Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
6. led 2009

No teda a Jani, mě by snad bez klučičího jména ani nenechaly porodit 😀 ,ale já to taky jen tak plácla, protože jsem věděla, že nebude potřeba...ale co kdyby, že?

cecil
6. led 2009

Joa večer holky večer jsem ouklai na moje oblíbené Fotr je lotr 2...jsme se tu s P.řehtali nahlas! Barbaru Streisand a Dustina Hofmana prostě žeru! A ještě kouzelnější je ten dabing!!! 😀

cecil
6. led 2009

😀 😀 😀 ouklai = koukali...však vy si to domyslíte, když spěchám, no... 😀

janica..
autor
6. led 2009

AHojte,

jé Evi tak ten film taky miluju, fakt lahoda se na to dívat 😅

Se mě ptali jestli to vím jistě, že to bude kluk, tak mě nechali 😅

Zlatuš a jaký jsi ty měla jméno na kluka?

konoupek
6. led 2009

tak nás se teda nikdo na druhý jméno neptal,nebo jsem to v tom fofru nepostřehla 😅

linn
6. led 2009

Zdarec,
vcera jsem byla nejaka marod, ale uz je to ok, uz jsme doma sami, tech ctrnact dni bylo nakonec celkem fajn, vic jsem se vyspala a ani jsme se pak uz nehadali 😉

Zlatu, gratulace k neteri 😵

Evi, jj, film super, taky ho mam rada a obsazeni skvostne. Ja jsem si ted pres vikend konecne pustila DVD, co jsem dostala k Vanocum - Sex ve meste a Mamma mia 🙂

A pro holcicku jsme meli Miu - pokazde 😅 , ale teda ve Sternberku se nas ptali na jmeno az po porodu

zlatka
6. led 2009

No, my jsme měli Daniela, ale už bych ho nedala. Maličká od švagrovky se jmenuje Elena, já ymslela, že ellen, to se líbilo mně. Ale jako to vůbec neva, už máme elinku v rodině, to je fajn, tak vyberu jiný, na holčičky je pěkných jmen hodně. Už se na ni moc těšíme.Ema je taky pěkná, ještě uvidím, přema stejně říkal, že prý druhý budeme mít kluka. Tď bych chtěla bvybrat nějaký krátký jméno, když máme berunku dlouhou.A konoupku, co jste měli vy za klučičí?
a cecil, jaký jsi plácla jméno pro kluka?

Jinak OLI!!! JÁ CHCI TAKY JEDNY KAČENKY A PLATÍ JE ZA MĚ KONOUPEK!!!
😀

dali
6. led 2009

Zdarec

tak my taky žádné neudávaly jen Filípka(teda já neudávala 😀 😀 😀 )
Ale u prvního to měl být Pavel nebo Viki a u druhého Filip nebo Pavel 😀 😀 😀 a holka teda Pavlína 😉

dali
6. led 2009

Dnes jsem vezla Viktorku poprvé na ty lyže jsem jak na trní aŤ už jsou čtyři 😀 😀

linn
6. led 2009

Ahoj Zdeni, a na jaky lyze? Do Hlubocek? Nejaky vycvik?
U nas bude ucit tatinek - delal jednu sezonu instruktora v Krkonosich, Samouse bysme chteli zkusit pristi rok, no uz se strasne moc tesim, az budem jezdit s klukama na lyze 🙂

dali
6. led 2009

Ahojky Lindi

tak ona jela na kurz s DDm Olomouc...je to na 8x ...každé úterý 8-16 jsou někde v horách...dnes jely na pohořany...tam mají svou chatu.
Celý den se jim věnují a mají v tom i svačinky,čaj oběd,odpolední odpočinek ...je to super..teda pokud jí to bude bavit.....my ji učit nemůžem Pavel je lyžař normál nic moc 😀 😀 😀 a já nelyžař....mě to nebaví...no a tam zaručují na 99% uspěšnost..tak uvidíme...je to od 5 let 🙂

bazalka
6. led 2009

Tak jsem napsala roman a zmizel 😠

Volala mi Ola, ze ji nejede kun a objednava ty brusle ... na kacenky jsem nahlasila Kon, Jancu, Zlatku, Petu a nas ... snad jsem na nikoho nezapomnela

