Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

prool
9. pro 2008

zdarec, tak se mi to nejak vymazalo,
my bychom zitra sli, jen prosim o presnou adresu, ci odkaz na MC 😀
v pondeli se nam hodi, jen cas moc ne, ale nejak bychom to udelali, dneska stejne nespal az v 16.45 😢
pacinky hezky, tak nekdy priste 🙂
papa musim neco malo udelat do prace

konoupek
9. pro 2008

Ahoj holky,
tak u nás MC nehrozí a pondělí taky ne 😒 .I kdyby jsme byly zdraví,tak 10h dopo je pro nás takovej blbej čas.O půl dvanácté Denuš chodí spát a než by sme se dostali dom je to takový všechno narychlo 😝 .takže si to všechno pěkně užijte 😉 .
Jani to je teda hnus ta krize a po novým roce má být ještě hůř ☹ .Tak uvidíme,jak co bude,nebo nebude.

konoupek
9. pro 2008

Jo Ivi ty packy máte mooooc hezký,taky jsem zvědavá ,jak dopadnou ty naše výtvory 😅 .

zlatka
9. pro 2008

ahojky mamuše,
tak teda ty naše packy tak vypadat nebudou, ale pokusím se s tím udělat maximum, co to půjde, doufám, že nám nepopraskají v peci.Ale nezoufejte, bylo to poprvý, pak můžeme koupit hlínu znovu a udělat je ještě jednou, já jsme si dělala po vás a udělala jsem tam otisky kamínků a vyhrabala jsem i mušličky a tak a vypadá to hnedka jinak, bohužel tam na těch vašich je to někde opravdu málo vytištěný, no sama jsem na to zvědavá. dnes jsem to vezla k peci, ale muslea jsem dát přednost dětskejm pracím, takže to asi do Vánoc nestihneme.Snad nevadí a moc vám to nenabourá dárkování. Ale můžeme keramičit častějc, mám spoustu tipů na pěkný a lehký věci.

Jinak jsme ti peti koupila ty noviny, jsi tam i s fotkou a někde tě přejmenovali na Mráčkovou🙂

Taky jsme dnes byly na prohlídce, tak beruš váží 10,8 kg a vše v poho a už i já jsem naočkovaná proti žloutence.

zlatka
9. pro 2008

Jo, ivi, máte to moc pěkný, jsem zapomněla napsat a taky to, že obdivuju, že dal Marťas nožičku k otištění, beruš teda nechtěla ani za nic.

konoupek
9. pro 2008

No Zlatuš to jsi mě teda nepotěšila,my to chtěli na vánoce ☹ ,no nedá se nic dělat no 😖

zlatka
9. pro 2008

No jo, jenže ono to týden schne, pak se to musí vypálit a pak se to musí natřít buď glazurou nebo já to budu dělat tím burelem a musí se to vypalovat znovu, takže proto to je na tak dlouho. to se nedá uspěchat, jak píše Bazi.

cecil
10. pro 2008

Teda já tu včera napsala takovej dlouhej příspěvek a zrovna spadl kůň 😠

tak vás jen zdravím, protože stejně nevím co jsem tu psala 😅 ...

...mějte se fanfárově, ahoj 🙂

janica..
autor
10. pro 2008

Dobré ránko,

Evi to nase.e co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Oli http://www.mc-hermanek.cz/index.php?mod=text&se...

Zlatuš škoda, že se to nestihne, ale nedá se nic dělat 😉

cecil
10. pro 2008

jo, vlastně jsem chtěla napsat banánkovi, že kdyby tu Ivu doběhla a splkla s ní a pak si nechala tatina zavolat na odvoz, tak na tom byla vlastně líp, ne???? 😀 😀 😀

linn
10. pro 2008

Cauky, tak my taky teda predbezne pocitame s pondelkem, klidne na tu desatou, sli bysme pak na poledne k babicce. Uz se tesim, jsem nebyla v centru ani nepamatuju 😒 😲 😅

Zlatu, neva, budu rada, kdyz z toho neco bude, potesi to i po Vanocich.

Dneska jdu s mimousem na ty kycle, tak jsem zvedava, jak doluho tam budem cekat.

