Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
21. dub 2009

Peti, ja ted ctu tu Vychovu, tak jak doctu, pujcim, je to teda hodne podobny, jak stastne deti 😉

cecil
21. dub 2009

...sakryš je s tvrdym y..... 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀

linn
21. dub 2009

😀 😀 😀

bekulkamama
21. dub 2009

ahojky holky

entik: no jooo já psala na icq hned Evče, a ona to práskla že si její švagrová 😀 já tu rodinu znám, takže ty jsi manželka od jejich bráchy? Nebo přes koho? Já bydlela na Heyráku vedle nich 😀 se ségrama jsem chodila do skautů 😀 jako děcko a Evča se mnou dělala navíc v bývalé práci. Takže si sem tam pisnem, jj Evik se pokouší už moooc dlouho a niíc ☹ chuďa

cecil: jo to má kámoška, taky už mě do toho lanařila, ale mě se furt nechtělo, páč s tampony nemám žádnej problém.. ale teď mě teda trochu stve že jsem 35 DC což se nikdy nestalo ☹ ne že bych se ntěšila na případné těhotentsví ale pochybuju 😖 no ale že tak moc meškám tak si ji nějak moc dobrovolně přeju 😀 no ale když s tím máýš taky takovou supr zkušennost tak o tom budu uvažovat víc 😅

cecil
21. dub 2009

Bekul, já byxh se už k vložkám nevrátila.....

HOlky, tak nejenže mi Emča dva dny absolutně bojkotuje čůrání kamkoliv jinam než do kalhot, ale dnes se mi natřikrát i posrala...no už mě to teda přestává bavit!
Chytla jsem do toho a mám hovno na rukávu a Emča: mama hovno tiko, tééééda, ujky.... 😠 😀 , ji asi přetrhnu

bekulkamama
21. dub 2009

cecil: to věřím, jestli ti to takhle vyhovuje tak nechceš měnit, já to četla u jiného výrobce tady je to ale taky moc hezky popsané, no ale teď bych raději aby MS nebyla 😀 máš tu vel. L?

entik
21. dub 2009

Evi, jsi me rozesmala 😀 nezakomplexovanyho, to se mozna povede, cloveka, hihi, ale tolerantniho...ono tak trochu zalezi i na osobnich vlastnostech... a zrovna ted ma takovy vztekavy obdobi, ze nevim, hihihi 😀

klep, klep, u nas curani uplne v pohode, vzdy si rekne, tak mam o starost min, uff, je to fakt uleva. Jenze uz nechce plinku na noc, proste ji bojkotuje, tak jsem rekla, ze ok, at to zkusi, takze dve noci spi bez plinek a zatim teda vse pocurany ☹ tak jsem zvedava...

Emcu to taky prejde, prijde mi, ze jak ji popisujes, tak na to proste nema cas, ne? Matej miluje curani na travicku, rika teda buuu, jako kravicka 😉 , ale rozdil pozna. Nejlepsi veta: Buu ham buu, tzn. krava ji travu (ne kanibalka).

to je sranda bekul, jak je ted svet maly 😉 jj, vzala jsem si jejich brachu. Tos chodila do turistaku i se slonem, ne? do Rysu? a jakou jsi mela prezdivku?

prool
21. dub 2009

ahojky baby,
dneska jdeme taky na zapis, ale velke nadeje si nedavame - uvidime co nam reknou a pisnu.
Ivi - no pak ze je ve skolkach naval 😀 😀 kdyz mas 4 prihlasky.
Cecil, tak musim rict, ze me ten kalisek zaujal. Mela jsem to vzdycky hodne, ale po porodu to mam jeste vic, tak jsem taky dost vyrizena a porad beham na zachod. Popremyslim.
Omlouvam se, ze jsem se pred odjezdem neozvala, uz to neudelam 😔
Vasa mel jeste tesne pred odjezdem anginu, takze jsem museli ct, pa jeste k mudr a ta nam teprve v patek dala svoleni, ze muzeme jet. Odjizdeli jsme tak s antibiotikama.
Jdete zitra nekdo do MC??? Uz se moc tesim a nevite chodi se ven, kdyz je tak hezky?
Zatim

prool
21. dub 2009

Jo Peti pry ma hnuti duha nejakou akci 27.-30.4 o latkovkach - vcera jsem jen zahlidla letacek ve zdrave vyzive, tak nevim by te to zajimalo.

bazalka
21. dub 2009

Zdar holky!!!

