Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
2. zář 2008

Šmarja nestrašte mě adrenalinem....já šla na dietku abych se injekcím vyhnula velkým obloukem 😅 ...no však objednám se na alergologii a uvidím co mi řekne...

...t.p.(tatova přítelkyně- je to kratší 😅 ) když měla reakci, tak než dojela sanitka, tak jí řekli do telefonu ať si taky vezme 2 tablety něčeho co má doma a stoupne pod studenou sprchu... a pak jí teprve něco píchli.....no a teď má taky doma adrenalin.

HOlky, psala jsem vám, že už máme první úlohu??? Dokreslit Jeníčka, Mařenku a ježibabu 😀

zatím ahoj, jdeme ven...

Lindi, s mamkou o určitě zvládnete ke spokojenosti všem 😉

bazalka
2. zář 2008

Lindi, kresilko je boziii, taky jsem po nem pokukovala, desne se mi libilo a jak vidim, Samulkovi se taky libi 😎

Evko, tak to se teda rozjizdi ... ja bych byla v ..., kresleni a ja, to nejde dohromady 😝

Konecne jsem udelala trochu poradek v albech ... nemela jsem kam davat fotky, tak jsem spoustu pomazala a sloucila dohromady ... no drbacka 😠 ... jak bude cas, zmensim a prihodim aktualni a z dovci

Zdarec, Martas je vzhuru

entik
2. zář 2008

AHOJ HOLKY,
tak tady se pracuje!! ani jsem si zdeni, nedokazala predstavit, kolik je to prace, takova dlazba. Budete to mit krasny.

Jani, Matejovi se na bazene libilo. Byli jsme hlavne v malem, protoze ve velkem byla studena voda, i na me. Mela pry 28C, ale byla chladna. V malem jsme paradne zablbli, budu se snazit chodit jednou tydne. Ve vodnicku jsme skoncili, protoze mi to prislo uz porad stejne, nic noveho, tak uz me to moc nebavilo, navic to stoji dost penez, takze tak.

Co se tyce nocniku, pocurat koralek je supr napad. My jsme dostali ten hraci nocnik, tak je to taky dobry, hlavne ze poznam ze se uz vycural. To on vetsinou hned kdyz ho posadim, reaguje na signal "lulu", Rikame ho od malicka, je to stejne jako s potapenim, taky deti reaguji na dany signal, ze maji zadrzet dech. Matej kdyz slysi lulu, tak cura. Nekdy protestuje, ale stejne se hned vycura. Mame taky takovou tasku s hrackama na nocnik, ktery ma u nej a s nima si tam hrajem. Ale sam si nerekne. Kdyz byl miminko, tak si hned rekl, ale jak ho zacalo zajimat okoli, tak uz mokro v plince nebylo to nejdulezitejsi 😉 Mxslim, ze je to hodne individualni, tak jako lezeni, mluveni, chozeni, kazdy to ma jinak. A nechce se mi verit, ze jsme my jako deti byly v roce bez plin. Mozna jak pise zlatka, 3x za den (ci hodinu) prevlict.

Jeste jsem neco chtela, ale ted nevim, ja hlava derava.

fajn
2. zář 2008

Ahojky Lindi. Můžu se zeptat kde takovy křesílko mají a co stojí. Děkuju moc

janica..
autor
2. zář 2008

AHojte,

LIndi křesílko je fakt boží a Marcelka mně předběhla s otázkama 😀 😀 😀 jsem chtěla malýmu koupit v Asku, ale tam byly moc velký 😒

Peti tak se můžem domluvit i s Ivkou a mohli by jsme zajít někdy dopo co Ivi a Peti?