Zitra asi povalime opet k dr ... Martas otresne chrci a kasel se vubec nelepsi. Dnes jsme byli dopo chvilku venku ... na vlacky ... mimos mel desnou radost, ale myslim, ze pak uz byla rad, ze jsme zase doma, byl uplne vyrizenej za tu hodku. A to skoro nechodil. Ted uz spinka.

linn
6. led 2009

Ahojky,
no mne to teda taly dnes nejak blbne.
Ivco, co ted davas na ten kasel? To uz mate aspon 14 dni, co? A atb jste meli? Si to uz nejak nepamatuju.
No kazdopadne drzim pesti, at jste brzo ok 🙂

dali
6. led 2009

Ivčo vy si to pěkně vyžíráte 😒 moc vás zdravíme ať už je konečně líp

Filda dnes byl taky hotovson...ráno jsme stávaly v 6h a nemohla jsem ho vzbudit 😀 😀 a v 11h mě pořád lákal do pokojíčka a říkal hají,hají a já tady lítala a uklízela a když jsem tak přišla si po 1/2 h že má jít jíst tak skoro spal i bez fujina 😀 😀 (tj. dudlík)

linn
6. led 2009

Zdeni, tak nejsme jedini, kdo ma na spani jeste dudlik? 😉
To je super s tema lyzema, tak at se to Vikce libi 🙂

bazalka
6. led 2009

Lindi, atb jsme nemeli. U dr jsme byli 22.12. ... to Martas kaslal, soplil zeleny hnus a mel teploty do 38 asi tri dny. To dostal Pamycon do nosu a po nem se to hodne zlepsilo. Od 29. mel horecky 39 a opet desne kaslal. 2.1. jsme byli u dr ... byl poslechove cistej, CRP mel nizky, tak nam dr rekla, at srazime teplotu a tlumime kasel. Nic nam nedala ... ale ja mela doma Sinecod a Robitussim na drazdivy kasel, coz nam schvalila. Pak ale zacal byt kasel uz trochu vlhci, tak davame rano a po odpo spani Mucosolvan ... coz mu paradne spistilo rymu, jsem rada, aspon to leti vse ven. Na noc mame ten Robitussin. Lindi, navrhujes neco jineho?

dali
6. led 2009

JJ Lindi,je na něm hrozně závislej,vůbec nevím jsk to ukončit 😖

bazalka
6. led 2009

No u nas ted s tema chorobama je dudlik opet v kurzu 😠. Ale jen pres den obcas, na usnuti moc ne, spatne se mu s nim dycha. A kdyz jdeme ven, dava dudu do postylky a rika, ze paaa nene 😉

janica..
autor
6. led 2009

Jé to jsem ráda, že takový problém jako dudlík nemusím vůbec řešit, pač jsme ho nikdy neměli 😎

Zdeni a na kolik to vyšlo, jestli to není tajný, to vypadá parádně ten výcvik😉

Oli díky za objednávku a pak písni jak to budeš chtít zaplatit, jestli na účet a nebo hotově?

Martínku a ty se nám brzo uzdrav!

konoupek
6. led 2009

Ahoj holky,
tak já taky psala,psala a nikde nic,též mi to blbne 😠 .
Jinak my chtěli Viktora-Vikouše 😀 ,ale stejně jsme věděli,že to bude holka 😉 .
Jooo dudana máme taky pořád i venku 😠 ,Denuš se ho prostě nevzdá tak lehce.Na spaní je to samozřejmost,bez toho se prostě nespí 😝 .
Ivi at je martínkovi brzo líp,chudáček malej 😨

dali
6. led 2009

jani 3500.-

Tak mi dudlík jen do postýlky na spaníá a jak se vzbudí tak ho schovává do skříně,....musím jít už mě volá....mamó,mamó...........mě se... já mu vždycky říkám ať volá mamí

