😉 V létě to musí svědit víc. 😝

Myslíš že by se dali chytnout z jedné návštěvy? měli jsme tu už kamarádky s děckama tak jsem zvědavá jestli to chytnou , taky to chtěj mít za sebou.Budu si muset 14 dní počkat na výsledek🙂Jestli chceš přijeď na návštěvu🙂ale už jen do úterka jsme infekční. 😀

a jakýho krtka jsi koupila v Mariánským? Vendy teď krtečka zbožňuje,poušťíme ho denně ,a máme jinak plyšáka kterej mluví 😉 🙂 Dnes jsme s Luki udělali výtvor a zrovna KRTEČKOVÝ 😉 , na velký tvrdý papír jsme nalepili obrázky kderý si Luki vystříhal z omalovánek Krtka a nalepil je, ještě pak domalujeme třeba kopec k krtečkovi s lyžema nebo vodu k žabce ,jablíčko k ježkovi atd.No a pak budem Vendy ukazovat co kde je nebo ona nám. 😉

janica..
autor
27. únor 2009

Agóóój,

Marti a Zlatuš pěkný fotečky 😵

Zdeni užij si ples 😉

Jakýho krtka jste koupily Ivi? mladýho už tak nebere, ale furt s ním spinká, předtím ho tahal všude.........

Jejej Marci, co Dianka dělala?

janica..
autor
27. únor 2009

Jinak jsem zaregistrovaná na Facebooku, jste tam některá?

linn
27. únor 2009

U nas uz je krtek taky v utlumu, momentalne jede Pat a Mat a masinka Tomas, ale max. dva dily za sebou 😉

Jani, porad o tom slysim a ctu, ale jeste tam nejsem 😉

Uzijte si vikend 😵 😵 😵

janica..
autor
27. únor 2009

No u nás teď frčí Žofka, nejlepší je znělka to musím zpívat a jako hrát na kytaru, no prdel, no a taky ho dost bere kocour vavřinec 😎

Lindi je to docela fajn, člověk pokecá se známýma lidma, píšu si s kámoškou z Anglie a se spolužákama, ale kurnik je to docela složitý, ale už jsem se v tom nauučila i chodit 😎

zlatka
27. únor 2009

no, ,mě už to taky přišlo od známých Jani, ten facebook, ale tak nějak mi to přišlo složitý se tam dostat, ale ještě se teda na to mrknu kvůli Tobě. U nás teď letí žížala Jůlie,taková maličká na prst a maličký panenky-jsem z toho někdy na nervy, čím menší hračka-tím lepší, jenže kdo to pak má hledat, když se někam jde a trucuje se, že bez té a té se zkrátka jít nemůže. JO! a tašky a baťůžky-chodí si po venku jak dámička, b jedné ruce kabelku, na zádech baťůžek, ale běda, když chci, aby si do něho dala papuče nebo pití, tak max. do baťůžku tu žížalu a nic víc tam být nemůže.

Marci, proboha, co se stalo?
Kon., kam jste s deniskou odpoledne vyrážely?
Jsem vytuhla s malou a nemám ani umytý nadobí, ale kašlu na to a jdu se rochnit dál do peřin.