O Mici nevim, ale vcera jsem videla ve meste jejiho manzela s Lilcou a nepoznal nas ... jsem se pripomnela 😅

Teda Evko, normalka jsi me nahlodala 🙂

Lindi, ty jsi s Mirenou asi spokojena, ze? Taky jsem ji zvazovala, ale ted uz to necham tak a po druhem urco

Peto, buu ham buu 😀 😀 😀

U nas curani taky uplne v poho, jen teda na spani plinky mame a asi mit dlouho budem 😒 ... ale jak bude nova postel, coz bude brzo, poridim nepromokavou podlozku a vyzkousime poledni spani bez plin, treba se to tim zlomi.

Jani, jak Damous, ten je uplne bez plin, ze? A kdy cura ... nez jde spat a pak az rano? Nebo se budi na curani i v noci?¨

Olco, tady u nas na sidlisti maji vsichni 3 a vic prihlasek. my do MC jedem a bereme jeste kamaradku s Natalkou. A venku jsme minule nebyli, ale uvazovalo se o tom.

konoupek
21. dub 2009

Ahoj holky,
ivi tak 4 přihlášky,jestli má každej,tak je všude narváno to je jasný 😀

a nebyla janča taky u zápisu včera?jani nejsi třeba naštvaná,že je malá šance,nebo,že vás nevezmou? 😕

holky,jak se bude chodit v MC ven,tak taky dorazíme,jinak ne,tak pak hodte infošku 😉

dnes je denuš neskutečně umrčená,mám jí plný brejle 😝 🙂

bekulkamama
21. dub 2009

entik: jj vybavuju si ale oblicej uz tezko 😀
ja tm chodila se segrou, ona byla blecha a ja mala blecha 😀 :D 😀

linn
21. dub 2009

Ahojky,

Ivi, naprosto, jen ze zacatku jsem dost dlouho spinila, ale ted fakt jak kdybych byla tehu 😀 😀 😀

Tak u nas teda curani a ted dokonce i bobici 😉 🙂 taky ok, plinu davame, kdyz jedem treba do mesta, na zahradu uz bez, jen noci si teda nedovedu zatim predstavit, plina je uplne mokra 😅 a uz si i sam rika, no neverila jsem tomu, ze to pujde tak rychle.

My o zitrejsim MC popremyslime a mozna bysme dojeli 🙂

entik
21. dub 2009

ja se zeptam evci🙂

dali
21. dub 2009

Zlatíčka moje......jste tu některá chytrá přes tohle????:

včera mi došel dopis že se mnou můj zaměstnavatel ukončuje pr. poměr...........končí krachují..........chtěla jsem se zeptat jestli nevíte jestli mám na něco nárok??????????????
Myslím si že mám na odstupné, šéfka ta podle mě taky protože mi brečela do telefonu kolik má dluhů, asi čeká že se nad ní slituju a nebudu nic ctít, ale za to jednání....bych se mohla vy..... 😠 😠 😠 😠 😠

linn
21. dub 2009

Zdeni, ja se zeptam Martina, pisnu.

linn
21. dub 2009

Jani - kon., ja mam uremcanyho Sebika, vymenim za Denisku 😀 😀 😀 , nebo i pujcim, nechcete ho nektera? 😅 😀 😀 😀

bazalka
21. dub 2009

Lindi, dorazte 😉 ... s tou Mirenou mas stesti, sposte lidem nesedne 😖

Zdeni, tak to netusim ... ale urco to zjisti a nedej!!!!