fajn
6. led 2009

holky Dianka má dudlík ještě pořád a k tomu potřebuje ještě kapesník . Vždycky chce ňuňu a kapeník jak sama říká.
Teď spadla a říká do pytla už s tím, fakt už. Já se sní fakt picnu od rána tu pusu nezavře. Když nemluvila tak manžel pořád kdy už začne mluvit a teď je to katastrofa. Na vánoce dostala vysavač a tak jak já vysávám tak ona taky a vždy si ten vysavač schová tam kde já ho mám. Po Andree má žehličku a prkno a to má taky kde já ona si prostě pořád hraje na mamu. Kterej si den cosi zvedala ze zeme a povídá sbírám to jak mama .

Dali to ještě jde mamó...to na mě volá někdy mamino prudino to má po té starší . Už jsem ji říkala ať mi tak neříká a tak to změnila na maminko prudinko 😀

konoupek
6. led 2009

Tak mě Denuš taky říká mamooo,nebo maminooo,říkám jí maminko se říká,ale ona se zasměje a mele si to svoje 😀 .Marti s tím vysavačem to máme stejný,taky ho Denuš dostala na vánoce a jak vatáhnu vysavač já,tak vysává i ona,jen si ho po sobě neuklidí 😀 .Taky dostala na vánoce ještě jednoho velikýho slona a tak ted s sebou tahá všude už tři 😀 😝 ,jen ven si bere toho nejmenšího.

prool
6. led 2009

zdarec baby, uz to frci. Objednano 6x kacenky 😀 uvidime kdy to dorazi. Nakonec jsme se s Marosem rozhodovali kazdy mezi dvema pary brusli, az nam to usnadnili a ode dneska kazdymu jedny dali zpet na puvodni cenu...ha ha..to bylo vcera lamani hlavicek. 😀 😀
Zitra pocitame s MC a uz se tesime

Jinak baby vy uz jako vsichni cekate druhy??? 😀 😀 Ze ta diskuze? 😀 😀 My jsme teda meli Elisku, ale nevim jestli bychom ji dali podruhe. Sousedi maji vnucku toho jmena a je hrozne protivna. Vim, ze se to neda, ale me to dost ovlivnuje - jinak bych urco nedavala Nelu, Sofii a Emu - tech je strasne moccc v nasem okoli

bazalka
6. led 2009

Olco, diky ... pisni mi do IP cislo uctu, poslu ti penizky 😉

Vidim, ze ti nasi prcci jsou uklizeci 😀 ... u nas je to stejny 😉

Jinak u nas setrvaly stav ... nastesti uz bez teploty a konecne Martas zacal trochu jist 🙂. Jen to opet vyzvracel 😢

Olco, Emicek je hodne??? My kolem sebe zadnou nemame 😉 ... nejdriv jsme chteli Annu, ale pak Ema zvitezila. Ovsem ve 12. ty nam rekli, ze je to kluk, tak jsme si zacali lamat hlavu se jmenem pro chlapecka 🙂

janica..
autor
6. led 2009

Zdeni tak to je dobrá cena 😉

Oli super 😎

zlatka
6. led 2009

Oli, tak hoď tipa na nějaký krásný holčičí krátký jméno. No, druhý nečekáme, jen mě to tak napadlo se zeptat.No, Sofie se mi taky nelíbí, a nel je opravdu hodně, ale to i aniček a anežek,anet a adélek- si nevybereš.Počkám si do školy, tam určitě přijdou nějaký novinky 😀 A za kačenky díky.

Konoupku, deniska je zkrátka sloní máma🙂

Marci, to je fajn, že se aspoň s tou malou nachlámeš a co Andrea, už je zdravá? A jaký jsou holky sestřičky, jak se k ní ta starší chová, ještě k tomu, když je v pubertě?

