Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
1. led 2009

Jak na Nový Rok, tak po celý rok 😀 , tady je to jakési zbořené....no já sama vycchrupovala po obědě a te´d jdeme teprve jíst druhé. No a ještě jsme chtěli jít ven, to nevím jestli klapne, te´d zas usíná Petr na gauči.

Jináč jsem vypila tři piva a bylo mi i trochu šoufl 😅 , ale spíš z toho kvanta všelijakéjho jídla do toho 😀 .

Tak zdravím a ještě jednou hodně štěstí a zdraví!!!

bananek
1. led 2009

Ahojte tak my šli spát o půl třetí ale v sedum malá chtěla mlíčko a po deváté už nezabrala tak jsem od devíti na nohách táta stával až v půl dvanácté a oběd jsme měly v jednu tak asi tak jsme to zvládli já pila večer bavoráčky od narozenin zbyl fernet a nikdo ho nepije krom mě no a od půl noci už jen šampáňo a jak píše Cecil taky mi nebylo na dvakrát bublinky jsem cítila ještě ráno člověk všechno zbouchá dohromady a pak je jak balón a Luciša usnula až v půl dvanácté tak těsně před půlnocí jinak vše OK a venku jsme Cecil byly už o druhé a Lůca spinkala skoro hodinu no paráda ty její půlhodinky jí po rušném večeru nestačily tak asi tak a co zbytek jak se měl co dobré ???Hlavně se musely mět fajn ty bez dětí a někde sami ale doma bylo taky fajne 😀 😀 😀 😀

dali
1. led 2009

Ahojky

všem přejeme krásný Nový rok a vše nej....hodně zdraví a štěstíčka 🙂

Tak mi silvestra trávily u společných známých i s Evčou, Emčou a celou jejich super rodinkou 🙂 a Filda vydržel asi do 11h ....no po cestě domů usnul a už ho nevzbudilo ani vyslíkání z bundy 😀 😀 ....no a my šly spát asi kolem 1h 😉 a spinkaly všichni do 9,15 🙂

prool
1. led 2009

ahojky,
všem hodně zdravíčka do nového roku 🙂 a hlavně klid a pohodu

Pohody jsme si moc na Silvestra neužili, protože skoro každá petarda Vášu budila 😔 , takže jsem to vzdala a šla o půl desáté spát, protože bych se asi uběhala 😵 aspoň jsme se pěkně vychrupkali do nového roku a venku byl sníh 😀 😀 což bylo milé překvápko 😀

konoupek
1. led 2009

Ahoj holky,
tak já měla v plánu vydžet do dvanácti,ale jako již tradičně na mě kolem desáté padlo spaní a já si říkala co se budu přemáhat,že jo,stejně mi to zevlování tady nic nedá a šla jsem chrupkat.Tatin šel v jedenáct a Deniska tradičně o půl osmé.Žádné petardy jí nevzbudily a že to kolem nás bouchalo.Táta taky říkal,že nic neslyšel,jen já se vzbudila.Za půl hodky byl klídek a spinuškala jsem krásně dál,takže jsme se jako ty Oli vyspínkali do růžova 😵 .
Krásnej silvestr to byl 😵

janica..
autor
2. led 2009

Zdravím vás v novém roce 😵

no tak já silvera oslavila řádně i jsem pařila jak za mladých časů, no byla sranda 😅 😝

Jiank maldýho učím na nočník a zatím je to totální fiasko 😔 už se mi třikrát počůral a do nočníku ani jednou, jako sedí tam i hodinu a stejně NIC 😠

Odpo půjdem bobovat, no ještě uvidíme v kolik se mladej vzbudí, kdyby brzo tak by jsme jeli na Jivovou, tam bude sněhu až až, tady je nic moc 😒

zlatka
2. led 2009

nazdárek, tak my jsme taky dneska vytáhli saně od Konoupka, na poli o.k, ale jinak jsme je vláčeli po betóně 😀 😀 , no, hlavně, že dítě bylo spoko.O víkendu má sněžit, tak snad si toho sněhu ještě děcka užijou.

cecil
2. led 2009

Jo Zlatuš 😀 ...to my chodíme na led s bobama, akorát jak není sníh, tak je nemám po cestě po čem táhnout, takže v jedné ruce nesu boby, v druhé Emilku a Štěpule kňučí, že ty brusle jsou těžkýýýýýýýý 😀 , už aby nasněžilo!
Jináč my byli na Silvestra na Hané, jak píše Zdenča, s nima a ještě s jedněma známýma. No bylo to bezva, děcka si vyhráli, Filda i Emilka byli moc hodní, vůbec nekńourali, na to, že byli tak dlouho vzhůru. Emilka padla přesně o půlnoci 😅 . A Štěpánka s HOnzíkem čučeli na ohňostroj, skoro do jedné hodiny. No a my kecali ještě do dvou a pak šli taky chrupkat.