A u Samouse momentalne vede krtecek.

😀

bananek
10. pro 2008

Ahoj holky tak cecilko jedna to bych na tom možná byla líp ale já nevěděla vůbec jestly bude táta doma on poslední dobou dělá do večera taky měl radost jen mi řek že ted dojel a že pojede v monterkách a ještě bez sedačky že´jí tam nebude na rychlo dávat tak jsem z toho moc dobrej pocit neměla a ještě kdyby nebyl doma tak jsem tu trasu šla asi pěšo no raději na to nemyslím neboť tu cestu z Olmika k nám přímo nenávidím však kdo to tam zná pochopí 😀 😀 😀 😀 😀 Jo a holky nevím co se děje ale u nás celou noc jezdí kamioni už myslím 14 dní to se nedá spát no děs to ve městě je klidněji .Zítra se chystám na ten dort tak jsem zvědavá jak dopadne taik má dnes narozky a mlaďoch až 15 tak to budem slavit v sobotu no už aby byla neděle neboť v tom dvoupokojáču je to na zabití a to nás taby bude kolem 17 lidí i z děckama no děs 😀 😀 😀 😀 😀 Pokud se nic nestane tak mio v pondělí na punč dojedem sraz kde u trojice?Ať se nehledáme? 🙂 🙂

bazalka
10. pro 2008

Ahoj holky!!!

Tak fajn, pisu si vas na pondeli v deset 🙂. Sice by se nam hodilo trochu driv vic, ale prizpusobime se. Snad mi Martas neusne v kacare. Normalne chodime uz peso, ale na pund vezmu kocar, at mam ruku a taky kdybych to prehnala, at se mam ceho drzet 😀

Zlatus, Martas byl z toho otiskovani celkem vyvalenej, tak ani neprotestoval 🙂

Evko 😀

bazalka
10. pro 2008

Holky, mrknete na tohle ... sileny 😔 😔 😔 , desne tu holcinu obdivuju! Jsem normalne brecela a az je mi z toho spatne.
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

linn
10. pro 2008

My bysme mohli klidne uz tak na pul desatou 😉

Ivco, uz sem to videla, strasny 😢 😢 😢

prool
10. pro 2008

ahojky,
v MC se nam moc libilo. Vasa ted spi - jen utrzil jednu bouli 😔 ale dobry, kdyz budem zdravi budem chodit.
Ivi, na to se neda nic napsat 😔

Tak s pondelkem taky pocitame, aspon na chvilku.

zatim papa

janica..
autor
10. pro 2008

No uvidíme s pondělkem jestli Petráš nepůjde na brigošku, tak by jsme dojeli, ale musím mít řidiče, abych si mohla dát 😅 No je to se mnou špatný, ale jako autobusem a tramvajkou fakt nejedu 😅 😝

Jj v MC to bylo opět super 😉 mladej se napápl a padl za vlast, ho to tam vždycky tak dobře unaví 😎 Zlatuš jak to že jsi nakonec nedojela?

No Berušku sleduju už delší dobu, klobouk dolů před ní.

entik
10. pro 2008

ahojky,
jani, diky moc za Matyska dnes, za teplaky i za heroicky vykon pri prelezani plotu 😉 bylo to cele takove hekticke, nepocitala jsem s tim, ze to bude jinde. Mrzi me, ze jsem vas uz nestihla i Olcu s Vasou. No, snad se uvidime v to pondeli. Ja klidne muzu taky driv, tak to muzem posunout, na pul 10 nebo na devet...

dali
10. pro 2008

Zdarec

Ivčo takové odkazy sem vůbec nedávej.....jo to hrozný,já jsem si zase něco po dlouhé době přečetla a je mi z toho na nic,chudina 😢 😢 😢

Tak srázek plánujete....já nemůžu v pondělí mám školu a stejně bych nedorazila ani jinej den,nestíhám,ještě nemám ani nic napečeno.....zítra půjdu asi poprve za školu a budu péct 😀

bazalka
10. pro 2008

Jani, je MC i pristi tyden nebo uz jsou prazdniny??? A zdobili jste stromek?