Beruš mě dnes dostala dlouhou větou: Maminko, kde je beunčena metla? Pak se na mě podívala a zeptala se: Nevíš? No já hotovson, to je taková rychlovka-fakt dělá strašný pokroky. Jako nechci,a by to nějak vyznělo, že s tím machruju, to neeeee, chraň bůh,jen z toho mám velkou radost, tak se s ní chci s váma rozdělit. Jo a ukolébavky, co jí zpívám každej večír, teď začala zpívat se mnou-je to jak kdybych já zpívala asi anglicky-motá slova a slabiky dohromady, pak řekne slovo správně- je to moc roztomilý a krásný.

cecil
7. led 2009

Marci... 😀 matka prudička, to je dobrý! To by mě taky zajímalo jak se holky berou...i když já mám od deset let staršího bráchu a o dvanáct ségru, tak si to dovedu představit 😀 . ..ale nikdy bych neměnila 😉 .

Ivy, bacily už vyžeňte! HOlky, teď jsem četla že do čtrnácti dní tu máme chřipku 😖 , už je prý ve Francii, Holandsku a začíná už i Německo....to nemůžeme být jednu zimu zdravý??? 😠 Budu si muset předkoupit homeopatika, ať jsme připravení, ale doufám, že nás to mine!

A my byly včera boboavat, no bezva, jezdila jsem s Emilkou.... 🙂 ...po letechjsme se pořádně vyblbli, pištěly jsme jak o život, Emča tam vydržela skoro hodinu a pak už nehctěla, asi už byla zmrzlá....tak jsme jely dom a Pipi přišla ještě za půl hoďky, durch mokrá, ale vylítaná a byl od ní do večera klid 😀 😵 .

Zlatuš, my klučičí neměli, tak jsem si říkala, že ho třeba po mně nebudou chtít, ale chtěly 😅 , takže jsem ho vymýšlela na příjmu....se Štěpánkou jsme měli Emila. A s Emilkou Aloise(Lojzíka 😵 ). Sestra říkala že to už dlouho neslyšela 😅 😵 : Jinak Aničku má ségra a Marušku bratranec, takže jsme je už nedávali. Ale Anička se mi moc líbí. A vůbec všechna česká jména.Brácha má ještě Jakuba. Jinak máem v rodině klasiku, Mirek, Jarek, Emil, Petr, Pavel. Ale Daniel se mi taky moc líbil, ...Dan, jenže když jsem chtěla český jména a mít Štěpánku a třeba Kristiána/Daniela atd... to mi k sobě nepasovalo.

Konoupku a Viktora měli vyhlídnutýho švagr se švagřicí, ale je to Kateřina 🙂 .

cecil
7. led 2009

No ale Zlatu, já nevim co řešiš, když tata řekl že to bude kluk a napotřetí třeba zase 😀 😀 😀 .

A Berunka kecá opravdu bezvadně 😵, je to poravdu kouzelný a jako chlubení t nevnáímám , vždycky se těším co tu napíšeš za výšplecht 😀 .

hoky, já se omlouvám za ty romány, já to chci vždycky napsat krátký,ale jaksi to nejde 😀 😀 😀 😀

Jo a jináč jak jsem utahala Emušu na těch bobách, tak padla v osum a já se dívala na Marca Pola...vám řeknu, to byla tehdy odvaha takhle někde cestovat, se divim že to přežili....ale to napsat nechci, chci říct, že spala do půl šesté 😝 a teď i tu pobrekává, snídat nechce, je i hladová,a v noci byla snad šestkrát vzhůru, no nevim jestli neni lepši když jde spát v deset s spí jen s jednim probuzenim až do rána jak špalek!

Mizim něco dělat, i když s tím vředem, nevim nevim..... páááááááá

konoupek
7. led 2009

Ahoj holky,
Evi aspon si vždycky počtu,když ty píšeš 😉 .
A jinak jako holčičí jméno se mi taky ještě líbí Ema a Anička,ale Tomovi ne,takže musel být kompromis 😉 .Já jsem taky hodně ujetá do českých jmen.Jinak kluka jsem teda chtěla já Tadeáška,ale to bylo okamžitě tatinem zavrhnuto 😝 .Holky užijte si to v MC já se v tomhle počasí autem docela bojím,tak sedíme doma na zadku.Zlatu je zítra cvíčo?