linn
21. dub 2009

Ivi, ja vim, no mne nesedela zadna HA, takze mi skoro nic jineho nezbylo, nez to zkusit 😉

bazalka
21. dub 2009

A vidis, vyslo to ... to je dobre 😉

linn
21. dub 2009

Zdeni, tak info od manzi - obecne plati pravidlo ze pro nepotrebnost je zruseni pracovniho mista vcetne naroku na 3mesicni platy odstupneho.

linn
21. dub 2009

Zbytek IP

bazalka
21. dub 2009

Zdeni, Vilas ted min tyden taky o necem takovem podobnem mluvil

bekulkamama
21. dub 2009

entik: jj klidně zeptej 🙂 ale asi si mě stejně nevybavíš😀
dali: nevím neporadím ☹

konoupek
21. dub 2009

Zdeni,tak to je borbel teda 😠 ,jen se nenech odbít,jestli máš na peníze nárok,to tak 😠 .

Lindi vyměním ,ale jen na chvilku,stejně by nám bylo za chvilku smutno 😀 .Denuš není žádnej svatoušek to ona se jen tak chová před lidma 😀.

Jinak já po letech zkusila brát prášky,pže mi taky žádný neseděly,ted beru druhý plato z prvního balení a zatím dobrý.No uvidíme.Bývalo mi špatně a motala se mi hlava i mě často bolela.

dali
21. dub 2009

Holky díky jste moc hodný....sítě jsem rozhodila snad všude.........a všichni odpovídají že mám nárok na 3 platy...no horší jak to z nich teď dostat....když tvrdí že nemají ani korunu 😒

Holky až teď jsem se dobrala k tomu že řešíte antikoncepci....taky to te´d pořád řeším......prášky sice beru a vše je celkem ok, ale nad tou mirenou hodně uvažuju 😒
Mě vyhovují pilulky kůli menses, když nechci tak je nemám 😀 ...no a tak to tak většinou střídám....3 měsíce beru prášky v kuse a pak si dám jeden menses a pak zase..... 😉

No Ivčo a jak jsou na tom Vilas????v práci...asi taky nic moc co????je to šílený.....kolem mě je tolik nezaměstananých....šílený.
No mi teď v krizi taky začínáme to pociťovat...zrovna nám došel doplatek za plyn a to jsme čekaly že nám vrátí....ty potvory zdražily za rok o 30%

prool
21. dub 2009

Zdeni, tak sestřenka tohle zažila taky, jenže ona to měla u prvního dítěte a pak přišla do jinýho stavu podruhý a platil jí úřad práce - teda tu druhou rodičovskou hmm, a pak si našla něco jiného, jenže ona byla skoro 7 let v kuse na mateřský, takže víc nevím. Tohle je trošku něco jinýho.
Teda ale určo nějaký odstupný bude - určitě by Ti poradili na úřadu práce - tam musí řešit spoustu podobných případů. Zkusím se zeptat mamky - tak se taky v tom trochu vyzná.
zatím papa a drž se

bazalka
21. dub 2009

Zdeni, no Vilas snad o misto neprijde, ale taky praci nemaji. Vcera dokonce prisel s tim, ze jem chteli sebrat premie. coz je 25%platu ... masakr, vubec si to nedovedu predstavit. Kdyby to vedel driv, asi bychom Macimu ted nedelali novy pokojik. Ale nabytek se uz vyrabi ... ale na druhou stranu, stejne by to bylo casem potreba, tak co.

bekulkamama
21. dub 2009

dali: asi jooo ale já být tebou zajdu na úřad práce, je tam právní odd. kde poradí se vším, jinak mě to teda mrzí ☹

dali
21. dub 2009

Holky tak podle všeho se jen tak nedám, horší jak to z nich dostat ty peníze 😒

Já se chtěla na chvilku vrátit už kůli škole.....no to je ještě rok čas a pak budu muset na pracák což je pro mě šílená představa ☹