Téda Zdeni jde vidět, že fakt makáte 😉

janica..
autor
2. zář 2008

Evi mně taky cosik píchlo a téda 5 minut jako fakt bolest, jsem říkala, že kdyby to píchlo Damiánka tak to by byl řev 😔 a celý den mně to svědilo 😒

JO a Lindi se nedivím, že jsi měla depku, ale ty jsi holky šikovná, to zvládneš a máš super zázemí 😉

bazalka
2. zář 2008

Jani, na bazen muzem, pokud nas Peta vezme do party 🙂

Holky, kresilka maji v Hane ve Sparkys

Peto, chystate se zitra na tu sokolku? My bychom sli s vama, ale pujdem od nasich, bydli za parkem, tak bychom se museli sejit az tam, jestli ti to neva.

prool
2. zář 2008

ahoj baby,
Lindi bud v poho. Jsi dobra - vem si takovy dva cvalici a tak po sobe - proste parada a kdyz uz nebudes moc, tak klidne rekni, urcite pomuzeme - vzdyt na koni je lidi 😉 Samika pohlidame - nebo spis zabavime detma 😀 😀

Evi, no prujem byl po dzusu - nejak jsem mu zacala redit vodu dzusem a jak je teplo, tak to do vecera nevydrzi a teda musim rict, ze jsme hodne pouzivali ten hrnicek s brckem ☹ spatne se vymejva a uz jsem ho vyhodila. Mycku nemam - Ivca radila, ze se to da v ni paradne umyt. Taky mu do toho roste zub a je trosku nastydli. No my vzdycky mame kombinaci vseho ☹

zatim pa ani vas dnes nestiham docist pa a drzte se vsichni

cecil
3. zář 2008

Tak vidím, že se to tu včera večer zapíchlo tak jak u nás. byla jsem úplně vyřízená a od devíti chrněla jak dřevo i s Emčou 🙂 , jen to nádobí tu na mě počkalo 😒 .

Petr mi dovezl odpoledne zyrtec, pak jsme šli ven a tak od pěti hod. už mi bylo docela dobře. Dnes to už vypadá mnohem líp, ale ještě si jeden prášek vezmu. A tím pádem jsem včera nic neudělala, jen vyprala pračku, takže jdu dnes na to 😝 😀 .

Oli, já vypít džus tak se taky po..... 😀 , ho vůbec nemlžu pít, strašně mě kroutí střevama, i ředěný. 😅

Ahoj a mějte se 😉

cecil
3. zář 2008

jo a ještě jedna auktualita z domova...Emča se naučila lízt nahoru na gauč a skákat dolů na sedáky, počítám kdy ji to nevyjde a skončí na nose až na zemi 😝 .

bananek
3. zář 2008

Tak Cecil lízt nahoru na sedačku to zvládáme i mi jen dolů neskáčeme ale pěkně slezeme jako raci to Lucinku naučil bráška přes prázdniny dobrý co ale pro mě už méně vyleze a sedne si zádama tak jí musím pořád hlídat ať nespadne pozadu na hlavičku 😀 😀 😀 Jinak všechny zdravím a vyrážím zamoment na Loveckou chatu na procházku tak pak se ozvu mladej už odjel na tři dny a tátovi nedovezli materiál tak jede až příští týden taky dobře 😀

fajn
3. zář 2008

Lindi můžu se zeptat je to křesílko aspoň trochu stabilní. A ještě jednu věc kolik jste za něj dali ,já jsem se dívala na internet a tam ho mají za 800,- díky

dali
3. zář 2008

Ahoj Holky

tak Viki dnes byla na ušním a bude muset jít zkrátit krční mandly,je z toho chudina špatná,mírně nedoslýchá na pravé ucho,doufám že jí to aspoň pomůže ☹ je mi jí tak líto,ale nedávám jí to najevo,hlavně že to není nic horšího 😉

konoupek
3. zář 2008

ahoj holky,
jen tak v rychlosti....Lindi fotečký krásný a to křesílko se mi teda taky dosti zamlouvá a cena mě taky zajímá 😀 .
Jinak jsem toho fuj bacila chytla taky v krku mě bolí,jak čert a mám teplotu,takže hlídá babi a já ležím,jak lazar ☹ .Denuška je už dnes naštěstí bez teplot a vypadá ,že to nejhorší má za sebou.tak se loučím jdu zase hajat,pak vás dočtu 😉

