Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
30. bře 2009

Holky,kde kupujete papuče,potřebujem otevřený,pže se jí hrozně potí noha a když má otevřený na přesku,tak ma vzadu spoustu místa a prsty jí lezou ven,jak má úzkou nožičku,tak jaxi nemůžem nic sehnat 😝 .Stonožku jako zrušily,jsem koukala v zimě 😕

zlatka
30. bře 2009

Jani a co ten Brodek, tam nemají?
Já ybch potřebovala nějaký jarnější, lehký, bo v těch, co mají holky stejný (denuš béžový a beruš oranžový na sucháč) se jí za chvilku taky bude potit noha. Co kdybysme se vydali omrknout Brodek?I s holkama, už můžeme našim, máme spravenej ten pás.

linn
30. bře 2009

Jani, ja zavidim to, ze nekde byla sama a k tomu v divadle, to je pro me sen 😀 😀 😀 ale zas se u nas dnes uz hodku chrupka, tak nemuzu nadavat 😉
No a papucky mame taky zavreny a nohy zpoceny, v Un. ted taky otevreny nemeli a bavila jsem se o tom s Mili, taky nemohla v Ol. otevreny sehnat 😒

konoupek
30. bře 2009

Zlatu my dnes právě v Brodku byly,koupila jsem jí tam jarní uzavřený boty,ale papuče na ní prostě sehnat to je umění..Hlásí ted teplo,my měly jen ty zimní,tak potřebovala boty,jak sůl.No na papuče budem muset do města některý den,ale ještě není úplně fit,tak jí nechci honit.V Brodku je to super.Kousek a zaparkuješ skoro před obchodem to se mi líbí 😉 .

No vidíš,kdybych to věděla,mohly sme jet spolu 😕 .Ale určitě se tam zajedte podívat.My máme boty za 465kč,což myslím není tak hrozný no.

konoupek
30. bře 2009

No a za chvilku i sandále že,ale to má ještě čas.

bazalka
30. bře 2009

Zdarec, hlasim se od nasich ... u nas dnes pada barak, nekdo desne vrta, tak jsme v azylu

Lindi, byli jsme na recitalu Marty Kubisove ... bylo to paradni. Malinke divadylko (Ungelt), superm komorni atmosfera, sedeli jsme v prvni rade 😉

S tema plinkama ... chce to cas a pujde to, u nas to taky slo 😉

Jani, bylo mi blby rict, ze jdu na nakup a byt pryc cely den ... pak reknu, ze jdu na nakup, fakt na nej pudu a Maci bude spatnej, ze mu zase zdrham na dlouho. Jsem rekla, ze jedu s dedou na vylet. A zidli mame z Aska, uplne super prodysnou, neni na koleckach, ale je polohoupaci ... desme pohodlna 🙂 a nevrze 😉
U nas posun uplne v poho ... taky o nem malej nevi

I my na Beru myslime ... my jdem na pichanec asi pristi ty (druhy Pririx)

Berca je borkaaaa

bazalka
30. bře 2009

U nas je to mazec, s botama ... jsem doufala, ze nam podzimni vyjdou na jaro a neee 😠 ... 24 jsou nam tak tak, tak budem muset koupit asi novy. Ale jeste popremyslim ... mame 26 Adinky a obyc platenky, tak snad vystacime s tim

cecil
30. bře 2009

O jakým Brodku mluvíte?

Týjo, no fakt, hlásí oteplení a Štěpánka nemá jarní boty! 😕 Emilka má, to jsem v klidu, dokonce dvoje, jsou jí ještě i ty lońský, ale tak tak.

My měli taky vrzací židli a děsně mě to rozčilovalo, neslyšela jsem tv, ale teď nám nevrže, (my máme od tchánovců poděděnou.)

prool
30. bře 2009

zdarec,
dneska jsme meli jit na 2 priorix, ale posunuli jsme to na neurcito, takze Berus, at je to OK a bez reakce.
Sandale mame od Bati 25, ale jsou nam jeste dost velky, ale zase 24 by byli tak tak a na leto by uz nebyli - koupili jsme je pres internet 😉 na radu sousedky. Taky potrebujem plataky - jarni uz mame pegres a jsou super - ty jsme kupovali u nasi ve Slatinanech a asi u koupi tam zustaneme - lepsi ceny i vyber!
Pocasi desny - hlavne ten vitr - bojim se s Vasou chodit ven kvuli tem usim.
zdar a Peti, prosim Te az bude knizka volna, muzu si ji taky precist? Diky a ahojky

bazalka
30. bře 2009

Evko, urco o Brodku u Prerova 😉

bazalka
30. bře 2009

No, ja ty nase Essi asi hodim sem do bazarku ... nove staly 900,- a Maci v nich byl tak 10x ... jsou jak nove. Treba za ne aspon dve tri stovky dostanu. Jsou moc hezke, moderni kombinace hnede a oranzove ... treba se nekdo chytne

bazalka
30. bře 2009

Olco, botky Batovky kupujete pres net na bata.cz?

