Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
7. kvě 2009

Ahoj

Zlatu, to je dobře, že se oslava vydařila. Tak jsem si vzpomněla, že loni jsme se u vás stavovali a byla taky taková kosa, foukalo a mračilo se. Vždycky když kvetou stromy tak je tak hnusně...to jsou už asi ti zmrzlí.

Bekul, jak jsi tu psala o té svajbě, tak jsem si vzpomněla, jak byl bratranec asi ve třetí třídě rozčarovanje, že se nepíše svajba, ale svatba 😀. My to taky tak říkáme 😀.

Mně se dnes nic nehceee, a chlap jde na noc, musím uvařit něco vydatného...
toš pá

bekulkamama
7. kvě 2009

Zlatu: tak to je super, škoda že mám ještě mlčet, tak sem vymyslela jak to řeknu rodičům, dr. mám až za 14 dní a nevydržím to, v neděli je den matek asi toho využiju, chystám něco jako poukázku na vnoucatko s vyzvednutím no tipuju Vánoce 😀 není to blbé?? 😀 je to stejně odhad...
cecil: heh no jo ono je ta svajba nějak hezké slovo 😀
entik: tak to je bezva nechce jit na diskuzi? at to mam s kym prozivat? 😀

bazalka
7. kvě 2009

Ahoj holky!!!

Tak u nas dnes bude premiera ve velke posteli 🙂 ... vcera jsme ji postavili, vypada moc dobre a zda se, ze se zamlouva i mladochovi 🙂 ... snad zdani neklame. Jeste odpo, jak pujde s ba a de na prochajdu, nalepime jako prekvapko bagrove dekorace 🙂

Taky mame za sebou Priorix ... no komedie. Bez breku, s usmevem ... a jeste si vyzadal, aby ho dr poslechla a podivala se mu do krku. Z lehatka si podal fonendoskop, dal ho dr do ruky a rekl haloooo ... pak nastavil i zada, jako at to neflaka, ze dr na alergologii to taky neflaka 😀 ... no a na zaver si podal jeste spachlicku do krku 😀 ... kez by mu to kamaradeni s dr vydrzelo dlouho

Bekul ... to je super napad, jak oznamit tehu 🙂. A s tim mlcenim ... je to desny, kdyz jsi toho plna, chtela bys to vsem rict, ale musis se drzet. My jsme cekali az do 8. tydne, az bylo potvrzene srdicko.

mata35
7. kvě 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Holky, znáte nějakého odborníka na šilhání? V Olomouci je prý na to i klinika?

janica..
autor
7. kvě 2009

Ahojky,

tAK další injekce, ještě jedna a mám to za sebou, to je pohoda, že nemusím chodit k doktorce, chodí mi to pichat sousedka dělá sestřičku u mé doktorky, jen mi donesla papír na neurologii, jestli nemám boreliózu 😒, se jim nezdá, že mi furt brní jazyk 😝

Tak to je MarťAs mega frajer 😎 😀 😀

Bekul super 😵 😉

Tak si užijte prodloužený víkendek 😎

Já mám pohůdku mladej je u babi a dědy a Petráš je v rachotě......

janica..
autor
7. kvě 2009

Mata nevím, ale poptám se ti zítra tchýňky, dělá sestřičku na očním, tak by mohla vědět 😉

fajn
7. kvě 2009

V nemocnici dr Špačková a Dr. Šimičák

konoupek
7. kvě 2009

Ahoj holky,

tak my včera byli na oslavě Berunčiných narozenin a měli jsme to i s překvápkem 😀 .Strejda Přema bouchl do vzduchu rachejtli s barevnýma fáborkama a děckám se to moooc líbilo 😀 .

U nás to vypukne zítra,babi dnes dělala dort s tou panenkou uprostřed,tak jsem na to zvědavá,jak to dopadlo.
Denuš si natrénovala sfoukávání už včera u Berunky,asi 4x dokola to holky sfoukávaly 😀 a moc se jim to líbilo.

Jani to je dobře,že je ti líp i tchýně chodí na injekce a celý týden je doma,pže by práci prostě nedala,ale je vidět že i jí je už líp.

Ivi teda to je Martínek borec,takhle ještě komadovat doktorku to se myslím hnedle takhle nevidí 😀 😀 😀
A k první noci ve velké posteli,přejeme Martínkovi krásný sny 😵

zlatka
7. kvě 2009

Dr.šimičák je dobrej, mladej, byla jsme tam s beru a očičkem a tím jejím slzným kanálkem, pěkně všechno vysvětlí...

Marťas borec, tý jo, to B.u mudry fňuká, ale za lízátko je schopná absolvovat všechno.Příští týden jdeme očkovat encefalitidu. To muslea být jeho chováním vyblikaná i doktorka, co? 😀 😀

Denisko, tak hezký narozeninky Ti přejeme, ať tě maminka s tatínkem poslouchají!!!!A nezapomeň, jsi už veuká houka!! 😀 😀 Hezky to oslavte, se někdo umí narodit, bude mít vždycky z práce volno.