bananek
3. zář 2008

Dali to bude dobré uvidíš hlavně když jí to pomůže mladej měl zase pořád rýmu tak mu vzaly nosní pak měl angíny a tak mu vzaly část krčních a tak už pět let neví co je to být nemocnej tak ať vám to hlavně dobře dopadne budem na vás myslet 😀 Jinak na Loveckej chatě žůžo dala jsem si bramboráček a pivko a jsme teprve tak 10minut doma tak nám zase ten den tak trochu utek 🙂 🙂

fajn
3. zář 2008

dali a kam chodíte na ušní a krční? Dianka má jít taky trhat a mám z toho hrůzu já. Byla jsem v nemocnici a tam se na ni podíval nějakej arab ,ale aniž otevřela pusu tak mi povídá víš má velkou mandly tak jsem byla úplně pryč z toho. Šla jsem sní potom ještě jednou ale na Bořivojku v Olomouci a tam mi řekl že jo že je velká ale že můžem klidně počkat. A na té Bořivojce to trhají tak že tam přijdeš a za dvě hodinky nebo co a jdete dom sice to stojí 1000 kc ale víš že to děcko není stresovany špitálem .

bananek
3. zář 2008

FAJN já chodila z malím do vojenské a nemůžu si stěžovat ale krční odstraňují jen část a to dělá většinou fakultka neboť vojenská neměla lejzr nevím jak je to dnes a co ti poradí Dali

dali
3. zář 2008

Jé tak já mám pocit že teda asi krční,musím se zeptat manžu,protože já tam s nima nebyla a oni my toho moc neřekly,manža si usmyslel že tam s ní půjde tak jel,chodíme na SPeu a tak bývá hrozně moc lidí,taky tam čekaly dvě hodiny 😖 ,až budu vědět víc tak dám vědět 😒 jsme matka co?? 😀

dali
3. zář 2008

Tak nakonec nosní celou a krční skracovat ☹ a musí do FN jinde to nedělají 😒

bazalka
3. zář 2008

Zdeni, neboj ... delaji to ve fakultce. Ja mam vyrvany krcni a od te doby nejsem marod. Sice to Vikcu potrapi, ale urco to pomuze. Na Borivojce bych to svymu diteti rvat nenechala ... casto to muze krvacet a co s nim doma v noci. Jsem pro tam zustat pres noc. Ja jsem mela po krcnich komplikace, brali me 2x jeste na sal ... ale u deti to byva mnohem jednoduzsi a je to relitivne kratkej vykon.
Je fajn, ze se to vyresi ted, kdyz je ve skolce, snad nebude pak ve skole byvat casto nemocna. A cim driv se mandle vytrhnou, tim min je infektu a tim min se oslabuje imunita 😉

Holky, vcera se kolegovi od Vilase nartodila dcera ... 4670g a 54cm ... masakr, co 😲 ? A to rodili poprve, ve 4 jim odtekla voda a ve dve porodili.

dali
3. zář 2008

Ivčo dík jsi mě trošku uklidnila 😉 a to mimčo tj mazec 😀

linn
3. zář 2008

Ahoj holky,
Ke kresilku - objednavala jsem ho ve Sparkys na netu a stabilni celkem je, ale je fakt docela malinky. Maji tri potahy.
Zdeni, me trhali mandle pred prvni tridou a ve skole jsem pak ani nebyvala moc nemocna, delali mi to taky ve fakultce, pak jsem tam vbyla pres noc, jestli si to dobre pamatuju, ale ted je to uz urcite jinak.
Ivco, to me potesilo, ze ma nekdo i vetsi deti 😅 😉 a to bylo na termin?
Jinak celkem zvladame, dopo jsem jeste vyridila zdravotni pijistovnu, tak babicka zvladlka asi hodku i oba 😵 akorat teda Sebik nebyl dnes tak hodne mimi jako dosud, no snad mu nezacinaji prdiky 😖 😲 a zitra bude lip.
Tak zatim papa a vsechny zdravime

bazalka
3. zář 2008

Lindi, 5 dni po terminu. Drzime palce, at Sebicka prdiky netrapi!!!