Stejně to ale byla spíš taková návštěva s obžerstvím 😅 , kalit jak za mlada bych už myslím ani neuměla 😕 😀 .

dali
2. led 2009

Zdarec

Tak já bych kalit jak za mlada uměla 😀 😀 a občas i umím 😀 ...ale musí se tančit 😉

Jinak mi tu sníh teda nemáme ani na poli jen trošičku a to není na sáně ani boby,ale dnes jsme vyrazily konečně bruslit,no tak jsem příjemně unavená 😔 tak asi brzy vytuhnu...děcka jsme povozily na bobech po ledu.....Viki ta zkoušela už i bruslit nos super....kdyby jste někdo chtěly dorazit tak klidně můžete 🙂 rybník je veeliiikej 🙂

bananek
2. led 2009

Ahojte tak mladej chodí taky bruslit na poděbrady tak je to tam super než jsem tam z mladou dojela z kočárkem tak chrupkala a pěkně se vyspala.Já bohužel nemám už brusle a táta taky né ale stejně než dojdu z poděbrad spět tak je malá zhůru a mladej tam zůstane z kluky hrát hokej tak by si myslel ještě že ho kontrolujem my zalezem po dvouhodinové procházce dom a dáme si kavčo a je nám fajne

janica..
autor
2. led 2009

Tak jsme nakonec jeli na tu Jivovou a super, jen teda mladej je pěkná fiflena, Petráš ho vyklopil a mladej brečel, že ho to studí na pusině 😝

bazalka
2. led 2009

Zdar holky, marodi Vam vsem preji pohodovy rok 2009!!!!

U nas je zboreniste ... na Silvestra mi kulminovala choroba, byla jsem uplne hotova, hlavu jsem mela ucpanou, horecku ... no hnus, tak nemocna jsem nebyla aspon 10 let 😖 😝 🙄. Ted je to lepsi, ale k dobrymu to ma daleko. Ale co ja, Martas je taky zborenej. Predvanocni nemoc se nam jaksi vratila. Od 30. mame opet horecky a kaselem ... dnes jsme byli u dr ... nastesti je to virove, tak mame srazet teplotu a tlumit kasel. Tak jedem co 4 hodky paralen a nurofen 😝. No ale pod 37,5 nam to nejde ☹. K tomu Martas zacal zvracet ... po obede usnul a za 20 min byl vzhuru celej pozvracenej 😔 ... tk uz znova neusnul. Opet vyletela horecka ... ted zabral az v osm, desne se zase nadavoval, ale uz nema co zvracet, nic totiz neji ☹ ☹ ☹.

No, nezbyva nam doufat, je nebude platit "jak na Novy rok, tak po cely rok" 😉 😔

Teda, vidim, ze jste si Silvestra fakt uzili!!! To je dobre 🙂

Jeee, Jani, to muselo byt super ... nasi byli vcera na Pohoranech a pry tam bylo paradne!!!

No nic, jdu se venovat tatinovi ... uz mi trochu otrnulo 😉

Zdarec vsem!!!

dali
2. led 2009

Jééé Ivčo tak se brzy uzdravte ☹

Jani tak Filda je to samé....dnes jen co stoupl na led tak spadl a řval jak pardál a pořád au,au....tak seděl jen na bobech 😀 😀

cecil
3. led 2009

Jééé, toš to Emilka je obouchaná o led a nic...to spíš Štěpule kňučí 🙂

Ivi, tak se uzdravujte, třeba už bude líp, nejhorší vždycky ty první tři dny 😝

cecil
3. led 2009

Taky mi to nepřijde normální 😕
http://www.novinky.cz/clanek/157855-ruzova-barv...

zlatka
3. led 2009

evi, buď v klidu, ty jsi holkám takovej pokojíček neudělala!!!!ty mozky vymytý mít nebudou. Akdy jako teda dojedete, šmarjaá, jak říká beruš.

cecil
3. led 2009

Jooo, zrovna dnes jsem to říkala Petrovi a on povídal do čtvrtka kdykoliv. V pátek už jde do práce. Vám je to jedno? Nebo kdy vám to pasuje?

Nám v podstatě kdykoliv, napíšeme úkoly a jedem. Nebo ještě zítra. ???

janica..
autor
3. led 2009

Ahojky, my jsme dnes byli na obídku v Dolanech se známýma, tak jsme se dobře napápli 😎

Evi no tak to je mazec, to mě fakt jako nebere, takovej pokojíček 😕

Ivi co už je líp, co Martínek už je bez teplot?

Jako stále válčíme s nočníkem a jako zatím žádný pokrok 😠

prool
3. led 2009

ahojky baby,
chtěla jsem se zeptat, kam se jako na Hané jezdí sáňkovat či bobovat? Hoďte nějakého tipa 😀 Aspoň nějaký kopeček 😀 😀
Už se těším, až bude MC a nějaké to cvičení 😅
Mějte se krásně papa

dali
3. led 2009

Oli: Hlubočky tam je sjezdovka a zasněžujou.........my tu máme kopeček a ten není zasněženej 🙂

zlatka
3. led 2009

Já tady v Grygově taky hledám...prý tu mají, tak jsme zvědavá jako kde..... 😀 Takže až ho najdu, Oli, tak s Vášou dorazíte.No a taky uděláme nějaký koníkářský závody ve sjezdu, ne???? Jestli sníh nezklame jako tenkrát vítr.