Tý jo, jani, borelióza fuj, tak držím pěsti, ať to není.

Jo a konfety se pro velkej úspěch dneska znovu všechny vysypávaly na Bertíka-kamaráda, co přijel za Beruš, takže jsme opět měla co uklízet, ale za tu zábavu to stojí.

Jinka bekul, dobrej nápad, pak se pochlub výsledkem. A jak jste oznámili manžovi a rodičům vy, že čekáte mimi?

Marci, ahoj, kdy dorazíš do toho centra? příští týden, ještě pořád ti dlužím čokoládu za ty plyšoně🙂

zlatka
7. kvě 2009

Jo a k sfoukávání svíček:jsme se dívali na videjo, tak je to sranda, Jani, jak na ty dortíky všichni prskají🙂 🙂 Plivnou a je po ohni 😀 😀 😀

bazalka
7. kvě 2009

Zdar holky!!!

Tak dr Simicakovi chodime a je sympos ... jen Martovi se minule fest nelibil, to pro zmenu nebyl hrdina vubec ☹

Denisko, vse nej nej k zitrejsim narozkam!!! A uzijte si oslavu, bude Ti k tomu svitit slunicko 🙂

Maci usnul v nove postylce celkem v poho ... k tomu ho na zdi hlida kolona bagru, michacek a jerabu 😅

zlatka
7. kvě 2009

Tak už můžeš hodit foto, ju? A ten nábytek, co jste tam měli předtím jste prodali? Tak hezký sny, Marťovi. A když už spí ve velké posteli, nechodí za tebou?Z postýlky nemůže.

fajn
7. kvě 2009

ahoj aji bych mohla. Akorát teda písněte kam chodíte a já zkusím dorazit,jestli nezabloudím. Ve středu nemůžem jdem cvičit na deset a v pátek na očkování ☹

Holky nevíte někdo jakej mají mít 4 lety děcka tlak? Didce měří co dva měsíce a teď měla podrudé 90/60 a dr. ji chce poslat na kardiologii ☹ .Dívala jsem se na net ale nic moc jsem nenašla díky

cecil
8. kvě 2009

Fajn...Štěpánka měla na sedmileté prohlídce taky 90/60....já myslela, že je to normální.

Denisko, všechno nejlepší k dvěma ročkům! 🙂

bazalka
8. kvě 2009

Marci, ja bych rekla, ze je to normalni ... ale bez zaruky

Zlatus, vyfotim, jak bude chvilka. Noc byla uplne poho, spani po obede taky ... jen jednou Maci vylezl a vykoukl z pokojika, ale hned se zase vratil do pelisku a za chvilku usnul. Dnes zatim taky fajn ... jen jeste uplne nespi, povida si 🙂

fajn
8. kvě 2009

ona právě těch 60 že by měla mít 50 tak nevím . Andrea taky měla v 5 -ti 90/60

linn
8. kvě 2009

Cauky,
gratulujeme Denisce 😵 😵 😵 😵 😵 😵

uz mame tatku doma, puvodne chtel zustat do zitrka, ale rozmyslel si to 😉 asi uz toho mel plny kecky, jen to neprizna 😀 no kazdopadne, uz nam chybel 😵

Vcera u nas byla Olca s Vasou a musim teda znovu napsat, ze vas je fakt borec nejvetsi s tim mluvenim, on uz umi temer vse 😵

Krasny vikend, uzivejte slunicka 🙂

fajn
8. kvě 2009

Denisce všechno nejlepší

janica..
autor
8. kvě 2009

Denisce vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka 😎

JJ Váša je borec!

To je fajn Ivi, že si tak Marťásek zvykl, jen jestli mu to vydrží 😅 viz Damiánek 😝 😀 😀

janica..
autor
8. kvě 2009

Jo a zítra jestli bude hezky tak razíme do Týnce na hřiště na kolech, nechcete někdo dorazit?

entik
8. kvě 2009

ahojky holky,
tak my meli dnes petilete vyroci svatby nebo-li svajby 😉 tak jsme byli na dobrem obidku a v parku a na hezke vychazce, byl to moc prijemny den 😵
Dokonce jsme potkali i Bekulku, asi jsem na ni koukala dosti vyjevene, ona me poznala, ja ji vubec 😀 tak sranda.

Denisce taky vse nej!!!!

Holky, kde skoncila ta moje knizka o Stastnych detech?

pekny vikend a dobrou..

janica..
autor
8. kvě 2009

Peti já ji mám 😅

konoupek
9. kvě 2009

Ahoj holky,
Denuška moc děkuje za přáníčka 😵

Dokonce ani po obědě nešla spat,tak jsme mysleli,že jako bude večer ko a ona tu dělala binec skoro do deseti hodin 😝 .Si ten den asik chtěla náležitě užít 😀 .

