Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
10. zář 2008

Zdeni, tak to ti neporadim. Ale za zeptani nic nedas a na Hradisko jsem slysela chvalu

linn
10. zář 2008

Zdarec 🙂 ,
Oli, tak drzim palce, at uz vas neotravujou potvory 😅
Samik vyrazil s dedou a babickou do zoo, tak mam na starosti jen prdolku a ten je dnes zas hodnej, tak aspon neco stihnu udelat, ale nechce se mi, mozna to necham na vikend 😉 to Marta jede do Orlove , maji turnaj v petanque a pustila jsem ho pod podminkou, ze vezme Samika, tak budu mit veget 😎

entik
10. zář 2008

ahojky, tak nam to dnes s tim cvicenim zase nevyslo, je to ted matejuv spaci cas, vy jste byli? jake to bylo? snad po dovce budem taky chodit, uvidime.
Dnes uz balim, chystam a zitra vyrazime, tak se tu mejte vsechny moc hezky! budu se na vas tesit🙂

bazalka
10. zář 2008

Lidni, to je Super, ze je Samik naucenej na hlidani na delsi dobu ... ted je to vyhoda, co?

Peto, cvici bylo super! Byla i Ola s Vasou. Jen jsem necekala, ze tam bude tolik deti 😲 ... asi 30-40. Ale fakt parada. Nebylo to organizovane, protoze v tom mnozstvi deti by to neslo, hlavne prcci by se nesoustredily na nic dyl nez par vterin, protoze tam bylo moc lakadel ... zinenky, trampolina, bedny, ze ktere se skakalo, lavicky zavesene na hrazdu jako klouzajdy, kladina, balony, kuzelky ... a spousta dalsich veci. Cena je 100,- na 3 mesice ... odsouhlasili nove prispevky 😀

bazalka
10. zář 2008

Omluva ... prcci by se nesoustredili (ja to asi brala jako prcci deti 😝 )

bananek
10. zář 2008

Dali já byla z mladým na Hradisku a bylo to super a byly jsme i dříve ve fakultce by jsme se taky nedočkaly 😀 😀 😀 😀

prool
10. zář 2008

ahojky,
blechy sla sousedka vystrikat savem, tak uvidime. Nam se cviceni taky moc libilo. Tatka se tam prisel jen podivat ke konci a byl docela nadsenej. Pristi tyden jedu na 3 dny pryc, tak pujde asi a rad 😀
zdar zdar jdu zehlit ty kupy pradla

cecil
10. zář 2008

Ahoj, jen jsem vás proletěla...mám to narvané, jezdila jsem te´d dva dny po doktorech a vyšetřeních...

Oli, my taky nevěděli odkud to je, až jsme poněkolikáté drhli a stříkali psy, tak jsme přemýšleli, kde se furt na těch psech berou a přišly jsme ant y potakny, co ž teda nic moc představa, když si vezmešě kolik to má nemocí, fuj.

Jo, já ti chtěla napsat, že to bude buď z hlodavců (mrtvá myš atd....), nebo z ježků.....nebo ještě taky nějaká kuna, ale ta by ztratila jednu, dvě a ne takový regimenty.....radím chytit ježky a vystříkat ježky 😀 😀 😀 ...nějakym Difusilem

Jo a já je likvidovala chloraminem, nebo savem, tak to by mělo zabrat....

janica..
autor
10. zář 2008

AHOJKY,

téda tak vidím, že cvíčo super, jsem zvědavá co bude u nás, no uvidíme jaký to budem mít my, ale téda tolik dětí, to je docela naprd co?

Peti dovču si užijte 😵

janica..
autor
10. zář 2008

Jo jinak teď tu byla kámoška donesla burčák, téda holky ten teda byl, mňam takovej jsem ještě nepila 😅

cecil
10. zář 2008

Burčák bych si taky dala, mňám...