Beruš mě teď dostává svojí další oblíbenou větou, když se dívá na něco, co nezná (viz. nějaká reklama reklama v televizi nebo nějaká věc) tak říká: "Co to je toto, ježíšmarjáá!" nebo jen šmarjááá a takovým správným udiveným tónem, že se tomu člověk musí smát.
Zdeni, prosím tě a jak jako dokážeš bruslit se dvěma dětma, co jako filda? To by mě zajímalo, já si to s beruš neumím představit, když bych ji tam měla nechat jen pobíhat a já za ní na bruslích...

Jani: růůůůžžžová je nejlepší, tydydada, tydydada, da-da! Jsem zěvdavá, jakej ymyslíme jednou beruš, ale jak se znám, tak to bude jistě do zelena 😀

zlatka
3. led 2009

No a jani, s nočníkováním nevěš hlavu, beruš si tak pěkně říkala na kakání a teď jí to už je zase úplná putna, včera i dnes se pokadila.

dali
3. led 2009

Zlatuš...já mám manžela 😀 😀 😀 střídáme se a taky ho vozíme na bobech,nebo on je jen tak tahá.....taky se tam většinou scházíme celá naše partička 😉 ...kdybys dorazila tak ti ji pohlídám 🙂 😉 ...je ale fakt že je to jiný než když jsme vydržela jako bezdětná bruslit 2-3h....to Fildu by asi nebavilo,vydrží tak hoďku,ale pak je krásně unavenej 😀 .......a zítra razíme bez něj půjde v poledne spinkat k našim a my si s tátou a Vikčou zajezdíme.....teda Viki zatím zachodí 😀

zlatka
3. led 2009

no, tak já brusle mám někde zašitý, potřebovaly by asi nabrousit, to zvážím, bych aj někdy dojela

linn
3. led 2009

Zdareeec 🙂
tak my jsme dnes byli v Hlubockach, Samousek vyzkousel boby, co dostal k Vanocum, celkem se mu to libilo, ale jen kdyz jel s tatinkem, sam nee, je to nas straspytlik 😅
Ivco, uzdravte se 😵

pekny zbytek vikendu, v pondeli nam uz jde Marta do prace, tak konecne bude cas Vas poradne cist 😉
papa

janica..
autor
4. led 2009

Dobré ránko,

http://www.novinky.cz/clanek/157912-v-sedmdesat... se picnu 😀 😝

Zlatuš Berunka je fakt borka 😀 😀 😀

Ha Zlatuš co ti budu vykládat, nejvíc mě štve, že celý dopo nekadí, pak mu dám plínku na spaní a do minuty se vykadí, takže on vyloženě čeká až mu dám plínku 😠 No jako zkusím vydržet, třeba se to zlomí 😝

cecil
4. led 2009

😠 Zlatuš, to bych Ti mohla vyprávět jaký to je s dvěma děckama na ledě...když tata má už čtyři dny dovolenou a nemá čas tam děcka vzít 😖 , když chodí hrát s chlapama hokej, že? Včera mě fakt naštval...

No já si brusle musím koupit, poslední co mi naši koupili byly pětky a mě jsou na tlustou ponožku malý. A v tescu má být od 2.1.akce na brusle...mají je za 300. Ale Petr byl v Litovli a tam je neměli. Kdyžtak se stavíme dnes v Olomouci. Já bych si ráda zbruslila, už jsem na tom nestála roky. Aspoň bych měla důvod vypadnout z domu a děcka tady tátovi nechat, že? 😠 😀

A na Berunčino šmarjáááá se teda těším 😉 ...od koho to asi slyšela, že??? 😀

Emča má teď zase takový dobrý zápichy, jako že se jí ptám : a kdo půjde spinkat? A ona: mama. Nebo jí řeknu : vemeš si rukavice? a ona řekne: mám! 😀 a když se tu onehdy hrnula že chche něco dělat sama , tak řekla: JÁ! 🙂
pěknou neděli

cecil
4. led 2009

Jani, vždyť čeká na plínku správně...ví že kdyby se pokadil jen tak , tak taky nebudeš ráda....

Emča teď taky kadí do plíny...aspoń že teda včera přišla a řekla hned a, a a vyklopili jsme to do záchoda a nestihla to rozmajdat!! 😝

Teda matka v sedmdesáti ??? Joj!

janica..
autor
4. led 2009

Evi to jo, ale já chci aby se vykadil do nočníku😀 😀 no jo chápu, že to není jen tak, když 21 měsíců kadil a čůral do plínky 😝

konoupek
4. led 2009

Ahoj holky,
Ivi snad už vám je líp no na silvestra jste to teda měli fakt veselý 😝 🙄 😉 .
My jsme se včera dívali na ty Bobule a zase nějak úžasný mi to nepřišlo 😝 a vy jste holky psaly,že tam hrál Langmajer,ale toho jsem tam opravdu nikde nezaznamenala 😀 .
Jani do nočníku se pustíme,jak půjde tatin do práce a to je hned od zítřka,tak jsem na to zvědavá,ale budou to moje nervy,už to vidím 😕