My jdem dnes opíkat masenko a špekáčky k sousedům,tak se těším a ted dopo mají závody na hřišti hasiči takže se chceme jít taky mrknout.Oběd už se vaří,tak sned to stihnem je to už od devíti hodin 😉 .

Teda Martásek se borec,že tak bez řečí a v klikdu spí v nové postýlce 😉 .Asi se mu tam moooc líbí 😵 .

Teda já vůbec nevím,jaký tlak mají mít děti 😒 .

Peti všechno nej k pátému výročí a hl.že ste si to krásně užili i počasí přálo 😵

prool
9. kvě 2009

ahojky holky,
no Marci ja myslím, ze deti mají vysoky tlak a ze se jim normalne nemeri 😕 nevim abych Te nejak nezmatla.
Jeste se zeptam Marose, on tlak porad hlida, tak treba bude mit prehled.
Stolecek super 😵 😵
zatim papa a hezky vikend

fajn
9. kvě 2009

nám měří tlak kvůli ledvinám ona měla trombózu renální žíly tak proto. Normálně se děckám neměří ,ale já to nemohla ani na netu najít tak jsem myslela že by některá mohla věděti. Jinak vám děkuju . Do toho MC bych fakt jela ,ale nezaručuju jak to s tou vzteklinou zvládnu. Dnes jsme šli na hřiště a smraďoch tam po všem prskala a rozbíjela bábovky no na zabití. Tak jsem ji řekla že jestli ještě jednou prsne tak jde dom a bylo vymalováno. Prskla a šla a ještě jednu dostala . Už toho mám akorát tak dost,někde je tady téma Maminky a teď nevím jestli smraďochů nebo spratků tak jsem si na to vzpoměla že mám jednoho spratka doma. ☹

entik
9. kvě 2009

ahojky,
Marci, nekdy zajdi do MC, domluv se na spolupraci v Rarasku, treba pomuzou, poradi, ale hlavne vyslechnou!! Ono je asi nekdy dost tezky si rikat, ze za to nemuze... A navic, jak pises, Didka je moooc sikovna a dela ti radost, ne?
JO, a tabor uz mame plny☹

Jinak ted ctu knizku Potrebuji tvou lasku a hodne tam pisi o potrebe ocniho a fyzickeho kontaktu. Ze hodne rodicu, kdyz se dite nechova podle jejich predstav, tak omezuji fyzicky kontakt (pohlazeni, obejmuti, apod).. a ze se i do oci divaji, jen kdyz neco vytykaji nebo nadavaji a deti pak maji pocit, ze se je nemaji radi, nebo ze se jim venuji, jen kdyz jsou neposlusne... Takze objimat, pusinkovat, zajimat se a koukat, i kdyz nekdy deticky zlobi 😉 Projevy lasky maji mnohonasobne vetsi ucinky, nez vycitky a hrozby...

janica..
autor
10. kvě 2009

Dobré ránko,

maminky užijte si dnešní svátek 😵 😵 😵

Marci do MC doraz 😎 a řekla bych, že to "spratkování" přejde 😉

Peti tak to jsem ráda, že jsi to tu napsala s tím objímáním, pusinkováním atd. zrovna včera jsem přemýšlela jestli to trochu nepřeháním 😀 😀 😀 😀 pač ho furt pusinkuju a objímám 😅

Jsme včera vyjeli na kolech super 😵 musím říct, že Damiánek si to letos vyloženě užívá, loni někdy mrčel a letos úplně v poho a je fakt nadšenej 😎 a ani mě jako prcina nebolí, fakt je lepší investovat do sedátka 😅 😀 😀

zlatka
10. kvě 2009

Krásnej den matiček a nezapomeňte každá na tu svoji!!!! 😎

Jani, taky si někdy připadám jak "úchyl" 😀 😀 😀 , ale mazlení si užívám, co to jde, za chvilku třebas nebude zájem. S kolama se někdy ráda přidám, jen v so máme plavání.

Super, že si to deniska užívala, co všechno dostala?

Marci, taky si mylsím, že to je takový období.Vyděržaj pijanjer.

zlatka
10. kvě 2009

tady máme vídejo z čadějnic, kdo se chce mrknout.Jenom blbě natočený, bo se s tím teprve učí

https://www.youtube.com/watch?v=EofHlBa-olE
janica..
autor
10. kvě 2009

Téda Zlatuš videoko super 😵 jéžiš jsem zapomněla, jak se jmenuje ta tvá kámoška co čeká prka 😅 ta už to má za pár co? a její dceruška je teda pěkně moderní čarodky, jak měla mopa se picnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a téda Beruš taneční kreace, fakt paráda 😵 😎