My muzem klido i v devet, ale myslim, ze pul desata bude ideal, at Linda a ostatni dojizdejici stihnou dorazit 😉

bazalka
10. pro 2008

Janico opico, nebud zhyckana, sedni na bus a dorazte na punc 😀

zlatka
10. pro 2008

ahojky, jani, ani mi nemluv, u jsme byli oblečení ve dveřích (i přema chtěl jít s náma) a pak jsme se na ni mrkli a nějak se nám nezdála, bledá, měla zimnici a horečku, včera jsme byly na očkování, tak to má asi z toho, celý dopoledne prospala, teď jsme se jen maličko prošly a už chrní zase. Doufám, že to je tím očkováním.Takže asi tak. V pondělí, holky, nedorazím, jsem do 1é ve škole.

Peti, co zítra odpoledne, más volno?Pokud by byla beruš o.k., tak bysme se mohly vidět.Buď vy bste dorazili nebo my, jak se ti bude chtít jak se ti to bude líp hodit.

janica..
autor
10. pro 2008

Peti není zač, jen to byla komedie, to přelízání, no už nejsem nejmladší 😀 😀 😀 😀

Ivi strojení je zítra, no nevím jestli dorazím, má dorazit kámoška s malou na kafčo, tak možná půjdem mrknout kolem 11té a příští týden určo ještě bude MC 😉

Zlatuš áha, jsem si říkala co se stalo, že jste nedojely, no doufám že bude Berča brzo fit 😉

entik
10. pro 2008
bazalka
11. pro 2008

Ahoj holky!!!

Pati, mooooc hezky fotecky 🙂, nejlepsi je ta varici 😉

Byli jsme dopo v MC ... mel se zdobit venkovni stromecek, tak jsme donesli susene pomerance. Nakonec ale zdobeni bylo az po jedenacte, tak to jsme uz frceli domu ☹. A hlavne dnes tam krome nas a jedne mamky, ktera je tam "zamestnana" a mela tam s sebou synka, nikdo nebyl ☹. Ale i tak to bylo ... dve deti a 5 bab, tak se kecalo, kecalo a kecalo. Navic naz z tech peti byli tri zdravotaci 🙂

Zlatus, co Berca, je v poho?

janica..
autor
11. pro 2008

Helou,

tak DM dnes opět nezklamala, sice Zlatušku jsem tam nepotkala, ale Evika jo 😀 Tož co Evi nakoupilas? Já blbec jsem si vzala řasenku modrou, tož ju budu muset jet vyměnit, ach jo 😅 😝

Ivi jj tam je fajn, i když tam bývám někdy sama, tak si tam člověk pokecá, jsou tam fajn a byla tam Petra jak má ty dvojčata? neříkali něco? včera byli na pohotovsti, že ji malá spadla 😕

Peti fotečky krásný 😎

bazalka
11. pro 2008

Jeee, nic nerikala, ale byla v poho a usmevava, tak asi dobry 🙂. Resili projektor, MC dostalo finance, tak holky nakupuji 🙂

My jdem do DM zitra a rasenku taky potrebuju!!! Koho tam potkam??? 😀

Prave jsem objednala Martasovi k narozkam mikinku ... a za dobrou cenu 😉 a taky pyzamka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18850608&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15512453&tab=0

linn
11. pro 2008

Cau holky,
tak my jsme meli dnes se Sebikem vylet do Ol. (Samik zustal u babicky) - s Cipin jsme navstivili janulivrtuli - holky ze srpnovek a zaroven ol.tehulek a bylo to moc prijemne, mimca nezlobila, mamci pokecaly 😉

Na punc jsem pisla i Miladce, taky dorazi.

Ivco, pyzamka mame a jsou super 🙂

bazalka
11. pro 2008

Teda Lindi, ty jsi par metru od nas a nedas vedet 😠 😉 ... vydli Janulevrtule kousek od nas, ze jo?

Jeee, mate stejny? To jsem rada, ze jsi s nima spokojena. Kolikatku mate? Ja jsem objednala 92 a podle rozmeru by to melo byt v poho 😉

linn
11. pro 2008

Ivco, to bylo jen na otoc - jinak bych se samozrejme ozvala 😉

Mame 92 a Samikovi je, takze Vam bude urcite 😉