Já teď zapomněla na co jsem chtěla reagovat...Péti pěknou dovolenou, a kdyže jsou ty srazy?

mili3
10. zář 2008

Ahoj holky, tak zase po delsi dobe 🙂 Tu je ale clanku...takze blechy dovolena a cviceni...hmm. Ja byla s malym po prazdninach plavat a hruza. Nechce poslouchat a jak si lokl vody, byl protivny a rval. No zapsali jsme se jako nevychovani ubrecenci 😖
Ivi to cvico vypada paradne, kam a kdy chodite?
Jani tak burcak zavidim, asi zitra vyrazim do vinoteky, loni byl bozsky a uz se mi sbihaji sliny. Meli bychom usporadat burcakovy dychanek 😀

bazalka
10. zář 2008

Mili, kazdou stredu v 16, sokolovna Rooseveltova.
Jani, deti moc, ale nevadiloto ... byla tam dost mista a dost artakci 😉
Peto, fajn dovo!!!

mili3
10. zář 2008

Ivi diky, ale odrazuje me tolik deti.. 🙂

konoupek
10. zář 2008

ahoj holky,
peti užijte si dovču 😉 .
teda mě tolik dětí taky odrazuje,tak dvacet je myslím max.ale takhle to je mazec docela 😝 😀 .tose tam přece nemůžete ivi dobrat žádné domluvy ani s prckama a pořádně ani mezi sebou né 😕 😀

mili3
10. zář 2008

Tak ja utikam spat, maly zase spadl z postele. Asi tam dam nejakou kozesinu, treba z nasi kocky 😀 At ma pad do mekeho, letec jeden 🙂 Tak dobrou

bazalka
11. zář 2008

Dobre ranko...

Bylo tam fakt hodne deti, ale nebylo treba se domlouvat. Atrakci hodne a kazdej sel na co chtel ... jen tam bylo rusno 😅. Fakt se mi to libilo.

konoupek
11. zář 2008

Ahoj ženský,
tak jsem dnes byla na gyndě na preventivce a čekala jsem 2,5 hodiny 😠 ,jsem myslela,že mě jebne!!!!

bazalka
11. zář 2008

Jani a byla jsi objednana ... pokud jo, tak to je teda hnus!!!

Ja dnes byla se svagrovou v nemocnici pro vysledky vysetreni ... a malem ji i me trefil slak 😠. Zarizovala jsem ji u nas vysetreni delohy, stale potraci a nevi se proc. Meli ji pri nem udelat i specialni odber ... udelali ho, ale spatne, tak nesel vysetrit ☹ ... cekala na to vys skoro pul roku a bylo to k nicemu 😠

konoupek
11. zář 2008

ivi u moji gyn. se neobjednává,ale nikdy jsem tam tolik lidí nezažila,ale hnus to je.No ,ale to je prd ,jak tak vidím proti tvojí kamošce.To bych se tam asi i rozbulela 😅 😔 To je mazec!

prool
11. zář 2008

decka tak mi ted vasa zrusil dopis ☹ ☹

prool
11. zář 2008

asi toho moc nenapisu, jen jsme nemocny - vasa ma rymu a teplotu, tak asi zitra klusnem k doktorce. Ach jo, pristi tyden mam jet na 3 dny pryc. Asi to chytnul od tatky a nosil to v sobe a vcera na cvicu se spotil a bylo. Cus

bananek
11. zář 2008

Ahoj holky i já jsem kantáry takovou rýmu jsem neměla zase pěkně dlouho chodím a kejcham a jsem z toho namrtvici a jestly to chytne i malá tak to mě už pak omejou včra mladá prořvala půl dna ale asi to stálo za to kouká na nás 5 zub no oproti vaším krokoušům jsme rádi že už tam je 😀 😀 Konoupku to u mé se obědnáš a pokud tam jdu z malou tak mě veme hned a pokud bez malej tak taky šekám ale maximálně půl až třičtvrtě hotky tak to dělám takticky jdu z malou a jak jsem na řadě tak jí šoupnu tchýni 😀 😀

konoupek
11. zář 2008

banani,no Tom mi taky dnes říkal,že jsem tam měla vzít malou s sebou,ale když může pohlídat babi,tak se mi jí po dr.tahat nechce.je fakt,že tam přišli nějaký dvě cigošky ...matka s dcerou a měli tři děti z toho jedno miminko,tak ty asi po půl hodině taky vzala dřív,no o to dýl jsem tam zase seděla.Ale je fakt,že když člověk vidí toho drobečka,tak jim to i odpustí 😅 😝 😀

cecil
12. zář 2008

Týjo, te´d se dívám na počasí a když vidím příští týden těch 10-14 stupňů, tak asi těch marodů přibude ☹ 😠 .