entik
3. zář 2008

ahoj holky,
Bazi, promin dnes s tou sokolkou, nejak jsem nestihala, pak jeste prisla mamka, tak jsem ji vzala s nama, at pokecame, protoze zas zitra jede pryc, takze to bylo takove hekticke a narychlo. Pristi tyden to uz snad bude lepsi.

Detsky bazen neni otevren od 8 do 12 hod, to jsou tam skoly. Takze pak bysme mohli jit plavat. Ja bych nejradeji sla v pondeli, asi od 13 hod. (12 je moc brzo). Horsi je to se spanim. Myslela jsem, ze budem chodit hned rano, ale kvuli tem skolam to nejde. Je to za 50kc na hod.

Bananku, jsi byla na lovecke chate?? jen tak?

Jeste k tomu chozeni na nocnik. Nejlepe je to zkouset hned po probuzeni, to je nejvetsi jistota, ze se mimi vycura 🙂

My meli dnes rozlitany den, tak uz jsem unavena. Mejte se a dobrou.

bazalka
3. zář 2008

Peto, tak my v jednu nemuzem a janca asi taky ne ... to nam kluci spi. My muzem dopo nebo odpo po treti, spis kolem pul ctvrte.

Martas po spani prave necura vubec ... tim, ze delsi dobu nepil, tak asi nema moc co a to co mel, hodil behem spanku do plinky ☹

bananek
4. zář 2008

Ahojky holky Tak to mi Ivi nejvíc vyčůráme po spaní i kakánky dáváme po spaní ale ono to příjde neboj 😀 😀
Entiku to my tam chodíme jen tak na procházku po hrázce to máme tak 3 kiláky když jdem tam tak děti koukaj a když jdem spátky tak spinkají a jsme skoro 5 hodin venku včera jsme vyrazily v 9h a vrátily se v půl druhé a máme půlden pryč 😀 😀

janica..
autor
4. zář 2008

Ahojty,

no tož to je naprd s tím plaváním, že je to jen odpo, no na tu jednu to u nás nehrozí to má mladej půlnoc, škoda 😒 JInak holky by jsme mohly prubnout Bohuňky, ne? tam je myslím dopo otevřený....

Ivi máme to jak vy, taky čůrá a kadí když spí 😅

Peti a co vy, kdy budete těhotnět? sis dala rodičák na dva roky ne?

entik
4. zář 2008

nebo bysme mohli jit plavat od jesti nebo od sedmi rano 😀 😀

Jani, a vy uz nechodite do Delfinka?? Bohunky radi zkusime, ale horsi to bude s dojezdnosti, my bez autoví.

Tehotneni.... jeste jsem to nedostala, takze pravdepodobnost otehotneni je mensi, snazim se postupne omezovat kojeni, ale jsme oba zavislaci, takze nevim, ted kojim tak 2-4 x za den a v noci. Nechame to na prirode 😉 Co vy? jeste pockate?

Bananku, to mate fajn, takova vychazka. My byli dnes rano uz na bruslich, i s tatou🙂

micinka22
4. zář 2008

Ahoj Maminy .))
Joo Bohuňky zkuste a pak přijdte na kafe!!!!!! my tam jeste nemuze ..jsme prcci ..takze chodime do Delfinka..ale od novyho roku uz budeme do Bohunek chodit...

Ja mam rodičák na 3 roky ale těhotnět bych chtěla další léto 😀 😀 😀 😀 😀 pac chci jarní dítko ..nejlépe Májové 😀 😀 😀

micinka22
4. zář 2008

Jo a co ten sraz baby..by to chtelo ne neco uz??