prool
30. bře 2009

jo jo na bata.cz jsou to nejaky lonsky model za 299 plus teda 100 postovne ☹ to postovne je des a to ve vsem 😲

zlatka
30. bře 2009

JJ, Oli, ono mnohdy když přičteš poštovný, tak to u těch levnejch věcí ani nemá cenu. A to jsi odvážná, že kupuješ boty přes net, to já radši ošmátrat a vyzkoušet. A co spaní, už lepší?

entik
30. bře 2009

Oli, knizku rada pujcim, snad se k tobe dostane. Zlatu, pak me informuj ke komu putuje, at mam prehled 😉

Jo, s tema dluhama, my mame jeste dluh u lisky, asi na sest let, ale aspon jednoho se zbavime. A za par let nas ceka rekonstrukce bytu, chtelo by to drive, ale driv nebudou penize ☹ tak ted se tesim, jak budem planovat a vymyslet matejovi ten pokojicek 🙂

Boty me strasi, nerada je kupuju a musim i sobe. Pres net bych se taky bala.

Co ockovani? drzim palce sama, matula je u dedy, mam ted pauzu mezi doucovanim, tak jsem sem nakukla. Ale jdu se pripravit. Tak ahoj

cecil
30. bře 2009

Jo, palce držet Berunce jsem zapomněla!

Peti, to mě připomnělo, jak já plánuju kuchyň....jako že výhledově, výhledově....a myslím když to bude ke čtyřicátinám, tak to bude akorát! 🤐 🙄 😀 😖

linetka
30. bře 2009

Ahojky holky tak jsem vše dočetla ale že jste toho naklábosily ale jen tak dál🙂
My dnes koupily papuče v globu s větráním, na přesku,a vyšší ne nízký aby drželi pěkně nožku 😉 jsem spokojená 🙂 jo a ještě botičky do vody- jako na plavčo pořád jsem nemohla sehnat jak ty papuče i ty boty k vodě a dnes byl fakt dobrej kup.
jarní boty ještě nemáme ale chtěla bych zajít do obchůdku naproti prioru tam jsme vždycky pořídili.Přes net si boty netroufám objednávat 😕

Zítra jdem s Vendy na očkování na Priorix. Beruš ať nemá reakci a je v poho 😉

Kterou knížku si tady necháváte kolovat? nějak mi to vypadlo 😝

Jani židli u počítače mám hroznou za 300,- textilní a chci si pořídit novou, protože mě z ní už bolí zadek, sedím někdy radši na baloně. 😉
Kupovali jsem Lukáškovi ve žluté hale a je pohodlná tak si ji asi pořídím i já.

linetka
30. bře 2009

Lindi to jste si užívali to muselo být fajn.Fotečky pěkný 😉

entik
30. bře 2009

Lindi, ted jsem koukla na fotky, uz se tesim na leeeeeeeeeeetoooooooooo! hura!! 😎

Linet, knizka "Proc jsou stastne deti stastne", mozna to znas.

Jj, Evi, vyhledove, kuchyn i koupelna, u nas je to spojene i s chodbou a vlastne i obyvakem, tak nevim, kdy na to nasetrime ☹

linn
30. bře 2009

Cauky,
zrejme se mi podari Stastne deti vydrazit a zaroven pokracovani -Tajemstvi vychovy stastnych deti, tak muzu taky pujcit 🙂)

entik
30. bře 2009

to pokracovani si zamlouvam🙂

entik
30. bře 2009

kde prihazujes, Lindi? na aukru?

entik
30. bře 2009

at ti nekonkuruju

linn
30. bře 2009

jj Peti na Aukru, budes prvni v poradi na pujceni 😉

prool
31. bře 2009

spani porad spatny - dneska jedeme do Brna na kozni, tak uvidime. Jak bylo u alergologa, tak to je na dlouhe psani, to napisu nekdy az bude chvilka
😉 u nas totiz nejde nic jednoduse, ze

entik
31. bře 2009

OLI, nenapinej!
Zvladnete Brno.

linn
31. bře 2009

Oli, tak at dopadnete co nejlepe 🙂
u nas se nastesti vstavani v sest posunulo na sedmou, asi ten posun 😅

konoupek
31. bře 2009

Dobré ránko,
Oli držíme palce a stejně si borec i Vašík,jak to zvládáte 😉 .

Zlatu písni,kdy budete doma,nebo někde tady venku,půjčila bych si tu knížku od Peti 😉

bazalka
31. bře 2009

Olco, i my drzime palce!!!

Lindi, i u nas se ted vstava kolem sedme ... snad jsem to ted nezakrikla 😉

bazalka
31. bře 2009

Teda, tady to zije 😝 ... to vsichni spise s maloskama???

Kdo planujete zitra dorazit do MC??? My jooo ... snad to nedopadne jak ted 2x po sobe a prezijem to bez choroby 😉

Vcera jsem zamluvila na 2.5. malovani 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 🙄