Jani, tak to já byla u své dr.na gyn hned na řadě, má to bez objednání, byla jsem tam ve dvě odpoledne.....má nový UTZ, tak mě hned prohlídla.....tak jsem říkala Petrovi, že mám generálku, že jsem po technické.....a on mi povídal, co mi dělala, jestli emise????? NO není to vůl? 😀 😀 😀 ....a u nás hlídal tata, jenže Emča mu usnula kilometr před Litovlí, takže se bál s ní zastavit, že by se mu vzbudila, tak jezdil rally pomoraví 😀 ...na Červenku, Pňovice, 😀 ...no já se nachechtala a říkala si, jen ať se tatínek stará a děvenku 😎 .

Zato ve středu na alergologii jsem byla na řadě, ale nějak se to zaseklo a hodina čekání se opět stala pravdou 😝 . Ale kdybych tam měla Emču, tak by mě taky možná vzali dřív....

Holky, já chci babí léto..... ☹ ....Štěpánka má zánět moč. měchýře a včera a předevč. měla terpve teplotu, takže to bude doma dýl jak do pondělka..... 😖 . Je nemocná i když je teplo, to nechci vidět po tom teplotním skoku.

cecil
12. zář 2008

A Banánek už asi ví, proč byl tak vyřízenej, když mu vyskočila rýma, co?

konoupek
12. zář 2008

Dobré ráno ospalci,
Evi si to úplně představuju,jak tata jezdí s Emuš křížem krážem 😀 ,my to totiž děláme taky,když od někud jedem , Denuš usne a my se nebezpečně rychle blížíme k domovu,tak to natahujem,jak to jde 😀 .Hore dole po dědinách a hl.pomalu 😀 .Teda chuderka Štěpánka,at se jí to brzo spraví,pže víme jakej je to hnus močák 😔 .A ty teploty,těch se taky docela hrozím,docela mazec takový rychlý ochlazení.No bude marodů víc a víc 😒

bananek
12. zář 2008

Tak ahojte hlásím se skoro z postele noc semnou katastrofa už se mi ani nechce jít lehnout myslím jako večer jen si lehnu tak se nemůžu ani nadechnout tak ležím na třech polštářích a to zase mě ráno bolely záda jak svi.. tož jsem říkala že jsem měla jít raději něco dělat Táta dojel z montáže nečekaně už večer nedovezly zbytek materiálu tak jely dom no jako byl pěkně nasranej ve středu 4 hodiny tam včera odpoledne 4 h spět no pak si jednu nedej a ještě když vyděl mě jak vypadám tak říkal jeden den nejsem doma abych tě přikryl a ty vypadáě děsně tož teď jsem nevěděla jestly si mám zajet na neředín ať vím do čeho lezu nebo co jako jó a to mě včera píchla ještě včela tak teď jsem čekala na reakce ale jako vždy plátek cibule zabral tak mi to ani moc nenaběhlo ale aspoň vím že neraaguji tak jak si myslela paní doktorka po posledních testech já to říkám pořád čím míň tam chodím tím je mi líp ha ha ha 😀 😀 😀 😀 😀

linn
12. zář 2008

Ahoj holky,
tak dva starsi kluci mi odjeli na vikend ke tchanum (manza se Samikem), takl jsem tady se Sebikem sama, no asi pujdu pres vikend na navstevu k nasim, aby mi nebylo smutno. 😉
No a uz pomalu zjistuju, co zapomneli - papucky treba 🙂
Taky jsem si vymyslela spoustu veci, keter chci stihnout udelat - no jsem zvedava, jestli to zvladnu, no zalezi hlavne na Sebikovi, ale zatim to vypada nadejne - spinka a spinka, vetsinou miva az behem odpoledne takovou delsi dobu, kdy je vzhuru a chce chovat. Prdiky nas ted moc netrapi, varim si prevetntivne fenyklovej caj a pomaha.
V pondeli mi to zacne naostro, no jsem zvedava 😒 😅
Marodum prejem brzke uzdraveni, pekne odpoledne 😵

linn
12. zář 2008

Jeste jsem zapomnela, vcera vecer jsem zabrousila do dubna 2007 (chodim tam na story od Alcatka) . Jednoho chlapecka tam amelnm zajelo auto a Nelinka od Alc. byla v nemocnici, no predstava, ze by se neco takoveho stalo nasim mimcum, uplne mi zatrnulo.